Wyjątkowy pogrzeb

Mistrz Ceremonii Pogrzebowych w pogrzeb śweicki

Mistrz Ceremonii Pogrzebowej MAZOWIECKIE

Powiat białobrzeski

Adamów, Aleksandrów, Bagno, Banaszka, Baraki, Białobrzegi, Biejkowska Wola, Biejków, Bielawy Jabłońskie, Błeszno, Błonie, Bobrek, Bobrek-Kolonia, Borki, Borki Jasieńskie, Borki Stawiszyńskie, Boska Wola, Boże, Branica, Brodek, Brodki, Bronisławów, Broniszew, Brzeska Wola, Brzeźce, Buczek, Budy Biejkowskie, Budy Boskowolskie, Budy Brankowskie, Bukówno, Chmal, Choiny, Chruściechów, Chrzanówka, Cupel, Czarnocin, Czekanówek, Czyżówka, Daltrozów, Dąbrowa, Dąbrówka, Dobieszyn, Dobieszynek, Dołek, Domaniewice, Domaniewo, Ducka Wola, Dwór, Działy, Emilin, Falęcice, Falęcice-Parcela, Falęcice-Wola, Firlej, Folwarczne, Folwark, Folwarki, Gajki, Gajówka Jastrzębia, Gołosze, Gościniec, Gozdawska Wola, Górki, Górki Młodyńskie, Grabina, Grabno, Grabowy Las, Grodzisko, Grotki, Grzmiąca, Grzmiąca-Kolonia, Helenów, Ignacówka, Jabłonka, Jabłonna, Jadwigów, Jakubów, Jakubówka, Jasionna, Jeruzal, Jeziorów, Kadłubek-Podlas, Kadłubska Wola, Kalinów, Kamień, Karolin, Kaszów, Kaszówek, Kępina, Kiedrzyn, Klamy, Klin Branecki, Kolonia Brzeźce, Kolonia Kiełbów, Kolonia Kożuchów, Kolonia Radzanów, Kolonia Sielce, Konsystorzówka, Korzeń, Kostrzyn, Kozłów, Kożuchów, Kresy, Krzemień, Krzywda, Ksawerów Nowy, Ksawerów Stary, Kurdybanów, Las Hulaski, Las-Wyręba, Lekarcice, Lekarcice Nowe, Lekarcice Stare, Leonówek, Leopoldów, Lipskie Budy, Lisia Górka, Lisów, Ludwików, Łępin, Ługowa Wola, Łukaszów, Majdan, Malenie, Mała Wieś, Mała Wysoka, Małe Boże, Mały Dworek, Marcelki, Marianki, Marysinek, Matyldzin, Mikołajówka, Mikówka, Młodynie Dolne, Młodynie Górne, Mokry Las, Muszary, Na Górce, Nadleśnictwo Dobieszyn, Nętne, Niedabyl, Nijaków, Nowa Błotnica, Nowa Wieś, Nowe Piekarty, Nowe Siekluki, Nowe Żdżary, Nowy Gózd, Nowy Kadłub, Nowy Kadłubek, Nowy Kiełbów, Nowy Kobylnik, Nowy Osów, Nowy Przybyszew, Nowy Sopot, Ocieść, Ogrodziarskie, Okrąglik, Olkowice, Olszamy, Olszowa, Olszowa Dąbrowa, Osuchów, Pabianki, Pacew, Paprotno, Paulanka, Pągowiec, Pelinów, Piekarty, Pierzchnia, Pietrusin, Piotrów, Piróg, Plebania, Pnie, Podgaje, Podgórze, Podlas, Podlesie, Podlesie Duże, Podlesie Małe, Poduchowne, Podwal, Pohulanka, Pokrzywna, Pomorze, Poręba, Praga, Prawdzic, Promna, Promna-Kolonia, Pruszków, Przybyszew, Przybyszkowice, Radosz, Radość, Radzanów, Ratoszyn, Recica, Redlin, Rogolin, Romanów, Rykały, Ryki, Rynek, Sanki, Sielce, Siemiradz, Smardzew, Sopot-Adamszczyzna, Sopot-Górka, Stanisławów, Stara Błotnica, Stara Wieś, Stare Siekluki, Stare Żdżary, Stary Gózd, Stary Kadłub, Stary Kadłubek, Stary Kiełbów, Stary Kobylnik, Stary Osów, Stary Sopot, Stawiszyn, Stromiec, Stromiec Poduchowny, Stromiecka Wola, Sucha, Sułków, Suski Młynek, Szczyty, Śliwiny, Trąbki, Truszków, Turno, Tursk, Ugajnik, Ulaski Grzmiąckie, Ulaski Stamirowskie, Walerianów, Wąsosz, Witaszyn, Władysławów, Włodzimierzów, Wojciechów, Wojciechówka, Wojtałówka, Wola Branecka, Wola Młodyńska, Wolak, Wolszanka, Wólka Kadłubska, Wólka Kożuchowska, Wólka Pierzchnieńska, Wólka Rogalińska, Wysoty, Wyśmierzyce, Za Lasem, Zabagnie, Zaborze, Zacharzów, Zachmiel, Zakrętek, Zamłynie, Zapłocie, Zator, Zbrosza Mała, Zielonka, Zuść, Źródło, Żabia Wola, Żurawieniec, Żydy

Powiat ciechanowski

Aleksandrówka, Anielin, Antoniewo, Baby, Bacze, Baraki Chotumskie, Baraniec, Bardonki, Bądkowo, Benkowo, Bielawka, Bielawy, Bielin, Bieńki-Bucice, Bieńki-Karkuty, Bieńki-Skrzekoty, Bieńki-Śmietanki, Bogdanka, Bogucin, Borzuchowo-Daćbogi, Borzymy, Bratne, Brody Młockie, Brodzięcin, Bronisławie, Bronisławie-Łabędy, Budy Kownackie, Budy Podmłockie, Budy Rumockie, Budzinka, Burkaty, Chmielewo, Chotum, Chrościce, Chrościce-Łyczki, Chruszczewo, Chruściele, Chrzanowo, Chrzanówek, Cichawy, Ciechanów, Ciemniewko, Ciemniewo, Czernice, Damięty-Narwoty, Damięty-Prosty, Dąbrowa, Dąbrówka, Dębowo, Długołęka, Długołęka Wielka, Długołęka-Mirosy, Drążewo, Dreglin, Dukt, Dzbonie, Działy, Elżbiecin, Faustynowo, Gałczyn, Garnowo Duże, Gąski, Gąsocin, Gębale, Glinojeck, Głodowo, Gogole Wielkie, Gogole-Steczki, Gołotczyzna, Gołoty, Gołymin-Ośrodek, Gołymin-Południe, Gołymin-Północ, Goździe, Góry Luberadzkie, Grabówiec, Grądy, Grędzice, Grudusk, Grudusk-Brzozowo, Grudusk-Olszak, Grzybowo, Gumowo, Gutków, Halinin, Humięcino, Humięcino-Andrychy, Humięcino-Klary, Humięcino-Koski, Humięcino-Retki, Huta, Jałowa Wieś, Janowięta, Janowo, Janówek, Jarluty Duże, Jarluty Małe, Józefowo, Julianowo, Juliszewo, Kalisz, Kałęczyn, Kałki, Kamionka, Kanigówek, Kargoszyn, Kargoszynek, Karniewo, Kątki, Kąty, Kicin, Klice, Kliczki, Klin, Klonowo, Kobylin, Kolonia, Kołaczków, Kołaki Małe, Kołaki Wielkie, Kołaki-Budzyno, Kołaki-Kwasy, Kołaki-Morgi, Komory Błotne, Komory Dąbrowne, Konarzewo Wielkie, Konarzewo-Gołąbki, Konarzewo-Marcisze, Konarzewo-Reczki, Konarzewo-Skuze, Konarzewo-Sławki, Kondrajec Pański, Kondrajec Szlachecki, Konradowo, Korczyn, Kosmy Wielkie, Kosmy-Pruszki, Kotermań, Kowalewko, Kownaty Wojnowe, Kownaty Żędowe, Kownaty-Borowe, Kozdroje, Koziczyn, Koziczynek, Koźniewo Średnie, Koźniewo Wielkie, Koźniewo-Łysaki, Kraków, Kraszewo, Kraszewo-Kolonia, Krubin, Krubinek, Krupy, Krusz, Krzyże, Ksawerów, Kukleńszczyzna, Lekowo, Lekówiec, Leśniczówka Kraszewo, Leśniewo Dolne, Leśniewo Górne, Lipa, Lipiny, Lipówiec, Luberadz, Luberadzyk, Luszewo, Łaguny, Łebki Wielkie, Łebki-Janusy, Łebki-Kryszpy, Łęki, Łopacin, Łysakowo, Maliniak, Malużyn, Marianowo, Marusy, Marylin, Mężenino-Kłoski, Mężenino-Węgłowice, Mierniki, Mierzanowo, Mierzanowo-Kolonia, Mieszki Wielkie, Mieszki-Atle, Mieszki-Bardony, Mieszki-Różki, Młock, Młock-Kopacze, Modełka, Modła, Morawka, Morawy-Kafasy, Morawy-Kopcie, Morawy-Laski, Morawy-Wicherki, Mościce, Nasierowo Dolne, Nasierowo Górne, Nasierowo-Dziurawieniec, Nieborzyn, Niechodzin, Niemierzyce, Nieradowo, Nieradowo-Dziarno, Niesłuchy, Niestum, Nowa Wieś, Nowe Rzeszotko, Nowopole, Nowy Garwarz, Nowy Gołymin, Nowy Grabowiec, Nowy Kałęczyn, Nowy Śmiecin, Nużewko, Nużewo, Obiedzino Górne, Obrąb, Ogonowo, Ojrzeń, Olszewka, Opinogóra Dolna, Opinogóra Górna, Opinogóra-Kolonia, Osada-Wola, Osiek Dolny, Osiek Górny, Osiek-Aleksandrowo, Osiek-Wólka, Ostaszewo, Ostatni Grosz, Ostrowo-Budy, Osyski, Ościsłowo, Pajewo Wielkie, Pajewo-Cyty, Pajewo-Króle, Pajewo-Rżyski, Pajewo-Szwelice, Pałuki, Patory, Paulinów, Pawłowo, Pawłówko, Pęchcin, Pękawka, Pieńki Faustynowskie, Pieńki Niechodzkie, Płaciszewo, Pniewo Wielkie, Pniewo-Czeruchy, Podzamcze, Pogąsty, Pokojewo, Polanka, Pomorze, Poświętne, Przążewo, Przedwojewo, Przybyszewo, Przyrowa, Przytoka, Przywilcz, Pszczółki Górne, Pszczółki-Czubaki, Pszczółki-Szerszenie, Purzyce-Pomiany, Purzyce-Rozwory, Purzyce-Trojany, Radomka, Radzieje-Bedy, Radzieje-Wity, Radziwie, Rajmundowo, Rąbież, Rąbież Gruduski, Regimin, Rembowo, Rembówko, Romanowo, Ropele, Rumoka, Rumoka-Kolonia, Rumoka-Teoniga, Rumoka-Uciekaje, Ruszkowo, Rutki-Begny, Rutki-Borki, Rutki-Bronisze, Rutki-Głowice, Rutki-Lenki, Rutki-Marszewice, Rybakówka, Rycica, Rydzewo, Rykaczewo, Rzeczki, Rzeczki-Gąski, Rzeczki-Orszyny, Rzeczki-Wólki, Rzeszotko, Sadek, Sarnowa Góra, Skarżynek, Skrobocin, Smosarz-Dobki, Smosarz-Pianki, Soboklęszcz, Sokołowo, Sokołówek, Sokólnik, Sońsk, Sosnowo, Spądoszyn, Stare Garnowo, Stare Szyjki, Stary Garwarz, Stary Grabowiec, Stary Kałęczyn, Stary Śmiecin, Stawy, Stegna, Strusin, Strusinek, Stryjewo Małe, Stryjewo Wielkie, Strzelnia, Strzeszewo, Suchowierzbka Wolińska, Sulerzyż, Szczepanki, Szczurzyn, Szczurzynek, Szulmierz, Szwejki, Szyjki, Ślubowo, Śmiecin, Śmiecin-Kolonie, Śródborze, Targonie, Tatary, Trętowo-Mazarnięta, Trętowo-Pełzy, Truszki, Trzcianka, Trzpioły, Ujazdowo, Ujazdówek, Wandowo, Watkowo, Watkowo-Kolonia, Wielgołęka, Wierzbowo, Wiksin, Wilkowo, Wiśniewo, Wkra, Władysławowo, Włodki, Włosty, Wojtkowa Wieś, Wola Gołymińska, Wola Młocka, Wola Ostaszewska, Wola Pawłowska, Wola Wierzbowska, Wola Wodzyńska, Wólka Garwarska, Wólka Łanięcka, Wólka Rydzewska, Wróblewko, Wróblewo, Zabrzezie, Zakrzewo Małe, Zakrzewo Wielkie, Zalesie, Załuże-Imbrzyki, Zarośle, Zawady Dworskie, Zawady Włościańskie, Zawiłka, Zeńbok, Zielona, Zygmuntowo, Żarnowo, Żeleźnia, Żochy, Żochy-Pieńki

Powiat garwoliński

Aleksandrów, Andrzejówka, Anielów, Annopol, Antonin, Antoniówka Świerżowska, Antoniówka Wilczkowska, Antonówka, Babice, Babice-Kolonia, Baranicha, Bączki, Białynia, Biel, Borki, Borki Goźlińskie, Borowie, Borowie Poduchowne, Borowie-Kolonia, Borowina, Bród, Brzegi, Brzeziaki, Brzezina, Brzuskowola, Budel, Budki, Budy, Budy Krępskie, Budy Podłęskie, Budy Uśniackie, Budzeń, Budziska, Bzdus, Celejów, Celinów, Chęciny, Chęciny-Kolonia, Choiny, Chotynia, Chotynia-Kolonia, Chromin, Chrominek, Chrusty, Ciechoszówka, Ciosny, Cyganówka, Czarnów, Czechy, Czerwona Karczma, Czyszków, Czyszkówek, Dadzin, Damianów, Damirów, Dąbrowa, Dąbrowa-Kolonia, Derlatka, Dębniak, Dębówka, Doły, Domaszew, Domaszew-Młyn, Drobina, Dudka, Dudki, Dworskie, Elżbietów, Emerytka, Ewelin, Falenica, Feliksin, Filipówka, Folwark, Forsztat, Gajówka Pilawa, Garwolin, Gąsew, Gąsiory, Gąsów, Glina, Glinki, Głosków, Głosków-Kolonia, Głupianka, Gocław, Godzisz, Goniwilk-Las, Gończyce, Gościewicz, Goździk, Goźlin Górny, Goźlin Mały, Górki, Górki-Kolonia, Górzno, Górzno Poduchowne, Gózd, Gózd-Kolonia, Gózdek, Grabarka, Grabina, Grabniak, Grabówka, Gracjanów, Granica, Grąd, Gródź, Grządki, Grzebowilk, Gulki, Henryczyn, Henryków, Holendry, Huta Anglia, Huta Garwolińska, Huta Miastkowska, Huta Żelechowska, Ignaców, Iwowe, Iwowe-Kolonia, Iwowe-Parcele, Izdebnik, Izdebno, Izdebno-Kolonia, Jabłonowiec, Jagiełła, Jagodne, Janków, Janówek, Jaszczysko, Jaźwiny, Jaźwiny-Kolonia, Jezioro, Józefina, Józefów, Józinek, Kacprówek, Kaleń Drugi, Kaleń Pierwszy, Kalinów, Kalonka, Kałuskie, Kamionka, Kamionki, Karolinów, Kawęczyn, Kaźmierów, Kępa, Kępa Celejowska, Kępa Gruszczyńska, Kępa Podolska, Kępa Podwierzbiańska, Kępa Zalewska, Klamka, Klin, Kobusy, Kobyla Wola, Kobylnica, Kobylnica-Kolonia, Kochów, Kolonia, Kolonia Wilga, Komisja, Komory, Konopatka, Kopanina, Kopiec, Korczunek, Korytnica, Kotłówka, Kownacica, Koziarnia, Kozice, Kozice-Kolonia, Kozłów, Kraski Dolne, Kraski Górne, Kresy, Krupa, Kruszówka, Kruszyna, Krystyna, Krzywda, Ksawerynów, Księżyzna, Kujawy, Lalinki, Laliny, Leokadia, Leonorów, Leonów, Leśniczówka Gąsew, Letnisko-Warda, Lewików, Lipniki, Lipówka, Lipówki, Lucin, Łaskarzew, Łąki, Łąki-Kolonia, Łętów, Łomnica, Łopacianka, Łucznica, Ług, Łukówiec, Łużki, Maciejowice, Magazyn, Majdan, Malamówka, Malinówka, Malwinów, Mandzin, Marianów, Mariańskie Porzecze, Maryniszki, Marysin, Mazurki, Melanów, Miastków, Miastków Kościelny, Michalin, Michałki, Michałówka, Mierżączka, Miętne, Miętne-Parcele, Mika, Mościska, Mroków, Mur, Nad Rowem, Nad Rzeką, Naddawki, Nadleśnictwo Kotwica, Natalia, Nieciecz, Niecieplin, Niesadna, Nowa Brzuza, Nowa Dąbrówka, Nowa Krępa, Nowe Kobusy, Nowe Kraski, Nowe Leszczyny, Nowe Podole, Nowiny Sobolewskie, Nowiny Życkie, Nowy Goniwilk, Nowy Helenów, Nowy Kębłów, Nowy Pilczyn, Nowy Przychód, Nowy Puznów, Nowy Żabieniec, Oblin, Oblin-Grądki, Obrąb, Obręb, Ochodne, Olszak, Olszyna, Olszynka, Olszynki, Onufrynów, Oronne, Osiedle Wilga, Osowe, Osówka, Ostrogi, Ostrożeń Drugi, Ostrożeń Pierwszy, Ostrożeń Trzeci, Ostrów, Ostrybór, Osuchów, Oziemkówka, Paliszew, Pałędź, Panigórki, Parcele Rębków, Parysów, Pasternik, Pastwiska, Piaski, Piastów, Pieńki, Pilawa, Piotrówek, Pod Górą, Pod Lasem, Podbiele, Podebłocie, Podgórze, Podgranica, Podjaminy, Podklasztor, Podlaliny, Podlasie, Podlesie, Podłęż, Podługi, Podoblin, Podrudzie, Podsadowiec, Podstolice, Podwierzbie, Podzamcze, Pogorzelec, Pole, Polesie Rowskie, Polewicz, Polik, Popielnica, Poręby, Poschła, Poschła-Kolonia, Potaszniki, Potok, Powiśle, Praga, Prandocin, Proboszczowskie, Przecinka, Przewóz, Przy Wale, Przykory, Przyłęk, Pstrąg, Pszonka, Pszonka-Las, Puznówka, Ragusin, Ragusówka, Reducin, Resztówka, Rębków, Rębków-Kolonia, Rogalec, Romanów, Romanówka, Rowy, Ruda, Ruda Talubska, Ruda Tarnowska, Rudnik, Rybakówka, Ryczyska, Rywociny, Samogoszcz, Samorządki, Samorządki-Kolonia, Sęk, Siedem Mórg, Skoroszówka, Skorupka, Skruda, Skurcza, Sławiny, Słup, Słup Drugi, Słup Pierwszy, Sobolew, Sokolniki, Sokół, Sośnia, Sośninka, Stara Brzuza, Stara Huta, Stara Wieś, Stara Wilkowyja, Stara Wola, Stare Leszczyny, Stare Podole, Stare Wicie, Starowola, Stary Goniwilk, Stary Helenów, Stary Kębłów, Stary Miastków, Stary Pilczyn, Stary Przewóz, Stary Przychód, Stary Puznów, Stary Rębków, Stary Żabieniec, Stasin, Stawiska, Stefanów, Stoczek, Stodzew, Stodzew-Kolonia, Strych, Suchowola, Sulbiny, Sulbiny Dolne, Sulbiny-Działki, Szkółki Krępskie, Szuberka, Śliwnia, Śliz, Taluba, Taluba-Kolonia, Tarnów, Tatarczysko, Teofilów, Tomaszówka, Topolin, Trąbki, Trojanki, Trojanów, Trzcianka, Tyrzyn, Tyrzyn Dworski, Uchacze, Ukraina, Unin, Unin-Kolonia, Ustronie, Uścieniec, Uścieniec-Kolonia, Uśniak, Uśniaki, Walerianów, Walerków, Wanaty, Warda, Warszawa, Wicie, Wicie Wschodnie, Wicie-Górki, Wielgolas, Więcków, Wiktorzyn, Wilchta, Wilczyska, Wilga, Wilga-Łąki, Wilkowyja, Wilkowyja Podłużna, Wilkowyja Poprzeczna, Witoldów, Władysławów, Włodków, Wola Celejowska, Wola Korycka Dolna, Wola Korycka Górna, Wola Łaskarzewska, Wola Miastkowska, Wola Rębkowska, Wola Rowska, Wola Starogrodzka, Wola Władysławowska, Wola Żelechowska, Wola Życka, Wólka Gruszczyńska, Wólka Ostrożeńska, Wróble-Wargocin, Wrzosów, Wycinka, Wygoda, Wygoda-Kolonia, Wygwizdów, Za Lasem, Zabaranie, Zabruzdy, Zabruzdy-Kolonia, Zagórze, Zagroda, Zakącie, Zakręty, Zakrzew, Zakrzówek, Zalesie, Zaprzyrytka, Zaprzytnica, Zarośle, Zarzecze, Zasiadały, Zaszosie, Zawadka, Zawady, Zgórze, Zofianów, Zosinek, Zwola, Zwola Poduchowna, Zwola-Kolonia, Zwólka, Zygmunty, Zygmunty-Kolonia, Żabianka, Żabie Łąki, Żabieniec, Żebrak, Żelazna, Żelechów, Żołnierka, Żwirówka, Życzyn

Powiat gostyniński

Adamów, Aleksandrów, Aleksandrynów, Anatolin, Andrzejów, Anielin, Annopol, Antoninów, Anulin, Baby Dolne, Baby Górne, Belno, Białe, Białka, Białotarsk, Bielawy, Bierzewice, Bolesławów, Borowie, Bratoszewo, Brzezia, Brzeziny, Brzozówka, Budki Suserskie, Budy Kaleńskie, Budy Kozickie, Budy Leśniewickie, Budy Lucieńskie, Cegielnia-Lisica, Choinek, Choinek-Leśniczówka, Chorążek, Czarnów, Czesławów, Czyżew, Dąbrówka, Dendyja, Dobrów, Drzewce, Dybanka, Działy, Emilianów, Feliksów, Feliksów Dobrowski, Gajówka, Gajówka Sokołowska, Gaśno, Gołas, Gostynin, Gostynin-Kolonia, Gostynin-Nadleśnictwo, Górki Drugie, Górki Pierwsze, Gulewo, Halinów, Helenów, Helenów Drugi, Helenów Słupski, Helenów Trębski, Holendry Dobrowskie, Huta Nowa, Huta Zaborowska, Jagodzinek, Janki, Janowo, Janówek, Jastrzębia, Jaworek, Jesionka, Józefków, Julianów, Justynków, Kaleń, Kamieniec, Kamienny Kopiec, Kamionka, Kazimierzów, Kaźmierków, Kąty, Kielnica, Kiełpieniec, Kleniew, Klusek, Kozice, Kraśnica-Gajówka, Krubin, Kruk, Kruk-Leśniczówka, Krzymów, Krzywie, Kunki, Lasek, Legarda, Leopoldów, Leśniewice, Lipa, Lisica, Lubieniek, Lubików, Lucień, Luszyn, Lwówek, Łokietnica, Łuszczanów Drugi, Łuszczanów Pierwszy, Łuszczanówek, Marianka, Marianów, Marianów Sierakowski, Mellerów, Miałkówek, Misiadla, Mniszek, Mocarzewo, Moczydła, Model, Modrzew, Mościska, Murowanka-Leśniczówka, Mysłownia Nowa, Nagodów, Niecki, Nowa Legarda, Nowa Wieś, Nowy Barcik, Osada, Osiny, Osmolin, Osmólsk Górny, Osowia, Pacyna, Pagórek, Pieryszew, Piotrów, Podatkówek, Podczachy, Poddębina-Gajówka, Podgórze, Polesie, Pomarzanki, Potrzasków, Przychód, Przylaski, Radycza, Rakowiec, Raków, Rataje, Remki, Reszki, Rezlerka, Rębów, Robertów, Rogożew, Rogożewek, Romanów, Ruda, Rumunki, Ruszków, Rybie, Rybne, Sałki, Sanniki, Sejkowice, Sewerynów, Sielce, Sieraków, Sierakówek, Skoki, Skrzany, Skrzeszewy, Słomków, Słup, Smolary, Smolary-Gajówka, Smolenta, Sokołów, Solec, Stanisławów, Stanisławów Skrzański, Stara Mysłownia, Staropol, Stary Barcik, Staw, Stefanów, Stefanów Suserski, Strzałki, Suserz, Swoboda, Szczawin Borowy-Kolonia, Szczawin Borowy-Wieś, Szczawin Kościelny, Szczawin Mały-Gajówka, Szczawinek, Szkarada, Teodorów, Trębki, Trębki-Leśniczówka, Tuliska, Waliszew, Wandzin, Wąwrowa, Witoldów, Wola Pacyńska, Wola Trębska, Wola Trębska-Parcel, Wólka Niska, Wólka Wysoka, Wrząca, Wyrobki, Zaborów Nowy, Zaborów Stary, Zieleniec, Zuzinów, Zwoleń

Powiat grodziski

Adamowizna, Adamów, Baranów, Bartoszówka, Basin, Bieganów, Bieniewiec, Bodychów, Bolesławek, Boża Wola, Bronisławów, Budki Kozerkowskie, Budy Michałowskie, Budy Zosine, Budy-Grzybek, Buszyce, Cegłów, Chawłowo, Chełmonie, Chlebnia, Chrzanów, Chrzanów Duży, Chrzanów Mały, Chylice, Chylice-Kolonia, Chyliczki, Ciepłe, Ciepłe A, Czarny Las, Dąbrówka, Dorocin, Drybus, Dziarnówka, Dzika Wola, Gole, Gongolina, Grabnik, Gradowica, Graniczna, Grądy, Grodzisk Mazowiecki, Grudów, Grzegorzewice, Grzmiąca, Grzymek, Henryszew, Holendry Baranowskie, Huta Żabiowolska, Izdebno Kościelne, Izdebno Małe, Izdebno Nowe, Jaktorów, Jaktorów-Kolonia, Janinów, Jastrzębnik, Jordanowice, Józefina, Kady, Kaleń, Kaleń-Towarzystwo, Kałęczyn, Karolina, Kaski, Kaski Centralne, Kaski Środkowe, Kaski-Bagna, Kaski-Budki, Kaski-Granice, Kazimierówka, Kłudno Nowe, Kłudno Stare, Kłudzienko, Kolonia Milanówek, Kołaczek, Kopiska, Kosiorowo, Kozerki, Kozery, Kozery Nowe, Kozery-Folwark, Kraśnicza Wola, Książenice, Lasek, Lipy, Lisówek, Łąki, Makówka, Mariampol, Marksówek, Maruna, Marynin, Mieczysławów, Międzyborów, Milanówek, Mościska, Murowaniec, Musuły, Naddawki Falenckie, Natolin, Niepokalanów, Nowa Bukówka, Nowa Pułapina, Nowa Wieś, Nowe Radonie, Oddział, Odrano-Wola, Ojcówek, Ojrzanów, Ojrzanów-Towarzystwo, Opypy, Osiny, Osowiec, Petrykozy, Pieńki Słubickie, Pieńki Zarębskie, Piotrkowice, Podchyliczki, Podkowa Leśna, Polesie, Popiele, Praga, Przeszkoda, Putka, Radonie, Redlanka, Regów, Ręczaj, Rumianka, Sade Budy, Siestrzeń, Skuły, Słubica A, Słubica B, Słubica Dobra, Słubica-Wieś, Stanisławów, Stara Bukówka, Stara Pułapina, Stare, Stare Budy, Stare Budy Drugie, Stare Budy Pierwsze, Strumiany, Strumiany Dolne, Strumiany Górne, Szczęsne, Tłuste, Turczynek, Urszulin, Wacławówek, Wandzin, Wężyk, Wieś Milanówek, Władków, Władysławów, Wojcieszyn, Wólka Grodziska, Wycinki Osowskie, Wyczółki, Zabłotnia, Zabrody, Zajączkowo, Zalesie, Zapole, Zaręby, Żabia Wola, Żaby, Żdżary, Żelechów, Żuków

Powiat grójecki

Adamów Drwalewski, Adamów Rososki, Aleksandrów, Aleksandrówka, Alfonsowo, Anielin, Annopol, Barcice Drwalewskie, Barcice Rososkie, Bartodzieje, Bądków, Belsk Duży, Belsk Mały, Belweder, Bełek, Bielany, Bielany-Łąki, Bieliny, Bikówek, Błędów, Błogosław, Bodzew, Bogdaniec, Boglewice, Bolesławiec Leśny, Bończa, Borki, Borowe, Borowiec, Borowina, Boruty, Borzęcin, Branków, Bronisławów, Brzezinki, Brzostowiec, Budki Petrykowskie, Budy Michałowskie, Budy Opożdżewskie, Budziszyn, Budziszynek, Cegielnia, Cegielnia-Łęczeszyce, Cesinów-Głudna, Cesinów-Las, Chudowola, Chynów, Ciechlin, Cierniówka, Cychry, Czachów, Czekaj, Czerwona Karczma, Czesławin, Częstoniew, Częstoniew-Kolonia, Dalboszek, Dańków, Daszew, Daszewice, Dąbrowa, Dąbrowa Duża, Dąbrówka, Dąbrówka Nowa, Dąbrówka Stara, Dębie, Dębnowola, Długowola, Dobiecin, Dobra Wola, Dobryszew, Domaniewice, Droga Wichradzka, Drozdy, Drwalew, Drwalewice, Duży Dół, Dylew, Dziarnów, Dziunin, Edwardów, Fabianów, Falęcin, Franciszków, Gaj Żelechowski, Gajówka Lewiczyn, Gajówka Łęczeszyce, Gajówka Michałów, Gajówka Modrzewina, Gajówka Petrykozy, Gajówka Rytomoczydła, Gajówka Wiatrowiec, Gąski, Gilówka, Ginetówka, Gliczyn, Główczyn, Główczyn-Towarzystwo, Głuchów, Głudna, Gniejewice, Godzimierz, Golianki, Goliany, Goliany-Parcela, Gołębiów, Gołosze, Goszczyn, Gościeńczyce, Gośniewice, Góra, Górki-Izabelin, Grabina, Gracjanów, Grażyna, Grobice, Grotów, Grójec, Grudzkowola, Grzegorzewice, Gucin, Henryków, Hipolitów, Hornigi, Huta Błędowska, Huta Jeżewska, Ignaców, Jadwigów, Jakubowizna, Jakubów, Janina, Jankowice, Janów, Janówek, Jarochy, Jasieniec, Jastrzębia, Jastrzębia Stara, Jeziora, Jeziora-Nowina, Jeziórka, Józefów, Julianów, Jurandów, Jurki, Justynówka, Kacperówka, Kalina, Kaplin, Karolew, Karolówka, Katarzynów, Kazimierki, Kazimierków, Kępina, Klonowa Wola, Kobylin, Kocerany, Kociszew, Kolonia Bądków, Kolonia Gośniewska, Kolonia Jurki, Kolonia Kozietuły, Konary, Konie, Konstantynów, Konstantynówka, Kornelówka, Kośmin, Koziegłowy, Koziel, Kozietuły, Kozietuły Nowe, Kozłów, Krężel, Krobów, Kruszew, Kruszewek, Krześniaków, Kukały, Kurczowa Wieś, Kussy, Las Lesznowolski, Laski, Lasopole, Lechanice, Lesznowola, Lewiczyn, Lewiczyn Poduchowny, Leżne, Lipie, Lisówek, Ludwików, Łaszczyn, Łęczeszyce, Łęgonice, Ługowice, Łychowska Wola, Łychów, Machcin, Machnatka, Machnatka-Parcela, Maciejowice, Maciejówka, Magierowa Wola, Mała Wieś, Marianów, Martynów, Marynin, Marysin, Mąkosin, Michalczew, Michałowice, Michałów Dolny, Michałów Górny, Michałów-Parcele, Michałówka, Michrów, Michrów-Stefów, Michrówek, Miechowice, Mieczysławówka, Miedzechów, Mięsy, Milanów, Mirowice, Modrzewina, Mogielnica, Murowanka, Natalin, Niemojewice, Niwy Ostrołęckie, Nowa Długowola, Nowa Ostrołęka, Nowa Wieś, Nowe Bieliny, Nowe Biskupice, Nowe Grobice, Nowe Łęgonice, Nowe Miasto nad Pilicą, Nowe Strzałki, Nowe Świdrygały, Nowina-Las, Nowina-Przęsławice, Nowy Błędów, Nowy Miedzechów, Nowy Widów, Nowy Żelechów, Oczesały, Odcinki Dylewskie, Odrzywołek, Ogrodzienice, Oleśnik, Olszany, Olszew, Opożdżew, Orzechowo, Osieczek, Osiny, Oskardów, Ostrołęka, Ostrowiec, Ostrówek, Otaląż, Otalążka, Pabierowice, Palczew, Palczew-Parcela, Palestyna, Paulin, Pawłowice, Pawłówka, Pączew, Pelinów, Piaseczno, Pieczyska, Piekiełko, Piekut, Pieńki Machnackie, Pilica, Pniewy, Pobiedna, Pod Kraską, Podgórzyce, Podole, Popowice, Potencjanów, Promnik, Prosna, Prusy, Przęsławice, Przydróżek, Przykory, Przykościółek, Przylesie, Przylot, Przyłom, Rębowola, Rokitnica, Romanów, Rosocha, Rosochów, Rosołów, Rososz, Rososzka, Roztworów, Rożce, Rudki, Rudna Droga, Ryszki, Rytomoczydła, Sacin, Sadków, Sadków Duchowny, Sadków Szlachecki, Sadków-Kolonia, Sadurki, Sakówka, Sańbórz, Sielec, Sikuty, Skowronki, Skurów, Słomczyn, Stamirowice, Staniszewice, Stara Warka, Stara Wieś, Stare Biskupice, Stefanków, Stegny, Stryków, Strzałki, Sułkowice, Szczęsna, Szymanów, Ślepowola, Śmiechówek, Śreniawa, Świdno, Świdrygały, Tartaczek, Tąkiele, Teodorówka, Tomaszówka, Tomczyce, Trzcianka, Trzylatków Duży, Trzylatków Mały, Trzylatków-Parcela, Turowice, Tworki, Ulaski Gostomskie, Uleniec, Utrata-Kolonia, Waliska, Wał, Warka, Warpęsy, Watraszew, Węszelówka, Wężowiec, Wiatrowiec, Wichradz, Widok, Widów, Wierzchowina, Wierzchy, Wilcze Średnie, Wilczogóra, Wilczoruda, Wilczoruda-Parcela, Wilczy Targ, Wilhelmów, Wilkonice, Wilków Drugi, Wilków Pierwszy, Wilków Trzeci, Winiary, Witalówka, Władysławów, Wodziczna, Wola Boglewska, Wola Dańkowska, Wola Grabska, Wola Krobowska, Wola Kukalska, Wola Lewiczyńska, Wola Łęczeszycka, Wola Palczewska, Wola Pieczyska, Wola Pniewska, Wola Pobiedzińska, Wola Starowiejska, Wola Worowska, Wola Żyrowska, Worów, Wólka Dańkowska, Wólka Gołoska, Wólka Gostomska, Wólka Kurdybanowska, Wólka Ligęzowska, Wólka Łęczeszycka, Wólka Magierowa, Wólka Pogroszewska, Wólka Turowska, Wólka Załęska, Wrociszew, Wygodne, Wysoczyn, Zaborów, Zaborówek, Zadębie, Zakrzewska Wola, Zalesie, Załącze, Załęże Duże, Załęże-Parcela, Załuski, Zastruże, Zawady, Zbrosza Duża, Zbyszków, Ziemięcin, Złota Góra, Zofiówka, Żdżarki, Żdżary, Żelazna, Żelechów, Żyrów, Żyrówek

Powiat kozienicki

Adamów, Aleksandrów, Aleksandrówka, Anielin, Anielin Górny, Anielin Rozniszewski, Augustów, Babia Góra, Basinów, Bąkowiec, Bobki, Bobrowniki, Bogucin, Boguszków, Boguszówka, Borek, Borki, Bożówka, Broncin, Bronisławów, Brzeziny, Brzeźnica, Brzozówka, Brzóza, Brzustów, Budy, Budy Augustowskie, Budy Grzegorzewskie, Buszyna, Cecylówka Głowaczowska, Cecylówka-Brzózka, Cegielnia, Celinów, Chartowa, Chinów, Chmielew, Chmielnik, Chodków, Choiniak, Cudów, Cychrowska Wola, Cyganówka, Czerwonka, Cztery Kopce, Dąbrowa Stachowska, Dąbrówka, Dąbrówki, Dębniak, Dębowola, Dolny Chmielew, Doły, Dukt, Duży Jeleniów, Działki Brzóskie, Dziecinów, Dziewiątka, Edwardów, Emilów, Fort, Gać, Gajki, Gajówka Basinów, Gajówka Czerwonka, Gajówka Lechowice, Gajówka Łuczynów, Gajówka Paprotnia, Gajówka Przejazd, Garbatka Długa, Garbatka Nowa, Garbatka-Dziewiątka, Garbatka-Letnisko, Garbatka-Zbyczyn, Głogowa, Głowaczów, Głusiec, Gniewoszów, Grabina, Grabnowola, Grabnowola-Kolonia, Grabowska Wola, Grabów, Grabów nad Pilicą, Grabów Nowy, Grabów Zaleśny, Grobie, Grudzka Droga, Gruszczyn, Gruszczynek, Gruszka, Grzybowszczyzna, Grzybów, Helenów, Helenówek, Henryków, Holendry Kozienickie, Holendry Kuźmińskie, Holendry Magnuszewskie, Holendry Piotrkowskie, Ignacówka Bobrowska, Ignacówka Grabnowolska, Janików, Janików-Folwark, Janów, Jasieniec, Józefów, Józefów Osiemborowski, Julianówka, Kaczyniec, Kajzerówka, Kamelanka, Kamionka, Katarzynów, Kępa, Kępa Bielańska, Kępa Niemojewska, Kępa Skórecka, Kępa Wólczyńska, Kępeczki, Kępice, Klementynów, Klin, Kłoda, Kociołek, Kociołki, Kolonia, Kolonia Bąkowiec, Kolonia Rozniszew, Kopaniny, Korczunki, Kosny, Koszarka, Kozienice, Kozienice-Kolonia, Koziołek, Koziołek Grzybowski, Koziołek Magnuszewski, Kresy, Krępiec-Gajówka, Krępiec-Leśniczówka, Kruszyn, Kukawka, Kurki, Kuźmy, Latków, Leśna Rzeka, Leśniczówka Bożówka, Leśniczówka Nowa Wola, Letnisko, Leżenice, Lipa, Lipinki, Lipska Wola, Lipy, Lucjanów, Łaniec, Łaszówka, Łękawica, Łękawica Górna, Łoje, Łuczynów, Łukawa, Łukawska Wola, Maciejowice, Magnuszew, Majdany, Majdany Rusin, Majorat, Mała Wieś, Małęczyn, Mały Jeleniów, Mariampol, Marianów, Markowola, Markowola-Kolonia, Michałów, Michałówek, Michałówka, Miejska Dąbrowa, Mieścisko, Mniszew, Modrzewina, Molendy, Moniochy, Mozolice Duże, Mozolice Małe, Nadleśnictwo Studzianki, Nagórnik, Niwa, Nowa Dębowola, Nowa Wieś, Nowa Wola, Nowe Cychry, Nowe Pole, Nowiny, Nowy Chinów, Nowy Gruszczyn, Nowy Grzybów, Nowy Łuczynów, Nowy Marianów, Nowy Oleksów, Nowy Sławczyn, Nowy Stachów, Obóz Traugutta, Ogrody, Oleksów, Opactwo, Opatkowice, Osiemborów, Ostrów, Ósmaki, Paprotnia, Parcela, Parowa, Paryż, Pastwisko, Piachy, Piaski, Piecycha, Piotrkowice, Pocztówka, Pod Lasem, Podlas, Podlesie, Podmieście, Podogrodzie, Podosie, Podtetlów, Połać, Ponikwa, Posiołek, Powiśle, Praga, Prusiny, Przecinka, Przejazd, Przewóz, Przewóz Stary, Przewóz Tarnowski, Przydworzyce, Przyluśnia, Psary, Regów Nowy, Regów Stary, Rękowice, Rogatki, Rogożek, Rozniszew, Roztoki, Ruda, Ryczywół, Samwodzie, Sarnów, Selwanówka, Sewerynów, Sieciechów, Sławczyn, Sławin, Słowiki Nowe, Słowiki Stare, Słowiki-Folwark, Sokołówka, Sokoły, Stanisławice, Stanisławów, Staniszówka, Stanowisko, Stara Dębowola, Stara Wieś, Stare Cychry, Stary Chinów, Stary Grzybów, Stary Łuczynów, Stary Marianów, Stary Oleksów, Stary Sławczyn, Stasin, Staszów, Stawki, Stefanów, Strzyżyna, Studnie, Studzianki Pancerne, Sucha Wola, Śmietanki, Śródborze, Świerże Górne, Tartak, Tomczyn, Trawka, Trzebień, Tyborów, Ugory, Ursynów, Urszulin, Utniki, Wały, Wilczkowice Dolne, Wilczkowice Górne, Wilczowola, Winduga, Witle, Wola Chodkowska, Wola Klasztorna, Wola Magnuszewska, Wójtostwo, Wójtostwo Poduchowne, Wólka Bachańska, Wólka Brzózka, Wólka Tarnowska, Wólka Tyrzyńska, Wólka Tyrzyńska B, Wólka Wojcieszkowska, Wyborów, Wyględówka, Wygoda, Wymysłów, Wysokie Koło, Występ, Zadąbrowie, Zagroby, Zajezierze, Zakącie, Zakrzew, Zalesie, Zaluśnia, Zapole, Zastocze, Zbyczyn, Zdunków, Zdziczów, Zieleniec, Zwierzyniec, Zwola, Zygmuntów, Żelazna Nowa, Żelazna Stara, Żytkowice

Powiat legionowski

Aleksandrów, Anusinek, Bagno, Beniaminów, Białobrzegi, Biele, Bindugi, Bolesławowo, Borowa Góra, Boża Wola, Bukowiec, Cegielnia, Chotomów, Cupel, Czarna Struga, Dąbkowizna, Dąbrowa Chotomowska, Derlacz, Dębe, Dębinki, Dosin, Gąsiorowo, Góra, Grudzie, Guty, Izabelin, Izbica, Jabłonna, Jachranka, Jadwisin, Janówek Drugi, Janówek Pierwszy, Józefów, Kałuszyn, Kania Nowa, Kania Polska, Karolino, Kąty Węgierskie, Komornica, Kontrowers, Krubin, Legionowo, Ludwinowo Dębskie, Ludwinowo Zegrzyńskie, Ludwisin, Łacha, Łajski, Łysa Góra, Marynino, Michałów-Grabina, Michałów-Reginów, Moczydło, Nieporęt, Nowa Wieś, Olszewnica, Olszewnica Nowa, Olszewnica Stara, Poddębie, Poniatów, Rajszew, Rembelszczyzna, Rybaki, Rynia, Serock, Sikory, Skierdy, Skrzeszew, Skubianka, Skubianka-Kolonia, Stanisławowo, Stanisławów Drugi, Stanisławów Pierwszy, Stasi Las, Suchocin, Szadki, Święcienica, Topolina, Trzciany, Wieliszew, Wieliszew-Kolonia, Wierzbica, Wola Aleksandra, Wola Kiełpińska, Wola Smolana, Wólka Górska, Wólka Radzymińska, Zabłocie, Zacisze, Zalesie Borowe, Zegrze, Zegrze Południowe, Zegrze-Osada, Zegrzynek

Powiat lipski

Adamów, Aleksandrów, Aleksandrów Duży, Antoniów, Anusin, Baba, Babilon, Balowa Góra, Baranów, Bąkowa, Berkowizna, Białobrzegi, Białobrzegi-Kolonia, Bielany, Błonie, Boiska, Boiska-Kolonia, Borcuchy, Borowiec, Borowo, Boży Dar, Bronisławek, Bronisławów, Browarka, Budki, Budki Ciecierowskie, Budki Podkońcarskie, Budy, Celiny, Chałupki, Chojniak, Chotcza Dolna, Chotcza Górna, Chotcza-Józefów, Chotyze, Ciecierówka, Ciepielów, Ciepielów Drugi, Ciepielów Pierwszy, Ciepielów-Kolonia, Czarnolas, Czerwona, Daniszów, Dąbrowa, Dąbrowska Poręba, Dąbrówka, Dąbrówka Daniszewska, Dąbrówki, Dębina, Dębowe Pole, Długowola Druga, Długowola Pierwsza, Dodatek, Dół, Drezno, Dubrawa, Dwudniówki, Dziurków, Dziurów-Petrów, Edwardów, Eugeniów, Franciszków, Gajówka Jawor Solecki, Gardzienice-Kolonia, Glina, Glina-Kolonia, Glinianki, Gniazdków, Gołębiów, Gościniec, Gościniec Siennieński, Gozdawa, Górki, Grabowiec, Grechów, Gruszczyn, Grzęba, Gustawów, Gustawów Drugi, Helenów, Hieronimów, Huta, Izabelin, Jadwinów, Jakubówka, Janów, Jarentowskie Pole, Jasny Dwór, Jawor Solecki, Jaworska Wola, Jelanka, Jelonek, Jeziorówka, Józefów, Kacze Doły, Kadłubek, Kalinów Mały, Kalinówek, Kałkowy, Kałków, Kamienne Doły, Kaniosy, Karolów, Katarzynów, Kawęczyn, Kazimierówka, Kępa Piotrowińska, Kielochówka, Kijanka, Kilianówka, Klin, Kłudzie, Kochanów, Kochanówka, Kolonia, Kolonia A-Jawor Solecki, Kolonia B-Jawor Solecki, Kolonia Daniszów, Kolonia Janów, Kolonia Jaworska Wola, Kolonia Kijanka, Kolonia Nadwiślańska, Kolonia Pawłowice, Kolonia Raj, Kolonia Rogalin, Kolonia Wierzchowiska Drugie, Kolonia Wierzchowiska Pierwsze, Kolonia Wola Pawłowska, Kolonia Wola Solecka, Kolonia Zapusta, Konstantynów, Końce, Kopanina, Kopaniny, Kosów, Kostusin, Kotłowacz, Krakówka, Krakówka-Pawłowice, Kresy, Krępa Dolna, Krępa Górna, Krępa Kościelna, Krępa-Wólka, Krótka, Krzywda, Krzyżanówka, Księża Strona, Księży Dołek, Kunegundów, Las Gliniański, Lasek, Leopoldów, Leszczyny, Leśniczówka, Leśniczówka Dziurków, Leśniczówka Jawor Solecki, Leśniczówka Michałów, Lipa-Krępa, Lipa-Miklas, Lipsko, Lisiny, Lucjanów, Lucjanów Jaworski, Ludwików, Ławki, Łaziska, Makarszczyzna, Mała Krzyżanówka, Mała Wieś, Małgorzacin, Mały Kadłubek, Margrabczyzna, Marianki, Marianów, Maruszów, Maziarze, Michałów, Młodzianów, Mołdawa, Morgi, Mucha, Na Błoniu, Na Hektarach, Na Mostkach, Nad Wisłą, Narożniki, Niemieryczów, Niwy Siennieńskie, Nowa Chotcza, Nowa Osówka, Nowa Wieś, Nowe Pole, Nowinki, Nowiny, Nowy Dwór, Nowy Kawęczyn, Nowy Zajączków, Obórki, Ogóraśka, Ogrody, Olechów Nowy, Olechów Stary, Olszownica, Olszyny, Osada Leśna, Osinki, Osówka, Papiernia, Pasieki, Pastwiska, Pasztowa Wola, Pasztowa Wola-Kolonia, Pawliczka, Pawłowice, Pawłowice Górne, Pcin, Pcinolas, Piachy, Piaski, Piasków, Piotrówka, Płósy, Pniaki Kałkowskie, Pod Lasem, Pod Michałowem, Pod Rzeką, Pod Wielgiem, Poddąbrowa, Podemłynie, Podgoździak, Podgórze, Podkońce, Podkońce-Szkoła, Podlesie, Podłącze, Podolany, Podole, Podpora, Poduchowne, Poduchowny, Pole, Polesie, Polizna, Połówki, Pomorze, Poręba, Powiśle, Półanki, Praga Dolna, Praga Górna, Przedmieście, Przedmieście Bliższe, Przedmieście Dalsze, Przy Wygonie, Przydatki, Przymiarki, Putony, Rafałów, Raj, Ranachów B, Ratunek, Ratyniec, Rekówka, Rogalin, Rokitów, Rozdroże, Rybiczyzna, Rynsztoki, Rzechów-Kolonia, Rzeczki, Rzeczniów, Rzeczniów-Kolonia, Rzeczniówek, Sadkowice, Sadkowice-Gościniec, Sadkowice-Kolonia, Sajdy, Sewerynów, Siekierka Nowa, Siekierka Stara, Sienno, Sikornik, Słuszczyn, Solec nad Wisłą, Spółdzielnia, Stara Osówka, Stara Wieś, Stare Gardzienice, Stary Ciepielów, Stary Kawęczyn, Stary Rzechów, Stasin, Stoki, Struga, Szyjka, Szymanów, Ściegna, Śląsko, Świesielice, Tarnówek, Tomaszówka, Tryby, Trzemcha Dolna, Trzemcha Górna, Tymienica Nowa, Tymienica Stara, U Młyna, Urbany, W Dołach, W Lasku, W Łąkach, Walentynów, Wielgie, Wielgie Średnie-Wieś, Wierzchowiska Drugie, Wierzchowiska Pierwsze, Wierzchowiska Trzecie, Wincentów, Wiśniówek, Władysławów, Wodąca, Wola Cukrowa, Wola Pawłowska, Wola Siennieńska, Wola Solecka Druga, Wola Solecka Pierwsza, Wólka, Wólka Dąbrowska, Wólka Krępska, Wólka Modrzejowa, Wólka Modrzejowa-Kolonia, Wróblów, Wyględów, Wygoda, Wysmyków, Za Młynem, Zadole, Zagrody, Zajączków, Zakierkucie, Zamoście, Zapłocie, Zapusta, Zarośle, Zarowie, Zarzecze, Zawały, Zawodzie, Zemborzyn Drugi, Zemborzyn Pierwszy, Zemborzyn-Kolonia, Zemborzyn-Nowiny, Zofiówka, Żabno

Powiat łosicki

Artych, Bachorza, Baranów, Bejdy, Biernaty Średnie, Binduga, Bolesty, Bolesty-Kolonia, Bonin, Bonin-Ogródki, Borowina, Borsuki, Bużka, Chlebczyn, Chłopków, Chłopków-Kolonia, Chotycze, Chotycze-Kolonia, Chybów, Czarnoziem, Czeberaki, Czuchleby, Czuchów, Czuchów-Pieńki, Dawidy, Delica, Dubicze, Dworszczyzna, Dwór, Dziadkowskie, Dziadkowskie-Folwark, Dzięcioły, Falatycze, Felin, Franopol, Górki, Górki-Leśniczówka, Grobla, Grzybów, Hadynów, Harachwosty, Helenów, Hołowczyce-Kolonia, Horoszki Duże, Horoszki Małe, Hruszew, Hruszniew, Hruszniew-Kolonia, Hruszniew-Ukazy, Huszlew, Jeziory, Juniewicze, Kamianka, Kazimierzów, Kiełbaski, Kisielew, Klepaczew, Klimczyce, Klimczyce-Kolonia, Klimy, Kobylany, Kokosia, Kolonia, Kolonie, Koło Jeziorka, Kopce, Korczówka, Korczówka-Kolonia, Kornica-Kolonia, Koszelówka, Kownaty, Kózki, Krasna, Krasna-Kolonia, Krawce, Krzywośnity, Krzywośnity-Kolonia, Lipno, Liwki Szlacheckie, Liwki Włościańskie, Ławy, Łosice, Łuzki, Makarówka, Malinowo, Marynki, Mazury, Meszki, Mężenin, Mężenin-Kolonia, Michałów, Mierzwice-Kolonia, Milejki, Mostów, Mszanna, Myszkowice, Niemojki, Nieznanki, Nowa Kornica, Nowe Hołowczyce, Nowe Litewniki, Nowe Łepki, Nowe Mierzwice, Nowe Szpaki, Nowodomki, Nowosielec, Olszanka, Ostromęczyn, Ostromęczyn-Kolonia, Parcele, Patków, Pietrusy, Platerów, Płosków, Płosków-Kolonia, Pod Bagno, Pod Lasem, Podleśnica, Połoniec, Popławy, Poprzeczki, Proniewszczyzna, Próchenki, Puczyce, Puczyce-Kolonia, Raczki, Radlnia, Reforma, Rozwadów, Różowa, Rudka, Rudnik, Rusków, Rzewuszki, Sarnaki, Serpelice, Sewerynów, Siliwonki, Stara Kornica, Stara Wieś, Stare Biernaty, Stare Hołowczyce, Stare Litewniki, Stare Łepki, Stare Mierzwice, Stare Szpaki, Sułów-Gajówka, Szańków, Szawły, Szpaki-Kolonia, Szydłówka, Świniarów, Terlików, Toporów, Trojan, Tryba-Gajówka, Ukazy, Walim, Walimek, Waśkowólka, Wisielec-Gajówka, Władysławów, Wołowik, Woźniki, Wólka Nosowska, Wólka Nosowska-Kolonia, Wyczółki, Wygnanki, Wygoda, Wygon, Wyrzyki, Za Stodołami, Zabagnie, Zaborze, Zabuże, Zadubicka, Zakrze, Zalesie, Zaszopa, Zienie, Żurawlówka

Powiat makowski

Adamowo, Amelin, Bagienice Szlacheckie, Bagienice Włościańskie, Bagienice-Folwark, Bagienice-Pagórki, Baraniec, Batogowo, Bazar, Bełdyki, Biedrzyce-Koziegłowy, Biedrzyce-Stara Wieś, Bielany, Biernaty, Bindużka, Bobino Wielkie, Bobino-Grzybki, Bogdalec, Boruty, Brzóze Duże, Brzóze Małe, Budy Prywatne, Budzyno, Budzyno-Bolki, Budzyno-Lipniki, Byszewo, Byszewo-Wygoda, Chełchy, Chełchy Dzierskie, Chełchy Iłowe, Chełchy Kmiece, Chełchy-Chabdzyno, Chełchy-Jakusy, Chełchy-Klimki, Chełsty, Chłopia Łąka, Chodkowo Wielkie, Chodkowo-Biernaty, Chodkowo-Kuchny, Chodkowo-Załogi, Chojnowo, Choszczewka, Chrzanowo, Chrzanowo-Bronisze, Chrzczonki, Chrzczony, Chyliny, Chyliny Leśne, Chyliny Nadrzeczne, Cieciórki Szlacheckie, Cieciórki Włościańskie, Ciemniewo, Ciepielewo, Czarnostów, Czarnostów-Polesie, Czerniawy, Czerwonka Szlachecka, Czerwonka Włościańska, Daniłowo, Dąbrówka, Długołęka Wielka, Długołęka-Koski, Dłutkowo, Drążdżewo, Drążdżewo Małe, Drążdżewo-Kujawy, Drozdowo, Dylewo, Dyszobaba, Dzbądz, Dzierżanowo, Elżbiecin, Gardziołki, Gąsewo Poduchowne, Gierwaty, Glącka, Glinki-Rafały, Głażewo-Cholewy, Głażewo-Święszki, Głódki, Gołoniwy, Gościejewo, Grabnik, Grabowo, Grabowo-Nowosiedliny, Grądy, Grudunki, Grzanka, Grzęda, Gutowo, Guty Duże, Guty Małe, Jaciążek, Jaciążek-Kolonia, Jankowo, Janopole, Jarzyły, Jasieniec, Kadzielnica, Kalinowiec, Kalinowo, Kałęczyn, Kaptury, Karłowo, Karniewo, Karolewo, Kaszewiec, Klin, Kobylin, Kobylinek, Kołaki, Konarzewo-Bolesty, Krasiniec, Krasnosielc, Krasnosielc Leśny, Krzemień, Krzyżewo Borowe, Krzyżewo Nadrzeczne, Krzyżewo-Jurki, Krzyżewo-Marki, Laski, Leleki, Leśniewo, Lipiny, Lipniki, Litwa, Łachy Borowe, Łachy Włościańskie, Łasiewity, Łaś, Łazy, Łęgi, Łukowo, Magnuszew, Magnuszew Duży, Magnuszew Mały, Majki-Tykiewki, Makowica, Maków Mazowiecki, Malechy, Małki, Mamino, Mariampole, Marki, Milewo-Malonki, Milewo-Wypychy, Miłony, Młodzianowo, Młynarze, Modzele, Mroczki-Kawki, Mroczki-Rębiszewo, Mrozy, Napiórki Butne, Napiórki Ciężkie, Niesułowo-Huta, Niesułowo-Wieś, Nowa Zblicha, Nowe Drozdowo, Nowe Gąsewo, Nowe Łachy, Nowe Płoniawy, Nowe Zacisze, Nowe Zaręby, Nowy Krasnosielc, Nowy Podoś, Nowy Sielc, Nowy Strachocin, Nowy Szczeglin, Nowy Szelków, Obiecanowo, Obłudzin, Ochenki, Ogony, Olki, Olszewnica, Orłowo, Orzyc, Orzyc-Kolonia, Ośnica, Pach, Papierny Borek, Paulinowo, Perzanki-Borek, Perzanowo, Pieczyska, Pieczyska Dolne, Pieczyska Górne, Pienice, Płoniawy-Bramura, Płoniawy-Kolonia, Podborze, Pomaski Małe, Pomaski Wielkie, Ponikiew Wielka, Popielarka, Poświętne, Prace, Pruszki, Prycanowo, Przeradowo, Przyłaje, Przytuły, Rafały, Raki, Rawy, Retka, Rogowo, Romanowo, Rostki, Róg, Różan, Różanica, Rupin, Rutki, Ruzieck, Rzechowo Wielkie, Rzechowo-Gać, Rzechówek, Rzewnie, Sadykierz, Sewerynowo, Sieluń, Sitno, Sławki, Sławkowo, Słojki, Słoniawy, Smrock-Dwór, Smrock-Kolonia, Soje, Stara Zblicha, Stare Glinki, Stare Zacisze, Stary Podoś, Stary Sielc, Stary Strachocin, Stary Szelków, Strzemieczne-Hieronimy, Strzemieczne-Oleksy, Strzemieczne-Sędki, Strzemieczne-Wiosny, Suche, Sulicha, Sypniewo, Szczeglin Poduchowny, Szczuki, Szlasy Bure, Szlasy-Łozino, Szlasy-Złotki, Szwelice, Szygi, Święta Rozalia, Tłucznice, Tłuszcz, Ulaski, Wąski Las, Węgrzynowo, Węgrzynówek, Wola Włościańska, Wola-Józefowo, Wólka Drążdżewska, Wólka Łukowska, Wólka Rakowska, Wronowo, Wygoda, Wykno, Wymysły, Wysiekiery, Zakliczewo, Zakrzewo, Zalesie, Załęże Wielkie, Załęże-Eliasze, Załęże-Gartki, Załęże-Ponikiewka, Załęże-Sędzięta, Załogi, Załuzie, Zamość, Zaręby, Zawady Dworskie, Zawady-Huta, Zawady-Ponikiew, Zelki Dąbrowe, Ziemaki, Zwierzyniec, Żabin Karniewski, Żabin Łukowski

Powiat miński

Abramy, Adamów, Aleksandrów, Aleksandrówka, Anielew, Anielina, Anielinek, Antonina, Arynów, Barania Ruda, Barcząca, Bestwiny, Borek Czarniński, Borek Miński, Borki, Borówek, Boża Wola, Brzeziny, Brzozowica, Brzozówka, Brzóze, Budy Barcząckie, Budy Janowskie, Budy Kumińskie, Budy Łękawickie, Budy Przytockie, Budy Wielgoleskie, Budziska, Bykowizna, Cechówka, Cegłów, Celinów, Cezarów, Chełst, Chmielew, Chobot, Chochół, Choiny, Choszczak, Choszcze, Choszczówka Dębska, Choszczówka Rudzka, Choszczówka Stojecka, Chrościce, Chrośla, Chyżyny, Cielechowizna, Cięciwa, Ciopan, Cisie, Cisówka, Cyganka, Czapków, Czarna, Czarnocin, Czarnogłów, Dąbrowa, Dąbrówka, Desno, Dębe Małe, Dębe Wielkie, Dębiny, Dębniak, Dębowce, Długa Kościelna, Długa Szlachecka, Dłużew, Dłużka, Dobre, Drop, Drożdżówka, Duchów, Działki, Dzielnik, Dziękowizna, Falbogi, Florencja, Gajówka Bernatowizna, Gajówka Florianów, Gajówka Gójszcz, Gajówka Posiadały, Gajówka Rososz, Gajówka Rudnik, Gajówka Skwarne, Gajówka Sokolnik, Gamratka, Garczyn Duży, Garczyn Mały, Gągolina, Generałowo, Gęsianka, Gęśle, Gliniak, Głęboczyca, Gołełąki, Gołębiówka, Goździówka, Gójszcz, Góra, Górki, Grabina, Grabniak, Grębiszew, Grodzisk, Grzebowilk, Guzew, Halinów, Hipolitów, Huta Kuflewska, Huta Mińska, Huta nad Szosą, Ignaców, Iłówiec, Iłównia, Izabelin, Jaczewek, Jakubów, Janów, Jeruzal, Jeruzal-Kolonia, Jeziorek, Jeżakowizna, Jędrzejnik, Jędrzejów Nowy, Jędrzejów Stary, Joanin, Józefin, Józefów, Julianów, Kaimowizna, Kałuszyn, Kamionek, Kamionka, Karczunek, Karolina, Karolina-Kolonia, Katarzynów, Kazimierów, Kazimierzów, Kąty, Kąty Goździejewskie Drugie, Kąty Goździejewskie Pierwsze, Kąty-Borucza, Kędzierak, Kędzierak Mały, Kiczki Drugie, Kiczki Pierwsze, Kiczki Poduchowne, Kluki, Kobierne, Kobylanka, Kojdony, Kokoszki, Kolonia Chobot, Kolonia Gójszcz, Kolonia Janów, Kolonia Mała Marianka, Kolonia Niedziałka, Kolonia Pustelnik, Kolonia Zamieńska, Kolonie Redzyńskie, Kolonie Stanisławów, Kołacz, Kołaczki, Kośminy, Królewiec, Królewskie Brzeziny, Kruki, Krupowizna, Krzewina, Krzywica, Księżówka, Kubajówka, Kuflew, Kuflew-Nowa Wieś, Kulaśnica, Kulki, Lasomin, Latowicz, Legacz, Leonów, Leontyna, Leśniczówka Mienia, Leśniczówka Pełczanka, Leśniczówka Piaseczno, Lipiny, Liwiec, Lubomin, Ludwinów, Ładzyń, Łaszczyzna, Łaziska, Łęka, Łękawica, Łukówiec, Majdan, Makówiec Duży, Makówiec Mały, Maliszew, Mała Wieś, Mały Stanisławów, Marcelin, Marianka, Marysin, Mataki, Michałów, Mienia, Mienia Ogrodowa, Mienia-Tartak, Mikanów, Milew, Miłosna, Mińsk Mazowiecki, Mistów, Mlęcin, Moczydła, Modecin, Momencik, Mroczki, Mrowiska, Mrowiska Duże, Mrowiska Małe, Mrozy, Nart, Narty, Natolin, Niedziałka Druga, Nowa Pogorzel, Nowa Przytoka, Nowa Rynia, Nowa Wieś, Nowe Groszki, Nowe Miasto, Nowe Osiny, Nowe Zalesie, Nowiny, Nowiny za Koleją, Nowodwór, Nowodzielnik, Nowy Guzew, Nowy Konik, Nowy Królewiec, Nowy Starogród, Nowy Walercin, Nowy Zglechów, Ogrodna, Ogrody, Ogrodziarze, Ogrodziska, Okuniew, Olechów, Oleksianka, Olesin, Olszewice, Ołdakowizna, Osęczyzna, Osiny, Ostrów-Kania, Ostrówek, Papiernia, Patok, Patok Łękawicki, Pełczanka, Pełkowizna, Piaseczno, Piaski, Piotrowina, Piwki, Płomieniec, Pod Arynowem, Pod Borkiem, Pod Choiną, Pod Choszczówką, Pod Cyganką, Pod Górą, Pod Górzanką, Pod Ładzyniem, Podciernie, Poddębniak, Podlasie, Podporęby, Podrudzie, Podrysie, Podskrudzie, Podskupie, Podskwarne, Podstawie, Poduchowne, Pogorzel, Pokrzywnik, Porąb, Poręby, Poręby Leśne, Poręby Nowe, Poręby Stare, Porzewnica, Posiadały, Półwłóki, Prądzewo-Kopaczewo, Prusy, Przedewsie, Przytoka, Ptaki, Pustelnik, Radoszyna, Rakówiec, Ratajewo, Rąbierz-Kolonia, Redzyńskie, Retkowizna, Retków, Rososz, Rozstanki, Ruda, Ruda-Pniewnik, Rudka, Rudka-Sanatorium, Rudnik, Rudno, Rudzienko, Ryczołek, Rynia, Rysie, Ryska, Rządza, Sachalin, Sąchocin, Siennica, Sinołęka, Siodło, Skruda, Skrzeki, Skupie, Skwarne, Sokolnik, Sokóle, Sołki, Stanisławów, Stara Niedziałka, Stare Groszki, Stare Zakole, Starogród, Stary Konik, Stawek, Stawki Krzywickie, Stefanów, Stefanówka, Stojadła, Strachomin, Strugi Krzywickie, Strychowizna, Strzebula, Suchowizna, Sulejówek, Swoboda, Szczytnik, Szembory, Szkopówka, Szymankowszczyzna, Szymony, Świdrów, Świętochy, Tadeuszów, Targówka, Tartak, Teklin, Teresław, Tomaszów, Topór, Transbór, Trojanów, Trzcianka, Turek, Tyborów, Tymoteuszew, Walentów, Walercin, Walerianów, Waliska, Wąsy, Wężyczyn, Wiciejów, Wielgolas, Wielgolas Brzeziński, Wielgolas Duchnowski, Wiśniew, Wiśniówka, Witkowizna, Wity, Wojciechówka, Wola Paprotnia, Wola Polska, Wola Rafałowska, Wola Stanisławowska, Wola Żakowska, Woźbin, Wólka Czarnińska, Wólka Czarnogłowska, Wólka Dłużewska, Wólka Iłówiecka, Wólka Kałuska, Wólka Kobylańska, Wólka Kokosia, Wólka Mińska, Wólka Mlęcka, Wólka Piecząca, Wólka Wiciejowska, Wólka Wybraniecka, Wólka-Konstancja, Wygwizdów, Wymyśle, Zagaje, Zagórze, Zakole-Wiktorowo, Zalesie, Zamienie, Zastawie, Zawiesiuchy, Zawoda, Zbrożki, Zdrojki, Zdrojówki, Zglechów, Zimnowoda, Zofka, Zygmuntówka, Żaków, Żakówek, Żebrówka, Żuków, Żukówka, Żurawka, Żwirówka

Powiat mławski

Adamowo, Adolfowo, Agnieszkowo, Aleksandrowo, Augustowo, Baranek, Bąki, Bębnowo, Bębnówko, Bielawy, Biele, Bieżany, Bogurzyn, Bogurzynek, Bojanowo, Bolewo, Bonisław, Bońkowo Kościelne, Bońkowo Podleśne, Bońkowo-Kolonia, Borowe, Breginie, Brzeziny, Brzozowo-Czary, Brzozowo-Dąbrówka, Brzozowo-Łęg, Brzozowo-Maje, Brzozowo-Utraty, Budy Bolewskie, Budy Budzkie, Budy Garlińskie, Budy Giżyńskie, Budy Kowalewkowskie, Budy Mdzewskie, Budy Mławskie, Budy Polskie, Budy Strzegowskie, Budy Sułkowskie, Budy Wolińskie, Budy-Brzeziny, Budy-Matusy, Budy-Zofijki, Cegielnia Lewicka, Cegielnia Ratowska, Chądzyny-Krusze, Chądzyny-Kuski, Chmielewko, Chmielewo Małe, Chmielewo Wielkie, Choszczewka, Czarnocin, Czarnocinek, Dalnia, Dąbek, Dąbek-Halinowo, Dąbek-Jankowo, Dąbrowa, Dębiny, Dębsk, Długokąty, Dobra Wola, Dobrogosty, Doziny, Draby, Drogiszka, Drzazga, Dunaj, Działy, Dzierzgowo, Dzierzgówek, Feliksowo, Garlino, Garlino-Komunino, Garlino-Racibory, Gatka, Gąsiorowizna, Giednia, Giednia-Kolonia, Giełczyn, Giełczynek, Giżyn, Giżynek, Głużek, Głużek-Kolonia, Górki, Grabienice Małe, Grabienice Wielkie, Gradzanowo Włościańskie, Gradzanowo Zbęskie, Gradzanowo Zbęskie-Kolonia, Grądek, Grądzik, Gryty, Grzebsk, Grzybowo, Grzybowo-Kapuśnik, Halinowo, Huta Emilia, Ignacewo, Jeże, Józefowo, Kalasantowo, Kałęcz, Kamień, Kęczewo, Kitki, Kluszewo, Kluszewo-Szajec, Kluszewo-Zabrody, Kobiałki, Kobuszyn, Kolonia Choszczewka, Kołakowo, Konopki, Konopki-Janówek, Konopki-Piaski, Konotopa, Kontrewers, Korboniec, Korzybie, Kosiny Bartosowe, Kosiny Kapiczne, Kostusin, Kowalewko, Kowalewo, Kowalewo-Borki, Koziorowo, Kozłowo, Kozły-Janowo, Krajewo, Kraśnik, Krery, Krępa, Krośnice, Krzywki-Bośki, Krzywki-Piaski, Krzywonoś, Kuklin, Kulany, Kulany-Kolonie, Kunki, Kurki, Kuskowo Kmiece, Kuskowo-Bzury, Kuskowo-Glinki, Leszczyna, Leśniczówka Ratowo, Lewiczyn, Liberadz, Lipowiec Kościelny, Lipowiec Podborny, Lisiny, Luszewo, Łazy, Łebki, Łęg, Łomia, Ługi, Marianowo, Marysinek, Mączewo, Mdzewko, Mdzewo, Miączyn Duży, Miączyn Mały, Michalinowo, Michałowo, Międzyleś, Miłotki, Mława, Mława-Wólka, Mławka, Młodynin, Modła, Morawy, Mostowo, Niedzbórz, Niegocin, Nieradowo, Nosarzewo Borowe, Nosarzewo Polne, Nowa Maryśka, Nowa Otocznia, Nowa Sławogóra, Nowa Wieś, Nowe Brzozowo, Nowe Garkowo, Nowe Łączyno, Nowe Niemyje, Nowe Nosarzewo, Nowe Piegłowo, Nowiny Giżyńskie, Nowopole, Olszewo-Bołąki, Olszewo-Borzymy, Olszewo-Chlebowo, Olszewo-Grzymki, Olszewo-Marcisze, Olszewo-Reszki, Olszewo-Tosie, Ostrów, Parcele Łomskie, Parówki, Pawłowo, Pączkowo, Pepłowo, Pepłówek, Pęcherze, Pieczyska, Piegłowo-Kolonia, Piegłowo-Wieś, Piekiełko, Pieńpole, Pietrzykowo, Pobodze, Podkrajewo, Pogorzel, Pokrytki, Popielarze, Proszkowo, Prusocin, Przychód, Radzanów, Radzanówek, Radzimowice, Ratowo, Rochnia, Rogale, Rosochy, Ruda, Rudowo, Rukały, Rumoka, Rydzyn Szlachecki, Rydzyn Włościański, Rzęgnowo, Sławkowo, Sławogóra-Kolonia, Słomka, Smętne, Sosnówka, Stanisławowo, Stara Giednia, Stara Maryśka, Stara Otocznia, Stara Sławogóra, Stare Brzozowo, Stare Garkowo, Stare Kosiny, Stare Łączyno, Stare Niemyje, Stare Wyszyny, Staroguby, Stefankowo, Stegna, Stołowo, Strzałkowo, Strzałkowo-Dębiny, Strzałkowo-Ojców, Strzałkowo-Ostrów, Strzegowo, Studzieniec, Stupsk, Sujki, Sułkowo Borowe, Sułkowo Polne, Sułkowo-Baraki, Sułkowo-Kolonia, Syberia, Szpaki, Szreńsk, Szumsk, Szumsk-Sodowo, Szydłowo, Szydłówek, Szydłówek-Kolonia, Szymańczyki, Tańsk-Chorąże, Tańsk-Grzymki, Tańsk-Kęsocha, Tańsk-Kiernozy, Tańsk-Przedbory, Teklin, Topolewszczyzna, Trzcianka, Trzcianka-Kolonia, Trzciniec, Trzpioły, Tuchowo, Turowo, Turówek, Turza Mała, Turza Wielka, Tyszki-Bregendy, Umiotki, Unierzyż, Unikowo, Uniszki Gumowskie, Uniszki Zawadzkie, Uniszki-Cegielnia, Wasiły, Wąsosze, Wieczfnia Kościelna, Wieczfnia-Kolonia, Windyki, Wiśniewko, Wiśniewo, Wojnówka, Wola Dębska, Wola Kanigowska, Wola Kęczewska, Wola Proszkowska, Wola Szydłowska, Wola-Kolonia, Wróblewo, Wróblewo-Budy, Wróblewo-Tartak, Wydrzywilk, Wygoda, Wyszyny Kościelne, Zabiele, Zakrzewo Wielkie, Zakrzewo-Froczki, Zakrzewo-Ranki, Zalesie, Załęże, Zarąbki, Zaręby, Zawady, Zbrzeźnia, Zdroje, Zgliczyn Kościelny, Zgliczyn Witowy, Zgliczyn-Glinki, Zieluminek, Złotowo, Złotowo-Koziczki, Żaboklik, Żaki, Żarnówka, Żmijewo Kościelne, Żmijewo-Bagienki, Żmijewo-Gaje, Żmijewo-Kuce, Żmijewo-Łabędy, Żmijewo-Nikły, Żmijewo-Podusie, Żmijewo-Ponki, Żmijewo-Szawły, Żmijewo-Trojany, Żulinek, Żurominek

Powiat nowodworski

Adamowo, Adamówek, Aleksandrowo, Aleksandrów, Andzin, Augustówek, Biłki, Błędowo, Błędówko, Błogosławie, Borkowo, Brody, Brody-Parcele, Bronin, Bronisławka, Brzozówka, Budki, Budy Siennickie, Cegielnia Psucka, Cegielnia-Kosewo, Chechnówka, Chlebiotki, Chrcynno, Cieksyn, Cieksynek, Cisowe, Cybulice, Cybulice Duże, Cybulice Małe, Czajki, Czarna, Czarnowo, Cząstków Mazowiecki, Cząstków Polski, Czeczotki, Czosnów, Dąbrowa, Dąbrówka, Dębina, Dębinki, Dobra Wola, Dobrzyń, Duchowizna, Emolinek, Falbogi Borowe, Gać, Gałachy, Glice, Głasica, Głodowo Małe, Głodowo Wielkie, Głusk, Gniewniewice Folwarczne, Goławice, Goławice Drugie, Goławice Pierwsze, Górki, Henrysin, Izabelin-Dziekanówek, Jackowo Dworskie, Jackowo Włościańskie, Jackowo-Oktawin, Jackówek, Janowo, Janów-Mikołajówka, Janówek, Jaskółowo, Jaworowo-Trębki Stare, Jesionka, Kaliszki, Kantor, Karasie, Kazuń Nowy, Kazuń Polski, Kazuń-Bielany, Kątne, Kędzierzawice, Kędzierzawice-Folwark, Kępa Nowodworska, Kikoły, Kiścinne, Kobylak, Kolonia, Kolonia Borkowo, Kolonia Cieksyn, Konary, Kosewko, Kosewo, Kosewo Dworskie, Kosewo Włościańskie, Krogule, Krogulec, Krubiczew, Krupka, Krzyczki Szumne, Krzyczki-Pieniążki, Krzyczki-Żabiczki, Kukarzewo, Lelewo, Leoncin, Leonówka, Lorcin, Lubomin, Lubominek, Łęczna, Łomna, Łomna-Las, Łosia Wólka, Łyczno, Majdan, Malczyn, Mała Wieś przy Drodze, Małocice, Mazewko, Mazewo Dworskie”A”, Mazewo Dworskie”B”, Mazewo Włościańskie, Michałów, Miękoszyn, Miękoszynek, Młodzianowo, Młynisko, Mochty-Smok, Modlin-Twierdza, Mogowo, Mokradle, Mokrzyce Dworskie, Mokrzyce Włościańskie, Morgi, Nasielsk, Nowa Dąbrowa, Nowa Mała Wieś, Nowa Wieś, Nowa Wrona, Nowe Budy, Nowe Gniewniewice, Nowe Grochale, Nowe Orzechowo, Nowe Pieścirogi, Nowe Polesie, Nowiny, Nowodworzanka, Nowołęczna, Nowy Dwór Mazowiecki, Nowy Modlin, Nowy Secymin, Nowy Wilków, Nuna, Odpadki, Okunin, Ostrzykowizna, Ośniki, Palmiry, Paulinowo, Pianowo-Bargły, Pianowo-Daczki, Pianowo-Folwark, Pianowo-Pątki, Pieczoługi, Pieńki Psuckie, Pieńków, Pniewo, Pniewska Górka, Pociecha, Pomiechowo, Pomiechówek, Pomocnia, Popowo Borowe, Popowo-Północ, Psucin, Rumunki, Ruszkowo, Rybitew, Sady, Secymin Polski, Secyminek, Siennica, Słustowo, Smoły, Smoszewo, Sowia Wola, Sowia Wola Folwarczna, Stanisławowo, Stanisławów, Stara Dąbrowa, Stare Gniewniewice, Stare Grochale, Stare Orzechowo, Stare Pieścirogi, Stare Polesie, Stary Modlin, Strojec, Strubiny, Studzianki, Swobodnia, Syndykoszczyzna, Szczypiorno, Śniadowo, Śniadówko, Teofile, Toruń Dworski, Toruń Górny, Toruń Włościański, Trębki Nowe, Trębki Stare, Truskawka, Utrata, Wągrodno, Wiersze, Wiktorowo, Wilków nad Wisłą, Wilków Polski, Wincentówek, Winniki, Wioska, Wojszczyce, Wola Błędowska, Wolność, Wójtostwo, Wójtostwo Zakroczymskie, Wólka Czosnowska, Wólka Kikolska, Wólka Smoszewska, Wrzosówka, Wygoda Smoszewska, Wymysły, Zaborze, Zakroczym, Zamczysko, Zamość, Zapiecki, Zaręby, Żabiczyn

Powiat ostrołęcki

Adamczycha, Adamka, Aleksandrowo, Andrzejki-Tyszki, Antonia, Antonie, Baba, Bakuła, Bandysie, Baranowo, Batlaki, Białobiel, Białobrzeg Bliższy, Białobrzeg Dalszy, Białusny Lasek, Biele, Błędowo, Bobin, Borawe, Borek, Borki, Borowce, Brodowe Łąki, Brzezinki, Brzeźniaki, Brzeźno, Brzeźno-Kolonia, Brzeźno-Wieś, Brzozowa, Brzozowy Kąt, Brzozówka, Buczyn, Budne, Budne-Sowięta, Bycza Góra, Chaberek, Charciabałda, Chojniki, Chojniki-Grądy, Choromany, Choromany-Witnice, Chrostowo, Chruśnice, Chrzczony, Chrzonek, Chudek, Cieciorka, Cierpięta, Cięćk, Cisk, Cisowy Grunt, Cółno, Cupel, Cyk, Czarnia, Czarnotrzew, Czarnowiec, Czarnowo, Czechronka, Czernie, Czerwin, Czerwin-Kolonia, Czerwińskie, Damiany, Damięty, Daniłowo, Daniszewo, Dawia, Dąbek, Dąbrowa, Dąbrówka, Dąbrówki, Dęby, Dęby Łyse, Długi Kąt, Długie, Dłutówka, Do Budki, Dobki Nowe, Dobki Stare, Dobrołęka, Drężek, Drężewo, Drwęcz, Dudy Puszczańskie, Dumienik, Dunaj, Durlasy, Duże Sztuki, Dylewo, Dylewo Nowe, Dylewo Stare, Dzbądzek, Dzbenin, Działyń, Dzwonek, Filochy, Gaczyska, Gadomskie, Gałuszczyn, Gąski, Gibałka, Gierwaty, Gleba, Glinki, Glutówka, Gnaty, Gniazdo, Gocły, Gogol-Gajówka, Golanka, Goworki, Goworowo, Goworówek, Górki, Grabnik, Grabownica, Grabowo, Grabówek, Grale, Grąd, Grądzkie, Grodzisk Duży, Grodzisk Mały, Grodzisk-Wieś, Grucele, Grzęda, Gucin, Gumki, Gutocha, Guzowatka, Janki Młode, Janki Stare, Janochy, Jarnuty, Jastrząbka, Jatki, Jawory Stare, Jawory-Podmaście, Jawory-Wielkopole, Jazgarka, Jeglijowiec, Jemieliste, Józefowo, Jurgi, Kaczka, Kadzidło, Kalisko, Kamianka, Kamionowo, Kamrudka, Karaska, Karaska-Leśniczówka, Kaszewiec, Kawał, Kącik, Kierzek, Kleczkowo, Klenkor, Klimki, Kłodziny, Kobylin, Kopaczyska, Korczaki, Kordowo, Koźlicha, Kółko, Krobia, Kruczy Borek, Kruki, Kruszewo, Krysiaki, Księżopole, Kucieje, Kuczyńskie, Kunin, Kupniki, Kurpie Dworskie, Kurpie Szlacheckie, Kurpiewskie, Kurzyska, Lasek, Laski Szlacheckie, Laski Włościańskie, Laskowiec, Lelis, Leśna Góra, Leśniczówka Warmiak, Lipianka, Lipniki, Lipowy Las, Ludwinowo, Łady-Mans, Ławy, Łazy, Łączki, Łątczyn, Łęg Przedmiejski, Łęg Starościński, Łęgi, Łodziska, Łyse, Majdan, Majk, Malarz, Malinowo Nowe, Malinowo Stare, Małachowo, Michałowo, Mieczki-Abramy, Mieczki-Poziemaki, Mieczki-Ziemaki, Milewo Wielkie, Milewo-Łosie, Milewo-Tosie, Mostowo, Mostówek, Możdżonek, Muszyństwo, Myszano, Myszyniec, Myszyniec Stary, Myszyniec-Koryta, Na Szaście, Nadlesie, Nakły, Nasiadki, Niedźwiedź, Nogawki, Nowa Wieś, Nowa Wieś Wschodnia, Nożewo, Obierwia, Oborczyska, Ojcewo, Okrągłe, Olkowa Kępa, Olszewka, Olszewo-Borki, Olszyny, Ołdaki, Opęchowo, Orzoł, Orzołek, Ostrówek, Parówki, Pasieki, Pełty, Piasecznia, Piątkowizna, Pieczysko, Piotrowo, Piotrówka, Piski, Plewki, Płoszyce, Pod Sól, Podbabie, Podczarnia, Podgatka, Podgórze, Podkapelonie, Podkoszary, Podladzie, Podtatarze, Podtyczek, Podwłoczek, Pokrzywnica, Pomian, Ponikiew Duża, Ponikiew Mała, Popielicha, Popielna, Pólko, Przesowa, Przewrotna Góra, Przyłaje, Przymiarki, Przystań, Przytuły Nowe, Przytuły Stare, Puchały, Pupkowizna, Pysklaki, Pyskły, Rabędy, Radgoszcz, Ramiona, Rataje, Repki, Rębisze-Działy, Rębisze-Kolonia, Rębisze-Parcele, Rogal, Rokitówka, Ropelicha, Rososz, Rostki, Rozwory, Rudne, Rupin, Rutkowo, Rycica, Rzekuń, Rżaniec, Sawały, Seborki, Serafin, Seroczyn, Siarcza Łąka, Siarki, Siedliska, Siedziane, Siemiątkowo, Siemnocha, Skarżyn, Skrzypek, Smoliska, Smólnik, Sokołowo, Stara Wieś, Staw, Stepna Stara, Stepna-Michałki, Struga, Struniawy, Strzałki, Stylągi, Suchcice, Sul, Surowe, Susk Nowy, Susk Stary, Szafarczyska, Szafarnia, Szafranki, Szarłat, Szczawin, Szkwa, Szwed, Szwendrowy Most, Ślepki, Świdwiborek, Tartak, Tatary, Teodorowo, Tobolice, Todzia, Tomasze, Toporek, Troszyn, Trzaski, Turzy Łeb, Tyczek, Tyczek-Nosek, Tyczek-Worek, Tyszki-Ciągaczki, Tyszki-Nadbory, Wach, Walery, Warmiak, Wąglewo, Wejdo, Więcki, Wiśniewo, Wiśniówek, Witowy Most, Wojska Biel, Wojsze, Wola Błędowska, Wolkowe, Worek, Wólka Brzezińska, Wólka Czerwińska, Wólka Kunińska, Wólka Seroczyńska, Wydmusy, Wykrot, Wyróg, Wysiukane, Wysocarz, Wyszel, Wyżega, Za Bycze, Za Grzędą, Za Gusce, Za Siasce, Zabagnie, Zabiele, Zabiele Wielkie, Zabiele-Piliki, Zabrodzie, Zagościniec, Zagrądzie, Zakadełko, Zalas, Zalesie, Załuski, Zambrzyce, Zambrzycha, Zamoście, Zamość, Zaorze, Zapieczne, Zarośle, Zasanica, Zatorze, Zawady, Zawądole, Zawodzie, Zdunek, Zgryz, Zimna Woda, Ziomek, Złota Góra, Zuzanny, Zytocha, Żabin, Żebry-Chudek, Żebry-Ostrowy, Żebry-Perosy, Żebry-Pieczyska, Żebry-Sławki, Żebry-Stara Wieś, Żebry-Wierzchlas, Żebry-Żabin, Żerań Duży, Żerań Mały, Żmijewek Włościański, Żmijewek-Mans, Żmijewo-Zagroby, Żochy, Żołny, Żyźniewo

Powiat Ostrołęka

Grabowo, Kaczyny-Stara Wieś, Kaczyny-Wypychy, Łazek, Nowa Wieś Leśna, Ostrołęka, Ostrołęka-Stacja, Otok, Pomian, Wojciechowice

Powiat ostrowski

Andrzejewo, Andrzejewo-Kolonie, Andrzejewo-Zarzecze, Antoniewo, Antonowo, Bagatele, Bardychowo, Bartosy, Bąkówka, Białe-Chorosze, Białe-Figle, Białe-Giezki, Białe-Kwaczoły, Białe-Misztale, Białe-Papieże, Białe-Szczepanowice, Białe-Zieje, Biel, Bielawy, Błędnica, Błędnica-Leśniczówka, Bochny, Boguty Leśne, Boguty Wielkie, Boguty-Augustyny, Boguty-Chruściele, Boguty-Milczki, Boguty-Pianki, Boguty-Rubiesze, Boguty-Stęgiewki, Boguty-Żurawie, Bojany, Boreczek, Borowe, Brok, Brudki Nowe, Brudki Stare, Brulino-Lipskie, Brzezienko, Brzostowa, Budy-Grudzie, Budziska, Budziszewo, Budziszki, Bujak, Cechny, Cempory, Chmielewo, Chmielnik, Choiny, Cietrzewki-Warzyno, Czary, Czesin, Czuraj, Dalekie, Daniłowo, Daniłowo-Parcele, Daniłówka Druga, Daniłówka Pierwsza, Dąbrowa, Dąbrówka, Dębniaki, Drewnowo-Daćbogi, Drewnowo-Dmoszki, Drewnowo-Gołyń, Drewnowo-Lipskie, Drewnowo-Ziemaki, Dudy, Dybki, Feliksowo, Fidury, Gaczkowo, Gawki, Gąsiorowo, Glina, Glina Nadbużna, Gniazdowo, Godlewo Wielkie, Godlewo-Baćki, Godlewo-Gorzejewo, Godlewo-Gudosze, Godlewo-Łuby, Godlewo-Mierniki, Godlewo-Milewek, Godlewo-Plewy, Godlewo-Warsze, Gołębie-Leśniewo, Grabniak, Grabowo, Grądy, Grądziki, Grębki, Grędzice, Grodzick-Ołdaki, Gródźki, Grzybowskie, Gumowo, Gumowo-Dobki, Guty-Bujno, Helenowo, Jabłonowo-Klacze, Janczewo Wielkie, Janczewo-Sukmanki, Jankowięta, Janowo, Jarząbka, Jasienica, Jasienica-Parcele, Jeleni Dół, Jelenie, Jelonki, Jeziorko, Kacpury, Kaczeniec, Kaczkowo Nowe, Kaczkowo Stare, Kalinowo, Kalinowo-Parcele, Kałęczyn, Kamianka Nadbużna, Kamianka-Stokowo, Kamieńczyk Borowy, Kamieńczyk Wielki, Kamieńczyk-Pierce, Kamieńczyk-Ryciorki, Kantor, Kańkowo, Kańkowo-Piecki, Kawał, Kawałki, Kępina, Kępiste-Borowe, Kiełczew, Kietlanka, Klimonty, Klukowo, Klukowo-Morgi, Kolonia Kamieńczyk Wielki, Kolonia Wschodnia, Kolonie Zachodnie, Komorowo, Konarze, Kosewo, Koskowo, Kossaki, Kosuty, Kowalówka, Koziki, Koziki-Majdan, Kramkowo Lipskie, Kraszewo Czarne, Króle, Króle Duże, Króle Małe, Kuleszki Duże, Kuleszki Małe, Kuleszki-Nienałty, Kunin-Zamek, Kuskowizna, Kutyłowo-Bródki, Kutyłowo-Perysie, Kutyłowo-Skupie, Laskowizna, Leśniewo, Lipniki, Lubotyń-Kolonia, Lubotyń-Morgi, Lubotyń-Włóki, Ludwinowo, Łaz, Łęg Nurski, Łętownica-Parcele, Łysa Góra, Majdan, Majdan Suski, Malinówka, Małkinia Dolna, Małkinia Górna, Małkinia Mała-Przewóz, Mianowo, Mianowo-Parcele, Mianówek, Michałowo-Wróble, Modlinek, Mokrylas, Morgi, Murawskie Nadbużne, Murawskie-Czachy, Murawskie-Miazgi, Murowanka, Myślibory, Na Placu, Nagoszewka Druga, Nagoszewka Pierwsza, Nagoszewo, Nagórne, Nakło, Nakły, Niegowiec, Niemiry, Nienałty-Brewki, Nienałty-Szymany, Nieskórz, Nitkowiec, Nowa Grabownica, Nowa Osuchowa, Nowa Ruskołęka, Nowa Złotoria, Nowa Złotoria-Parcele, Nowe Lubiejewo, Nowiny, Nur, Obryte, Olszewo, Olszewo-Cechny, Ołdaki-Polonia, Ołowskie, Ołtarze-Gołacze, Opatowina, Orło, Ostrów Mazowiecka, Ostrówek, Pałapus, Pałapus Szlachecki, Pałapus Włościański, Parcel, Parcele, Pęchratka Mała, Pętkowo Wielkie, Pieńki, Pieńki Wielkie, Pieńki-Sobótki, Pieńki-Żaki, Podbiele, Podbielko, Podborze, Podducze, Podegucie, Podgórze-Gazdy, Podjasienica, Podstoczysko, Poniatowo, Popielarnia, Pólki, Prochowo, Prosienica, Prostyń, Przedświt, Przeździecko-Dworaki, Przeździecko-Grzymki, Przeździecko-Jachy, Przeździecko-Lenarty, Przeździecko-Pierzchały, Przyborowie, Przyborowie-Kolonia, Przychód, Przyjmy, Przyjmy k. Poręby, Pułazie, Puzdrowizna, Rabędy, Rawy-Gaczkowo, Rogowo-Folwark, Rogówek, Rogóźnia, Rososz, Rostki Wielkie, Rostki-Daćbogi, Rostki-Piotrowice, Ruda, Ruskołęka-Folwark, Ruskołęka-Morgi, Ruskołęka-Parcele, Rynek, Rząśnik, Rząśnik Szlachecki, Rząśnik Włościański, Rząśnik-Majdan, Sadzawki, Sagaje, Sielc, Skały, Skłody Średnie, Skłody-Piotrowice, Skłody-Stachy, Słup, Słup-Kolonia, Smolechy, Smolewo-Parcele, Smolewo-Wieś, Stara Grabownica, Stara Osuchowa, Stara Ruskołęka, Stara Wieś, Stara Złotoria, Stare Lubiejewo, Stare Miasto, Stare Rogowo, Stary Lubotyń, Stary Turobin, Stawek, Stok, Strękowo, Strękowo Nieczykowskie, Sulęcin Szlachecki, Sulęcin Włościański, Sulęcin-Kolonia, Sumiężne, Szpice-Chojnowo, Szulborze Wielkie, Szulborze-Koty, Ślepowrony, Świerże, Świerże Zielone, Świerże-Kiełcze, Świerże-Kolonia, Świerże-Kończany, Świerże-Leśniewek, Świerże-Panki, Treblinka, Trynisze-Kuniewo, Trynisze-Moszewo, Trynosy, Trynosy-Osiedle, Turka, Turobin-Brzozowa, Tworki, Tymianki-Adamy, Tymianki-Bucie, Tymianki-Dębosze, Tymianki-Moderki, Tymianki-Okunie, Tymianki-Pachoły, Tymianki-Skóry, Tymianki-Stasie, Tymianki-Szklarze, Ugniewo, Ulasek, Uścianek Wielki, Uścianek-Dębianka, Wąsewo, Wąsewo-Kolonia, Wąsewo-Lachowiec, Wiśniewo, Wysocze, Zabiele-Pikuły, Zakrzewek, Zakrzewo Wielkie, Zakrzewo-Kopijki, Zakrzewo-Słomy, Zakrzewo-Zalesie, Zalesie, Załuski-Lipniewo, Zamoście, Zaręby Ciemne, Zaręby Kościelne, Zaręby Leśne, Zaręby Zaborcze, Zaręby-Bolędy, Zaręby-Choromany, Zaręby-Warchoły, Zarycze, Zastawie, Zastruże, Zaszków, Zaszków-Kolonia, Zawisty, Zawisty Dzikie, Zawisty Nadbużne, Zawisty Podleśne, Zawisty-Dworaki, Zawisty-Koziany, Zawisty-Króle, Zawisty-Kruki, Zawisty-Piotrowice, Zawisty-Wity, Zawodzie, Zgleczewo Panieńskie, Zgleczewo Szlacheckie, Zgorzałowo, Złotki, Złotki-Przeczki, Złotki-Pułapki, Złotki-Stara Wieś, Zuzela, Żachy-Pawły, Żebry-Kolonia, Żebry-Laskowiec, Żelazy-Brokowo, Żochowo, Żurawieniec, Żyłowo

Powiat otwocki

Adamówka, Anielin, Anielinek, Annopol, Antoninek, Augustówka, Baranówka, Biedulina, Bocian, Bojarów, Bolechówek, Bolesławów, Borków, Boryszew, Brody, Brzezinka, Brzezinki, Brzozowica, Całowanie, Cegielnia Anielińska, Celbuda, Celestynów, Chabaszew, Chrosna, Chrosna-Kolonia, Chrząszczówka, Czarnowiec, Czarnówka, Czereńka, Człekówka, Człekówka-Kolonia, Dąbrówka, Dębinka, Dobrzyniec, Duchnów, Dudzianka, Dworek, Dyzin, Dziechciniec, Dzieciakowo, Dziecinów, Emów, Folwark, Gadka, Glina, Glinianka, Glinki, Głupianka, Górki, Góry Warszawskie, Gózd, Grabianka, Gusin, Hubertówka, Izabela, Jabłonna, Jabłonna-Górki, Janowice, Janów, Jarosław, Jatne, Józefów, Julianów, Karczew, Karczunek, Karniłówka, Karpiska, Karpiska-Kolonia, Kąciki, Kąck, Kąty, Kępa Gliniecka, Kępa Nadbrzeska, Kępa Pijarska, Kępa Radwankowska, Kępa Wysocka, Kolonia Błota, Kolonia pod Kątami, Kolonia Pogorzel, Kolonia Rzakta, Kolonia Siedzów, Kołbiel, Kominki, Kopki, Koprówka, Korea, Kosumce, Kozorzywie, Kresy, Kresy Nadbrzeskie, Krupińskie, Kruszówiec, Kujawki, Lasek, Leśniki, Lipiny, Lipowo, Lubice, Ługi, Łukówiec, Łużyce, Majdan, Malcanów, Małe Rudno, Mądralin, Michalin, Michałówek, Miodowa Włóka, Mlądz, Nadbrzeż, Natalin, Natolin, Nowa Wieś, Nowaki, Nowe Jatne, Nowe Kościeliska, Nowinki, Nowiny, Nowy Zambrzyków, Ocznia, Okoły, Oleksin, Opłocie, Osieck, Osieck pod Górą, Osieck pod Grabinką, Osiny, Ostrowik, Ostrów, Ostrówek, Ostrówiec, Otwock, Otwock Mały, Otwock Wielki, Papizy, Pęchery, Pęclin, Pękatka, Piaski, Piekło, Pijary, Piotrowice, Piskorz, Piwonin, Płachta, Pod Kościeliskami, Pod Rudnikiem, Podbiel, Podborek, Podgórzno, Podsmólnik, Pogorzel, Ponurzyca, Popławy, Poręby, Potok, Pólko, Przedwabie, Przydawki, Radachówka, Radiówek, Radwanków Królewski, Radwanków Szlachecki, Radzyń, Regut, Rogulskie, Rokola, Rosłonki, Rosłońce, Różyce, Rudka, Rudnik, Rudno, Rudzienko, Rycice, Rzakta, Samuszyn, Satany, Serafina, Sewerynów, Sępochów, Siedzów, Siwianka, Skarbonka, Skorupy, Sobiekursk, Sobienie Biskupie, Sobienie Kiełczewskie Drugie, Sobienie Kiełczewskie Pierwsze, Sobienie Murowane, Sobienie Szlacheckie, Sobienie-Jeziory, Sobienki, Sokołówka, Sokoły, Soplicowo, Stara Wieś, Stara Wieś Druga, Stara Wieś Trzecia-Kolonia, Stare Jatne, Stare Kościeliska, Stary Zambrzyków, Stefanówka, Strzępki, Sufczyn, Suska, Szkolmaki, Szymanowice Duże, Szymanowice Małe, Śniadków Dolny, Śniadków Górny, Śniadków Górny A, Środborów, Świder, Świdry Małe, Świdry Wielkie, Świerk, Tabor, Taciejów, Tarachowizna, Teklin, Teofilów, Teresin, Tolin, Torfy, Uleś, Utrata, Wandzin, Warszawice, Warszówka, Wiązowna, Wiązowna Kościelna, Wilczarz, Władysławów, Władzin, Wola Ducka, Wola Karczewska, Wola Sufczyńska, Wójtowizna, Wólka Mlądzka, Wrzosy, Wygoda, Wysoczyn, Zabieżki, Zagórzaki, Zagórze, Zajdlówka, Zajezierze, Zakręt, Zamlądz, Zdroja, Zuzanów, Żanęcin

Powiat piaseczyński

Aleksandrów, Antoninów, Baniocha, Baszkówka, Bąkówka, Biały Ług, Bielawa, Błonie, Bobrowiec, Bogatki, Borek, Borki, Borowiec, Borowina, Brominy, Bronisławów, Brześce, Brzumin, Buczynów, Budki Moczydłowskie, Bystrzanów, Cegielnia-Chylice, Cegielnia-Obory, Cendrowice, Chojnów, Chosna, Chylice, Chylice-Pólko, Chyliczki, Cieciszew, Cieśle, Ciszyca, Coniew, Czachówek, Czachówek Południowy, Czaplin, Czaplinek, Czarnów, Czarny Las, Czernidła, Czersk, Derdy, Dębina, Dębówka, Dobiesz, Dobiesz-Parcela, Dobrzenica, Domanka, Drozdy, Duki, Edwardów, Gabryelin, Garbatka, Gassy, Gassy-Kopyty, Gawroniec, Gąski, Gładków, Głodny Kawenczynek, Głosków, Głosków-Letnisko, Głosków-Zielone, Gołków, Gołków-Cegielnia, Gołków-Letnisko, Goździe, Góra Kalwaria, Grapa, Grochowa, Grzędy, Habdzin, Habdzinek, Henryków-Urocze, Imielin, Jabłonowo, Janczewice, Janówek, Jaroszowa Wola, Jastrzębie, Jastrzębiec, Jazgarzew, Jazgarzewszczyzna, Jesówka, Jeziorna, Jeziorna Królewska, Jeziorna Oborska, Jeziorzany, Jeziórko, Jeżewice, Józefosław, Józefowice, Julianów, Kaczorówek, Kalwaryjka, Kamionka, Karolin, Karolina, Kawęczyn, Kawęczynek, Kąty, Kędzierówka, Kępa Falenicka, Kępa Oborska, Kępa Okrzewska, Kępa Radwankowska, Kiełbaska, Kierszek, Kierszek pod Lasem, Klarysew, Kliczyn, Kolonia Gościeńczyce, Kolonia Krępa, Kolonia Lesznowola, Kolonia Mrokowska, Kolonia Sobików, Kolonia Warszawska, Koło, Komorniki, Konstancin, Konstancin-Jeziorna, Kopana, Koryta, Korzeniówka, Kosów, Kossot-Leszczynka, Kotorydz, Krępa, Królewska Góra, Królewski Las, Krupia Wólka, Krzaki Czaplinkowskie, Krzymów, Ksawerów, Księżak, Księżowola, Kuleszówka, Lesznowola, Lesznowola-Pole, Leśna Polana, Leśniczówka na Zielonym, Leśnik, Linin, Lininek, Ludwików, Ławki, Łazy, Łbiska, Łęg, Łoś, Łoziska, Łubna, Ługówka, Łyczyn, Magdalenka, Many, Marianka, Marianki, Marylka, Marysin, Michałów, Mieszkowo, Mikówiec, Moczydłów, Mroków, Mroków-Kolonia, Mysiadło, Naddawki, Nosy, Nowa Iwiczna, Nowa Jeziorna, Nowa Wola, Nowe Racibory, Nowe Uwieliny, Nowe Wągrodno, Nowe Wierzbno, Nowinki, Nowy Czarnów, Nowy Prażmów, Obory, Obórki, Obręb, Okrzeszyn, Opacz, Orężna, Orzeszyn, Osiedle Brześce, Ostrówik, Pamiątka, Parcela-Obory, Pawłowice, Pęchery, Pęcław, Piaseczno, Piaski, Pilawa, Piskórka, Podgóra, Podłęcze, Podłęcze Brzeskie, Podłęcze Wólczyńskie, Podolszyn, Podosowa, Potycz, Prace Duże, Prace Małe, Prażmów, Przypki, Racibory, Rembertów, Robercin, Ruda, Runów, Rybie, Rybno, Siedliska, Sierzchów, Skolimów, Skrzeczeniec, Słomczyn, Słonawka, Sobików, Solec, Stachowo, Stanisławów, Stara Cegielnia, Stara Iwiczna, Stara Kopana, Stare Wierzbno, Stefanowo, Stefanów, Stefanówka, Struga, Suchodół, Suchostruga, Szczaki, Szpruch Górny, Szymanów, Świętochów, Tarczyn, Tatary, Tomice, Turowice, Urocze, Ustanów, Ustanówek, Uwieliny, Uwieliny Poduchowne, Uwieliny Szlacheckie, Uwieliny-Konopka, Uwieliny-Parcela, Walewice, Warszawianka, Wągrodno, Werdun, Weteranów, Wierzbówka, Wilcza Góra, Wilcza Wólka, Wilczynek, Wincentów, Władysławów, Wojciechowice, Wola Dobieska, Wola Gołkowska, Wola Mrokowska, Wola Prażmowska, Wola Przypkowska, Wola Wągrodzka, Wólka Dworska, Wólka Jeżewska, Wólka Kosowska, Wólka Kozodawska, Wólka Pęcherska, Wólka Pracka, Wólka Załęska, Wrzosy, Wygoda, Wylezin, Wysoczyn, Wyżyny, Zaborówek, Zadębie, Zakalwaria, Zalesie, Zalesie Dolne, Zalesie Górne, Zalesie-Dwór, Zalesinek, Zamienie, Zawady, Zawodne, Zgorzała, Złotokłos, Żabieniec, Żelisławów

Powiat Płock

Borowiczki-Cukrownia, Borowiczki-Parcele, Budy Dolne, Chełpowo, Góry-Nadleśnictwo, Grabówka, Imielnica, Jędrzejewo, Kostrogaj, Longinus, Maszewo Małe, Niegłosy, Nowa Biała, Nowe Ciechomice, Ogrody, Ośnica, Parowa, Płock, Podgórze-Leśniczówka, Podolszyce, Powsino, Radziwie, Stare Ciechomice, Tokary-Rąbież, Trzepowo, Wesółka, Winiary

Powiat płocki

Aleksandrowo, Aleksewo, Alfonsów, Antoninów, Antonówka, Archutowo, Archutówko, Babuty, Barcikowo, Bądkowo Jeziorne, Bądkowo Kościelne, Bądkowo-Podlasie, Bądkowo-Rochny, Bądkowo-Rumunki, Begno, Biała-Parcela, Białkowo, Białobrzegi, Bielice, Bielino, Bielsk, Biskupice, Blichowo, Blichowo-Cytatki, Blichowo-Tybusie, Błażejewice, Błotko, Bodzanów, Bolechowice, Bolino, Bończa, Borki, Borowice, Borowiczki-Pieńki, Borowo, Borzeń, Brelki, Brochocin, Brochocinek, Brody, Brody Duże, Brody Małe, Bromierz, Bromierzyk, Bronowo Kmiece, Bronowo-Zalesie, Brudzeń Duży, Brudzeń Mały, Brudzyno, Brwilno, Brwilno Dolne, Brzechowo, Brzezinna Góra, Brzeziny, Budki, Budki Kowalewskie, Budkowo, Budy, Budy Borowickie, Bulkowo, Bulkowo-Kolonia, Butary, Bylino, Cegielnia, Cekanowo, Cekanowo-Kolonia, Chełstowo, Chlebowo, Chmielewo, Chodkowo, Chodkowo-Działki, Chomętowo, Chudzynek, Chudzyno, Chylin, Ciachcin, Ciachcin Nowy, Cierszewo, Cieszewko, Cieszewo, Cieśle, Ciółkowo, Ciółkowo Szlacheckie, Ciółkówko, Ciućkowo, Cybulin, Czermno, Czerniewo, Daniszewo, Dąbrusk, Dębowa Góra, Dębsk, Dłużniewo Duże, Dłużniewo Małe, Dobra, Dobrosielice Drugie, Dobrosielice Pierwsze, Dobrzyków, Drobin, Drobin Drugi, Drobin Pierwszy, Drwały, Drzesno, Duninów Duży, Duplice, Działki, Działki pod Cierszewo, Działki pod Murzynowo, Działki pod Uniejowo, Działkowicze, Dziarnowo, Dziedzice, Dzierzązna, Dzierżanowo, Dzierżanowo-Osada, Dziewanowo, Dźwierzno, Falęcin, Felicjanów, Gajówka, Garwacz, Gąbin, Gąsewo, Gilino, Giżyno, Glinno, Główczyn, Główina, Gniewkowo, Gocłowo, Gojki, Golanki Dolne, Golanki Górne, Golonka, Goszczyno, Goszczyno-Czajki, Goszczyno-Karpięcin, Goślice, Góra, Górki, Górne Setropie, Góry Małe, Grabie Polskie, Grabina, Grabowiec, Grodkowo, Grodkówko, Grodziska, Gromice, Grzybów, Gulczewo, Guzew, Holendry, Imolinek, Izabelin, Jadwigów, Jamno, Janoszyce, Jaroszewo Biskupie, Jaroszewo-Wieś, Jączewo, Jeziorkowo-Gajówka, Jeżewo, Jeżewo-Gajówka, Jeżewo-Leśniczówka, Jordanów, Józefów, Józinek, Juliszew, Juryszewo, Kaczorowiec, Kamień-Słubice, Kamion, Kamionki, Kanigowo, Karolew, Karolewo, Karsy, Karwosieki-Cholewice, Karwosieki-Noskowice, Karwowo Duchowne, Karwowo Szlacheckie, Karwowo-Podgórne, Kędzierzyn, Kępa Kamińska, Kępa Polska, Kępa Wyszogrodzka, Kępa-Czerwonki, Kępa-Izabela, Kępina, Kielniki, Kiełbasy, Kiełpień, Kiełtyki, Kierz, Kleniewo, Kłaczkowo, Kłaki, Kłobie, Kłobukowo-Patrze, Kobierniki, Kobyle Błoto, Kobylniki, Kolonia pod Bęchy, Kolonia pod Wilkęsy, Kolonijka Brudzeń, Kolonijka Parzeń, Kolonijka Siecień, Kolonijka Sikórz, Konary, Konstantowo, Konstantynów, Kornia, Korzeń Królewski, Korzeń Rządowy, Kosino, Kostrogaj, Koszelew, Koszelówka, Kościółki, Kościuszków, Kowalewko, Kowalewo, Kozłowo, Kozłówko, Krajkowo, Krawieczyn, Krawięczyn, Kresy, Krubice Stare, Kruszczewo, Krużyce, Krysin, Krzykosy, Krzywanice, Krzywanice-Trojany, Krzywosy, Krzywy Kołek, Krzyżanowo, Kuchary, Kuchary-Jeżewo, Kupise, Lasocin, Lasotki, Leksyn, Leonów, Leszczyn Księży, Leszczyn Szlachecki, Letniska, Lewin, Lipianki, Lipianki-Gajówka, Lipińskie, Liszyno, Liszyno-Czernie, Liwin, Lubiejewo, Ludwikowo, Ludwików, Łagiewniki, Łaziska, Łąck, Łęg, Łęg Kasztelański, Łęg Kościelny, Łęg Probostwo, Łętowo, Łężek Szlachecki, Łoniewo, Ług, Łukoszyno-Borki, Machcinko, Machcino, Macocha, Majdany, Malenie, Maliszewko, Mała Wieś, Mała Wieś-Cukrownia, Małachowo, Małachowo Dolne, Małachowo Górne, Małoszewo, Małoszywka, Mały Potok, Mańkowo, Marcjanka, Marychnów, Maszewo, Maszewo Duże, Matyldów, Mąkolin, Mąkolin-Kolonia, Męczeninek, Męczenino, Miączyn, Mieczyno, Międzylas, Mijakowo, Mikołajewo, Mikołajewo za Traktem, Miłodróż, Mirosław, Miszewko, Miszewko Strzałkowskie, Miszewko-Plebanka, Miszewko-Stefany, Miszewo Murowane, Mlice-Kostery, Mogielnica, Mogielnica-Kolonia, Mogielniczka, Mokrzk, Mościska, Mrówczewo, Muchowo, Murkowo, Murzynowo, Myśliborzyce, Nadułki, Nadułki-Góry, Nadułki-Majdany, Nadułki-Parcele, Nagórki Dobrskie, Nagórki-Judyce, Nagórki-Olszyny, Nakwasin, Niemczewo, Niesłuchowo, Niesłuchowo-Gajówka, Niszczyce, Niszczyce-Pieńki, Niździn, Nowa Biała, Nowa Góra, Nowa Korzeniówka, Nowa Słupca, Nowa Turza, Nowa Wieś, Nowa Wieś-Działkowicze, Nowa Wieś-Parcela, Nowa Wólka, Nowe Arciszewo, Nowe Boryszewo, Nowe Bronowo, Nowe Budy, Nowe Chlebowo, Nowe Chudzyno, Nowe Draganie, Nowe Gałki, Nowe Grabie, Nowe Gulczewo, Nowe Kanigowo, Nowe Karwosieki, Nowe Krubice, Nowe Krzykosy, Nowe Łubki, Nowe Miszewo, Nowe Proboszczewice, Nowe Rogowo, Nowe Rumunki, Nowe Sokolniki, Nowe Staroźreby, Nowe Święcice, Nowe Trzepowo, Nowe Wymyśle, Nowe Żochowo, Nowosiadło, Nowy Bromierz, Nowy Bromierzyk, Nowy Chylin, Nowy Duninów, Nowy Kamień, Nowy Podleck, Nowy Reczyn, Nowy Troszyn, Nowy Wiączemin, Ogorzelice, Okolusz, Opatówiec, Orszymowo, Osiek, Osmolinek, Ostrowce, Ostrzykowo, Ostrzykówek, Ośrodek, Otolino, Parcele, Parcele Górki, Parkoczewo, Parzeń, Parzeń-Janówek, Parzeń-Wąż, Pasieka, Pepłowo, Perki, Pęszyno, Piaski, Piączyn, Piączyn-Chrapy, Pieńki, Pieńki Bromierzyckie, Pieńki Ośnickie, Pilichowo, Pilichówko, Piotrkówek, Piotrowo, Plebanka, Płonna, Płonna Pańska, Płonna Szlachecka, Pod Choiną, Pod Piączynem, Poddębiec, Podgórze, Podgórze-Parcele, Podlasie, Pokrzywnica, Popłacin, Poświętne, Potok Biały, Potok Czarny, Potrzebna, Pozarzyn, Probostwo, Pruszczyn, Przeciszewo, Przeciszewo-Kolonia, Przedbórz, Przedpełce, Przemysłów, Przydatki, Przykory, Psary, Radotki, Radzanowo, Radzanowo-Dąbrowa, Radzanowo-Dębniki, Radzanowo-Lasocin, Rakowo, Ramutowo, Ramutówko, Rąkcice, Reczyn, Rembielin, Resztówka, Rębowo, Rękawki, Robertowo, Rogotwórsk, Rogowo, Rogozinko, Rogozino, Rogozino Królewskie, Rogówko, Rokicie, Rokicie-Kolonia, Romanowo, Rostkowice, Rostkowo, Rostkowo-Orszymowice, Rudowo, Rudówko, Rumunki, Rybaki, Rybakówka, Rydzyno, Sady, Sambórz, Sarzyn, Sendeń Duży, Sendeń Mały, Setropie, Sędek, Sękowo, Siecień, Siecień-Rumunki, Siemienie, Siemki, Sikórz, Skarzeń, Słomin, Słomkowo, Słubice, Słupca, Słupno, Słupno-Gajówka, Słupno-Krzelewo, Smardzewo, Smolino, Sobota, Sobowo, Sobowo-Paprotki, Sochocino-Badurki, Sochocino-Czyżewo, Sochocino-Praga, Sochocino-Suchardy, Soczewka, Sokolniki, Srebrna, Stanisławowo, Stanowo, Stara Biała, Stara Korzeniówka, Stara Słupca, Stara Wieś, Stara Wołowa, Stara Wólka, Stare Arciszewo, Stare Boryszewo, Stare Budy, Stare Chlebowo, Stare Draganie, Stare Gałki, Stare Gulczewo, Stare Kowalewo, Stare Łubki, Stare Proboszczewice, Stare Radzanowo, Stare Święcice, Staroźreby, Staroźreby-Hektary, Staroźreby-Kolonia, Stary Chylin, Stary Duninów, Stary Kamień, Stary Podleck, Starzyno, Stasin, Stoplin, Stróżewko, Strupczewo Duże, Strupczewo Małe, Strusino, Strzemeszno, Strzeszewo, Studzianka, Studzieniec, Suchodół, Szasty, Szczytno, Szczytno-Kolonia, Szeligi, Szewce, Szulbory, Ściborowo, Ślepkowo Królewskie, Ślepkowo Szlacheckie, Śmiłowo, Śniegocin, Środoń, Świerczyn, Świerczyn-Bęchy, Świerczyn-Gospodarze, Świerczyn-Kolonia, Świerczynek, Święcieniec, Świniary, Tchórz, Teodorowo, Tłubice, Topólno, Trębin, Troszyn Polski, Trzcianka, Trzcianno, Trzebuń, Tupadły, Turowo, Turza Mała, Turza Wielka, Ulaszewo, Ułtowo, Umienino, Umienino-Łubki, Umienino-Nagietki, Uniejewo, Warszewka, Węgrzynowo, Wiączemin Polski, Wiązówka, Wiciejewo, Wielki Kierz, Więcławice, Wilczkowo, Wilkanowo, Wilkęsy, Wincentowo, Wincentów, Winnica, Wirgnia, Witkowice, Witosławice, Władysławów, Włoczewo, Włosty, Włościany, Włóki, Włóki-Kolonia, Wodzymin, Wola Brwileńska, Wola Łącka, Wola Skarżyńska, Wolska Niwa, Wołowa, Worowice, Worowice-Wyroby, Woźniki, Woźniki Kościelne, Woźniki-Dąbiny, Woźniki-Paklewy, Wójtostwo, Wólka, Wrogocin, Wychylówka, Wykowo, Wykowo-Deśnice, Wymyśle Polskie, Wymyślin, Wyskwitno, Wyszogród, Wyszyna, Zagroba, Zakrzewo, Zakrzewo Kościelne, Zakrzewo-Błota, Zakrzewo-Góry, Zalesie, Zamieście, Zaździerz, Zągoty, Zbęczków, Zdwórz, Zdziar Gąsowski, Zdziar Mały, Zdziar Wielki, Zdziar-Las, Zdziar-Łopatki, Zdziembórz, Zenobin, Złodziejówka, Zofiówka, Zyck Nowy, Zyck Polski, Żerniki, Żochowo Stare, Żochówek, Żukowo

Powiat płoński

Adamowo, Aleksandria, Anielin, Arcelin, Baboszewo, Baraki, Belin, Beszyno, Bielany, Biele, Bielne, Błomino Gumowskie, Błomino-Gule, Błomino-Jeże, Bogucin, Bogusławice, Bolęcin, Bońki, Bożewo, Brody, Brzeście, Brzeście Małe, Brzeście Nowe, Budy Gutarzewskie, Budy Kraszewskie, Budy Radzymińskie, Cempkowo, Charzyny, Charzyny-Borzymy, Charzyny-Dłużyce, Charzyny-Rogale, Charzyny-Sadkowięta, Chociszewo, Cholewy, Chrościn, Chyczewo, Cieciersk, Cieciórki, Ciemniewo, Cieszkowo Nowe, Cieszkowo Stare, Cieszkowo-Kolonia, Cumino, Cywiny Wojskie, Cywiny-Dynguny, Czarnoty, Czernie, Czerwińsk nad Wisłą, Ćwiersk, Ćwiklin, Ćwiklinek, Dalanowo, Dalanówek, Dalanówko, Dłutowo, Dłutówek, Dłużniewo, Dobrska-Kolonia, Dobrska-Włościany, Dramin, Draminek, Drochowo, Drochówka, Drochówka za Rąbieżem, Drozdowo, Drożdżyn, Drożdżynek-Parcele, Druchowo, Druchowo-Folwark, Dziektarzewo, Dziektarzewo-Wylaty, Dzierzążnia, Falbogi Wielkie, Florentynowo-Narty, Folwark-Raciąż, Gaje, Galomin, Galominek, Galominek Nowy, Garwolewo, Gawarzec Dolny, Gawarzec Górny, Gawłowo, Gawłówek, Głodowo, Goławin, Goszczyce Poświętne, Goszczyce Średnie, Gościmin Wielki, Goworowo, Grabie, Grąbczewo, Grodziec, Gromadzyn, Grzybowo, Gucin, Gumowo, Gumowo-Józefina, Gutarzewo, Henrykowo, Idzikowice, Idzikowice-Kolonia, Ilinko, Ilino, Janikowo, Janopole, Januszewo, Jarocin, Jesionka, Jeżewo, Jeżewo-Wesel, Jędrzejewo, Joniec, Joniec-Kolonia, Józefowo, Jurzyn, Jurzynek, Kaczorowy, Kaczórówki, Kadłubowo, Kadłubówka, Kamienica, Kamienica-Folwark, Kamienica-Kozaki, Kamienica-Pieńki, Kamienica-Wygoda, Karnkowo, Karolinowo, Kębłowice, Kępa, Kiełbowo, Kiełki, Kiełki-Osada, Kiniki, Kluczewo, Kocięcin Brodowy, Kocięcin-Parcele, Kocięcin-Tworki, Kodłutowo, Koliszewo, Kolonia Sochocin, Kolonia Unieck, Kołoząb, Komsin, Kondrajec, Koryciska, Korytowo, Korzybie, Kossobudy, Kossobudy-Baranówka, Kossobudy-Zalesie, Kowale, Kownaty, Kozarzewo, Koziebrody, Koziebrodzkie Budki, Koziminy-Stachowo, Kozolin, Krajęczyn, Krajkowo, Krajkowo-Budki, Kraszewo Podborne, Kraszewo-Czubaki, Kraszewo-Falki, Kraszewo-Gaczułty, Kraszewo-Rory, Kraszewo-Sławęcin, Kraśniewo, Krępica, Kroczewo, Kroczewo-Baraki, Krościn, Królewo, Kruszenica, Kruszewie, Krysk, Krzyżak, Kubice, Kuchary Królewskie, Kuchary Żydowskie, Kuchary-Skotniki, Kuchary-Skotniki-Parcele, Kucice, Lachówiec, Latonice, Lipa, Lisewo, Ludwikowo, Lutomierzyn, Łazęki, Łbowo, Łempinek, Łempino, Majdany, Malewo, Mała Wieś, Miączyn, Miączynek, Michalinek, Michałowo, Michałówek, Michowo, Milewo, Miłaki, Miszewo B, Miszewo Wielkie, Miszewo-Dębiny, Młody Niedróż, Młyńsk, Modzele-Bartłomieje, Modzele-Gajówka, Mystkowo, Naborowo, Naborowo-Parcele, Naborówiec, Nacpolsk, Nadzieja, Naruszewo, Nieborzyn, Niedarzyn, Niepiekła, Niewikla, Niewikla-Folwark, Niwa, Noskowo, Nowa Dzierzążnia, Nowa Wrona, Nowe Gralewo, Nowe Gumino, Nowe Koziminy, Nowe Kucice, Nowe Miasto, Nowe Miasto-Folwark, Nowe Młodochowo, Nowe Naruszewo, Nowe Olszyny, Nowe Przybojewo, Nowe Radzikowo, Nowe Sarnowo, Nowe Wrońska, Nowe Żelazy, Nowosiółki, Nowy Boguszyn, Nowy Komunin, Nowy Krysk, Nowy Nacpolsk, Omięciny, Osiek, Osówka, Ostrowa, Ostrowie, Parcele, Parchale, Parlin, Pawlaki, Pawłowo, Pensy Duże, Pensy Małe, Pęsy, Piaski, Pieńki Rzewińskie, Pieścidła, Pilitowo, Pluskocin, Płońsk, Poczernin, Podmarszczyn, Podsmardzewo, Podsmardzewo-Grzeszówka, Polesie, Pomianowo, Pomianowo-Dzierki, Popielżyn Dolny, Popielżyn Górny, Popielżyn-Zawady, Postróże, Poświętne, Potyry, Pólka-Raciąż, Proboszczewice, Proboszczewice-Kolonia, Pruszkowo, Pruszyn, Przemkowo, Przepitki, Przyborowice Dolne, Przyborowice Górne, Rachocin, Raciąż, Radzikowo Scalone, Radzymin, Radzyminek, Raki, Rakowo, Raszewo Dworskie, Raszewo Włościańskie, Raźniewo, Rąbież, Roguszyn, Rostki, Ruszkówek, Rybitwy, Rzewin, Rzy, Sadkowo, Sadówiec, Salomonka, Sałkowo, Sarbiewo, Sarnowo-Góry, Siedlin, Siekluki, Sielec, Sierakowo, Sikory, Sikory-Bogusławice, Sikory-Piotrowice, Sikory-Żelazki, Skarboszewo, Skarszyn, Skarżyn, Skołatowo, Skrzynki, Skwary, Słoszewo, Słoszewo-Kolonia, Słotwin, Smardzewo, Smulska, Sobanice, Sobieski, Sobocin, Soboklęszcz, Sobole, Sochocin, Sokal, Sokolniki Nowe, Sokolniki Stare, Sosenkowo, Sosenkowo-Osiedle, Srebrna, Stachowo, Stanisławowo, Stara Wrona, Starczewo Wielkie, Starczewo-Pobodze, Stare Gralewo, Stare Gumino, Stare Koziminy, Stare Młodochowo, Stare Olszyny, Stare Przybojewo, Stare Radzikowo, Stare Wrońska, Stare Żelazy, Stary Boguszyn, Stary Komunin, Stary Nacpolsk, Stary Niedróż, Stary Skarszyn, Stobiecin, Strachowo, Strachówko, Strożęcin, Stróżewo, Strubiny, Strzembowo, Szapsk, Szapsk-Błonie, Szapsk-Budki, Szczawin, Szczepkowo, Szczepkowskie Żale, Szczytniki, Szczytno, Szeromin, Szerominek, Szpondowo, Szumlin, Szymaki, Ślepowrony, Śródborze, Tomaszewo, Troski, Tustań-Leśniczówka, Tyski, Unieck, Wępiły, Wichorowo, Wierzbica Pańska, Wierzbica Szlachecka, Wierzbówiec, Wilamowice, Wilamy, Wilkowuje, Wilkówiec, Wisienki, Witkowo, Wkra, Władysławowo, Wojny, Wola, Wola Dłużniewska, Wola-Folwark, Wola-Krysk, Woźniki, Wólka Przybójewska, Wólka Szczawińska, Wroninko, Wronino, Wróblewo, Wróblewo-Osiedle, Wychódźc, Wycinki, Wymyślin, Zaborowo, Zajączki, Zakobiel, Załuski, Zarębin, Zarzecze, Zasonie, Zawady, Zawady B, Zawady Stare, Zbyszyno, Zdunowo, Zdunówek, Zdziarka, Zdzichowo, Złotopole, Złotopolice, Żelechy, Żołędowo, Żukowo, Żukowo Poświętne, Żukowo-Strusie, Żukowo-Wawrzonki, Żukówek, Żychowo, Żychowo-Górki

Powiat pruszkowski

Bąki, Bieliny, Biskupice, Biskupice-Majątek, Brwinów, Czarny Las, Czubin, Czubinek, Dawidy, Dawidy Bankowe, Domaniew, Domaniewek, Falenty, Falenty Duże, Falenty Nowe, Falęcin, Ferdynandówka, Gąsin, Granica, Grudów, Helenów, Helenówek, Janki, Jaworowa, Kajetany, Kanie, Karolin, Kępina, Komorów, Kopana, Kostowiec, Koszajec, Kotowice, Krakowiany, Krosna-Parcela, Krosna-Wieś, Laszczki, Łady, Magdalenów, Malichy, Marianka, Michałowice, Michałowice-Wieś, Milęcin, Młochów, Moszna-Parcela, Moszna-Wieś, Nadarzyn, Nowa Wieś, Nowe Grocholice, Olesin, Opacz Mała, Opacz-Kolonia, Ostoja, Otrębusy, Owczarnia, Parole, Parzniew, Paszków, Pęcice, Pęcice Małe, Piastów, Pławy, Podolszyn Nowy, Popówek, Pruszków, Pszczelin, Puchały, Raszyn, Reguły, Rozalin, Rusiec, Rybie, Sękocin Nowy, Sękocin Stary, Sękocin-Las, Słomin, Sokołów, Stachów, Stara Wieś, Stasinek, Stefanka, Strzeniówka, Suchy Las, Szamoty, Terenia, Tworki, Urzut, Walendów, Wola Krakowiańska, Wolica, Wyględówek, Wypędy, Zatrudy, Zawisin, Zygmuntów, Żabieniec, Żbików, Żółwin

Powiat przasnyski

Aleksandrowo, Annopol, Annowo, Augustów, Bagienice, Barańce, Bartniki, Bartołdy, Binduga, Bobry, Bocianica, Bogate, Bogdany Małe, Bogdany Wielkie, Borkowo-Boksy, Borkowo-Falenta, Borowe-Chrzczany, Borowe-Gryki, Brzeski-Kołaki, Brzezice, Brzozowo Małe, Brzozowo Wielkie, Budki, Budy Rządowe, Budziska, Bugzy Płoskie, Bugzy-Jarki, Bugzy-Święchy, Bystre-Chrzany, Bystre-Kurzyny, Cegielnia, Chmieleń Wielki, Chmielonek, Chojnowo, Chojnówka, Chorzele, Chrostowo Wielkie, Chrostowo-Zalesie, Cichowo, Cierpigórz, Czaplice Wielkie, Czaplice-Bąki, Czaplice-Furmany, Czaplice-Kurki, Czaplice-Miłki, Czaplice-Piłaty, Czarzaste Małe, Czarzaste Wielkie, Czarzaste-Błotki, Czernice Borowe, Dąbki, Dąbrowa, Dąbrówka Ostrowska, Dębiny, Dębowa Karczma, Dobrzankowo, Drążdżewo Nowe, Duczymin, Dynak, Dzielin, Dzierzęga-Nadbory, Emowo, Fijałkowo, Filipy, Frankowo, Gadomiec-Chrzczany, Gadomiec-Jebieńki, Gadomiec-Jędryki, Gadomiec-Miłocięta, Gadomiec-Peronie, Gadomiec-Trojany, Gadomiec-Wyraki, Gątarka, Godacze, Golany, Górki, Góry Karwackie, Grabowo, Grabowo Gęsie, Grabowo Wielkie, Grabowo-Grądy, Grabowo-Padaki, Grabowo-Rżańce, Grabowo-Skorupki, Grabowo-Trojany, Grabowo-Zawady, Grabówko, Grąd Rycicki, Grądy, Grójec, Grządki, Gustawin, Helenowo Nowe, Helenowo Stare, Helenowo-Gadomiec, Helenów, Iłówko, Jabłonowo, Janin, Jarzynny Kierz, Jastrzębiec, Jaźwiny, Jedlinka, Jednorożec, Józefowo, Kadzielnia, Kaki-Mroczki, Kamienica, Kamienice-Ślesice, Karbówko, Karwacz, Kawieczyno, Kijewice, Klewki, Kobylaki-Czarzaste, Kobylaki-Konopki, Kobylaki-Korysze, Kobylaki-Wólka, Kocenki, Kosmowo, Kownaty, Kozin, Krajewo Wielkie, Krajewo-Cepki, Krajewo-Darmopychy, Krajewo-Kłódki, Krajewo-Wierciochy, Kraski-Ślesice, Krasne, Krasne-Elżbiecin, Krukowo, Krzynowłoga Mała, Krzynowłoga Wielka, Księstwo, Kurczy Lasek, Kurki, Kurowo, Kurówko, Kuskowo, Kwiatkowo, Kwiatkowo k. Duczymina, Leszno, Lipa, Lipowiec, Lisiogóra, Liwki, Łanięta, Łaz, Łazy, Łoje, Łyszkowo, Małowidz, Marianowo, Masiak, Masiak-Las, Mącice, Mchowo, Mchówko, Milewo-Brzegędy, Milewo-Bylice, Milewo-Gawary, Milewo-Kulki, Milewo-Rączki, Milewo-Ruszczyny, Milewo-Szwejki, Milewo-Tabuły, Miłoszewiec, Mirów, Morawy Wielkie, Morawy-Kalisze, Morawy-Śliwki, Mosaki-Rukle, Mosaki-Stara Wieś, Murowanka, Nakieł, Nałęcze, Nart, Niesiobędy, Niskie Wielkie, Nisztalki, Nowa Krępa, Nowa Wieś, Nowa Wieś Zarębska, Nowe Czernice, Nowe Pawłowo, Nowe Żmijewo, Nowiny, Nowokrasne, Obórki, Obrąb, Obrębiec, Oględa, Olszewiec, Olszewka, Opaleniec, Opiłki Płoskie, Osieczyzna, Osówiec Kmiecy, Osówiec Szlachecki, Ostafieje, Ostrowe-Dyle, Ostrowe-Kokacze, Ostrowe-Kopcie, Ostrowe-Przedbory, Ostrowe-Stańczyki, Ożumiech, Parciaki, Parciaki-Stacja, Patołęka, Pawłowo Kościelne, Pawłowo-Góry, Pawłowo-Poręba, Pawłówko, Petrusy, Pęczki-Kozłowo, Piaski, Piastowo, Piechy, Pierzchały, Plewnik, Polny Młyn, Połoń, Poścień-Wieś, Poścień-Zamion, Pólka, Pruskołęka, Przasnysz, Przątalina, Przejmy, Przysowy, Rapaty-Górki, Rapaty-Sulimy, Rapaty-Żachy, Raszujka, Rawki, Rembielin, Rembielinek, Romany Górskie, Romany-Fuszki, Romany-Janki, Romany-Janowięta, Romany-Karcze, Romany-Sebory, Romany-Sędzięta, Romany-Zajki, Romany-Zalesie, Rostkowo, Ruda, Rudno Jeziorowe, Rudno Kmiece, Rudno-Kosiły, Rycice, Rzodkiewnica, Sątrzaska, Sierakowo, Skierki, Skierkowizna, Skuze, Smoleń-Brzęczki, Smoleń-Daćbogi, Smoleń-Poluby, Smoleń-Suwino, Sosnówek, Stara Krępa, Stara Wieś, Stary Janin, Stegna, Szczepanki, Szkopnik, Szla, Szla-Góry, Szlasy Żalne, Szlasy-Leszcze, Szlasy-Umiemy, Ścięciel, Ślubowo, Święte Miejsce, Świniary, Targowica, Toki, Trzcianka, Turowo, Ulatowo-Adamy, Ulatowo-Borzuchy, Ulatowo-Czerniaki, Ulatowo-Dąbrówka, Ulatowo-Gać, Ulatowo-Janowięta, Ulatowo-Niwka, Ulatowo-Pogorzel, Ulatowo-Rumunek, Ulatowo-Słabogóra, Ulatowo-Zalesie, Ulatowo-Zarośle, Ulatowo-Żyły, Uścianek, Wandolin, Wasiły-Zygny, Węgra, Wężewo, Wielodróż, Wierzchowizna, Wiktorowo, Wólka Zdziwójska, Wyderka, Wygoda, Wykno Borowe, Wyrąb Karwacki, Zacisze, Zadziory, Zagaty, Zakocie, Zalesie, Zalesie Świniarskie, Zalesie-Golanki, Załogi-Cibory, Załogi-Jędrzejki, Zapola, Zarazy, Zaręby, Zawadki, Zberoż, Zbrochy, Zdziwój Nowy, Zdziwój Stary, Zdziwój-Zdrojki, Zembrzus Wielki, Zielona, Zielonki, Żbiki, Żbiki-Antosy, Żbiki-Gawronki, Żbiki-Kierzki, Żbiki-Starki, Żebry-Idźki, Żebry-Kordy, Żebry-Marcisze, Żelazna Prywatna, Żelazna Rządowa, Żelazna Rządowa-Gutocha

Powiat przysuski

Alfredów, Antoniów, Badulki, Bąków, Bąków-Kolonia, Beźnik, Bieliny, Bierce, Blachownia, Błońszcze, Błota, Błotka, Bochenka, Bociany, Bolęcin, Borki, Borkowice, Borowa Wola, Brogowa, Bród, Brudnów, Bryzgów, Brzeski, Brzezinki, Brzozowica, Budy, Ceteń, Choinki, Chonowa, Dąbrowa, Dąbrowa Goszczewicka, Dębiny, Dębiny-Kolonia, Dębowa Góra, Długa Brzezina, Długie, Dłuska Wola, Dobra Wola, Dołki, Drążno, Drutarnia, Drynia, Dworskie, Emilianów, Folwark, Fryszerka, Gać, Gaj, Gajówka, Gałki, Gawęda, Gąsiorów, Gęsia Niwa, Gielniów, Glinianki, Gliniec, Głęboka Droga, Głogów, Głuszyna, Gościniec, Goworek, Goździków, Górna Droga, Góźdź, Grabowa, Grabowa-Kolonia, Grabowska Wola, Gródek, Gwarek, Hamernia, Hucisko, Huta, Jabłonica, Jabłonna, Jakubów, Jamki, Janików, Janki, Janów, Janówek, Januchta, Jaskółki, Jastrząb, Jelonek, Kacperków, Kadź, Kalapatów, Kaleń, Kamienna Wola, Kamienne Działki, Kamień Duży, Kamień Mały, Kamyki, Karczówka, Kaukaz, Kawy, Kierkut, Klonowa, Kluczowa, Klwowska Wola, Klwowski Gaj, Klwów, Kłonna, Kłonna-Kolonia, Kłudno, Kochanów, Kochanów Wieniawski, Kolonia, Kolonia Ossa, Kolonia Szczerbacka, Kolonia Ulów, Komorów, Komorów-Gajówka, Konary, Koniczek, Korczonek, Koryciska, Kotfin, Kozieniec, Kozłowiec, Krajów, Krasna Góra, Królówka, Krzesławice, Krzesławice-Okęcie, Kuźnica, Las Kamiennowolski, Lelitek, Leśniczówka, Ligęzów, Lipiny, Lipno, Lipowe, Lusztyk, Łazienki, Łęgonice Małe, Łojków, Łysa Góra, Mariówka, Marysin, Mechlin, Młyn-Zbożenna, Młyny, Mokotów, Mokrzec, Myślakowice, Myślakowice-Kolonia, Nieznamierowice, Ninków, Niska Jabłonica, Nowa Kolonia, Nowinki, Nowy Świat, Nowy Wir-Kolonia, Odrzywół, Olszany, Olszowiec, Olszyna, Osiny, Ossa, Ostrówek, Ośniki, Pakulanka, Pałąki, Piaski, Pieńki, Plec, Pod Bąkowem, Pod Choinką, Pod Chonową, Pod Dąbrową, Pod Domasznem, Pod Karczówką, Pod Kluczową, Pod Lasem, Pod Rogową, Pod Rzeką, Pod Skrzynnem, Pod Wirowską Drogą, Podczasza Wola, Podebdziach, Podgóry, Podłąki, Podniedźwiedzie, Podwólka, Pogroszyn, Pola, Politów, Pomyków, Potworów, Potworówek, Pólka, Przerwa, Przystałowice Duże, Przystałowice Duże-Kolonia, Przystałowice Małe, Przysucha, Puszcza, Radestów, Rawicz, Rdzów, Rdzuchów, Rdzuchów-Kolonia, Romualdów, Rozwady, Rożek, Różanna, Rudków, Rudnik, Rudno, Rusinów, Ruski Bród, Ruszkowice, Ryków, Rzuców, Sady, Sady-Kolonia, Secin, Skrzynno, Skrzyńsko, Smagów, Smogorzów, Smużyk, Snarki, Sokolniki Mokre, Sokolniki Suche, Sołtysy, Stajków, Stanisławów, Stanisławów-Kolonia, Stawina, Stefanów, Stefanów-Kolonia, Stefanówka, Stoczki, Stoki, Suchodół, Sulgostów, Szydłówek, Tadeuszówka Duża, Tadeuszówka Mała, Tamta Wieś, Tartak, Teklinów, Topornia, Trzcianka, Ulów, Walerianów, Wandów, Wandzinów, Wawrzynów, Wielkopole, Wieniawa, Winnica, Wir, Wistka, Władysławów, Wola Brudnowska, Wola Gałecka, Wola Kuraszowa, Wola Więcierzowa, Wólka Ulowska, Wydrzyn, Wygoda, Wymysłów, Wypaleniska, Wysokin, Wywóz, Za Bugiem, Za Doły, Za Gajem, Za Górami, Za Olszowcem, Za Torem, Zachatka, Zadąbrów, Zagórze, Zajezierze, Zalesie Janikowskie, Zapniów, Zastawie, Zawada, Zawady, Zawały, Zbożenna, Zbróżki, Zdonków, Zielonka, Zychorzyn, Zychorzyn-Kolonia, Zygmuntów, Żabia Wólka, Żebrak, Żuków, Żurawiniec

Powiat pułtuski

Bartodzieje, Bartodzieje-Gajówka, Begno, Białe Błoto, Białowieża, Bielany, Biele, Błędostowo, Boby, Borsuki-Gajówka, Borsuki-Kolonia, Borza-Przechy, Borza-Strumiany, Bór, Brodowo, Brodowo-Bąboły, Brodowo-Dębówka, Brodowo-Kuce, Brodowo-Wity, Brodowo-Żyłki, Bruliny, Brzeziny, Budy Ciepielińskie, Budy Obrębskie, Budy Pobyłkowskie, Budy-Bielany, Budy-Zbroszki, Burlaki, Bylice, Chmielewko, Chmielewo, Cieńsza, Ciepielin, Ciółkowo Małe, Ciółkowo Poduchowne, Ciółkowo Rządowe, Ciski, Cygany, Dębinki, Dębiny, Domosław, Drwały, Dworek, Dzbanice, Działki, Dziarno, Dzierżenin, Gaj, Gatka, Gąsewszczyzna, Gąsiorowo, Gąsiorówek, Glinice Wielkie, Glinice-Domaniewo, Gładczyn, Gładczyn Rządowy, Gładczyn Szlachecki, Głodowo, Gnaty-Gromadze, Gnaty-Lewiski, Gnaty-Szczerbaki, Gnaty-Wieśniany, Gnaty-Zarazy, Gnojno, Godacze, Golądkowo, Gołębie, Gotardy, Górki Duże, Górki-Baćki, Górki-Witowice, Grabówiec, Grochy-Imbrzyki, Grochy-Krupy, Grochy-Serwatki, Gromin, Gródek Nowy, Gródek Rządowy, Gzowo, Gzy, Gzy-Wisnowa, Holendry, Jabłeczniki, Jeżewo, Kacice, Kalinowo, Kałęczyn, Kamionna, Karniewek, Kępa Zatorska, Kępa Zatorska-Gajówka, Kępiaste, Kęsy-Pańki, Kęsy-Wypychy, Klaski, Kleszewo, Klukowo, Klukówek, Klusek, Kokoszka, Kopaniec, Kosakowiec, Kosiorowo, Kościesze, Kowalewice Nowe, Kowalewice Włościańskie, Koziegłowy, Kozłowo, Kozłówka, Kruczy Borek, Lemany, Lemany-Nadleśnictwo, Lipa, Lipniki Nowe, Lipniki Stare, Lutobrok, Lutobrok-Folwark, Lutobrok-Gajówka, Lutry, Łachoń, Łady-Krajęczyno, Łęcino, Łępice, Łosewo, Łubienica, Łubienica-Superunki, Malice, Malwinowo, Marcisze, Mierzeniec, Mierzęcin, Mieszki-Bursy, Mieszki-Kuligi, Mieszki-Leśniki, Mieszki-Zawady, Mokrus, Mory, Moszyn, Mroczek, Murowanka, Mystkówiec-Kalinówka, Mystkówiec-Szczucin, Niestępowo Włościańskie, Nowe Borsuki, Nowe Borza, Nowe Bulkowo, Nowe Niestępowo, Nowe Przewodowo, Nowe Skaszewo, Obręb, Obrębek, Obryte, Obryte-Leśniczówka, Okopy, Olbrachcice, Olszak, Ołdaki, Ołdaki-Stefanowo, Ostaszewo Wielkie, Ostaszewo-Pańki, Ostaszewo-Włuski, Ostrówek, Ostrzeniewo, Pawłowo, Pawłówek, Pawłówek-Gajówka, Pękowo, Pępkowo, Piskornia, Placusin-Gajówka, Płocochowo, Płusy, Pniewo, Pniewo-Gajówka, Pniewo-Kolonia, Pniewo-Leśniczówka, Pobyłkowo Duże, Pobyłkowo Małe, Podmokrusie, Pogorzelec, Pokrzywnica, Pomocnia, Poniaty Wielkie, Poniaty-Cibory, Ponikiew, Ponikiew-Leśniczówka, Popławy, Popławy-Gajówka, Porzowo, Posada, Poświętne, Powielin, Prusinowice, Przemiarowo, Przewodowo Poduchowne, Przewodowo-Majorat, Przewodowo-Parcele, Przyłubie, Psary, Psary-Gajówka, Psary-Maliki, Psary-Nowiny, Pułtusk, Pułtusk-Nadleśnictwo, Radzice, Rapaty, Rębkowo, Rowy, Rozdziały, Sadykierz, Sadykierz-Parcele, Siniary, Sisice, Skarżyce, Skaszewo Włościańskie, Skłudy, Skorosze, Skoroszki, Skórznice, Słończewo, Smogorzewo Pańskie, Smogorzewo Włościańskie, Smolarnia, Sokołowo Włościańskie, Sokołowo-Parcele, Stara Wieś, Stare Bulkowo, Stare Grochy, Stawinoga, Stawinoga-Leśniczówka, Stawinoga-Rybakówka, Stpice, Strzegocin, Strzyże, Sulkowo, Sulnikowo, Szygówek, Szyszki, Szyszki Włościańskie, Szyszki-Folwark, Śliski, Śmietanki, Świercze, Świercze-Siółki, Świerkowo, Świeszewko, Świeszewo, Tąsewy, Tocznabiel, Topolnica, Trzciniec, Trzepowo, Ulaski, Werne, Wielęcin, Wielgolas, Wielgolas-Leśniczówka, Wieraszka, Wiktoryn, Winnica, Winniczka, Witki, Wójty-Trojany, Wólka Zaleska, Wólka Zatorska, Wólka Zatorska-Gajówka, Wyrzyki, Wyrzyki-Pękale, Wysocki, Wzgórze-Leśniczówka, Zaborze, Zachoinie, Zakręt, Zalesie-Grzymały, Zalesie-Lenki, Zalesie-Pacuszki, Zambski Kościelne, Zambski Stare, Zambski-Gajówka, Zamoście, Zaolszynie, Zasadzie, Zatory, Zbroszki, Zbroszki-Stanisławowo, Zimna Woda, Żebry-Falbogi, Żebry-Wiatraki, Żebry-Włosty, Żeromin Drugi

Powiat Radom

Augustów, Borki, Bronisławów, Brzustówka, Długojów, Długojów Górny, Długojów-Kolonie, Dzierzków, Firlej, Firlej-Cegielnia, Glinice, Godów, Gołębiów, Gołębiów-Wójtostwo, Halinów, Huta, Idalin, Janiszpol, Jeżowa Wola, Józefów, Kaptur, Kierzków, Komorniki Rajeckie, Koniówka, Kończyce, Kozia Góra, Krychnowice, Krzewień, Las Kapturski, Malczew, Malenice, Mariackie, Miasto Kazimierzowskie, Michałów, Mleczna, Młodzianów, Młyn-Wójtostwo, Młynek Janiszewski, Nowa Wola Gołębiowska, Nowiny Malczewskie, Nowy Świat, Obozisko, Piotrówka, Planty, Potkanów, Prędocinek, Pruszaków, Radom, Rajec Poduchowny, Rajec Szlachecki, Stara Wola Gołębiowska, Stare Miasto, Szczygieł, Śródmieście, Ustronie, Wacyn, Weronów, Wielogóra, Wincentów, Wośniki, Wólka Klwatecka, Zamłynie, Żakowice

Powiat radomski

Adaminów, Adamów, Adolfin, Aleksandrów, Alojzów, Anielin, Antoniów, Antoniówka, Augustów, Babia Góra, Bardzice, Bartodzieje, Bartodzieje-Kolonia, Bartosy, Bażantarnia, Bąki Lesiowskie, Bełczączka, Białka, Biały Ług, Bielicha, Bieliny, Bieniędzice, Bierwce, Bierwiecka Wola, Biskupiec, Blich, Błaziny Dolne, Błaziny Górne, Błędów, Błonie, Błota, Bocianówka, Bogusławice, Bogusławice-Kolonia, Borki, Borki Bartodziejskie, Borki Lisowskie, Borowiec Pierwszy, Boża Wola, Bór, Branica, Brodek, Brody, Bród, Brzezinki, Brzeziny, Brzeźniczka, Bubek, Budki, Budki Seredzickie, Budki Skaryszewskie, Budki Wierzchowskie, Budy, Budy Gębarzowskie, Budy Niemianowskie, Budy-Grabie, Bujak, Bukowiec, Cebulówka, Centralna Kolonia, Cerekiew, Chaberki, Chemiczna, Choiny, Chomentów-Puszcz, Chomentów-Socha, Chomentów-Szczygieł, Chruślice, Chwałowice, Chwałowice Dolne, Ciborów, Cudnów, Cyganówka, Czarna Kolonia, Czarna Rola, Czarna Wieś, Czarny Lasek, Czarny Ług, Czekajów, Cztery Morgi, Dawidów, Dąbrowa, Dąbrowa Jastrzębska, Dąbrowa Kozłowska, Dąbrówka Makowska, Dąbrówka Nagórna, Dąbrówka Nagórna Druga, Dąbrówka Nagórna Pierwsza, Dąbrówka Nagórna Poprzeczna, Dąbrówka Nagórna-Stara Wieś, Dąbrówka Podłężna, Dąbrówka Warszawska, Dąbrówka Zabłotnia, Dęba, Dębniak Lisowski, Dębniak-Marysin, Dębowica, Domaniów, Drożanki, Duży Las, Dworskie Pole, Działki Suskowolskie, Dzielnice Makowskie, Dzierzkówek Nowy, Dzierzkówek Stary, Dzika Niwa, Edwardów, Figielów, Florencja, Folwark, Franciszków, Gaczkowice, Gać, Gaj, Gajówka, Gajówka Antoniów, Gajówka Augustów, Gajówka Błaziny, Gajówka Januszno, Gajówka Jasieniec, Gajówka Jaśce, Gajówka Karpówka, Gajówka Kruki, Gajówka Krzewa, Gajówka Małyszyn, Gajówka Maziarze, Gajówka Niwy, Gajówka Obrycie, Gajówka Osiny, Gajówka Pastwiska, Gajówka Pieńki, Gajówka Podrzecze, Gajówka Seredzice, Gajówka Stoki, Gajówka Zadobrze, Gapów, Garno, Gaworzyna, Gawronie, Gawroniec-Kolonia, Gębarzów, Gębarzów-Kolonia, Glinice, Głodna Wólka, Godzisz, Golędzin, Goszczewice, Gościniec, Górki, Górki pod Helenowem, Górki pod Marcelowem, Górna Wieś, Górna Wola, Gózd, Gózdek, Grabina, Grobla, Groszowice, Gryzów, Grzmucin, Grzmucin-Kolonia, Gulin, Gulinek, Gustawów, Gutów, Gzowice, Gzowice-Folwark, Gzowice-Kolonia, Gzowskie Budy, Hektary, Helenów, Herników, Huta, Huta Dolna, Huta Mazowszańska, Huta Skaryszewska, Huta Wierzchowska, Huta-Dobrzyń, Iłża, Jabłonna, Jadwiniów, Jagodno, Janiszew, Janki, Jankowice, Jankowice-Kolonia, Janów, Janów Chomętowski, Januszno, Jarosławice, Jaroszki, Jasieniec Iłżecki Dolny, Jasieniec Iłżecki Górny, Jasieniec-Maziarze, Jastrzębia, Jastrzębskie Komorniki, Jaszowice, Jaszowice-Kolonia, Jaśce, Jedlanka, Jedlanka Nowa, Jedlanka Stara, Jedlanka-Kolonia, Jedlińsk, Jedlnia, Jedlnia-Kolonia, Jedlnia-Letnisko, Jeziorno, Jodłowiec, Józefów, Józefówek, Kacprowice, Kajetanów, Kaleta, Kamienie, Kamińsk, Kamyk, Karczunek, Karolów, Karpówka, Karszewo, Karszówka, Kaszewska Wola, Kazimierówka, Kąty, Kępiny, Kiedrzyn, Kieszek, Kieterów, Kleciska, Kluskowy Borek, Klwatka Królewska, Klwatka Szlachecka, Klwaty, Klwaty-Dwór, Klwaty-Ludwików, Kłonowiec-Koracz, Kłonowiec-Kurek, Kłonów, Kłonów-Borowiec, Kłonów-Praga, Kłonówek Piaszczysty, Kłonówek-Kolonia, Kłonówek-Wieś, Kobrówka, Kobylany, Kobylany-Górki, Kobylany-Kolonia, Kolonia, Kolonia Druga, Kolonia Lesiów, Kolonia Piaski, Kolonia Pierwsza, Kolonia Seredzice, Kolonia Wawrzyszów, Kolonia Wolanów, Kolonia za Łąką, Kolonie, Kolonisty, Kolonka, Komorniki, Komorniki Kozłowskie, Komorniki Lesiowskie, Kończyce-Kolonia, Korytka, Kosów, Kosów-Stacja, Koszary, Kościuszków, Kotarwice, Kotlarka, Kowala-Duszocina, Kowala-Kolonia, Kowala-Stępocina, Kowalanka, Kowalówka, Kozaczka, Kozia Wola, Kozinki, Kozłów, Krasna Dąbrowa, Kresy, Krucica Pierwsza, Kruszyna, Krzemieniec, Krzewa, Krzyszkowice, Krzyżanowice, Kuczki, Kuczki-Kolonia, Kuczki-Pólko, Kuczki-Wieś, Kuczki-Zaszosie, Las Janiszewski, Las Wawrzyszów, Laski, Laskowa Wola, Lasowice, Legęzów, Leonów, Lesiów, Leśniczówka Adolfin, Leśniczówka Antoniów, Leśniczówka Błaziny, Leśniczówka Jasieniec, Leśniczówka Kruki, Leśniczówka Lisiury, Leśniczówka Mąkosy, Leśniczówka Niwy, Leśniczówka Podrzecze, Leśniczówka Polany, Leśniczówka Seredzice, Leśniczówka Stoki, Lewaszówka, Lewaszówka-Leśniczówka, Lipie, Lipiny, Lisów, Lubelska, Lubianka, Ludwików, Ludwinów, Lusztyków, Łaniec, Ławki, Łączany, Łąki, Łęg, Ług, Magierów, Majewo, Makowiec, Makowiec-Leśniczówka, Maków, Maków Nowy, Maków-Gaj, Maksymilianów, Malenie, Malinów, Maliszów, Małęcka Droga, Małęczyn, Małomierzyce, Marcelów, Marcule, Marianowice, Marianów, Maryno, Marysin Kaszewski, Maziarze Nowe, Maziarze Stare, Mazowszany, Mąkosy Nowe, Mąkosy Stare, Miasteczko, Michałów, Milejowice, Milejowice-Kolonia, Mireń, Mleczków, Mleczków-Kolonia, Młodocin Mniejszy, Młodocin Większy, Młódnice, Młyn, Mniszek, Moczydła, Moczydło, Modrzejowice, Modrzejowice-Kąty, Modrzejowice-Kolonia, Mokrosęk, Mścichów, Myśliszewice, Na Granicy, Na Szosie Krzyżanowskiej, Nad Jeziorem, Nadleśnictwo Małomierzyce, Narty, Natalin, Natalin za Wodą, Natolin, Nieczatów, Niemianowice, Niwa Odechowska, Niwki, Nowa Białka, Nowa Droga, Nowa Wieś, Nowa Wola, Nowe Sławno, Nowe Wojsławice, Nowe Zawady, Nowina, Nowosiółka, Nowy Jasieniec Iłżecki, Nowy Kozłówek, Nowy Młyn, Nowy Wincentów, Oblas, Obózek, Od Mirenia, Od Zwolenia, Odechowiec, Odechów, Olszowa, Opocznie, Osiedle, Osiek, Osowie, Ostrołęka, Ostrownica, Owadów, Owadów-Kolonia, Owadów-Stara Wieś, Pacyna, Pakosław, Pankowszczyzna, Parcela, Parznice, Pastwiska, Patków, Patyjałek, Pelagiów, Piachy, Pianka, Piaseczno, Piaski, Piastów, Pieńki, Pieńki Kapturskie, Pietrzejów, Pięciomorgi, Piłatka, Pionki, Piotrowe Pole, Piotrowice, Piskornica, Płachty, Płasków, Płudnica, Pod Budkami, Pod Chronówkiem, Pod Drutami, Pod Franciszkowem, Pod Lasem, Pod Leśnikiem, Pod Młodocinem, Pod Wólką, Podbór, Podgajek, Podgajek-Kolonia, Podgóra, Podgórki, Podgórki-Kolonia, Podgórze, Podgranica, Podjedlanka, Podkończyce, Podlesie, Podlesie Mleczkowskie, Podmłynie, Podmostki, Podole, Podolszyny, Podsiczki, Podsuliszka, Podulek, Podwalina, Podwyręba-Pfefera, Polany, Polany-Kolonia, Polesie, Pomorzany, Pomorzany-Kolonia, Poręby, Poręby Jastrzębskie, Posada, Poświętne, Potkanna, Praga Skaryszewska, Prędocin, Prędocin-Kolonia, Prędocinek, Przyłęk, Przymalenie, Przymiarek, Przytułki, Przytyk, Pusta Staruszka, Rajec Księży, Rajec Poduchowny, Rajec Szlachecki, Rajec-Letnisko, Resztówka, Rogowa, Romanów, Rożki, Różańcowa Wieś, Ruda Mała, Ruda Wielka, Rzeczków, Rzeczków-Kolonia, Sabat, Sachalin, Sadków, Sałki, Seredzice, Seredzice-Zawodzie, Sewerynów, Siczki, Siczki k. Młyna, Siczki-Stara Wieś, Skaryszew, Sławno, Sławno-Kolonia, Słowików, Słupica, Smug Bogusławski, Smyków, Sobolew, Sokoleniec, Sokoły, Sołtyków, Sosnowica, Soszyn-Młyn, Soszyn-Zaderki, Sowie Góry, Spaleniska, Spezja, Stanisławów, Stanisławów-Młyn, Stara Wieś, Stare Łąki, Stare Wojsławice, Stare Zawady, Starosiedlice, Stary Małęczyn, Stary Młyn, Stary Wincentów, Stawek, Stawki, Stefanów, Stoki, Strojków, Struga Chwałowska, Strzałków, Studzienice, Sucha, Sucha Poduchowna, Sukowska Wola, Suków, Suliszka, Suskowola, Syta, Ślepowron, Średnica, Święty Franciszek, Święty Jan, Taczowskie Pieńki, Taczów, Taczówek, Tadeuszów, Tomaszów, Trablice, Trupienie, Trzy Morgi, Tyce, Urbanów, Wacławów, Wacyn, Walentynów, Walerów, Waliny, Wandzin, Wawrzyszów, Wawrzyszów-Wygon, Wesołówka, Wielogóra, Wierzbica, Wierzbica-Kolonia, Wierzchowiny, Wiktorów, Wilczna, Wincentów, Witoldów, Wojciechów, Wojsławice, Wola Goryńska, Wola Gutowska, Wola Owadowska, Wola Taczowska, Wola Wacławowska, Wola Wrzeszczowska, Wolanów, Wolica, Wolska Dąbrowa, Wolski Trakt, Wołowe Góry, Wójtostwo, Wólczyna, Wólka Domaniowska, Wólka Jedlańska, Wólka Lesiowska, Wólka Twarogowa, Wrzeszczów, Wrzos, Wrzosów, Wsola, Wyciny, Wycisłówka, Wydry, Wyglądała, Wygnanów, Wygoda, Wygwizdów, Wykazy, Wykrętek, Wymysłów, Wyręba, Za Górami, Zabierzów, Zabłocie, Zabrodzie, Zadobrze, Zadulowa, Zagóra, Zagórze, Zakrzew, Zakrzew-Kolonia, Zakrzew-Las, Zakrzewska Wola, Zakrzówek, Zalaski, Zalesice, Zalesice-Kolonia, Zalesice-Opoka, Zalesice-Rudna, Zalesie, Załawie, Zameczek, Zameczek-Kolonia, Zapłocie, Zastaw, Zatopolice, Zawady, Zawietrak, Zdziechów, Zenonów, Zielonka, Żabiniec, Żdżary, Żerdź, Żmijków, Żuchowiec, Żurawiniec

Powiat Siedlce

Błonie, Gęsi Borek, Nowe Siedlce, Ogrody, Piaski Starowiejskie, Piaski Zamiejskie, Przymiarki, Rozkosz, Siedlce, Stara Wieś, Taradajki

Powiat siedlecki

Albinów, Bagno, Bale, Baranek, Bartków, Białki, Biel, Błogoszcz, Bojmie, Borki, Borki Siedleckie, Borki-Kosiorki, Borki-Kosy, Borki-Paduchy, Borki-Sołdy, Borki-Wyrki, Boroszków, Brodki, Broszków, Brzozów, Budy, Bużyska, Bzów, Chlewiska, Chodów, Choinie, Choja, Chromna, Chrośla, Cielemęc, Cierpigórz, Ciosny, Cisie-Zagrudzie, Czachy, Czajków, Czaple Górne, Czarnoty, Czarnowąż, Czelustki, Czepielin, Czepielin-Kolonia, Czerniejew, Czołomyje, Czuryły, Daćbogi, Dąbrowa, Dąbrówka-Ług, Dąbrówka-Niwka, Dąbrówka-Stany, Dąbrówka-Wyłazy, Dobrzanów, Doliwo, Domanice, Domanice-Kolonia, Drażniew, Drażniew-Leśniczówka, Drupia, Duży Wzgórek, Dworszczyzna, Dziewule, Emilianówka, Figały, Folwark, Gajówka, Głuchów, Głuchówek, Golice, Golice-Kolonia, Gołąbek, Góra, Górki, Grabianów, Grabowiec, Grala-Dąbrowizna, Gręzów, Grochówka, Grodzisk, Grubale, Grzędy, Helenów, Hołubla, Izdebki-Błażeje, Izdebki-Kosny, Izdebki-Kośmidry, Izdebki-Wąsy, Jagodne, Jagodnia, Janin, Januszówka, Jasionka, Jastrzębie Kąty, Jedlina, Jeruzale, Joachimów, Józefin, Juhana, Kaczory, Kaliski, Kamianki Lackie, Kamianki-Czabaje, Kamianki-Nicki, Kamianki-Wańki, Kamieniec, Kapuściaki, Karcze, Kępa, Kierzczane, Kijki, Kisielany-Kuce, Kisielany-Żmichy, Klimonty, Kłódzie, Knychówek, Kobylany-Kozy, Kochany, Kolonia Mordy, Kolonia Wola Serocka, Kołodziąż, Kopcie, Korczew, Koryciany, Koryta, Koszary, Koszewnica, Kotuń, Kownaciska, Krynica, Krynki, Krzesk-Królowa Niwa, Krzesk-Majątek, Krześlin, Krześlinek, Krzymosze, Ksawerów, Księżopole-Jałmużny, Księżopole-Smolaki, Kukawki, Kurpierz, Kuźnica, Kwasy, Laskowice, Laskowice-Kolonia, Leśniczówka, Lipiny, Lipniak, Lucynów, Łączka, Łęcznowola, Łęczycki, Łęki, Łomnica, Łozy, Ługi Wielkie, Ługi-Gołacze, Ługi-Rętki, Łupiny, Łysów, Łysów-Kolonia, Maciejowice, Malony, Marysin, Męczyn, Męczyn-Kolonia, Mingosy, Młynki, Modrzew, Mogielnica, Mokobody, Mokobody-Kolonia, Mokrany-Gajówka, Mokrzec, Mordy, Mościbrody, Mroczki, Myrcha, Nadzieja, Nakory, Naroże, Nasiłów, Niechnabrz, Niwiski, Nowa Dąbrówka, Nowaki, Nowe Iganie, Nowe Okniny, Nowe Opole, Nowinki, Nowiny, Nowy Bartków, Ogrodniki, Okniny-Podzdrój, Oleksin, Oleśnica, Olędy, Olszyc Szlachecki, Olszyc Włościański, Olszyc-Folwark, Opole-Świerczyna, Osiny, Osiny Dolne, Osiny Górne, Osińskie, Ostoje, Ostrówek, Ozorów, Paprotnia, Pieńki, Pieróg, Pióry Wielkie, Pióry-Pytki, Pliszki, Pluty, Płosodrza, Pniewiski, Pociejów, Pod Rogóziec, Podawce, Podnieśno, Podzdrój, Pogonów, Polaki, Porogów, Pruszyn, Pruszyn-Pieńki, Pruszynek, Przesmyki, Przygody, Przywory Duże, Przywory Małe, Ptaszki, Purzec, Pustki, Raczyny, Radomyśl, Radzików Wielki, Radzików-Kornica, Radzików-Oczki, Radzików-Stopki, Rakowiec, Rogóziec, Rogóż, Rososz, Rówce, Ruda, Ruda Szostkowska, Ruda Wolińska, Rudnik Duży, Rudnik Mały, Ruska Strona, Rybakówka, Ryczyca, Rytki, Rzążew, Rzeszotków, Sarnowiec, Seroczyn, Sionna, Skarżyn, Skórzec, Skupie, Skwierczyn Lacki, Smolanka, Sobicze, Soćki, Sosenki-Jajki, Sosna-Kicki, Sosna-Korabie, Sosna-Kozółki, Sosna-Trojanki, Sosnowe, Stany Duże, Stany Małe, Stara Dąbrówka, Stara Wieś, Starczewice, Stare Iganie, Stare Okniny, Stare Opole, Stare Rzewuski, Stare Trębice, Stary Bartków, Stary Krzesk, Stasin, Stok Lacki, Stok Lacki-Folwark, Stok Ruski, Stok Wiśniewski, Strójnik, Strusy, Strzała, Suchodołek, Suchodół Wielki, Suchożebry, Swoboda, Szczeglacin, Szostek, Szydłowiec, Ściek, Śmiary, Śmiary-Kolonia, Świercze, Świniary, Tarcze, Tarków, Tarkówek, Tchórzew, Tchórzew-Plewki, Teodorów, Tęczki, Tokary, Tokary-Gajówka, Toki, Topórek, Trębice Dolne, Trębice Górne, Trzciniec, Trzemuszka, Tule, Tuszetów, Tworki, Tymianka, Ujrzanów, Uziębły, Wandów, Wesoła, Wesółka, Wielgorz, Wilczonek, Wiśniew, Wiśniew-Kolonia, Wodynie, Wojnów, Wola Serocka, Wola Suchożebrska, Wola Wodyńska, Wołyńce, Wołyńce-Kolonia, Wólka Drażniewska, Wólka Kamienna, Wólka Kobyla, Wólka Leśna, Wólka Łysowska, Wólka Proszewska, Wólka Soseńska, Wólka Wiśniewska, Wólka Wołyniecka, Wólka Żukowska, Wólka-Biernaty, Wyczółki, Wyględówka, Wyłazy, Zabłocie, Zaborów, Zacisze, Zagłówki, Zalesie, Zaleś, Zaliwie-Brzozówka, Zaliwie-Piegawki, Zaliwie-Szpinki, Zamłynie, Zastróżka, Zawady, Zawieś, Zażelazna, Zbuczyn, Zdany, Zemły, Ziomaki, Zofinów, Żabokliki, Żabokliki-Kolonia, Żdżar, Żebraczka, Żebrak, Żeliszew Duży, Żeliszew Podkościelny, Żelków, Żelków-Kolonia, Żuków, Żytnia

Powiat sierpecki

Adamowo, Agnieszkowo, Agnieszkowo-Krzyżówki, Antoniewo, Babiec Piaseczny, Babiec Rżały, Babiec-Więczanki, Babiec-Wrzosy, Bełkowo, Bendorzyn, Białasy, Białe Błoto, Białoskóry, Białuty, Białyszewo, Białyszewo-Towarzystwo, Bledzewko, Bledzewo, Blinno, Blizno, Bobrowo, Bombalice, Bonisław, Borek, Borkowo Kościelne, Borkowo Wielkie, Borkowo-Młyn, Borkowo-Parcele, Borowo, Bożewo, Bożewo Nowe, Bożewo-Pieńki, Bronoszewice, Bryski, Budki, Budy Bledzewskie, Budy Milewskie, Budy Miłobędzkie, Budy Piaseczne, Budy Żabowskie, Całownia, Cendrowo, Cetlin, Chabowo-Świniary, Chlewiki, Chmieleszczyzna, Choczeń, Chorzewo, Cieślin, Cisse, Czachorowo, Czachowo, Czachówko, Czarnominek, Czartownia, Dąbkowa Parowa, Dąbrówki, Dębowo, Dobaczewo, Dobrzenice Duże, Dobrzenice Małe, Dramin, Dwa Młyny, Dziembakowo, Dzięgielewo, Dziki Bór, Florencja, Gaje, Gajówka Dąbkowa Parowa, Gajówka Osiek-Włostybory, Głuchowo, Gnaciki, Gnaty, Golejewo, Goleszyn, Goleszynek, Gołocin, Gołocinek, Gozdowo, Gozdy, Gójsk, Grabal, Grabniak, Grabowo, Grabówiec, Grąbiec, Grądy, Grodkowo-Budki, Grodkowo-Włóki, Grodkowo-Zawisze, Grodnia, Grzędowo, Gugoły, Gutowo Orle, Gutowo-Górki, Gutowo-Stradzyno, Helenowo, Henrykowo, Hermany, Jakubowo, Jaroszewo, Jaworowo-Jastrzębie, Jaworowo-Kłódź, Jaworowo-Kolonia, Jaworowo-Lipa, Jaźwiny, Jeleniec, Jeżewo, Józefowo, Kapuśniki, Karlewo, Karolewo, Kępa, Kęsice, Kisielewo, Kokoszczyn, Kolczyn, Kolczyn-Wrzosy, Kolonia Przybyszewo, Komorowo, Kosemin, Kosenice, Kosmaczewo, Koszary, Kotarczyn, Kowalewo Podborne, Kowalewo-Boguszyce, Kowalewo-Skorupki, Kownatka, Kozice, Krajewice Duże, Krajewice Małe, Kręćkowo, Kuniewo, Kurowo, Kurówko, Kuski, Kuskowo, Kwaśno, Lelice, Leszczynki, Ligowo, Ligówko, Lipniki, Lisewo Duże, Lisewo Małe, Lisice Nowe, Lisice-Folwark, Lisówka, Łazy, Łażewo, Łukomie, Łukomie-Kolonia, Łukomka, Łukoszyn, Łukoszyno-Biki, Łysakowo, Majewo, Majki, Majki Duże, Majki Małe, Makomazy, Malanowo Nowe, Malanowo Stare, Malanówko, Maluszyn, Mańkowo, Marcelin, Michałkowo, Mierzęcin, Mieszaki, Mieszczk, Milewko, Milewo, Miłobędzyn, Miodusy, Młotkowo-Kolonia, Młotkowo-Wieś, Mochowo, Mochowo Nowe, Mochowo-Parcele, Modrzewie, Mościska, Myszki, Nadolnik, Narkiewiczyzna, Nowa Wieś, Nowe Agnieszkowo, Nowe Kowalewo, Nowe Piastowo, Nowe Rościszewo, Nowe Zgagowo, Nowiny, Nowy Zamość, Obręb, Orłowo, Osada Narty, Osiek, Osiek Piaseczny, Osiek-Parcele, Osiek-Włostybory, Osmanka, Osówka, Ostrowy, Ostrów, Pachtarnia, Parcele, Pawłowo, Petrykozy, Pianki, Piaski, Pieńki, Pieńki Żytowskie, Pniewo, Podlesie, Podwierzbie, Pokrzywnica, Polik, Poświętne, Próchniatka, Przybojewo, Przybyszewo, Puszcza, Rachocin, Reczewo, Rekowo, Rempin, Rękawczyn, Rogienice, Rogieniczki, Rokicie, Romatowo, Rościszewo, Rumunki Pszczelowskie, Rumunki-Chwały, Rumunki-Stara Wieś, Rycharcice, Rydzewo, Rydzewo-Narty, Rzeszotary-Chwały, Rzeszotary-Gortaty, Rzeszotary-Pszczele, Rzeszotary-Stara Wieś, Rzeszotary-Zawady, Schabajewo, Sierpc, Skoczkowo, Skoczkowo-Kolonia, Słupia, Smorzewo, Stara Wola, Stare Chabowo, Stare Grądy, Stare Piastowo, Stefankowo, Stopin, Stradzewo, Stropkowo, Stropkowo-Kolonia, Studzieniec, Sudragi, Sulęcice, Sulkowo Rzeczne, Sulkowo-Bariany, Sulkowo-Błony, Sulkowo-Jesionki, Sułocin-Teodory, Sułocin-Towarzystwo, Sułocinek, Susk, Susk Nowy, Szczechowo, Szczepanki, Szczutowo, Szumanie, Szumanie-Bakalary, Szumanie-Gośliny, Szumanie-Pejory, Szumanie-Pustoły, Śniechy, Śniedzanowo, Świerkocin, Topiąca, Troska, Walerianowo, Warzyn Kmiecy, Warzyn-Skóry, Wernerowo, Węgrzynowo, Wilczogóra, Wilkowo, Wola Grąbiecka, Wróblewo, Września, Wrzosy, Wymyślin, Zakrzewko, Zakrzewo, Zalesie, Załszyn, Zamość, Zamość-Gajówka, Zawady, Zawidz Kościelny, Zawidz Mały, Zbójno, Zbójno-Budy, Zgagowo-Wieś, Zglenice Duże, Zglenice Małe, Zglenice-Budy, Zimna Woda, Żabiki, Żabowo, Żarówka, Żochowo, Żółtowo, Żuki, Żurawieniec, Żurawin, Żurawinek, Żytowo

Powiat sochaczewski

Adamowa Góra, Adamówka, Aleksandrów, Aleksandrówka, Alin, Altanka, Andrzejów, Andrzejów Duranowski, Antoniew, Antosin, Arciechów, Arciechówek, Babiec, Basinek, Białe Błoto, Białocin, Bibiampol, Bibiampol-Borki, Bibijampol Mały, Bielice, Bieliny, Bieniew, Błotko, Bociany, Boczkówek, Bogdaniec, Bogumiła, Borki-Pole, Borowa Droga, Boryszew Pierwszy, Boryszewek, Borzymówka, Braki, Braki-Parcel, Brochocin, Brochów, Brochów-Kolonia, Brodowa, Bronisławy, Brzozowiec, Brzozów A, Brzozów Nowy, Brzozów Stary, Brzozówek, Budki Piaseckie, Budy Iłowskie, Bzurówka, Cegielnia, Chodaków, Chodakówek, Chrzczany, Cyprianki, Cypriany, Cytadela, Czerwonka, Czerwonka-Parcel, Czerwonka-Wieś, Cztery Kopce, Czyste, Ćmiszew Rybnowski, Ćmiszew-Parcel, Dachowa, Dawidów, Dąbrowa, Dębowiec, Dębówka, Dębsk-Folwark, Dmochówek, Dobki, Dołek, Duranów, Duranów B, Dyksonówka, Dzięglewo, Elżbietów, Emilianów, Erminów, Famułki Brochowskie, Famułki Królewskie, Famułki Łazowskie, Feliksów, Feliksów-Folwark, Franciszków, Gaj, Gawłów, Gilówka Dolna, Gilówka Górna, Giżyce, Giżyczki, Glinki, Górki, Górki Piaseczne, Górki-Karolina, Grabowiec, Grabszczyzna, Gradów, Gradówek, Granaty, Granice, Grzyb, Halinów Żdżarowski, Helenka, Helenów, Henryków, Hermanów, Hilarów, Horonówka, Ignacówka, Iłów, Irenówka, Izbiska, Jagoda, Jakubówka, Janaszówek, Janice, Janin-Parcele, Janów, Janówek Duranowski, Janówek Żdżarowski, Januszew, Januszew-Kolonia, Jasieniec, Jeżówka, Jeżówka Rybnowska, Jeżówka-Kolonia, Józin, Józin Dolny, Józin Górny, Julianów, Juliopol, Juliopol-Bór, Juliopol-Szosa, Juliuszówek, Justynów, Justynów-Kujawki, Kamieńszczyzna, Kamion, Kamion Duży, Kamion Mały, Kamion Podgórny, Kamion Poduchowny, Kaniówka, Kaptury, Karczonek, Karłowo, Karolków Rybnowski, Karolków Szwarocki, Karwowo, Kaski-Działki, Kawęczyn, Kaźmierów, Kaźmierzów, Kąty, Kępa Karolińska, Kępa Sempławska, Klonów, Kolonia Altanka, Kolonia Gradowska, Koło, Konary, Konstantynów, Kornata, Kornelin, Koryciniec, Koszajczyk, Koszajec, Kościelna Góra, Kozłów Biskupi, Kozłów Biskupi-Parcele, Kozłów Szlachecki, Kożuszki-Kolonia, Kożuszki-Ośrodek, Kożuszki-Parcel, Kresy, Kresy Drugie, Kromnów, Kromnów Nadwiślański, Krzywa Góra, Krzyżyk Iłowski, Kurdwanów, Kurdwanów Poduchowny, Kurdwanów-Parcel, Kuznocin, Kuznocinek, Lasocin, Lasotka, Lechówka, Leonów, Leontynów, Leśniaki, Leśniczówka, Lisice, Lubatka, Lubiejew, Ludwików, Łady, Łasice, Łaziska, Łąki Kujawskie, Łęg, Łęg-Januszew, Łubienka, Majątek-Gawłów, Malanowo, Malesin, Mały Uderz, Marysin, Marysinek, Maszna, Matyldów, Matyldów Duży, Matyldów Mały, Maurycew, Miękinki, Miękiny, Mikołajew, Milin, Mistrzewice, Mistrzewice Poduchowne, Miszory, Mizerka, Młodzieszyn, Młodzieszyn Poduchowny, Młodzieszyn-Biała Góra, Młodzieszyn-Łęg, Młodzieszyn-Osada, Młodzieszyn-Siekierówka, Młodzieszynek, Mokas, Mokre, Mysłownia, Narty, Nastole-Giżyce, Natolina, Niepokalanów-Klasztor, Niezgoda, Nowa Kępa Bieniewska, Nowa Mizerka, Nowa Piasecznica, Nowa Stegna, Nowa Sucha, Nowa Wieś, Nowa Wieś-Śladów, Nowe Gnatowice, Nowe Mistrzewice, Nowe Mostki, Nowe Paski, Nowe Rybno, Nowe Wężyki, Nowina, Nowy Białynin, Nowy Dębsk, Nowy Kamion, Nowy Kozłów Drugi, Nowy Kozłów Pierwszy, Nowy Mikołajew, Nowy Szwarocin, Nowy Uderz, Nowy Żylin, Obory, Obrzynki, Okopy, Olszowiec, Olszów, Olszynki, Olunin, Orłów, Orły-Cesin, Ostrowce, Paprotnia, Parcel-Giżyce, Paulinka, Pawłowice, Pawłówek, Perakówek, Piaski, Piaski Duchowne, Piaski Królewskie, Pieczyska Iłowskie, Pieczyska Łowickie, Pieklice, Pieńki, Pilawice, Piotrów, Piskorzec, Plecewice, Polany, Przejma, Przemysłów, Przęsławice, Przęsławice-Krzaki, Radziwiłka, Radziwiłka Pierwsza, Reduta, Rokicina, Rokocina, Rokotów, Rozlazłów, Rozlazłówek, Roztropna, Rózin, Rulki, Rumunki, Ruszki, Rybionek, Rybno, Rybno Poduchowne, Rybno-Ląd, Rzepki, Sadowo, Sarnów, Seroki-Parcela, Seroki-Wieś, Sewerynów, Sękiel, Sianno, Sielice, Sielice-Kolonia, Skarżynek, Skotniki, Skrzelew, Skutki, Sochaczew, Sochaczew-Wieś, Sokóle, Stanisławówek, Stara Kępa-Januszew, Stara Mizerka, Stara Piasecznica, Stara Stegna, Stara Sucha, Stare Budy, Stare Kąty, Stare Paski, Stare Wężyki, Stary Białynin, Stary Dębsk, Stary Mikołajew, Stary Szwarocin, Stary Zakrzew, Stary Żylin, Stefanów, Stegna, Stoczek, Strugi, Suchodół, Szarglew, Szczytnówek, Szeligi, Szymanów, Szymanów-Klasztor, Śladów, Targaszew, Teresin, Teresin-Gaj, Topołowa, Torfy, Towiany, Trojanów, Tułowice, Tyczynynogi, Uderz, Uderz-Łąki, Wandzin, Wesoła, Wężyki, Wężyki-Flanca, Wężyki-Parcela, Wianek, Wicholówka, Widna, Wieniec, Wikcinek, Wilcze Śladowskie, Wilcze Tułowskie, Wisowa, Witkowice, Witkowice Duże, Witkowice Małe, Witkowice-Łaźnia, Witkowice-Parcel, Witoldów, Władysławów, Wojenna, Wola Ładowska, Wołyńskie, Wójtówka, Wólka Smolana, Wólka-Kolonia, Wszeliwy, Wyczółki, Wyjazd, Wymysłów, Wypalenisko, Zacisze, Zakrzew, Zakrzew Górny, Zakrzew-Folwark, Zalesie, Załusków, Zielona Dąbrowa, Złota, Złoty Potok, Zofiówka, Zosin, Zosin-Kolonia, Zygmuntów, Żaboklik, Żdżarów, Żelazowa Wola, Żuków, Żukówka

Powiat sokołowski

Adolfów, Albinów, Bachorza, Bachorza-Kolonia, Bachorza-Ośrodek, Baczki, Bagna, Bałkany, Bałki, Bartosz, Białobrzegi, Bielany-Borysy, Bielany-Jarosławy, Bielany-Wąsy, Bielany-Żyłaki, Biłgoraj, Błonie Duże, Błonie Małe, Bohy, Bojary, Bolkowizna, Boreczek, Borek, Borki, Borychów, Bór, Brodacze, Brzozów, Brzozów-Kolonia, Buczyn Dworski, Buczyn Szlachecki, Budy Kupientyńskie, Bujały-Gniewosze, Bujały-Mikosze, Bykowe, Ceranów, Chądzyń, Chmielew, Chmielnik, Chruszczewka Szlachecka, Chruszczewka Włościańska, Chruszczewka-Kolonia, Czaple-Andrelewicze, Czaple-Kolonia, Czarna Choina, Czekanów, Czerwonka, Czortki, Czworaki, Danusin, Daszek, Dąbrowa, Dąbrówka, Dębe, Dębiny, Długie Grodzieckie, Długie Grzymki, Długie Kamieńskie, Dmochy-Rętki, Dmochy-Rogale, Dolne Pole, Dolne Pole-Kolonia, Dworskie, Dwór Łużecki, Dybów, Dybów Szlachecki, Dybów-Zaolszyna, Dziegietnia, Dziegietnia-Kolonia, Dzierzby Szlacheckie, Dzierzby Włościańskie, Dzięcioły Bliższe, Dzięcioły Dalsze, Dzięcioły-Kolonia, Emilianów, Emilin, Folwark, Frankopol, Gałki, Garnek, Gęsia Ulica, Golanki, Grabina, Granicznik, Granie, Grądy, Groble, Grochów Szlachecki, Grochów Włościański, Grodzisk, Gródek, Gródek-Dwór, Gródek-Kolonia, Grzymały, Guty, Guty-Marianka, Henrysin, Hilarów, Holendernia, Hołowienki, Ignacopol, Jabłonna Lacka, Jabłonna Średnia, Jadwisin, Jagodnik, Jakubiki, Jasień, Józin, Justynów, Kamianka, Kamianka-Kolonia, Kamieńczyk, Kanabród, Karlusin, Karlusin-Folwark, Karolew, Karskie, Kątek, Kąty, Kiełpiniec, Kiezie, Klepki, Kobylany Górne, Kobylany-Skorupki, Kobylnik, Kolonia Dąbrowa, Kolonia Dzięcioły Dalsze, Kolonia Gałki, Kolonia Grądowska, Kolonia Grochów, Kolonia Hołowienki, Kolonia Kamieńczykowska, Kolonia Kosów, Kolonia Księżopole-Budki, Kolonia Księżopole-Komory, Kolonia Kuczaby, Kolonia Kurowice, Kolonia Lubieska, Kolonia Łomna, Kolonia Mołożew, Kolonia Olszew, Kolonia Paderewek, Kolonia Pieńki, Kolonia pod Sewerynówką, Kolonia Sitne, Kolonia Stary Ratyniec, Kolonia Telakowska, Kolonia Toczyski Średnie, Kolonia Trzciniec, Kolonia Włościańska, Kolonia Zaleś, Kolonia Zembrów, Kolonie Albinowskie, Kolonie Jabłońskie, Kolonie Kanabrodzkie, Kolonie Nowomodzkie, Kolonie Ostrowskie, Kolonie Sawickie, Kolonie Toczyskie, Kolonie Zawadzkie, Komarnik, Kończytrudy, Korabie, Korzenicha, Kosierady Wielkie, Kosów Lacki, Kosów Ruski, Kosów-Hulidów, Kosów-Sitne, Kostki, Kostki Szlacheckie, Kostki Włościańskie, Kostki-Pieńki, Kowiesy, Kozieniec, Kożuchów, Kożuchówek, Kółko, Krasnodęby-Kasmy, Krasnodęby-Rafały, Krasnodęby-Sypytki, Krasów, Krupy, Krzemień-Wieś, Krzemień-Zagacie, Księżopole-Budki, Księżopole-Komory, Kuczaby, Kudelczyn, Kupientyn, Kupientyn-Kolonia, Kurodusy, Kurowice, Kutyski, Lebiedzie, Lebiedzie-Kolonia, Lipa, Lipiny, Liszki, Lubiesza, Ludwinów, Łazów, Łazówek, Łomianka, Łomna, Łubianki, Łuzki, Łuzki-Kolonia, Majdan, Malinowiec, Mała Strona, Mała Wieś, Matejki, Mingosy, Miotki, Młynarze, Mokrzanki, Mołomotki, Mołomotki-Dwór, Mołomotki-Folwark, Mołożew-Dwór, Mołożew-Wieś, Morszków, Mosty, Na Dołach, Na Polu, Nad Jeziorem, Natolin, Nieciecz Włościańska, Nieciecz-Dwór, Niemirki, Niewiadoma, Niwy, Noski, Nowa Maliszewa, Nowa Wieś, Nowa Wieś-Repki, Nowe Mursy, Nowe Mursy-Kolonia, Nowomodna, Nowy Buczyn, Nowy Gródek, Nowy Ratyniec, Olszew, Osada, Osowe, Ostrowiec, Ostrówek, Ostrówek-Kolonia, Paciejew, Paczuski Duże, Paczuski Małe, Paderew, Paderewek, Pasieka, Patrykozy, Patrykozy-Kolonia, Paulinów, Pielęgosowizna, Pieńki, Pieńki Skrzeszewskie, Pieńki Suchodolskie, Pieńki Wojewódzkie, Płachetki, Płonne, Pniska, Pod Radością, Podgaj, Podkupientyn, Podlas, Podnieciecz, Podorle, Podprzywózki, Podrogów, Podsuchodół, Podzielona, Pogorzel, Poświątne, Poświętne, Powłoczki, Przecze, Przewóz Nurski, Przeździatka, Przeździatka-Kolonia, Przeździatka-Leśniczówka, Przywózki, Pustelnik, Puterki, Radość, Remiszew Duży, Remiszew Mały, Repki, Rogów, Rogów Duży, Rogów Mały, Rogów-Folwark, Rogów-Kolonia, Rosomak, Rozbity Kamień, Ruciany, Ruda-Kolonia, Rudniki, Rybaki, Rytele Suche, Rytele Święckie, Rytele-Olechny, Rytele-Wszołki, Sabnie, Salusin, Sarajewo, Sawice-Bronisze, Sawice-Dwór, Sawice-Wieś, Sągole, Seroczyn, Seroczyn-Kolonia, Sewerynówka, Sikory, Skibniew-Kurcze, Skibniew-Podawce, Skorupki, Skrzeszew, Skrzeszew E, Skwierczyn-Dwór, Skwierczyn-Wieś, Smuniew, Sokołów Podlaski, Sołdany, Stara Jabłonna, Stara Jabłonna-Kolonia, Stara Maliszewa, Stare Mursy, Stare Mursy-Kolonia, Stary Gródek, Stary Ratyniec, Stasin, Stelągi, Stelągi-Kolonia, Sterdyń, Sterdyń Poduchowna, Stronka, Suchodół Szlachecki, Suchodół Włościański, Szkopy, Szkopy-Kolonia, Szlachta, Szmulowizna, Szwejki, Szymanówka, Tchórznica Szlachecka, Tchórznica Włościańska, Telaki, Teofilówka, Toczyski Podborne, Toczyski Średnie, Tończa, Tosie, Trebień, Trzciniec Duży, Trzciniec Mały, Trzciniec-Kolonia, Urbanki, Walerów, Wańtuchy, Wapniarka, Wasilew Skrzeszewski, Wasilew Szlachecki, Wawrzenty, Wereski, Wesoła, Węże, Węże Dolne, Węże Górne, Wiechetki Duże, Wiechetki Małe, Wielkopole, Wielkopole-Pieńki, Wierzbice Górne, Wierzbice-Guzy, Wierzbice-Strupki, Wieska-Kolonia, Wieska-Wieś, Wilczy Borek, Wirów, Wirów-Dwór, Wirów-Klasztor, Wirów-Kolonia, Władysławów, Władysławów-Kolonia, Włodki, Wojewódki Dolne, Wojewódki Górne, Wojnice, Wólka Dolna, Wólka Miedzyńska, Wólka Nadbużna, Wólka Okrąglik, Wólka Rytelska, Wszebory, Wycinka, Wymysły, Wypaleniska, Wyrąb, Wyrozęby-Konaty, Wyrozęby-Podawce, Wyszomierz, Za Górą, Zaborne, Zaborze, Zadębie, Zagać, Zagaje, Zagorce, Zagórki, Zakolejki, Zaleś, Zamłynie, Zapaśnia, Zapiaski, Zastawie, Zawady, Ząbków, Ząbków-Kolonia, Zembrów, Żanecin, Żochy, Żochy-Kolonia, Żółkwy

Powiat szydłowiecki

Aleksandrów, Antoniów, Barak, Bąków, Bieduszki, Bieszków Dolny, Bieszków Górny, Borki, Broniów, Budki, Budki Drugie, Budki Pierwsze, Budki Trzecie, Chałupki Łaziskie, Chlewiska, Chronów, Chronów-Kolonia, Chronówek, Chustki, Ciechostowice, Ciepła, Cukrówka, Długosz, Dobrut, Duży Sadek, Działy, Gąsawy Plebańskie, Gąsawy Rządowe, Gąsawy Rządowe-Niwy, Gozdków, Guzów, Guzów-Kolonia, Helenów, Hucisko, Huta, Jankowice, Jarzębia, Jastrząb, Józefów, Kolonia Dolna, Kolonia Górna, Kolonia Kuźnia, Kolonia Ostałów, Komorniki, Komorniki Rogowskie, Korzyce, Koszorów, Krawara, Krogulcza Mokra, Krogulcza Sucha, Krzcięcin, Książek Majdowski, Kurkoć, Kuźnia, Lesica, Leszczyny, Lipienice, Lipienice Dolne, Lipienice Górne, Łaziska, Łazy, Majdanki, Majdów, Mały Sadek, Marywil, Mętków, Mirów Nowy, Mirów Stary, Mirówek, Motyka, Mszadla, Nadolna, Nowy Dwór, Omięcin, Orłów, Orońsko, Ostałów, Ostałówek, Pawłów, Pociecha, Podgórze, Polanki, Praga, Rogów, Romanów, Rybianka, Sadek, Skłoby, Stanisławów, Stara Wysoka, Stary Książek, Stawki, Stefanków, Sulistrowice, Szydłowiec, Szydłówek, Szydłówek pod Świerczkiem, Śmiłów, Śniadków, Świerczek, Świniów, Tomaszów, Wałsnów, Wilcza Wola, Wola Guzowska, Wola Korzeniowa, Wola Krawarska, Wola Lipieniecka Duża, Wola Lipieniecka Mała, Wola Zagrodnia, Wymysłów, Wysocko, Wysoka, Zaborowie, Zaława, Zastronie, Zawonia, Zbijów Duży, Zbijów Mały, Zdziechów, Zielonka, Ziomaki

Powiat Warszawa

Aleksandrów Drugi, Aleksandrów Pierwszy, Aleksandrów Trzeci, Anin, Annopol, Augustów, Augustówek, Augustówka, Bemowo, Białołęka, Białołęka Dworska, Bielany, Błota, Borków, Bródno, Brzeziny, Buchnik, Buczynek, Buraków, Chomiczówka, Choszczówka, Chrzanów, Cytadela, Czerniaków, Czyste, Dawidy Poduchowne, Dawidy Zwykłe, Dąbrówka, Dąbrówka Grzybowska, Dąbrówka Szlachecka, Dolny Mokotów, Elsnerów, Falenica, Glinki, Gocław, Gocławek, Golędzinów, Gołąbki, Góry Skierdowskie, Grabów, Grabówek, Grochów, Grodzisk, Groszówka, Groty, Grzybowa, Henryków, Imielin, Janówek, Jelonki, Jeziorki Polskie, Julianów, Kabaty, Kaliszówka, Kamionek, Karolin, Karolówka, Kawęczyn, Kąty Grodziskie, Kępa Gocławska, Kępa Latoszkowa, Kępa Tarchomińska, Kępa Zawadowska, Kobiałka, Koło, Kozia Górka, Krasnowola, Królikarnia, Ksawerów, Kuligów, Las, Latawiec, Latoszki, Lewandów, Lisy, Ludwinów, Łapigrosz, Łęczyca, Magenta, Mańki-Wojdy, Marcelin, Mariensztat, Marymont, Marysin Wawerski, Miedzeszyn, Międzylesie, Mirów, Młociny, Młynów, Moczydło, Mokotów, Mokry Ług, Muranów, Natolin, Nowa Wygoda, Nowe Bródno, Nowe Brzeziny, Nowe Górce, Nowe Jeziorki, Nowe Miasto, Nowe Świdry, Nowodwory, Nowy Miedzeszyn, Nowy Rembertów, Nowy Służewiec, Ochota, Odolany, Okęcie, Olesin, Olszynka Grochowska, Opacz Wielka, Opacz-Parcela, Paluch, Pelcowizna, Piaski, Piekiełko, Placówka, Płudy, Pohulanka, Potok, Powązki, Powiśle, Powsin, Powsinek, Praga, Praga-Południe, Praga-Północ, Pyry, Radiowo, Radość, Rakowiec, Raków, Rembertów, Różopole, Ruda, Rudawka, Sadul, Sadyba, Salomea, Saska Kępa, Siekierki, Sielce, Skorosze, Skrzypki, Słodowiec, Służew, Służewiec, Stara Miłosna, Stara Wygoda, Stare Miasto, Stare Świdry, Stary Rembertów, Stegny, Szamocin, Szczęśliwice, Szmulki, Szylówek, Śródmieście, Tarchomin, Targówek, Ugory, Ulrychów, Ursus, Ursynów, Warszawa, Wawer, Wawrzyszew, Wesoła, Wierzbno, Wiktoryn, Wilanów, Winnica, Wiśniewo, Wiśniowa Góra, Włochy, Wola, Wola Grzybowska, Wolica, Wólka Węglowa, Wólka Zerzeńska, Wyczółki, Wygoda, Zacisze, Zagóźdź, Załuski, Zamość, Zatrzebie, Zawady, Zbarz, Zbójna Góra, Zbytki, Zerzeń, Zielona, Żerań, Żerań Wschodni, Żoliborz

Powiat warszawski zachodni

Dziekanów Nowy, Babice Nowe, Bargłówek, Białutki, Białuty, Bieliny, Bieniewice, Bieniewo-Parcela, Bieniewo-Wieś, Blizne Jasińskiego, Blizne Łaszczyńskiego, Błonie, Błonie-Wieś, Bolesławów, Borki, Borzęcin, Borzęcin Duży, Borzęcin Mały, Bramki, Bramki Dolne, Bramki Ludne, Bramki Ukazowe, Brogi, Bromierzyk, Bronisze, Brzezinki, Buda, Budki Żelazowskie, Buraków, Cholewki, Cholewy, Chruślin, Ciechowszczyzna, Czarnów, Dąbrowa, Dębówka, Domaniewek Pierwszy, Duchnice, Dziekanów Leśny, Dziekanów Polski, Feliksów, Franciszków, Gawartowa Wola, Gołaszew, Górki, Górna, Górna Wieś, Góry Klaudyńskie, Grabina, Grabnik, Granica, Grądki, Grądy, Hornówek, Izabelin, Izabelin B, Izabelin C, Izabelin Leśny, Jadwisin, Janków, Janów, Janówek, Jawczyce, Józefów, Julinek, Kampinos, Kampinos A, Kaputy, Karolinów, Karpinek, Kępa Kiełpińska, Kępiaste, Kiełpin, Kiełpin Poduchowny, Kirsztajnów, Klaudyn, Koczargi Nowe, Koczargi Stare, Kolonia Osiek, Komorów, Konotopa, Konstantów, Koprki, Kopytów, Kopytów-Majątek, Korfowe, Kosmów, Koszówka, Kręczki, Krubice, Kwiatkówek, Kwirynów, Laski, Laski-Dąbrowa, Latchorzew, Leszno, Leśny Zaborów, Lipków, Lubiczów, Ludwików, Ławy, Łazy, Łazy Leśne, Łazy-Przyćmień, Łaźniew, Łaźniew-Majątek, Łaźniewek, Łąki, Łomianki, Łomianki Dolne, Łomianki Górne, Łubiec, Macierzysz, Marianów, Mariew, Marysinek, Maszynka, Michałówek, Mory, Mościska, Myszczyn, Narty, Nowa Górna, Nowa Wieś, Nowe Faszczyce, Nowy Łuszczewek, Odrzywół, Ołtarzew, Opaleń, Orły, Osiek, Ożarów, Ożarów Mazowiecki, Pasikonie, Pass, Pilaszków, Pindal, Piorunów, Piotrkówek Duży, Piotrkówek Mały, Plewniak, Płochocin, Płochocin-Osiedle, Pociecha, Podkampinos, Podrochale, Pogroszew, Pogroszew-Kolonia, Polski Grunt, Powązki, Prusy, Radonice, Radzików, Rochale, Rochaliki, Rokitno, Rokitno-Majątek, Roztoka, Rózin, Rzęszyce, Sadowa, Sadówka, Sieraków, Skarbikowo, Stanisławów, Stara Wieś, Stare Babice, Stare Faszczyce, Stare Gnatowice, Stary Łuszczewek, Stelmachowo, Strojec, Strzykuły, Strzyżew, Strzyżew-Kolonia, Strzyżew-Parcela, Szadkówek, Szczawin, Szczytno, Szczytno-Ośrodek, Szczytno-Parcela, Szeligi, Szymanówek, Święcice, Topolin, Towarzystwo Czarnów, Truskaw, Truskaw Mały, Trytew Zaborowska, Trzciniec, Umiastów, Walentów, Wawrzyszew, Wąsy-Kolonia, Wąsy-Wieś, Wiejca, Wieruchów, Wierzbin, Wiktorów, Wilkowa Wieś, Wilków, Wiśniówka, Witanów, Witki, Wodnisko, Wojcieszyn, Wola Łuszczewska, Wola Pasikońska, Wolica, Wolskie, Wólka, Wyględy, Wyględy Górne, Zaborów, Zaborówek, Zalasek, Zalesie, Zawady, Zielonki, Zielonki-Parcela, Zielonki-Wieś, Zofiówka, Żukówka

Powiat węgrowski

Adamów, Adampol, Aleksandrówka, Baczki, Baczki Fabryczne, Bagno, Barchów, Barchów-Zacisze, Bednarze, Bierutowo, Błotki, Bojewo, Borek, Borek Łochowski, Borzychy, Brzeźniak, Brzeźnik, Brzóza, Brzózka, Brzuza, Budki, Budziska, Burakowskie, Butlerów, Cegielnia, Chludowo, Chmielew, Chojeczno-Cesarze, Chojeczno-Sybilaki, Chrzepta, Cierpięta, Czaple, Czaplowizna, Czaplowizna-Gajówka, Czerwonka, Czerwonka-Folwark, Dąbrowa, Decie, Dębianka, Drak, Drgicz, Działki, Emin, Filipy, Gacki, Gać, Gaj, Gajówka Borek, Gajówka Nadkole, Gajówka Wschodnia, Gajówka Zachodnia, Gałki, Glina, Glinki, Gniazdowo, Górki, Górki Borze, Górki Średnie, Górki-Grubaki, Grabiny, Grabowiec, Grębków, Grodzisk, Gródzie, Gruszczyno, Grygrów, Grzegorzewizna, Gwizdały, Helenów, Hermanów, Huta Gruszczyno, Ignasin, Jabłonna, Jaczew, Janowo, Janówek, Janówki, Jarnice, Jartypory, Jasiorówka, Jaworek, Jaworówek, Jerzyska, Jerzyska-Gajówka, Józefy, Jugi, Julin, Kaczeniec, Kaczy Dół, Kalaty, Kalinowiec, Kaliska, Kałęczyn, Kamionna, Karczewiec, Karczewizna, Karpiny, Kazimierzów, Kąty, Kępa, Kietlanka, Klimowizna, Klin, Kocielnik, Kolonia Gałki, Kolonia Grodzisk, Kolonia Jabłonna, Kolonia Janowo, Kolonia Kamionna, Kolonia Kózki, Kolonia Krypy, Kolonia Ogródek, Kolonia Paplin, Kolonia Podbojmie, Kolonia Podchojce, Kolonia Podsusze, Kolonia Polków-Sagały, Kolonia Popielów, Kolonia Ruchenka, Kolonia Ruchna, Kolonia Sinołęka, Kolonia Stawiska, Kolonia Suchodół, Kolonia Zając, Kolonia Złotki, Kołodziąż, Kołodziąż-Rybie, Komory, Kopcie, Korytnica, Koszelanka, Koszewnica, Kozołupy, Kózki, Krupińskie, Kruszew, Krypy, Księżyzna, Kucyk, Kupce, Kuźnica, Kwaśnianka, Las Jaworski, Laski, Leśniczówka Turna, Leśniczówka Wielgie, Leśniki, Leśnogóra, Lipieniec, Lipka-Podborze, Lipniki, Liw, Lubierz-Leśniczówka, Lucynówka, Ludwinów, Łazy, Łochów, Łojew, Łojki, Łopianka, Łosiewice, Maciejów, Majdan, Majdan Kiełczewski, Maksymilianów, Malwinów, Marianów, Marianówka, Matały, Miednik, Miedzanka-Gajówka, Miedzianka, Miedzna, Międzyleś, Mleczaki, Mokrzec-Gajówka, Morzyczyn Włościański, Morzyczyn-Włóki, Mrozowa Wola, Nadkole, Nadzieja, Natolin, Nojszew, Nowa Sucha, Nowa Trzcianka, Nowe Budziska, Nowe Lipki, Nowiny, Nowy Świętochów, Obroki, Ocięte, Ogrodniki, Ogródek, Orzechów, Orzełek, Orzeszówka, Osowiec, Ossolin, Ossówno, Ostaszki, Ostrówek, Oszczerze, Paplin, Pawłówka-Gajówka, Pieńki, Pierzchały, Piotrowice, Płatkownica, Pniewnik, Pobratymy, Podkole, Podsusze, Podsusze Szlacheckie, Podsusze Włościańskie, Pogorzelec, Polkowo, Polków-Daćbogi, Polków-Sagały, Połazie, Połazie Świętochowskie, Popielów, Poszewka, Poświętne, Poterka, Proszew A, Proszew B, Pruska Kępa, Przecze, Rabiany, Rażny, Rąbież, Relin, Roguszyn, Rokitniak, Rostki, Rowiska, Ruchenka, Ruchna, Ruda, Ruszczyzna, Sadoleś, Sadowne, Samotrzask, Sekłak, Sewerynów, Sitarze, Skarżyn, Słuchocin, Soboń, Sojkówek, Sokółka, Stara Sucha, Stara Trzcianka, Starawieś, Stare Budziska, Stare Lipki, Stare Łazy, Stary Dwór, Stary Kantor, Stary Świętochów, Stawek, Stawiska, Stawy, Stoczek, Strupiechów, Suchodół, Suć, Sulki, Syberia, Szaruty, Szczurów, Szembrowizna, Szumin, Szumin Poduchowny, Szynkarzyzna, Śnice, Świdno, Tchórzowa, Tchórzowa-Gajówka, Teodorówka, Toboły-Gajówka, Tończa, Topór, Trawy, Trzebucza, Turna, Twarogi, Ugoszcz, Ukazy, Ulaski, Warchoły, Wąsosze, Węgrów, Wielądki, Wieliczna, Wierzbno, Wilczogęby, Witanki, Wola Korytnicka, Wola Orzeszowska, Wólka, Wólka Paplińska, Wrotnów, Wrzoski, Wycech, Wycech-Gajówka, Wyczółki, Wyględówek, Wymysły, Wypychy, Wyrzyki, Wyszków, Wywłóka, Zabielowa, Zabródnie, Zachoina, Zagłusze, Zagoździe, Zagrodniki, Zając, Zakrzew, Zakurze, Zalesie, Zambrzyniec, Zarzetka, Zastruże, Zawady, Zdroje, Zelce, Zgrzebichy, Zieleniec, Ziomaki, Złotki, Zofijówka, Zuzułka, Żabokliki, Żarnówka, Żelazów, Żeleźniki, Żulin

Powiat wołomiński

Adampol, Aleksandrów, Annopol, Antolek, Arciechów, Balcery, Bale, Bankówka, Berędy, Białki, Biedocin, Bielany, Borki, Borucza, Borzymy, Brzezinów, Brzeziny, Budziska, Cegielnia, Celinówek, Chajęty, Choiny, Chruściele, Chrzęsne, Cichów, Ciemne, Cięciwa, Cisie, Cisówka, Cuchowiec, Cygów, Czarna, Czarna Struga, Czarnów, Czubajowizna, Dąbrowa, Dąbrowica, Dąbrówka, Dębe Duże, Dębe Małe, Dobczyn, Drewnica, Dręszew, Duczki, Dybów-Kolonia, Działy Czarnowskie, Dzierżanów, Dzięcioły, Edmundów, Emilianów, Fiukały, Flakowizna, Folwark, Franciszków, Gołębiowizna, Górki, Grabicz, Grabów, Grabszczyzna, Guzowatka, Helenów, Helenówka, Iły, Jadów, Jadwiniew, Jadwinin, Jadwisin, Jaktory, Janina, Jarków, Jaroszewek, Jarzębia Łąka, Jasienica, Jaworówek, Jaworówka, Jaźwie, Jeżak, Jędrzejek, Józefin, Józefów, Karolew, Karpin, Kazimierzówka, Kątniki-Kolonia, Kąty Czernickie, Kąty-Miąski, Kąty-Wielgi, Kielczykowizna, Klembów, Kobiel, Kobylak, Kobyłka, Kolno, Kolonia Bielówek, Kolonia Chrzęsne, Kolonia Makówko, Kołaków, Konary, Kowalicha, Kozia Góra, Kozły, Krawcowizna, Krubki-Górki, Krusze, Krzywica, Księżyki, Kukawki, Kuligów, Kurówka, Kury, Laskowizna, Lasków, Leśniakowizna, Letnisko Nowy Jadów, Lipinki, Lipiny B, Lipka, Ludwików, Ludwinów, Łąki, Łosie, Łysobyki, Maciołki, Majdan, Malcowizna, Małków, Małopole, Mareta, Marianów, Marki, Marysin, Miąse, Michałów, Międzyleś, Międzypole, Mironowe Górki, Młynisko, Moczydło, Mokra Wieś, Mokre, Mostówka, Myszadła, Myszyniec, Nadarzyn, Nadbiel, Nadma, Nowa Wieś, Nowe Grabie, Nowe Lipiny, Nowe Parcele, Nowe Ręczaje, Nowe Słupno, Nowe Załubice, Nowinki, Nowiny, Nowy Cygów, Nowy Jadów, Nowy Janków, Nowy Kraszew, Nowy Tłuszcz, Oble, Olszyny, Ołdaki, Ołówki, Opole, Orzesznik, Osęka, Ossów, Ostrowik, Ostrówek, Owsianka, Paluchy, Parcela, Pasek, Pawłów, Piaski, Pieńki, Piotrówek, Podbale, Podmyszadła, Pokoje, Popielarze, Porębiska, Postoliska, Poświętne, Pólko, Pustelnik, Radziowizna, Radzymin, Rasztów, Rejentówka, Ręczaje Polskie, Rojków, Roszczep, Rozalin, Równe, Ruda, Ruda-Czernik, Ruda-Łoś, Rudniki, Rysie, Rżyska, Sieraków, Sitki, Sitne, Siwek, Siwki, Sławek, Słupno, Smugi, Sokołówek, Sosnówka, Stanisławów, Stare Grabie, Stare Lipiny, Stare Załubice, Starowola, Stary Dybów, Stary Janków, Stary Kraszew, Stary Pasek, Stasinów, Stasiopole, Strachów, Strachówka, Stróżki, Struga, Stryjki, Sulejów, Szamocin, Szczepanek, Szewnica, Szlędaki, Szymanka, Szymanówek, Ślężany, Tadeuszów, Teodorów, Teresin, Tłuszcz, Trojany, Trzciana, Trzcinka, Tuł, Turów, Turze, Urle, Wagan, Waganka, Warmiaki, Wężówka, Wiktoria, Wiktorów, Wilczeniec, Wola Cygowska, Wola Rasztowska, Wola Ręczajska, Wolica, Wołomin, Wołominek, Wójty, Wólka Dąbrowicka, Wólka Kozłowska, Wólka Sulejowska, Wszebory, Wujówka, Wycinki, Wyglądały, Wyrobki, Wysocin, Zabraniec, Zagościniec, Zagórze, Zakrzewie, Zalasek, Zalesie, Zamość, Zapole, Zaścienie, Zawady, Zawiszyn, Ząbki, Zenonów, Zieleniec, Zielonka, Zienkiewiczów, Zjawienie, Zofinin, Zosinek, Zwierzyniec

Powiat wyszkowski

Adamowo, Adamowo-Dozin, Adelin, Aleksandrowo, Anastazew, Augustowo, Bagienko, Bagno, Barcice, Basinów, Białebłoto-Kobyla, Białebłoto-Kurza, Białebłoto-Stara Wieś, Biele, Bielino, Bieliny, Blochy, Błonie, Brańszczyk, Brańszczyk-Nakieł, Brzeźniaki, Budy-Baraki, Budy-Przetycz, Budykierz, Celinowo, Chorchosy, Choszczeniak, Choszczowe, Chrzczanka Włościańska, Chrzczanka-Folwark, Czworaki, Czwórki, Dalekie, Dalekie-Lasek, Dalekie-Tartak, Dąbrowa, Deskurów, Dębienica, Dębinki, Dębniak, Dębniki, Długosiodło, Drogoszewo, Dudowizna, Dwór, Działki, Fidest, Folwark, Gaj, Gajówka Ciepła, Gajówka Grabnik, Gajówka Leszczydół, Gajówka Lipniak-Majorat, Gajówka Natalin, Gajówka Ochudno, Gajówka Podwielątki, Gajówka Pustki, Gajówka Trzcianka, Gajówka Wielątki-Folwark, Gajówka Zapole, Gęsia, Giziewiczka, Głuchy, Gołystok, Gościniec, Grabnik, Grądy Polewne, Grądy Szlacheckie, Grądy Zalewne, Grodziczno, Grzegorzewo, Gulczewo, Halin, Henrysin, Huta Podgórna, Jackowo Dolne, Jackowo Górne, Janki, Janowo, Jasieniec, Jasieniec Górny, Jaszczułty, Jegiel, Józefowo, Julianka, Kabat, Kalinowo, Kamieńczyk, Karolinka, Karolinów, Kąt, Kępa Barcicka, Kiciny, Klin, Knurowiec, Kokoszczyzna, Komorowo, Komorowo-Parcele, Kornaciska, Kozłowo, Kółko, Kresy, Kręgi, Kręgi Nowe, Księży Kąt, Latoszek, Leszczydół Stary, Leszczydół-Działki, Leszczydół-Nowiny, Leszczydół-Podwielątki, Leszczydół-Pustki, Leśna, Leśniczówka Dąbrowa, Leśniczówka Leszczydół, Leśniczówka Natalin, Leśniczówka Popowo, Leśniczówka Somianka, Leśniczówka Wyszków, Lipa-Gajówka, Lipiny, Lipniak-Majorat, Lipnik, Loretto, Lucynów, Lucynów Duży, Łączka, Łosinno, Mała Przyjma, Małaszek, Marcówka, Marianowo, Michalin, Młynarze, Morgi, Mostówka, Mościska, Natalin, Niegów, Niemiry, Niemiry-Gajówka, Nowa Pecyna, Nowa Wieś, Nowe Bosewo, Nowe Budy, Nowe Kozłowo, Nowe Płudy, Nowe Wielątki, Nowe Wypychy, Nowy Brańszczyk, Nowy Lubiel, Nury, Obrąb, Ochudno, Ocięte, Ojcowizna, Olszaki, Olszanka, Osiny, Ostrowy, Ostrówek, Ostrykół Dworski, Ostrykół Włościański, Parcele, Pecynka, Piaski Drugie, Piaski Pierwsze, Placusin, Plewica, Plewki, Płatków, Pod Borem, Pod Lasem, Podborze, Podbrańszczyk, Podgać, Podgóra, Podkaczelasie, Podkrzywie, Podrybnie, Popowo Kościelne, Popowo-Letnisko, Popowo-Parcele, Poręba, Poręba Średnia, Poręba-Kocęby, Porządzie, Porządzie-Kolonia, Poświętne, Prabuty, Przetycz Włościańska, Przetycz-Folwark, Przyjmy, Przykory, Przyspa, Puste Łąki, Rafa, Rogówka, Rogóźno, Rozalin, Ruda, Rybaki, Rybakówka, Rybienko Leśne, Rybienko Łochowskie, Rybienko Nowe, Rybienko Stare, Rybno, Rynek, Rząśnik, Rzemieńszczyzna, Selerynówka, Sewerynka, Sieczychy, Sierakowiec, Sitno, Skorki, Skuszew, Słopsk, Smolarnia, Somianka, Somianka-Parcele, Sosnowa, Stara Pecyna, Stara Wieś, Stare Bosewo, Stare Budy, Stare Kozłowo, Stare Płudy, Stare Suski, Stare Wypychy, Stary Lubiel, Stary Mystkówiec, Stasin, Struga, Suwiec, Suwin, Syropiast, Szlachta, Sztuki, Ślepioty, Ślubów, Świniotop, Trzcianka, Trzecie Pole, Trzecie Pole-Gajówka, Tuchlin, Tulewo, Tulewo Górne, Tumanek, Turzyn, Turzyn-Kolonia, Udrzyn, Udrzynek, Ulasek, Usznik, Wężyce, Wielątki, Wielątki Rosochate, Wielątki-Folwark, Wielęcin, Wincentowo, Włóki Drugie, Włóki Pierwsze, Wojciechowo, Wola Mystkowska, Wola Polewna, Wólka Grochowa, Wólka Lubielska, Wólka Piaseczna, Wólka Somiankowska, Wólka Zabudowska, Wólka-Folwark, Wólka-Parcele, Wólka-Przekory, Wólka-Wojciechówek, Wygon, Wysychy, Wyszków, Zabrodzie, Zacisze, Zagórze, Zagródzie, Zakierzec, Zakręzie, Zakrzewo, Zalas, Zalesie, Zamłynie, Zamość, Zastruże, Zazdrość, Zdrój, Zdziebórz, Zielonka, Znamiączki, Zygmuntowo, Żach

Powiat zwoleński

Aleksandrówka, Andrzejów, Andrzejówka, Annów, Antoniówka, Atalin, Babin, Bagnisko, Bania, Bartodzieje, Barycz Nowa, Barycz Stara, Barycz-Kolonia, Baryczka, Biały Ług, Biały Ług Długi, Biały Ług Krótki, Biedów, Bielany, Bierdzież, Błota, Borki, Borowiec, Borów, Bożenczyzna, Bór, Brzezinki Nowe, Brzezinki Stare, Brzezówka, Budy, Celestynów, Chałupy, Chamajdówka, Chechły, Cyganówka, Czarnolas, Czarnolas-Kolonia, Ćwiertnie, Dalsze, Dąbrowa-Las, Dąbrówka Świetlikowska, Dębniak, Dębnica, Długi Patków, Do Szerokiej Drogi, Dobiec, Doły, Drozdów, Dwór, Filipinów, Florianów, Folwark, Franków, Gajówka, Gajówka Dobiec, Golatówka, Gościniec Zamojski, Górki, Górna Wieś, Grabów Drugi, Grabów nad Wisłą, Grodzisko, Gródek, Gródek Nowy, Gródek Stary, Grudek Poduchowny, Grudka, Grzywacz, Helenów, Helenówka, Huta, Ignaców, Jabłonów, Jadwinów, Jadwinów Duży, Jadwinów Mały, Janów, Janówka Mała, Jasieniec Południowy, Jasieniec Północny, Jasieniec Solecki, Jasieniec-Kolonia, Jedlanka, Józefów, Julianów, Kapkaz, Karczówka, Karczunki, Karolin, Kazanów, Kazimierzów, Kazimierzówka, Kępa, Klin, Kociełki, Kolonia, Kolonia Chechelska, Kopacz, Kopaniny, Kopciucha, Kopiec, Korea, Korfantówka, Koszary, Kowalków, Kowalków-Kolonia, Kresy, Kroczów Mniejszy, Kroczów Większy, Kroczów-Dół, Kroczów-Góry, Krótki Patków, Kruk, Krzaczki, Krzywda, Kulczyn, Kuszlów, Kwandrówki, Kwiatrowiec, Las-Laski, Leśniczówka Ruda, Linów, Lipiny, Lucimia, Lucin, Ludwików, Łagów, Łagów Pierwszy, Łaguszów, Łany, Ławeczko Nowe, Ławeczko Stare, Łęg, Łuczynów, Ługi, Ługowa Wola, Łysocha, Marianów, Melanów, Męciszów, Michalin, Miechów, Miechów-Kolonia, Mieczysławów, Mierziączka, Miodne, Mirków, Mokre Błoto, Mostki, Motorzyny, Motycz, Mszadla Dolna, Mszadla Nowa, Mszadla Stara, Na Polu, Na Szosie, Nad Wodą, Natalin, Niedarczów Dolny-Kolonia, Niedarczów Dolny-Wieś, Niedarczów Górny-Kolonia, Niedarczów Górny-Wieś, Niwki, Nowa Baryczka, Nowa Wieś, Nowa Wygoda, Nowe Strykowice, Nowy Babin, Nowy Grabów, Nowy Kopiec, Nowy Kowalków, Nowy Ranachów, Odnoga, Okrężnica, Osiniak, Osiny, Ostrownica, Ostrownica-Kolonia, Ostrowy, Ostrówka, Osuchów, Osuchów-Kolonia, Osuchów-Wieś, Paciorkowa Wola Nowa, Paciorkowa Wola Stara, Pająków, Paluch, Pałęczek, Pałki, Parcela, Pasieka, Pastwiska, Patków, Piaski, Piątków, Pieńki, Pieńki Kazanowskie, Place, Pniaki, Pod Babinem, Pod Borowcem, Pod Cmentarzem, Pod Kierkutem, Pod Lasem, Podborek, Podchoiny, Podgóry, Podgórze, Podgrabowa, Podlas, Podlinówek, Podłąki, Podpiskorze, Podsusze, Podtynica, Poduchowne, Podzagajnik, Podzakrzówek, Podzuchna, Podżebrak, Policzna, Policzna-Kolonia, Pomysłów, Poręba, Praga, Przecinka Druga, Przecinka Pierwsza, Przerwańce, Przy Szosie, Przydatki, Przyłęk, Przyłęk-Kolonia, Ranachów-Wieś, Rawica Nowa, Rawica Stara, Rawica-Józefatka, Rawica-Kolonia, Regułt, Resztówka, Rochalina, Rogatki, Ruda, Rudki, Rynek, Sosnowica, Stanisławów, Stara Baryczka, Stara Dębnica, Stara Ostrownica, Stara Wieś, Stara Wygoda, Stary Grabów, Stary Kopiec, Stary Kowalków, Stary Łagów, Stary Ranachów, Stary Zakrzówek, Stasin, Stasinki, Stefanów, Stoki Kowalkowskie, Strykowice Błotne, Strykowice Górne, Strykowice Podleśne, Strzębałówka, Sycyna Południowa, Sycyna Północna, Sycyna-Kolonia, Sydół, Szczęście, Szczyna, Szlachecki Las, Szymanówka, Śluza, Średnia Wieś, Świetlikowa Wola, Tczów, Teodorów, Teresin, Torbów, Tynica, Wacławów, Warszawka, Wilcze Doły, Wilczowola, Wilczy Dół, Wilczy Ług, Wincentów, Władysławów, Wojciechówka, Wólka Gonciarska, Wólka Łagowska, Wólka Maziarska, Wólka Poduchowna, Wólka Policka, Wólka Przyłęcka, Wólka Szelężna, Wólka Zamojska, Wybrańce, Wygoda, Wylągi, Wylezin, Wysiecz, Wysocin, Wyspa, Za Bugiem, Zabagienki, Zacisze, Zakościół, Zakrzówek-Górki, Zakrzówek-Kolonia, Zakrzówek-Wieś, Zakrzówek-Wyglądała, Załazy, Zamość Nowy, Zamość Stary, Zarzecze, Zastocze, Zawada Nowa, Zawada Stara, Zielonka Nowa, Zielonka Stara, Zwoleń, Żabie Rechotki, Żabieniec, Żabówka, Żebrak

Powiat żuromiński

Adamowo, Antoniewo, Antoniewo Drugie, Antoniewo-Góry, Bagienice Duże, Bagienice Małe, Bagienice Nowe, Bądzyn, Bądzyn-Ruda, Będzymin, Białe Błoto, Biały Dwór, Bidakowo, Bielawy Gołuskie, Bieżuń, Boguszewiec, Borczyny, Borki, Brochocin, Brudnice, Brzuchowo, Budy Koziebrodzkie, Budy Wolińskie, Chamsk, Chodubka, Chojnowo, Chomęc, Chrapoń, Chromakowo, Cierpigórz, Cieszki, Cyndaty, Dąbki, Dąbrowa, Dąbrowice, Dąbrówki, Dębówka, Dębsk, Dzban, Dzieczewo, Dziwy, Dźwierzno, Elżbiecin, Felcyn, Franciszkowo, Galumin, Głęboka, Głodowo, Goliaty, Gołuszyn, Goszczk, Gościszka, Gościszka-Baraki, Grabina, Gradzanowo Kościelne, Gradzanowo Średnie, Grądy, Gutkowo, Gutkowo-Fije, Gutkowo-Wite, Huta, Jakubowo, Jasiony, Jonne, Julianowo, Kaleje, Karniszyn, Karniszyn-Parcele, Karolewo, Karolinowo, Kąty, Kipichy, Kliczewo Duże, Kliczewo Małe, Kobyla Łąka, Kocewko, Kocewo, Kolonia Łaszewska, Kolonia Siemiątkowska, Komorniki, Konopaty, Korea, Kosewo, Kosmal, Kozielsk, Kozilas, Kresy, Krukowiec, Kruszewo, Kruś, Krzeczanowo, Krzywki-Bratki, Kuczbork-Osada, Kuczbork-Wieś, Kurzyska, Lisiny, Lubowidz, Ludwinowo, Lutocin, Łaszewo, Łaszewo-Pieńki, Łaszewo-Wietrznik, Łazy, Łążek, Łążyn, Łopacin, Majdany-Leśniczówka, Mak, Małocin, Mały Las, Marysin, Mianowo, Mleczówka, Młudzyn, Mojnowo, Myślin, Nadratowo-Bieńki, Nidzgora, Niedziałki, Nowa Wieś, Nowe Budy Osieckie, Nowe Nadratowo, Nowopole, Obórki, Obręb, Olszewko, Olszewo, Osowa, Osowa Drobińska, Osowa Krzeczanowska, Osowa Łaszewska, Osówka, Ostrów, Ośniak, Parcele, Parlin, Paulinowo, Pątki, Pełki, Piegowo, Pieńki, Pietrzyk, Pijawnia, Płociczno, Poniatowo, Pozga, Przeradz Mały, Przeradz Nowy, Przeradz Wielki, Przerodki, Przyspa, Psota, Purzyce, Raczyny, Rak, Rostowa, Rozwozin, Rozwozinek, Ruda, Rudniwa, Rudziska, Rynowo, Rzężawy, Sadłowo, Sadłowo-Parcele, Sadowo, Sarnowo, Semborze, Seroki, Siciarz, Siedliska, Siemcichy, Siemiątkowo, Siemiątkowo-Kosmy, Siemiątkowo-Rechty, Siemiątkowo-Rogale, Siemiątkowo-Siódmaczka, Sieraków, Sinogóra, Sławęcin, Smólnia, Sokołowy Kąt, Stanisławowo, Starcz, Stare Budy Osieckie, Stare Nadratowo, Stawiszyn-Łaziska, Stawiszyn-Zwalewo, Straszewy, Strzeszewo, Suchy Grunt, Suwaki, Swojęcin, Syberia, Szczypiornia, Szoniec, Szronka, Sztok, Tadajówka, Toruniak, Trzaski, Wapniska, Wiadrowo, Wieluń-Zalesie, Wilczy Ostrów, Wilewo, Władysławowo, Wojciechowo, Wola Łaszewska, Wolany, Wólka Kliczewska, Wronka, Wygoda, Wykno, Wylazłowo, Zaborze Krzeczanowskie, Zalipie, Zatorowizna, Zdrojki, Zgliczyn Pobodzy, Zielona, Zieluń, Zieluń-Osada, Ziemiany, Zimolza, Złe Borki, Żarnówka, Żelaźnia, Żuromin

Powiat żyrardowski

Adamowice, Adamów-Parcel, Adamów-Wieś, Adamówek, Aleksandria, Aleksandrów, Antoniew, Babski Borek, Babskie Budy, Badowo-Dańki, Badowo-Mściska, Badów Górny, Baraki Osuchowskie, Bartniki, Bednary, Benenard, Biernik, Bobrowce, Bronisławka, Bronisławów, Budy Józefowskie, Budy Mszczonowskie, Budy Wolskie, Budy Zaklasztorne, Budy-Kałki, Budy-Strzyże, Budy-Zasłona, Chroboty, Chrząszczew, Chudolipie, Ciemno-Gnojna, Cyganka, Czekaj, Czerwona Niwa, Czerwona Niwa-Parcel, Czerwoniak, Dębiny Osuchowskie, Długokąty, Długokąty Małe, Długowizna, Dobiegała, Dobra-Sokule, Duninopol, Dwórzno, Dwórzynek, Działki, Edwardowo, Emilianów, Feliksów, Franciszków, Gąba, Górki, Grabce Józefpolskie, Grabce Wręckie, Grabce-Towarzystwo, Grabie, Grabina Radziwiłłowska, Gurba, Guzów, Guzów-Osada, Gzdów, Hipolitów, Huta Lutkowska, Huta Partacka, Huta Piekarska, Janówek, Jesionka, Józefów, Kaczków, Kamion, Kamionka, Kamionka Mała, Karnice, Kąty Małe, Korabiewice, Korabka, Korytów, Korytów A, Kowiesowo, Kowiesy, Krze Duże, Krzyżówka, Kuklówka Radziejowicka, Kuklówka Zarzeczna, Kuranów, Lindów, Lisowola, Lublinów, Lutkówka, Lutkówka Druga, Lutkówka-Kolonia, Łubno, Małachowszczyzna, Małe Łąki, Marianka, Marków-Świnice, Marków-Towarzystwo, Michalin, Michałów, Miedniewice, Miedniewice-Gajówka, Miedniewice-Kolonia, Miedniewice-Łąki, Miedniewice-Parcela, Morgi, Mrozy, Mszczonów, Niemieryczew, Nosy-Poniatki, Nowa Huta, Nowa Wieś, Nowe Budy, Nowe Kozłowice, Nowe Poręby, Nowiny, Nowy Drzewicz, Nowy Dworek, Nowy Karolinów, Nowy Łajszczew, Nowy Oryszew, Olszanka, Olszewek, Olszówka, Oryszew-Osada, Osuchów, Patoki, Pawłowice, Piekarowo, Piekary, Pieńki Osuchowskie, Pieńki-Strzyże, Pieńki-Towarzystwo, Piotrowina, Pniowe, Podblich, Podbuszyce, Podlas, Podlasie, Podlindowo, Podoryszew, Pogorzałki, Popielarnia, Powązki, Prościeniec, Puszcza Mariańska, Radziejowice, Radziejowice-Parcel, Radziwiłłów, Różanów, Rudka, Sapy, Senatorówka, Siarkowiec, Słabomierz, Smolarnia, Sokule, Sokule Drugie, Sokule Pierwsze, Sosnowica, Stara Huta, Stara Wieś, Stare Budy Radziejowskie, Stare Kozłowice, Staropol, Starowiskitki, Starowiskitki-Parcel, Stary Drzewicz, Stary Hipolitów, Stary Karolinów, Stary Łajszczew, Strzyże, Studzieniec, Suszeniec, Szeligi, Świnice, Tartak Brzózki, Teklin, Tłumy, Tomaszew, Waleriany, Wilczynek, Wincentów, Wiskitki, Władysławów, Wola Miedniewska, Wola Polska, Wólka Wręcka, Wręcza, Wycześniak, Wygnanka, Wygoda, Wymysłów, Zabudziska, Zator, Zatorek, Zazdrość, Zbiroża, Zboiska, Zdzieszyn, Zimna Woda, Zimnice, Żerań, Żuków, Żyrardów

Jeśli nie udało Ci się odnaleźć swojej miejscowości na naszej liście, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Chętnie udzielimy wszelkich informacji oraz odpowiedzi na pytania, jakie masz dotyczące naszej dostępności w Twojej okolicy.

#Mowa Pogrzebowa #Ostatnie Pożegnanie #Godny Pochówek #Organizacja Pogrzebu #Mistrz Ceremonii #Ceremonia Pogrzebowa #Pogrzeb Świecki #Świecki Pochowek #Pogrzeb Humanistyczny #Zakład Pogrzebowy #Muzyka Na Pogrzebie