Wyjątkowy pogrzeb

Mistrz Ceremonii Pogrzebowych w pogrzeb śweicki

Mistrz Ceremonii Pogrzebowej ŁÓDZKIE

Powiat bełchatowski

Adamów, Aleksandrów, Alinów, Anastazów, Andrzejów, Annolesie, Antonina, Antoniówka, Apolinów, Augustynów, Bednarze, Bełchatów, Bełchatówek, Bernardów, Będków, Biłgoraj, Binków, Błaś, Błonki Strzyżewskie, Bocianicha, Bogumiłów, Bolesławów, Bominy, Borki, Borowa, Borowiaki, Borowiec, Borowiny, Bożydar, Brzezie, Bugaj, Bujny Księże, Bujny Szlacheckie, Bukowa, Bukowie Dolne, Bukowie Górne, Bykowiec, Chabielice, Chabielice-Kolonia, Chajczyny, Chmielnik, Chmielowiec, Chrojszcza, Chynów, Cieciułów, Cieślowizna, Cisza, Cyganów, Czapliniec, Czarny Las, Czyżów, Dąbrowa, Dąbrowa Rusiecka, Dąbrówka, Dąbrówki Kobylańskie, Depczyk, Dębina, Dębowalec, Dęby Wolskie, Dobiecin, Dobiecin-Kolonia, Dobrzelów, Dobrzelów-Kolonia, Domiechowice, Drużbice, Drużbice-Kolonia, Drzyzdówki, Dubie, Dzbanki, Edwardów, Emilianów, Emilin, Fajnów, Faustynów, Firlej, Folwark, Fraszka, Gadki, Gidze, Głupice, Głupice-Parcela, Góry Borowskie, Grabek, Grabostów, Grębociny, Gręboszów, Grobla, Grocholice, Grudna, Grysiowizna, Grzybów, Helenów, Herbertów, Holenderki, Hucisko, Huta, Huta Strzyżewska, Huta-Kolonia, Ignaców, Imielnia, Jamborek, Janina, Janów, Janówek, Janówka, Jastrzębice, Jawor, Józefina, Józefka, Józefów, Kalisko, Kałduny, Kamień, Kamionna, Kanada, Karczmy, Karolew, Karolów, Kaszewice, Kaszewice-Kolonia, Katarzynka, Kawalce, Kazimierzów, Kącik, Kąsie, Kąt, Kąty, Kempfinówka, Kępa, Kielchinów, Kieruzele, Kleszczów, Kliny, Kluki, Kobyłki, Koch, Kocielizna, Kociniak, Kociszew, Kolonia Grabostów, Kolonia Karczmy, Kolonia Kociszew, Kolonia Łobudzice, Kolonia Ostoja, Kolonia Pożdżenice, Kolonia Szczercowska, Komórew, Konie, Kontrewers, Kopaniny, Korablew, Korczew, Korczew-Piaski, Koszary, Kościuszki, Koziny, Kozłówki, Krasowa, Kresy, Krześlów, Krzyżówki, Księżaki, Księży Młyn, Kuców, Kurnos Drugi, Kurnos Pierwszy, Kurów, Kurówek, Kurówek Prądzewski, Kuźnica, Kuźnica Kaszewska, Kuźnica Lubiecka, Laski, Leonów, Lesiska, Lesisko, Leśniaki, Leśniaki Chabielskie, Lipy, Lubiec, Lubiec-Parcela, Lubośnia, Ludwików, Ławki, Ławy, Łazy, Łęczyca, Łęg, Łękawa, Łęki, Łęki-Kolonia, Łęki-Parcela, Łękińsko, Łobudzice, Łobudzice Poduchowne, Łuszczanowice, Łuszczanowice-Kolonia, Magdalena, Magdalenów, Maliniec, Marcelów, Marianka, Marki, Marszywiec, Mauryców, Mazury, Michałów, Mierzynów, Mikorzyce, Młynki, Mokracz, Mokracz-Kolonia, Morgi, Morgi Augustynowskie, Morgi Rząsawskie, Morgi Zawadowskie, Myszaki, Niedyszyna, Niedyszyna Górna, Niedyszyna-Kolonia, Niwisko, Niwy, Niwy Domiechowickie, Niwy Postękalickie, Nosidła, Nowa Wieś, Nowa Wola, Nowy Janów, Nowy Świat, Okręg, Oleśnik, Olsztyn, Orzeł, Osina, Osiny, Osiny-Kolonia, Ostoja, Otyk, Parasolka, Parchliny, Parzno, Patok, Paulinów, Pawłowa, Pawłów, Piaski, Piecówka, Pieńki Głupickie, Pieńki-Augustów, Piła, Podklucze, Podlas, Podlesie, Podłączka, Podosuch, Podstoła, Podścichawa, Podwierzchowiec, Podwody, Podwody-Kolonia, Podwódka, Podżar, Politanice, Polowa, Pomorze, Pomykalenka, Porąbki, Poręby, Postękalice, Pożdżenice, Pólko, Praga, Prądzew, Prusinowice, Przecznia, Pszczółki, Pukawica, Puste Huby, Pustki, Puszcza, Rasy, Rawicz, Rawicz-Podlas, Rochówek, Rochówek-Parcela, Rogowiec, Roździn, Rożniatowice, Rudzisko, Rusiec, Rusiec-Cegielnia, Rusiec-Kolonia, Rząsawa, Sadulaki, Sadykierz, Salomejów, Sarnówka, Sikawica, Skrajne, Słok, Słok-Młyn, Słupia, Smolarnia, Smugi, Sobki, Solecczyzna, Sówki, Spólne, Sromutka, Stanisławów, Stanisławów Drugi, Stanisławów Pierwszy, Stara Poczta, Stara Wieś, Stawek, Stefanowizna, Stefanów, Stoki, Strzyżewice, Strzyżewice-Gajówka, Studzianki, Suchcice, Szczercowska Wieś, Szczerców, Szczur, Szubienice, Ścichawa, Tatar, Teofilów, Teresin, Tosin, Trakt Puszczański, Trząs, Ubogie, Ubyszówka, Wadlew, Walewice, Wawrzkowizna, Wdowin, Wdowin-Kolonia, Weronika, Widogoszcz, Wielopole, Wierzchowiec, Wierzchy Kluckie, Wierzchy Parzeńskie, Wierzchy Strzyżewskie, Wiktorów, Wincentów, Winek, Wizytka, Wola Głupicka, Wola Grzymalina, Wola Grzymalina-Kolonia, Wola Kruszyńska, Wola Mikorska, Wola Pszczółecka, Wola Rożniatowska, Wola Wiązowa, Wolica, Wołyń, Wólka Łękawska, Wrzosy, Wygiełzów, Wygiełzówek, Wygoda, Wygwizdów, Wypychów, Wyr, Zabiełłów, Zabłoty, Zagadki, Zagłówki, Zagony, Zagrodniki, Zakurowie, Zalasy, Zalesie, Zalesie-Kolonia, Zalesna, Załuże, Zamoście, Zarzecze, Zawadów, Zawady, Zawały, Zbyszek, Zdzieszulice Dolne, Zdzieszulice Górne, Zelów, Zelówek, Zofiówka, Zolowy, Zwierzchów, Zwierzyniec, Źródła, Żabczanka, Żar, Żary, Żbijowa, Żdżary, Żelichów, Żłobnica

Powiat brzeziński

Adamów, Bielanki, Błowicz, Bogdanka, Borki, Bronowice, Brynica, Brzeziny, Brzozowica, Buczek, Buczek-Parcela, Czyżyków, Dąbrowa, Dąbrowa Mszadelska, Dąbrówka Duża, Dąbrówka Mała, Dmosin, Dmosin Drugi, Dmosin Pierwszy, Eufeminów, Eufeminówek, Feliksówka, Florentynów, Frydrychów, Gaj, Gałkówek-Kolonia, Góra, Gózd, Grodzisk, Grzmiąca, Guzówka, Helenów, Helenówka, Henryków, Hulanka, Ignaców, Jabłonów, Janinów, Jankowice, Jankowice-Kolonia, Janów, Jaroszki, Jasienin Duży, Jasienin Mały, Jasień, Jesionka, Jeżów, Jordanów, Jordanówek, Józefów, Kałęczew, Kamień, Kamień Górny, Karolew, Kędziorki, Klin, Kobylin, Kołacin, Kołacinek, Kosiska, Kotulin, Koziołki, Kraszew, Kraszew Wielki, Kraszewek, Krzywda, Kuźmy, Leszczyny-Kolonia, Lubiska, Lubiska-Kolonia, Lubowidza, Lubowidza-Nowiny, Małczew, Marianów Kołacki, Marianów Rogowski, Marianówek, Michałów, Mikulin, Mikulin-Parcela, Mikuły, Mościska, Mroga Dolna, Mroga Górna, Nadolna, Nadolna Dobra, Nadolna-Kolonia, Nagawki, Niwa, Nowe Wągry, Nowiny, Nowostawskie Działki, Nowostawy Dolne, Olenderki, Olsza, Olszewo, Osiny, Paprotnia, Paprotnia-Szosa, Pieńki Henrykowskie, Pieńki Nadolskie, Poćwiardówka, Polik, Popień, Popień-Parcela, Praga, Przanówka, Przecław, Przybyszyce, Przyłęk Duży, Przyłęk Mały, Rewica, Rewica Królewska, Rewica Szlachecka, Rewica-Kolonia, Rochna, Rogów, Rogów-Parcela, Rogów-Wieś, Romanówek, Rozdzielna, Rozworzyn, Różyce, Sadowa, Stare Koluszki, Stare Koluszki-Parcela, Stare Leszczyny, Stare Zalesie, Stary Rozworzyn, Stefanów, Strzelna, Strzemboszewice, Syberia, Szczecin, Szymaniszki, Ścibiorów, Tadzin, Taurów, Teodorów, Teresin, Tworzyjanki, Wągry, Wierzbówka, Wiesiołów, Wincentów, Witkowice, Witosówka, Władysławowo, Wola Cyrusowa, Wola Cyrusowa-Kolonia, Wola Łokotowa, Wskrzesin, Zacywilki, Zajrzew, Zalesie, Zamłynie, Zawady, Ząbki, Żabieniec

Powiat kutnowski

Adamowice, Adamów, Aleksandrów, Aleksandrówka, Anielin, Anin, Annetów, Antoniew, Augustopol, Azory, Baby, Balików, Baranowizna, Bardzinek, Bedlno, Bedlno-Kamieniec, Bedlno-Wieś, Bedlno-Żbiwiec, Bielawki, Bielawy, Bielice, Bieliczki, Błonie, Błota, Bociany, Boża Wola, Bronisławów, Brony, Brzeziny, Budy Nowe, Budy Stare, Budzyń, Buszków Dolny, Buszkówek, Byszew, Byszew-Kaczyn, Bzówki, Chochołów, Chrosno, Chruścinek, Cieleburzyna, Cieplice, Cudniki, Cygany, Czarnów, Czesławów, Daninów, Dąbkowice, Dąbrowice, Dąbrówka, Dębina, Dębowa Góra, Długołęka, Dobrzelin, Dobrzewy, Drzewoszki Małe, Drzewoszki Wielkie, Dudki, Dybów, Działy, Dzięgost, Dzwonków, Eliaszew, Emilianów, Ernestynów, Feliksów, Florek, Florianów, Franciszków, Franciszków Nowy, Franciszków Stary, Franki, Franki Wroczyńskie, Gajew, Gajew Grzybowski, Garbów, Glinice, Głaznów, Głogowa, Głogowiec, Głuchów, Gnojno, Godzięby, Golędzkie, Goliszew, Gołębiew Nowy, Gołębiew Stary, Gołębiewek Nowy, Gołębiewek Stary, Górki Miłońskie, Górki Stanisławskie, Grabie, Grabinka, Grabków, Grabów, Grochów, Grochówek, Grodno, Groszki, Grotowice, Gruszkowizna, Grzybów Dolny, Grzybów Hornowski, Halinów, Holendry Strzeleckie, Imielinek, Imielno, Iwiczna, Iwiny, Jadwigów, Jagniątki, Janiszew, Jankowice, Janów, Janów Grzybowski, Jaroszówka, Jastrzębia, Jaworzyna, Jaworzyna-Parcel, Józefów, Juków, Julianów, Julinki, Jurków Drugi, Jurków Pierwszy, Kaczkowizna, Kajew, Kalinowa, Kały, Kały-Towarzystwo, Kamienna, Kamilew, Karolew, Kaszewy Dworne, Kaszewy Kościelne, Kaszewy Tarnowskie, Kaszewy-Kolonia, Kaszewy-Spójnia, Kazimierek, Kazimierówka, Kąty, Kędziory, Kierz, Klemensów Grzybowski, Kliny, Klonowiec Stary, Klonowiec Wielki, Klotyldów, Kolonia Mnich, Kolonia Oporów, Kolonia Pobórz, Kolonia Sójki, Kolonia Strzegocin, Kołomia, Komadzyn, Konary, Konduktorska, Konstantynów, Kopy, Kopyta, Kosów, Kościuszków, Kotliska, Kotliska Małe, Kotliska-Osada Fabryczna, Kozanki, Kozia Góra, Kręcieszki, Krośniewice, Krośniewicka, Kruki, Krzesin, Krzesin-Parcela, Krzesinówek, Krzewie, Krzyżanów, Krzyżanówek, Księżaki, Ktery, Kuchary, Kuczków, Kujawki, Kurów-Parcel, Kurów-Wieś, Kutno, Lasota, Leszczynek, Leszno, Leśne, Liliopol, Lipie, Lipiny, Luboradz, Ludwików, Łanięta, Łanięta-Kolonia, Łąkoszyn, Łęki Górne, Łęki Kościelne, Łojewka, Łowiczówka, Majdany, Malewo, Malina, Marcinów, Marianka, Marianki, Marianów, Marianów Dolny, Marianów Górny, Mariopol, Marynin, Mateuszew, Maurycew, Michałów, Micin, Mieczysławów, Miksztal, Miłonice, Miłosna, Mirosławice, Młogoszyn, Mnich-Ośrodek, Mnich-Południe, Mnich-Północ, Mnich-Probostwo, Morawce, Morele, Mosiębrza, Muchnice, Muchnice Nowe, Muchnów, Nagodów, Nartynówka, Niechcianów, Niedrzaków, Niedrzakówek, Niedrzew Drugi, Niedrzew Pierwszy, Nowa Kozia Góra, Nowa Wieś, Nowe, Nowe Baby, Nowe Grodno, Nowe Jankowice, Nowe Ktery, Nowe Kutnowskie, Nowe Ostrowy, Nowe Probostwo, Nowe Sójki, Nowe-Kolonia, Nowiny, Nowy Zleszyn, Nutowo, Obidówek, Odolin, Odolinek, Oleszcze, Oporów, Oporów-Muzeum, Oporówek, Orątki Dolne, Orątki Górne, Orłów-Kolonia, Orłów-Parcel, Ostałów, Ostrowy, Ostrowy-Cukrownia, Ostrówki, Pasieka, Pawlikowice, Pawlikowice-Parcele, Pawłowice, Perna, Piotrowo, Piwki, Plecka Dąbrowa, Pługi, Pniewko, Pniewo, Pniewo Małe, Pniewo-Parcela, Pniewska Kolonia, Pobórz, Podczachy, Podgajew, Pomarzany, Potok, Przyzórz, Psurze, Puśniki, Raciborów, Raj, Rajmundów, Raszynek, Rdutów, Rejmontów, Rojewo, Rozopol, Rozpacz, Różanowice, Rustów, Ruszki, Rybie, Ryków, Ryszardów, Samogoszcz, Sęczkówka, Sędki, Sieciechów, Siemianów, Siemienice, Siemieniczki, Siemiennik, Sieraków, Skarżyn, Skarżynek, Sklęczki, Skłóty, Skórzewa, Skórzewka, Sokołówek, Sokół, Sójki, Sójki-Parcel, Stanisławice, Stanisławów, Stara Kozia Góra, Stara Wieś, Stare Morawce, Stefanów, Stodółki, Stradzew, Stradzew-Górki, Stradzew-Topól, Strzegocin, Strzelce, Strzelce Kujawskie, Suchodębie, Suchodoły, Szafranów, Szczyt, Szczytów, Szewce Dolne, Szewce Nadolne, Szewce Nagórne, Szewce Owsiane, Szewce-Walentyna, Szubina, Szubina-Parcel, Szubinka, Szubsk Duży, Szubsk Mały, Szubsk-Towarzystwo, Szymanowice, Szymanówka, Śleszyn, Śleszyn Mały, Śleszynek, Ślusarska, Świechów, Świechów-Parcel, Świecinki, Świeciny, Świniary, Tarnów, Teodorów, Teresin, Tomaszew, Tomczyce, Tomczyn, Trawin, Tretki, Trzciniec, Tumidaj, Uroczysko Leśne, Walentynów, Waliszew, Wały A, Wały B, Wartoły, Wewiórz, Wiejska, Wierzbie, Wierzyki, Wieszczyce, Wiktorów, Wiktoryn, Wilkęsy, Wilkowia, Witawa, Witoldów, Witów, Władysławów, Włosków, Wojciechowice Duże, Wojciechowice Małe, Wojszyce, Wola Chruścińska, Wola Kałkowa, Wola Nowska, Wola Owsiana, Wola Pierowa, Wola Popowa, Wola Prosperowa, Wola Raciborowska, Wolność, Wolska Kolonia, Wołodrza, Woźniaków, Wólka-Janki, Wólka-Lizigódź, Wroczyny, Wychny, Wychny-Parcela, Wydmuch, Wydziały, Wymysłów, Wyręby Siemienickie, Wyrów, Wysoka Duża, Wysoka Mała, Wysoka Wielka, Zagroby, Zalesie, Załusin, Załusinek, Zaranna, Zarębów, Zawady, Zgoda, Zgórze, Zieleniec, Zieleniew, Zleszyn, Złotniki, Zosinek, Zosinów, Żabików, Żabiniec, Żakowice, Żakowiec, Żeronice, Żeronice-Parcel, Żurawieniec, Żwirownia, Żychlin

Powiat łaski

Adolfów, Aleksandrówek, Alfonsów, Anielin, Antoniówka, Apolonia, Babina, Babiniec, Bachorzyn, Bachorzyn-Kolonia, Bałucz, Bieńkowszczyzna, Bilew, Borszewice Cmentarne, Borszewice Kolejowe, Borszewice Kościelne, Brodnia Dolna, Brodnia Górna, Brody, Bród Brzykowski, Bród Widawski, Brzeski, Brzyków, Brzyków Poduchowny, Brzyków-Kolonia, Buczek, Buczek-Janus, Buczek-Kostków, Buczek-Lgów, Buczek-Parcela, Buczek-Pieńki, Buczek-Szadek, Buczek-Wygwizdów, Budy Stryjewskie, Bugaj, Charlawa, Chociw, Chociw Łaski, Chociw-Kolonia, Cholerna Górka, Chorzeszów, Chrusty, Chrusty-Kolonia, Chrząstawa, Czarny Las, Czarny Las-Kolonia, Czarnysz, Czestków A, Czestków B, Czestków F, Czestków-Folwark, Czestków-Osiedle, Dąbrowa, Dąbrowa Widawska, Dąbrówka, Dębina, Dobków, Dobra, Dobruchów, Edmundów, Elodia, Emilianów, Folwark, Gasparów, Górki, Górki Grabińskie, Górki Grabińskie-Kolonia, Górna, Grabia, Grabia Druga, Grabia Pierwsza, Grabia Trzecia, Grabica, Grabina, Grabno, Grabowie-Kolonia, Grabowiec, Grabówie, Grzeszyn, Gucin, Hipolitów, Izydorów, Jabłonki, Jakubów, Jesionna, Józefatów, Józefów, Józefów Widawski, Józiuchna, Julianów, Kamostek, Karczmy, Karszew, Kazimierz, Kąty, Kępina, Kiki, Klęcz, Kliny, Kocina, Kocinka, Kolonia Bałucz, Kolonia Bilew, Kolonia Zawady, Kolumna, Kolumna-Las, Kopyść, Korczyska, Korzeń, Kowalew, Kowalew-Kolonia, Koziarnia, Kresy, Krochmalnia, Krzewina, Krzucz, Kurówek Grabowski, Kurówek Ochelski, Kustrzyce, Kuziówek, Kwiatkowice, Kwiatkowice Poduchowne, Kwiatkowice-Kolonia, Kwiatkowice-Las, Las Zawadzki, Leśnica, Lichawa, Ligota, Luciejów, Luciejów Środkowy, Lucjanów, Ludowinka, Łask, Łazów, Łętków, Łopatki, Łopatki-Cegielnia, Magdalenów, Magnusy, Malenia, Marianów, Marzenin, Mauryca, Mauryców, Mikołajewice, Mikołajówek, Młynisko, Moczylno, Morgi, Nalesie, Natalin, Niecenia, Nowa Wola, Nowe Kozuby, Nowy Młyn, Nowy Świat, Ochle, Ochle-Kolonia, Okup Mały, Okup Wielki, Orchów, Orchów-Wesółka, Osieczno, Osieczno-Kolonia, Osiny, Osiny-Kolonia, Ostrów, Ostrów-Osiedle, Ostrówek, Patoka, Patoki, Pelagia, Petronelów, Piaski, Piaskowice, Piorunów, Piorunów-Kolonia, Piorunówek, Podgórze, Podgórze-Folwark, Podjamborek, Podłaszcze, Podrzeczna, Podule, Posada, Pruszków, Przyborów, Przymiłów, Przyrownica, Ptasica, Racza, Raczynów, Rembów, Remiszew, Restarzew Cmentarny, Restarzew Poduchowny, Restarzew Środkowy, Rogóźno, Rokitnica, Rososza, Ruda, Ruda-Młynek, Ruda-Pająk, Salomea, Sarnów, Sewerynów, Sędziejowice, Sędziejowice-Kolonia, Siedlce, Siemiechów, Siemiechów-Kolonia, Sięganów, Sobiepany, Sowińce, Stanisławów, Stare Kozuby, Stary Bachorzyn, Stary Dwór, Stefanowice, Strugi, Strupiny, Stryje Księże, Stryje Paskowe, Studzianki, Stypuły, Sycanów, Szadek, Szatyń, Szkolna, Świerczów, Teodorów, Teodory, Teodory-Osiedle, Trzciniec, Tumidaj, Ulejów, Utrata, Wandzin, Widawa, Wielka Wieś A, Wielka Wieś B, Wierzchy, Wiewiórczyn, Wilkowyja, Wincentów, Witoldów, Włodzimierz, Włodzimierzyk, Wodzierady, Wola Bachorska, Wola Bałucka, Wola Buczkowska, Wola Buczkowska-Kolonia, Wola Czarnyska, Wola Kleszczowa, Wola Łaska, Wola Marzeńska, Wola Stryjewska, Wola Wężykowa, Woźniarka, Wronowice, Wrząsawa, Wrzesiny, Wrzesiny-Kolonia, Wrzeszczewice, Wrzeszczewice Nowe, Wrzeszczewice-Skrejnia, Wrzeszczewice-Tomaszew, Wrzeszczewiczki, Wrzosy, Wydrzyn, Zabłocie, Zabłocie-Kolonia, Zagumnie, Zalesie, Zamość, Zawady, Zborów, Zielęcice, Zielęcice-Parcela, Żabia Kolonia, Żabieniec, Żagliny, Żagliny Duże, Żagliny Małe, Żdżary

Powiat łęczycki

Adamów, Aleksandrówek, Ambrożew, Ambrożew-Parcele, Anusin, Bachorza, Balków, Bałuty, Bazylia, Besiekiery, Besiekiery-Kolonia, Biedaszków, Bielawy, Bielice, Błonie, Błonie Poduchowne, Błowice, Bogdańczew, Bogdańczew-Parcele, Boguszyce, Borek, Borki, Borki-Parcela, Borowiec, Borów, Borucice, Bowętów, Broników, Bronno, Bronno-Kolonia, Brudzeń, Bryski, Bryski-Kolonia, Budki, Bugaj, Bujak, Byszew, Byszew-Parcele, Celinów, Chęcin, Choina, Chorki, Chorzepin, Chorzepinek, Chrapków, Chrząstówek, Chwalborzyce, Ciasna, Czajki, Czarnopole, Czerników, Daszyna, Dąbie, Dąbie-Kolonia, Dobrogosty, Dołek, Drozdów, Drzykozy, Dudły, Dunaj, Dziadowice, Dzierzbiętów Duży, Dzierzbiętów Duży-Kolonia, Dzierzbiętów Mały, Filipów, Gać, Gać-Parcele, Gadka, Gaj, Gajew, Garbalin, Gawronki, Gawrony, Gawrony-Parcela, Gąsiorów, Gąsiorówek, Gledzianów, Gledzianówek, Glinki, Głogowiec, Głupiejew, Golbice, Gołocice, Goszczędza, Goszczędza-Parcele, Goszczynno, Goszczynno-Parcele, Goślub, Goślub-Osada, Gozdków, Górki Łubnickie, Górki Pęcławskie, Góry Chwalborskie, Grabinka, Grabów, Grabów-Cegielnia, Grabów-Dwór, Grodzisko, Gusin, Hektary, Helenów, Holendry, Huby, Izabelin, Jabłonna, Jacków, Jacków-Parcele, Jamy, Janice, Janków, Janowice, Janów, Janówek, Jarochów, Jarochów-Parcele, Jarochówek, Jasionna, Jastrzębia, Jaworów, Józefów, Józinki, Kadzidłowa, Kadzidłowa-Adamów, Kadzidłowa-Borki, Kadzidłowa-Brzezinka, Kadzidłowa-Grabinka, Kadzidłowa-Karolewo, Kamień, Kamionka, Karabinka, Karkosy, Karkoszki, Karkoszki-Parcele, Karłów, Karsznice, Kaznów, Kaznówek, Kępina, Klasa, Kliny, Kobylak, Kobyle, Kocirady, Konarzew, Konstancin, Kontrowers, Koryta, Kosew, Kosin, Kosiorów, Kostusin, Kotków, Kotków-Parcele, Kotowice, Kozanki Podleśne, Kozia Noga, Koziny, Kozuby, Kozuby-Parcela, Kraski, Krężelewice, Krokorczyce, Krzepocin Drugi, Krzepocin Pierwszy, Krzyszkowice, Ksawerów, Ksawerówek, Kuchary, Kurzjama, Kwiatkówek, Leszcze, Leszno, Leźnica Mała, Leżajna, Lipówka, Liszki, Lubień, Lubień-Parcela, Lubinek, Lucjanów, Ładawy, Łęczyca, Łęczyca Poduchowna, Łęka, Łęka-Kolonia, Łętków, Łubinek, Łubnica, Łubno, Łyków, Łyżki, Maciejów, Majdany, Margaska, Marynki, Marysin, Mazew, Mazew-Kolonia, Mchowice, Mętlew, Mętlew-Parcele, Michałowice, Michałówka, Michały, Miecanki, Mierczyn, Mikołajew, Miniszew, Miroszewice, Młynów, Mniszki, Mniszki-Parcela, Moraków, Moraków-Kolonia, Mysłówka, Nagórki, Nędzerzew, Niedziałki, Nowa Sobótka, Nowa Wieś, Nowa Żelazna, Nowy Besk, Nowy Gaj, Nowy Sławoszew, Obrywka, Odechów, Odechówek, Odrada, Ogrodzona, Olesice, Olszewa, Opiesin, Opiesinek, Oraczew, Orądki, Orenice, Orszewice, Orszewice-Kolonia, Osędowice, Osędowice-Parcele, Osiny, Ostrówek, Ostrówek-Kolonia, Parski, Pełczyska, Pęcławice, Pęcławice-Parcele, Piachy, Piaski, Piątek, Pieczew, Pieczew Poduchowny, Piekacie, Piekary, Piekło, Pieńki, Pilichy, Pilichy-Parcela, Piotrkówek, Piotrówka, Pociecha, Podgórze, Podgórzyce, Podgórzyce-Kolonia, Podjarochówek, Podłęże, Pokrzywnia, Pokrzywnica, Polamy, Polusin, Poprzeczka, Potrzasków, Praga, Prądzew, Probostwo, Protektorat, Pruchyniec, Prusinowice, Prusinowice-Kolonia, Prusinowice-Parcela, Pruszki, Przedmieście Ozorkowskie, Przyłogi, Przymusy, Pusta Wieś, Pustki, Radzyń, Rochów, Rochówek, Rogaszyn, Rogów, Rogulice, Rogulice-Kolonia, Romartów, Rudniki, Rybitwy, Rybnik, Rydzyna, Rzędków, Siedlec, Siedlec-Parcele, Siedlew, Siemszyce, Skrzynki, Skrzynki-Parcele, Sławęcin, Sławęcin-Parcele, Sługi, Smardzew, Smardzew-Osada, Smolągi, Smolice, Smolice-Parcele, Sobotczyzna, Sobótka Poduchowna, Sobótka-Kolonia, Srebrna, Srebrna Wieś, Stanisławki, Stara Sobótka, Stara Żelazna, Stare Piaski, Stary Besk, Stary Gaj, Stary Sławoszew, Stawiszynek, Stawy, Stemplew, Strachów, Sułkowice Drugie, Sułkowice Pierwsze, Symonia, Sypin, Szamów, Szarowizna, Szłapy, Śladków Podleśny, Śladków Rozlazły, Świnice Warckie, Świnice Warckie-Kolonia, Teofilki, Toboły, Tolów, Topola Katowa, Topola Królewska, Topola Poduchowna, Topola Szlachecka, Trupianka, Tum, Tum Poduchowny, Upale, Upale-Kolonia, Upale-Parcele, Uwielinek, Uwielinek-Folwark, Wacławów, Walew, Walew-Kolonia, Walew-Parcele, Walewek, Wargawa, Wargawka Młoda, Wargawka Stara, Wąkczew, Wąkczew-Kolonia, Wąkczew-Parcele, Węglewice, Węglewice-Kolonia, Wichrów, Wichrów-Kolonia, Wilczkowice, Wilczkowice Dolne, Wilczkowice Górne, Wilczkowice nad Szosą, Wilczkowice Średnie, Wincentów, Wisiołki, Witaszewice, Witaszewiczki, Witonia, Witów, Władysławów, Włostowice, Włostowice-Parcele, Wola Świniecka, Wola-Olesin, Wyganów, Wygorzele, Wylazłów, Wymysłów, Wypychów, Zachciałki, Zacisza, Zagaj, Zagórze, Zagróbki, Zawada, Zawada Górna, Zbylczyce, Zduny, Zduny-Kolonia, Zduny-Parcele, Zieleniew, Zięciówek, Zimne, Źrebięta, Żabokrzeki, Żaczki, Żale

Powiat łowicki

Arkadia, Arkadia-Parcela, Augustów, Baranówka, Bargowie, Barierka, Bąkowiec, Bąków, Bąków Dolny, Bąków Górny, Bąków Poduchowny, Bednary, Bednary przy Kolei, Bednary-Kolonia, Bełchów, Besiekiery, Biedaków, Bielawska Wieś, Bielawy, Blich, Błędów, Błota, Błoto, Bobiecko, Bobrowa, Bobrowniki, Bocheń, Boczki Chełmońskie, Bogoria Dolna, Bogoria Górna, Bogoria Pofolwarczna, Bogoria-Parcela, Bogumin, Borowiny, Borów, Borówek, Brodne-Józefów, Brodne-Towarzystwo, Brzozów, Brzozówek, Brzóstowa, Budki, Budy Łazińskie, Byki, Chąśno, Chąśno Drugie, Chruślanka, Chruśle, Chruślin, Chyleniec, Ciechomin, Ciechominek, Cyganówka, Czajki, Czaplinek, Czatolin, Czerniew, Czerniew-Kolonia, Daniek, Dąbkowice Dolne, Dąbkowice Górne, Dąbrowa, Dąbrówek, Delcin, Długa Wieś, Długie, Doły, Domaniewice, Domaniewice Poduchowne, Drogusza, Drogusza Leśna, Druga Kolonia, Działki Nowińskie, Dzierzgów, Dzierzgówek, Emilianów, Emilin, Feliksów, Filipówka, Gaj, Gaj Duży, Gągolin Południowy, Gągolin Północny, Gągolin Zachodni, Glisno, Goleńsko, Goleńsko Małe, Górki, Górki Strugieńskie, Góry Jamnieńskie, Góry Rogóźnieńskie, Góry-Kolonia, Guźnia, Gzinka, Helin, Jabłoniewo, Jackowice, Jackowice nad Szosą, Jadzień, Jamno, Janino, Janinów, Janowice, Janówek, Jastrzębia, Jatki, Jerzewo, Jeziorko, Jeziorko Południowe, Jeziorko Północne, Józefów, Julianów, Kalenice, Kalinówek, Kapera, Kapkaz, Karnkowska Górka, Karnków, Karolew, Karpina, Karsznice Duże, Karsznice Małe, Kępy, Kiernozia, Kiernozia-Parcela, Kijonie, Klewków, Kobylec, Kochanków, Kocierzew Kościelny, Kocierzew Południowy, Kocierzew Północny, Kolce Stępowskie, Kolonia Gosławice-Młyn, Kolonia Kościuszki, Kolonia Łyszkowice, Kolonia Mastkowska, Kolonia nad Rzeką, Kolonia nad Szosą, Kolonia Narutowicza, Kolonia pod Jacochowem, Kolonia pod Kalenicami, Kolonia pod Lasem, Kolonia pod Reczycami, Kolonia Południowa, Kolonia Północna, Kolonia przy Szosie, Kolonia Retkowska, Kolonia Seligówek, Kolonia Skaratkowska, Kolonia Środkowa, Kolonia w Łąkach, Kolonijka, Kompina, Konarzew, Koniec, Konstantynów, Kórab, Kresy, Krępa, Kręta, Krótka, Krzewinki, Krzyżyk Chruśliński, Krzyżyk Osiński, Księże Górki, Kuczków, Kusa, Kwiatek, Lasocin, Lechowiec, Lenartów, Leonów, Leśniczówka, Leśniewice, Lipińska, Lipnice, Lisiewice Duże, Lisiewice Małe, Litynek, Ludwików, Łagów, Łaguszew, Łapówka, Łazin, Łazinek, Łaźniki, Łowicz, Łuby Bielawskie, Łyszkowice, Malin, Małszyce, Marianka, Marianka Duża, Marianka Mała, Marianów, Marysin Stępowski, Marywil, Marywil Dolny, Mastki, Maurzyce, Michałówek, Mięciszew, Młyn Strugienicki, Mroga, Mysłaków, Mystkowice, Mystkowice Małe, Natolin Kiernoski, Natolin Osiński, Nieborów, Nieborów-Parcela, Niedzieliska, Niedźwiada, Niespusza-Wieś, Nowa Niespusza, Nowa Wieś, Nowe Grudze, Nowe Zduny, Nowiny, Nowy Anielin, Nowy Borów, Nowy Dziadowiec, Nowy Złaków, Olesinek, Olszyny, Osada Młyńska, Osiek, Osiek Drugi, Osiek Trzeci, Osiny, Osmoleniec, Osówie, Ostoja, Ostrowiec, Ostrów, Oszkowice, Oszkowice Dworskie, Otolice, Palestyna, Parcela, Paremka, Parma, Parysówka, Patoki, Piaski, Piaski Bankowe, Piaski Leśne, Piaski pod Łasiecznikami, Piaski Zygmuntowskie, Pierwsza Kolonia, Pilaszków, Piotrowice, Piotrowice-Kolonia, Piotrowo, Placencja, Płaskocin, Pod Koleją, Pod Szos, Podbielnia, Podbrzezie, Podgórze, Podrzeczna, Podstawy, Polanka, Polesie, Popów, Poprzeczka, Pólka, Przecze, Przemysłów, Przezwiska, Przydatki, Psary, Pszczonówka, Ptaszyn, Reczyce, Retki, Retki pod Przemysłowem, Rogóźno, Rogóźno Drugie, Rogóźno Pierwsze, Różanów, Różyce, Różyce-Trakt, Różyce-Żurawieniec, Ruda, Rulice, Rulice-Gajówka, Ruszków, Rydwan, Rząśno, Rząśno Drugie, Rząśno Pierwsze, Rząśno Trzecie, Sapy, Seligi, Seligów, Seroki, Sierżniki, Sierżniki od Boczek, Sierżniki od Chąśna, Siódemka, Siwica, Skałka, Skaratki, Skaratki pod Las, Skaratki pod Rogóźno, Skowroda Południowa, Skowroda Północna, Skubiki, Smolarnia, Smug, Sobocka Wieś, Sobocka Wieś-Parcela, Sobota, Sobota-Parcela, Sokołów-Kolonia, Sokołów-Towarzystwo, Sromów, Stachlew, Stanisławów, Stanisławówek, Stara Wieś, Stare Grudze, Stare Orenice, Stare Piaski, Stary Anielin, Stary Borów, Stary Chruślin, Stary Dziadowiec, Stary Waliszew, Staw-Irena, Stenin, Stępów, Stokosy, Stolin, Stołczyna, Stroniewice, Stroniewice Ostrołęckie, Stroniewice-Pastwiska, Strugienice, Strzebieszew, Strzebieszew-Zagórze, Strzelcew, Sulejówek, Sypień, Szczudłów, Szerokie Pole, Szwaby, Szymanowice, Środek, Świące, Świdrowo, Świeryż Drugi, Świeryż Pierwszy, Świeryż-Doły, Teresew, Tkaczew, Traby, Trzaskowice, Trzcianka, Trzcinówka, Trzebiska, Tydówka, Uchań Dolny, Uchań Górny, Urbańszczyzna, Urzecze, Walentówka, Walewice, Waliszew Dworski, Wandzinów, Wejsce, Węgielnica, Wicie, Wierznowice, Winkiel, Wioska Kiernoska, Wiskienica Dolna, Wiskienica Górna, Wiskienica-Parcela, Wiśniewo, Witusza, Witusza Mała, Witusza-Poprzeczka, Wojdówka, Wojewodza, Wola Gosławska, Wola Stępowska, Wrzeczko, Wrzosy, Wujnów, Wyborów, Wygoda, Wyrzut, Za Koleją, Za Rzeką, Za Torem, Zabostów Duży, Zabostów Mały, Zacisze, Zagaj, Zakolej, Zakrzew, Zakulin, Zalesie, Zamiary, Zastruga, Zaszosa, Zawady, Zduny, Zduny Kościelne, Zduny-Wieś, Zduńska Dąbrowa, Zgoda, Zielkowice, Złaków Borowy, Złaków Kościelny, Zofiów, Zosino, Zygmuntów, Żdżary

Powiat łódzki wschodni

Aleksandrów Drugi, Aleksandrów Pierwszy, Andrespol, Antonówki, Babichy, Bądzyń, Bedoń Przykościelny, Bedoń-Wieś, Będzelin, Boginia, Borchówka, Borki, Borowa, Bronisin Dworski, Brójce, Budy Wandalińskie, Bukowiec, Bukowiec Dolny, Bukowiec Duży, Bukowiec Mały, Byszewy, Czatolin, Czyżeminek, Czyżeminek Drugi, Czyżeminek Pierwszy, Czyżeminek Trzeci, Dąbrowa, Dąbrówka, Długie, Długie-Kolonia, Dobieszków, Dołek Słotwiński, Dylew, Erazmów, Felicjanów, Gałków Duży, Gałków Mały, Gałkówek-Parcela, Garbów, Garbówek, Giemzów, Giemzówek, Głogowiec, Głuchów, Gołygów, Gołygów Drugi, Gołygów Pierwszy, Górki Duże, Górki Małe, Górki Małe-Kolonia, Górki Małe-Parcela, Grabina, Grabina Dolna, Grabina Górna, Grodzisko, Grzędy, Guzew, Hulanka, Huta Wiskicka, Janów, Janówka, Jerzmanów, Jeziorko, Józefów, Justynów, Jutroszew, Kaletnik, Kalinko, Kalinko w Pole, Kalinko-Morgi, Kalino, Kalonka, Karpin, Katarzynów, Kazimierzów, Kępica, Kolonia Giemzowska, Kolonia Pałczewska, Kolonia Romanowska, Koluszki, Koluszki-Kolonia, Konstantyna, Kopanka, Kotlinki, Kotliny, Kowalszczyzna, Kozica, Kraszew, Królewska Wola, Kruszów, Kruszów-Cegielnia, Kruszów-Parcela, Ksawerów, Kurowice, Kurowice Bankowe, Kurowice Kościelne, Kurowice Rządowe, Kurowice-Folwark, Laski, Leopoldów, Leosin, Leśne Odpadki, Lipiny, Lisowice, Ludwików, Lutosławice Szlacheckie, Małe Przanowice, Mąkoszyn, Michałów, Modlica, Mogiłki, Moskwa, Natolin, Niecki, Niedas, Nowa Borowa, Nowa Wieś, Nowe Jeziorko, Nowe Skoszewy, Nowe Żakowice, Nowiny, Nowy Bedoń, Nowy Felicjanów, Nowy Katarzynów, Nowy Redzeń, Nowy Wardzyń, Ogrodzonka, Pałczew, Plichtów, Poddębina, Podwiączyń, Polska Wola, Portki, Posada, Potok, PRAWDA, Przanowice, Przanowska Parcela, Przypusta, Regny, Romanów, Różyca, Rydzynki, Rzgów, Słotwiny, Stamirowice, Stanisławów, Stara Gadka, Stara Wieś, Stare Chrusty, Stare Jeziorko, Stare Skoszewy, Stare Słotwiny, Stare Wierzchy, Starowa Góra, Stary Redzeń, Stary Wardzyń, Stefanów, Stróża, Syski, Szczukwin, Szczukwin Gliniany, Szczukwin Piaskowy, Świny, Świny-Pieńki, Tadzin, Teolin, Turobowice, Tuszyn, Tuszyn-Las, Tuszynek, Tuszynek Majoracki, Tuszynek Poduchowny, Tuszynek Starościński, Wacławów, Wandalin, Wardzyn, Wiączyń Dolny, Wielkopole, Wierzchy, Wierzchy Dolne, Wierzchy Górne, Wierzchy-Kolonia, Wiśniowa Góra, Witosówka, Wodzin, Wodzin Majoracki, Wodzin Prywatny, Wodzin-Okupniki, Wodzinek, Wola Kazubowa, Wola Rakowa, Wódka, Wrząca, Wygoda, Wykno, Wypalenisko, Zagrody, Zieleń, Zielona Góra, Zofiówka, Zygmuntów, Żakowice, Żeromin

Powiat Łódź

Andrzejów, Arturówek, Augustów, Bałuty, Berlinek, Bolesławów, Borowiec, Bronisin, Brus, Cegielnia, Chachuły, Charzew, Chocianowice, Chojny, Cyganka, Dąbrowa, Doły, Feliksin, Górna, Grabieniec, Helenówek, Henryków, Huta Aniołów, Huta Jagodnicka, Huta Szklana, Jagodnica, Jagodnica-Złotno, Janów, Janówek, Jędrzejów, Józefów, Julianów, Kały, Karolew, Kochanówka, Kolumny, Komorniki, Kowalszczyzna, Koziny, Księży Młyn, Kurak, Kurczaki, Lublinek, Łagiewniki, Łaskowice, Łodzianka, Łódź, Łukaszew, Małe Łagiewniki, Mania, Marianów, Marysin, Mikołajew, Mileszki, Młynek, Modrzew, Moskule, Nery, Nowe Górki, Nowe Moskule, Nowe Rokicie, Nowe Sady, Nowe Złotno, Nowosolna, Nowy Imielnik, Nowy Józefów, Olechów, Pabianka, Piskowiec, Polesie, Popielarnia, Porąbka, Przylesie, Radogoszcz, Retkinia, Rogi, Rokicie, Romanów, Różki, Ruda Pabianicka, Sąsieczno, Sikawa, Smulsko, Sokołów, Stare Górki, Stare Moskule, Stare Rokicie, Stare Złotno, Stoki, Śródmieście, Teofilów, Wiączyń Górny, Widzew, Wilanów, Wiskitno, Wiskitno A-Las, Zarzew, Zdrowie, Zimna Woda, Żabieniec, Żubardź

Powiat opoczyński

Adamów, Afryka, Alfonsów, Anielin, Antoninów, Antoniów, Antoniówka, Augustów, Baranicha, Barańcówka, Benignów, Białaczów, Bielawy, Bielowice, Błogie Rządowe, Błogie Szlacheckie, Bogusławy, Borki, Bratków, Bronów, Brudzewice, Brudzewice-Kolonia, Brzezinki, Brzeziny, Brzustowiec, Brzustowiec-Kolonia, Brzustówek, Brzustówek-Kolonia, Brzuśnia, Brzuza, Brzuza-Kolonia, Buczek, Buczek-Kolonia, Budki, Budków, Budy Bratkowskie, Budy Kamieńskie, Bugaj, Bukowiec nad Pilicą, Bukowiec Opoczyński, Carki, Celestynów, Ceteń, Chełsty, Choinki, Chorzew, Cołunek, Czersko, Daleszewice, Daleszewice-Kolonia Druga, Daleszewice-Kolonia Pierwsza, Daleszewice-Kolonia Trzecia, Dąbie, Dąbrowa, Dąbrówka, Dąbrówka-Kolonia, Dęba, Dębinki, Dęborzeczka, Dęborzyczka, Dłużniewice, Doły, Domaszno, Domaszno-Kolonia, Dorobna Wola, Drzewica, Duży Potok, Dwór, Dział, Działy, Dzielna, Emilin, Feliksów, Fryszerka, Gajówka Marcinków, Gajówka Myślibórz, Gajówka Zajączków, Gapinin, Gapinin-Kolonia, Garbarnia, Gawrony, Giełzów, Gościniec, Górki, Górki Niemojowskie, Górki Potockie, Górna Kolonia, Górna Wieś, Góry Trzebiatowskie, Grabiny, Grabowa, Grabowa-Kolonia, Grążowice, Grębenice, Grudzeń-Kolonia, Grudzeń-Las, Grzymałów, Hektary, Holendry Grabowskie, Honoratów, Horomanów, Huta, Idzikowice, Ilińsko, Iły, Inowłódz, Irenów, Jabłonny, Janków, Janów Karwicki, Januszewice, Jasion, Jawor, Jawor-Kolonia, Jaźwiny, Jedlonka Wójcińska, Jelnia, Joaniów, Józefów, Józefówek, Julianów, Kalinówka, Kamieniec, Kamień, Kamilówka, Kamyków, Karwice, Kazimierzów, Kępa Mysiakowska, Kępy, Klew, Klew-Kolonia, Kliny, Kłonna, Kłopotów, Kolonia, Kolonia Kuniczki, Kolonijka, Komorniki, Konstantynów, Kotynówka, Kowalów, Kowalszczyzna, Kozenin, Kozłowiec, Krasik, Kraszków, Kraśnica, Kruszewiec, Kruszewiec-Kolonia, Krzaki, Krzczonów, Krzczonów-Kolonia, Książ, Kunice, Kuraszków, Leśniczówka Prucheńsko, Letnisko, Libiszów, Libiszów-Kolonia, Lubieniec, Ludwików, Ludwinów, Ławki, Łokietka, Łuby, Ług, Łysa Góra, Malenie, Malinie, Malków, Małachów, Małe Końskie, Małoszyce, Mały Potok, Marcinków, Mariampol, Marianka, Miedzka, Miedzna Bankowa, Miedzna Drewniana, Miedzna Drewniana-Kolonia, Miedzna Murowana, Międzybórz, Migówka, Mikułowice, Młyn-Kolonia, Młynek, Młyńczysko, Mniszków, Modrzew, Modrzewek, Mroczków Duży, Mroczków Gościnny, Mroczków-Kopalnia, Murzynek, Mysiakowiec, Myślibórz, Na Górach, Na Górce, Na Podłężu, Na Popławach, Nad Strugą, Nadestrugi, Nadole, Nadzieja, Niemojowice, Niemojowice-Kolonia, Niwa, Nowa Góra, Nowe Błogie, Obarzanków-Strugi, Odrowąż, Ogonowice, Olimpiów, Olszewice, Olszowiec, Olszowiec-Kolonia, Olszyna, Opoczno, Orginiów, Oska, Ossa, Ostrożna, Ostrów, Owadów, Owczary, Paradyż, Parczów, Parczów-Kopalnia, Parczówek, Paszkowice, Pawłówka, Petrykozy, Petrykozy-Cegielnia, Petrykozy-Tartak, Pępków, Piachy, Piaski, Pieńki, Pilichowice, Plebanka, Płaczków, Płóski, Pod Adamowem, Pod Gościńcem, Pod Górami, Pod Górkami, Pod Lasem, Pod Modrzewiną, Pod Olszyną, Pod Sielcem, Pod Zameczkiem, Podbrzóza, Podchoiny, Podgaj, Podgaje, Podgościniec, Podlas, Podlesie, Podlipów, Podwietrak, Połać, Pomyków, Ponikła, Popławy, Popławy-Kolonia, Poręba, Poręba Mroczkowska, Poręby, Poświętne, Prucheńsko Duże, Prucheńsko Małe, Prymusowa Wola, Przedewś, Przepórka, Przydziałki, Przyłęk, Psary, Radonia, Radonia-Kolonia, Radwan, Radzice Duże, Radzice Małe, Radzice-Kolonia, Rowy, Różanna, Ruszenice, Ruszenice-Kolonia, Sasy, Sepno-Radonia, Sędów, Siedlów, Sielec, Sikornik, Sitowa, Skórkowice, Skórkówka, Skronina, Skumros, Sławno, Sławno-Kolonia, Smugi, Sobawiny, Sobień, Soczówki, Sokołów, Solec, Sołek, Stanisławów, Stara Wieś, Stare Błogie, Stare Miasto, Stare Pole, Starostwo, Stasin, Stawowice, Stawowice-Kolonia, Stawowiczki, Stefanów, Stoczki, Stok, Stok-Kolonia, Straszowa Wola, Strzałków, Strzegoszcz, Strzelce, Strzeszkowice, Strzyżów, Studzianna, Stużno, Stużno-Kolonia, Stużno-Kolonia Południowa, Stużno-Kolonia Północna, Sylwerynów, Syski, Szadkowice, Śmiglówka, Świeciechów, Świerczyna, Świnna, Tomaszów, Tomaszówek, Topolice, Trojanowice, Trojanów, Trzebany, Trzebiatów, Trzebina, Trzęsawica, U Górnej Drogi, Unewel, Unewel-Gajówka, Unewel-Kolonia, W Lasku, W Lesie, Warszawianka, Wąglany, Wąglany-Kolonia, Werówka, Widuch, Wielka Wola, Wierzchowisko, Więckówka, Wincentynów, Władysławów, Wola Załężna, Wójcin, Wójcin A, Wójcin B, Wólka Dobromirowa, Wólka Karwicka, Wólka Karwicka-Kolonia, Wólka Kuligowska, Wydraków, Wygnanów, Wygoda, Wygwizdów, Wymysłów, Wysmyk, Wytoka, Za Kanałem, Za Koleją, Za Olszyną, Za Porębami, Zachorzów, Zachorzów-Kolonia, Zajączków, Zakanał, Zakościele, Zakrzów, Zalesie, Zameczek, Zanart, Zaolzie, Zaopłotki, Zapowiedź, Zarzęcin, Zarzęcin Mały, Zdyszewice, Ziębów, Żardki, Żardki-Gajówka, Żardki-Kolonia, Żarnów, Żdżary, Żelazowice, Żelazowice-Kolonia, Żłoby

Powiat pabianicki

Albertów, Annówka, Antoniew, Babice, Babiczki, Barycz, Bechcice, Bechcice-Kolonia, Bechcice-Parcela, Bechcice-Wieś, Bieski, Bogdańce, Borek, Borkowice, Brogi, Brunów, Brzózka, Budy Dłutowskie, Budy Tążewskie, Bychlew, Charbice Dolne, Charbice Górne, Chechło Drugie, Chechło Pierwsze, Czołczyn, Czyżemin, Dąbrowa, Depczyk, Dłutów, Dłutówek, Dobroń, Dobroń Duży, Dobroń Mały, Drzewociny, Dziektarzew, Florentynów, Folusz, Franciszków, Grabczyna, Hermanów, Huta Dłutowska, Huta Janowska, Ignacew, Jadwinin, Janowice, Jastrzębieniec, Jerwonice, Jerwonice-Kolonia, Jeziorko, Józefów, Jutrzkowice, Kajetanów, Kapkazy, Karniszewice, Karolew, Kazimierz, Klimkowizna, Kłucjasz, Kociołki-Las, Kolonia Ldzań, Kolonia Rszew, Kolonia Wola Zaradzyńska, Konin, Konstantynów Łódzki, Konstantynówek, Kozia Wólka, Ksawerów, Kudrowice, Kulig, Kwirynów, Ldzań, Legendzin, Lesieniec, Leszczyny Duże, Leszczyny Małe, Lutomiersk, Łaziska, Łaźce, Łężce, Madaje Nowe, Majówka, Malanów, Markówka, Mianów, Mierzączka Duża, Mierzączka Mała, Mikołajewice, Mikołajewice-Kolonia, Mirosławice, Młodzieniaszek, Mogilno Duże, Mogilno Małe, Molenda, Morgi, Niesięcin, Nowa Gadka, Okołowice, Orpelów, Orpelów-Numerki, Orzechów, Orzk, Pabianice, Pawlikowice, Pawłówek, Petrykozy, Petrykozy-Osiedle, Piątkowisko, Piętków, Pliszka, Pole, Poleszyn, Porszewice, Potaźnia, Półtalarek, Prusinowice, Prusinowiczki, Przygoń, Puczniew, Puczniew-Leonów, Redociny, Róża, Rszew, Rszew-Legionowo, Rszewek, Rydzyny, Rypułtowice, Srebrna Dąbrowa, Stanisławów Nowy, Stanisławów Stary, Stare Miasto, Stary Zdziechów, Stoczki-Porąbki, Szczerki, Szydłów, Szydłówek, Szynkielew, Ślądkowice, Ślądkowice Drugie, Ślądkowice Pierwsze, Świątniki, Świerczyna, Talar, Tążewy, Teklin, Terenin, Trupianka, Widzew, Wincentów, Władysławów, Wola Puczniewska, Wola Zaradzyńska, Wola Żytowska, Wrząca, Wygoda Mikołajewska, Wygoda Zalewska, Wymysłów Francuski, Wymysłów-Enklawa, Wymysłów-Piaski, Wysieradz, Zacisze, Zagrodniki, Zalew, Zdziechów, Zdziechów Nowy, Zdziechów-Kolonia, Zimne Wody, Zofiówka, Zygmuntów, Żabiczki, Żdżary, Żurawieniec, Żytowice

Powiat pajęczański

Adamów, Ameryka, Andrzejów, Anielów, Antonina, Anusin, Augustów, Barany, Beresie Duże, Beresie Małe, Będków, Bieliki, Błaszkowizna, Błota Kruplińskie, Bobrowniki, Bogumiłowice, Bogumiłowice-Kolonia, Borek, Borki, Borowiec, Broszęcin, Brutus, Budki, Bugaj, Bugaj Chorzewski, Bugaj Lipnicki, Bugaj Radoszewicki, Buk, Chorzenice, Chorzew, Chruścińskie, Czechówka, Czerkiesy, Czworaki Broszęckie, Dąbrowa, Dąbrówka, Delfina, Dębowiec Mały, Dębowiec Wielki, Dębowiec-Kolonia, Dolina Borkowa, Dolna, Draby, Dryganek Duży, Dryganek Mały, Dubidze, Dubidze-Kolonia, Dworszowice Kościelne, Dworszowice Kościelne-Kolonia, Dworszowice Pakoszowe, Dwór, Dygudaj, Dylów A, Dylów Rządowy, Dylów Szlachecki, Działoszyn, Działy, Eligiów, Filipowizna, Folwark, Gajęcice-Gajówka, Gajówka Prusicko, Gawłów, Glidzin, Glina Duża, Glina Mała, Głuszyna, Gojsc, Gołębica, Gołębiniec, Gołocin, Gonisko, Górka Rząsińska, Górki, Grabiec, Grabowiec, Graniczno, Grądy-Łazy, Grzybowiec, Gumnisko, Henryków, Holandia, Huby, Huby Reklowskie, Huta, Ignaców, Janki, Janów, Jaworznica, Jedle, Jeziorek, Józefina, Kabały, Kaflarnia, Kapituła, Karczownia, Karczówki, Kasztańska Kolonia, Katarzynopole, Kąty, Kiedosy, Kiełczygłów, Kiełczygłów-Kolonia, Kiełczygłów-Okupniki, Kiełczygłówek, Kije, Kmiecie, Kocia Górka, Kociełek, Kodrań, Kolonia Broszęcin, Kolonia Chorzew, Kolonia Gidelska, Kolonia Lipnik, Komorniki, Komorniki Obrowskie, Koniec, Konstantynów, Kontrewers, Kopanina, Kopy, Kozia Górka, Koziniec, Kruplin Poduchowny, Kruplin Radomszczański, Kruplin Średni, Kruplin-Barbarówka, Kruplin-Gajówka, Kruplin-Parcela, Kruplin-Piaski, Krysiaki, Krysiaki Będkowskie, Krysiaki Broszęckie, Krzynów, Krzyżówka, Ksawerów, Kule, Kurze Miasto, Kurzna, Kuszyna, Kuźnica, Laski, Lendówka, Leśna Niwa, Lipie, Lipina, Lipnik, Lisowice, Lisowice-Kolonia, Ładzin, Ławiana, Łąki, Łążek, Łęczyska, Łężce, Łopaty, Ługi, Łukomierz, Łużyk, Madera, Magdalenka, Majorat, Makowiska, Marcelin, Marchewki, Marcinów, Markowizna, Marzęcice, Mazaniec, Mazurowiec, Michałów, Miedźno, Mierzanów, Miętno, Miroszowy, Młynki, Młyńska Kolonia, Moczydła, Mokre, Mokry Las, Mrowisko, Murowaniec, Na Górce, Nicponie, Niwa, Niwiska Dolne, Niwiska Górne, Niwy, Niżankowice, Nowa Brzeźnica, Nowa Wieś, Nowe Gajęcice, Obrów, Okupniki, Olendry, Olszówka, Opalanki, Orczuchy, Osiedle, Osina Duża, Osina Mała, Ostrołęka, Ostrówek, Otok, Ożegów, Ożegówek, Pajęczno, Papierek, Pasieka, Patoki Małe, Patrzyków, Patrzyków-Grabacze, Patrzyków-Pasieki, Patyków, Pęciaki, Piaski, Piekary, Piekary-Kolonia, Piekiełko, Pieluchy, Pieńki, Pieńki Dębowieckie, Pieńki Dubidzkie, Pieńki Dworszowskie, Pieńki Laskowskie, Pierzyny Duże, Pierzyny Małe, Piskornik, Płaczki, Płaszczyzna, Pod Górkami, Pod Lasem, Pod Łąkami, Pod Tuchaniem, Podgóry, Podgórze, Podlesie, Podładzin, Podmurowaniec, Podolany, Podrwinów, Pogonka, Pomiary, Poręby, Posmykowizna, Praca, Prusicko, Przydatka, Przydatki, Ptakowe, Puchy, Pustkowie, Raciszyn, Radoszewice, Rekle, Rybaki, Rychłowiec, Rychłówek, Rząśnia, Rzędowie, Rzykty, Rżów, Sadowiec, Sadowiec-Niwy, Sadowiec-Pieńki, Sadowiec-Pustki, Sadowiec-Wrzosy, Sęsów, Siedlec, Siemkowice, Sierociniec, Siwierzyzna, Skąpa, Skoczylasy, Słomiana, Smolarnia, Smolarze, Sowy, Stachurowizna, Stanisławek, Stanisławów, Stara Brzeźnica, Stara Wieś, Stare Gajęcice, Stary Ogród, Staw, Stoczki, Stróża, Stróża-Kolonia, Strzelce Wielkie, Strzelce Wielkie-Kolonia, Studzienica, Sucha, Suchowola, Sulmierzyce, Sulmierzyce-Kolonia, Szczepany, Szczyty, Szewczyki, Ścięgna, Środkowa, Tasarze, Tądle, Tomaszówka, Trębaczew, Trębaczew Poduchowny, Trzcinica, Trzciniec, Trzebca, Tuchań, Tuszyn, Ugoda, Walewice, Ważne Młyny, Węże, Wichernik, Widogoszcz, Wierzba, Wiewiec, Wiewiec Poduchowny, Winek, Wistka, Wistka-Kolonia, Wiśniów, Wojewodzizna, Wola Jankowska, Wola Wiewiecka, Wola Wydrzyna, Wójtostwo, Wólka Prusicka, Wręczyca, Wydrzynów, Wykno, Wyręba, Wyrwas, Za Górą, Zabrzezie, Zagóra, Zalesiaki, Zalesiaki-Pieńki, Zamoście, Zamoście-Kolonia, Zapole, Zasusze, Zawodzie, Zielęcin, Zimna Woda, Zmyślona, Zychy, Źródła, Żabia Ulica, Żary

Powiat piotrkowski

Abram, Adamów, Adelinów, Adolfinów, Aleksandrów, Anielów, Antonielów, Apolonka, Baby, Bagno, Bankówka, Barkowice, Barkowice Mokre, Batorówka, Bazar, Bąkowa Góra, Bąkowiec, Bęczkowice, Bęczkowice Poduchowne, Będzyn, Biała Róża, Biała-Kolonia, Białek, Białkowice, Białkowice-Młyn, Białocin, Bieżywody, Bilska Wola, Bilska Wola-Kolonia, Biskupia Wola, Bleszyn, Blizin, Bogdanów, Bogdanów-Kolonia, Bogumiłów, Bogusławice, Bolesławów, Borek, Borowa, Borowa-Kolonia, Borowiec, Boryszów, Boryszówek, Borzęcin, Bronisławów, Brudaki, Bryszki, Brzezie, Brzezie-Piła, Brzoza, Brzoza-Kolonia, Budków, Budy, Budy Porajskie, Budy Szynczyckie, Budynek, Bujnice, Bujniczki, Bujny, Bukowina, Cegielnia Moszczenicka, Cekanów, Chaptyzów, Ciechomin, Cieszanowice, Cieśle, Cieślin, Cisowa, Cisowa-Kolonia, Czarnocin, Czartek, Czartoryja, Czerno, Dalków, Daniszewice, Daszówka, Dąbie Dobreńskie, Dąbrowa, Dąbrowa nad Czarną, Dąbrowa-Kolonia, Dąbrówka, Dęba, Dęba-Majstry, Dębina, Dębowa Góra, Dębowa Góra-Kolonia, Dębsko, Dobra Woda, Dobrenice, Dobreniczki, Doliska, Dolna Wieś, Doły Brzeskie, Dorotów, Dorszyn, Drzemana Wola, Dworaków-Kolonia, Dziesiątka, Dziewuliny, Dzięciary, Dziwle, Dziwle-Parcela, Elżbinów, Fałek, Fandulanka, Felicja, Folwark, Franki, Gać, Gaj, Gajkowice, Gajówka Adamów, Gawrony-Kępa, Gazomia Nowa, Gazomia Stara, Gazomka, Gąski, Gieski, Glina, Gniewosy, Golesze Duże, Golesze Małe, Golesze-Parcela, Gomulin, Gomulin-Kolonia, Gościmowice Drugie, Gościmowice Pierwsze, Gościnna, Górki, Góry Rdułtowskie, Grabica, Grabica-Kolonia, Grabina Wola, Grabostów, Grabowiec, Grobla, Gutów Duży, Gutów Mały, Huby, Huta, Ignaców, Ignaców Poduchowny, Ignaców Szlachecki, Iłów, Imielnia, Jadwinów, Jaksonek, Janikowice, Janów, Janówka, Jarosty, Jaroszewizna, Jawora, Jelica, Jeżów, Jeżówka, Jeżówka Piwakowska, Józefina, Józefów, Juliopol, Justynów, Kacankowizna, Kacprów, Kaczorków, Kafar, Kaleń, Kalinki, Kalinków, Kalska Wola, Kałek, Kamienna, Kamienna Góra, Kamienny Most, Kamionki, Kamocin, Kamocinek, Kamocinek-Kolonia, Kamocka Wola, Karczówka, Karczunek, Karczunek nad Lasem, Kargał-Las, Karlin, Karolew, Karolinów, Kawęczyn, Kazimierzów, Kąty, Kępina, Kęszyn, Kiełczówka, Kisiele, Klementynów, Kłudzice, Kobyłki, Kobyłki-Kolonia, Kociołki, Kolonia, Kolonia Bujnice, Kolonia Bujniczki, Kolonia Gorzędów, Kolonia Kotków, Kolonia Krzemieniewice, Kolonia Mierzyn, Kolonia Plucice, Kolonia Ręczno, Kolonia Żuchowice, Kolonijka, Koło, Komorniki, Kopanina, Korczunek, Korea, Korytnica, Kosów, Kotków, Kotuszów, Koza, Kozierogi, Kozierogi-Kolonia, Krężna, Krężna-Kolonia, Krosno, Krosno-Biadów, Krosno-Huby, Krosno-Bugaj, Krosno-Dąbrowy, Krosno-Ludwików, Krupa, Krzemieniewice, Krzepczów, Krzepczów Nowy, Krzepczów Stary, Krzewiny, Krzykowice, Krzyżanów, Krzyżanów-Kolonia, Krzyżówka, Kukurędy Dębowskie, Kurnędz, Kuznocin, Kuźnica Żerechowska, Las, Laski, Lemiesz, Lemiesz-Zwierzyniec, Leonów, Lesiopole, Lesisko, Lewkówka, Longinówka, Lubanów, Lubiaszów, Lubiatów, Lubiatów-Kolonia, Lubiatów-Zakrzew, Lubień, Lubonia, Lucynów, Ludwików, Lutosławice Rządowe, Lutosławice Szlacheckie, Łazy, Łazy Duże, Łazy-Dąbrowa, Łazy-Dąka, Wola Kamocka-Kolonia, Wola Kotkowska, Wola Krzysztoporska, Wola Kutowa, Wola Moszczenicka, Wola Niechcicka Stara, Wola Rokszycka, Wolbórz, Wolbórz-Kafar, Wolica, Woźniki, Woźniki-Kolonia, Wójtostwo, Wólka Skotnicka, Wroników, Wydryniwa, Wygnanów, Wygoda, Wygwizdów, Wykno, Wypalenisko, Wyrębel, Za Cmentarzem, Zaborów, Zacisze, Zagrobla, Zalesice, Zalesice-Kolonia, Zalesie, Zamłynie, Zamość, Zamość-Folwark, Zamość-Kolonia Druga, Zamość-Kolonia Pierwsza, Zawada, Zawodzie, Zbyłowice, Zmożna Wola, Zofiówka, Zosin, Zygmuntów, Żachta, Żarnowica Duża, Żarnowica Mała, Żądło, Żerechowa, Żerechowa-Kolonia, Żeronie, Żuchowice, Żychlin, Żywocinbrówka, Łazy-Kolonia, Łęczno, Łęg Majkowski, Łęg Ręczyński, Łęki Królewskie, Łęki Szlacheckie, Łochyńsko, Łużyk, Łysa Góra, Maciejek, Magdalenka, Majdany, Majdany-Kolonia, Majkowice, Majków Duży, Majków Mały, Majków Średni, Majków-Folwark, Maleniec, Marianek, Marianów, Matyldów, Mąkolice, Michałów, Mierzyn, Mikołajów, Milejowiec, Milejów, Milejów-Kolonia, Miłaków, Młoszów, Młynary, Młynek Dobreński, Młynek Poduchowny, Modrzewek, Mogile, Molina, Moników, Moszczenica, Moszczenica Poduchowna, Murowaniec, Mysiaki, Mzurki, Mzurki-Kolonia, Nad Pilicą, Nad Stawem, Nakielniki, Niechcice, Niewierszyn, Niwa Wolińska, Niwy, Niwy Jutroszewskie, Nowa Huta, Nowa Wieś, Nowe Proszenie, Nowinki, Noworybie, Nowy Józefów, Nowy Lubiaszów, Ochota, Ogrodzona, Ojrzeń, Olendry, Olszyna, Olszyny, Opoczniaki, Oprzężów, Ostrów, Ostrów-Cegielnia, Ostrówek, Papieże, Papieże-Kolonia, Parzniewice, Parzniewice Duże, Parzniewice Małe, Parzniewiczki, Paskrzyn, Paskrzyn-Podole, Pastwisko, Pawłów Dolny, Pawłów Górny, Pawłów Szkolny, Piachy, Piaski, Piekarki, Piekary, Pieńki, Pieńki Gorzkowskie, Pieńki Karlińskie, Pieńki Sierosławskie, Pieńki Stolarskie, Piła, Piotrów, Piwaki, Piwatki, Placówka, Plucice, Pocieszna Górka, Pociosek, Pod Choinami, Pod Koleją, Pod Lasem, Podkałek, Podklasztorze, Podkurnędz, Podlesisko, Podlubień, Podolin, Podolin-Kolonia, Podstole, Podwłodzimierzów, Polanka, Pole pod Polichnem, Polesie, Poleśna, Polichno, Polichno Duże, Polichno Małe, Polichno-Budy, Pomyków, Poniatów, Poraj, Porąbka, Poręba, Poręba Sobakowska, Porosło, Powęziny, Praca, Proszenie, Przedmieście, Przewóz, Przydatki, Przygłów, Przykopy, Psarki, Psary Stare, Psary Witowskie, Psary-Lechawa, Pustkowie, Pysowa, Raciborowice, Radońka, Radziątków, Rajsko Duże, Rajsko Małe, Raków, Raków Duży, Rdułtowice, Reczków Nowy, Reducz, Resztówka, Ręczno, Rękoraj, Rogów, Rokszyce, Rokszyce Drugie, Romanówka, Rozprza, Rożenek, Ruda-Papiernia, Rusociny, Rusociny-Parcela, Ruta Żeromska, Ryszardów, Rzepki, Rzepki Szlacheckie, Rzepki Włościańskie, Rzepki-Lesisko, Salkowszczyzna, Sieczka, Siedliska, Sieradz, Sierosław, Siomki, Siucice, Siucice-Kolonia, Siucice-Młyn, Skalasta, Skotniki, Skrzynki, Sobaków, Sobakówek, Sobocin, Sosnowice, Sosnowiec, Srock, Srock Prywatny, Srock Rządowy, Stanisławów, Stara, Stara Kolonia, Stara Wieś, Stare Proszenie, Stary Justynów, Stary Lubiaszów, Stary Paskrzyn, Stefanów, Stefanówka, Stobnica, Stobnica-Piła, Stradzew, Straszów, Straszówek, Studzianki, Studzianki-Kolonia, Studzianki-Osada Młyńska, Sulejów, Sulimów, Sute Mosty, Swolszewice Duże, Swolszewice-Działy, Swolszewice-Huby, Szarbsko, Szczepanowice, Szczukocice, Szydłów, Szydłów-Kolonia, Szydłówka, Szymanów, Szynczyce, Ściegny, Ślepietnica, Świątniki, Świerczyńsko, Taraska, Taraska-Kolonia, Taraska-Niwy, Teklin, Tomawa, Tomawa Olszyńska, Tomawa-Kolonia, Truszczanek, Trzchów, Trzepnica, Trzepnica-Kolonia, Trzy Morgi, Turlej, Twardosławice, Tychów, Ukraina, Uszczyn, W Lesisku, Wacławów, Wdowinów, Węgrzynów, Wiatka, Wielki Staw, Wielkopole, Wilkoszewice, Wilkowice, Winduga, Witów, Witów-Kolonia, Władysławów, Włodzimierzów, Wola Bogdanowska, Wola Bykowska, Wola Kamoc

Powiat Piotrków Trybunalski

Belzatka, Budki, Bugaj, Byki, Byki-Kolonia, Daszówka, Dymacz, Karolinów, Kleszcz, Krakówka, Meszcze, Michałów, Moryca, Pawłówka, Piotrków Trybunalski, Raków, Raków Mały, Szczekanica, Świerczów, Twardosławice, Wierzeje

Powiat poddębicki

Adamka, Adamów, Aleksandrówek, Aleksandrówka, Alfonsów, Ameryka, Annów, Antoniew, Antoniew-Lubocha, Antonina, Antoninów, Anusin, Babiniec, Babiocha, Balin, Bałdrzychów, Bałuty, Bardzynin, Bąki, Biernacice, Bliźnia, Boczki, Bogucice, Borek, Borki, Borki Drużbińskie, Borki Lipkowskie, Borowisko, Borysew, Borzewisko, Bratków Dolny, Bratków Górny, Brodnia, Brodnia-Kolonia, Bronów, Bronówek, Brudnów Czwarty, Brudnów Drugi, Brudnów Piąty, Brudnów Pierwszy, Brudnów Stary, Brudnów Trzeci, Brudnówek, Brzeg, Brzezinki, Brzeziny, Brzozówka, Budki, Budy Bratkowskie, Budy Jeżewskie, Budy Rudzkie, Budy Uniejowskie, Budzynek, Bugaj, Busina, Busina-Kolonia, Byczyna, Byków, Charchów Księży, Charchów Pański, Chodaki, Chodów, Chropy, Chropy-Kolonia, Ciężków, Czekaj, Czepów, Czepów Górny, Czepów Średni, Człopki, Człopy, Cztery Chałupy, Dalików, Dąbrowa, Dąbrowa Lubolska, Dąbrówka, Dąbrówka Folwarczna, Dąbrówka Górna, Dąbrówka Nadolna, Dąbrówka Szadkowska, Dąbrówka Woźnicka, Dęby, Dobrzań, Dołek, Domaniew, Domaniewek, Dominikowice, Dorszlejn, Drużbin, Drwalew, Duża Zelgoszcz, Dybów, Dziadów, Dzierzązna, Dzierzązna Szlachecka, Dzierżanów, Dzierżawy, Egipt, Emilianów, Eufemia, Ewelinów, Falbożyce, Felicjanów, Feliksów, Feliksówka, Ferdynandów, Ferdynandów Górny, Fiki, Fułki, Gajówka-Kolonia, Gajówka-Parcel, Gajówka-Wieś, Gibaszew, Glapki, Głogowiec, Golice, Gólczewo, Góra Bałdrzychowska, Góra Bałdrzychowska-Kolonia, Górki Zadzimskie, Góry Golickie, Grabina, Grabinka, Grabiszew, Grabowa, Grocholice, Grodzisko, Hilarów, Hipolitów, Huta Bardzyńska, Idzikowice, Idzikowice Generalne, Idzikowice-Pielgrzymy, Iwonie, Izabela, Jabłonka, Jadwichna, Jadwisin, Janaszów, Janin, Janki, Jankowice, Janów, Jarugów, Jasienie, Jaszczurów, Jatki, Jawornia, Jeżew, Józefka, Józefów, Józefów-Kolonia, Julianów, Kaczyń, Kalinki, Kalinówka, Kałów, Karnice, Karolew, Karolinów, Kazimierzew, Kazimierzów, Kiełpin, Kiki, Kirchol, Klapitka, Klementów, Kłoniszew, Kłódno, Kłódno-Kolonia, Kłódno-Stacja, Kobylniki, Kolonia Byczyna, Kolonia Skotnicka, Kolonijka, Kołoszyn, Konopnica, Kontrewers, Kopczyki, Kościelnica, Kozanki Wielkie, Koziny, Kraczynki, Krasnołany, Kraszyn, Kresy, Krępa, Krowica, Krócice, Krzemieniew, Krzepocinek, Krzyżówki, Ksawercin, Księża Wólka, Księże Kowale, Księże Młyny, Kuciny, Kuczki, Kulasy, Kwiatkowizna, Lekaszyn, Leokadiew, Leszkomin, Leśnik, Lewiny, Lipa, Lipki, Lipnica, Lubiszewice, Lubocha, Lubola, Łąki, Łążki, Łębno, Łęczyca, Łęg, Łęg Baliński, Łęg Popowski, Łężki, Łężki-Kolonia, Łężki-Parcel, Łysa Górka, Łyszkowice, Madaje Stare, Madajka, Maksymilianów, Malenie, Mała Zelgoszcz, Małe, Mały Orzeszków, Małyń, Marcinów, Marynki, Marysin, Mrowiczna, Mrówna, Myszki, Nadzieleni, Napoleonów, Nasale, Ner, Ner-Kolonia, Ner-Parcel, Nerki, Niedźwiadne, Niemysłów, Niewiesz, Niewiesz-Kolonia, Nowa Dąbrowa, Nowa Grabina, Nowa Wieś, Nowe Ralewice, Nowiny, Nowy Feliksów, Nowy Gostków, Nowy Pudłów, Nowy Świat, Odwet, Oleśnica, Olszynki, Orzeszków, Orzeszków-Kolonia, Osada, Osina, Osowiec, Ostrowsko, Ostrów, Otok, Pałki, Panaszew, Panaszewek, Parądzice, Pastwiska, Paulina, Pauzew, Pełczyska, Pęczniew, Pęgów, Piachy, Piaski, Pieńki, Pietrachy, Piła, Piotrów, Plewnik, Plewnik Pierwszy, Poborowce, Pod Góry, Poddębice, Podgórcze, Podolszyna, Poduchowne, Polesie, Popów, Popów-Kolonia, Porczyny, Powodów Drugi, Powodów Pierwszy, Powodów Trzeci, Pólko, Praga, Proboszczówka, Pruśno, Przekora, Przybyszew, Przydziałeczki, Przydziałki, Przywidz, Psary, Psia Górka, Pudłówek, Pustkowie, Ralewice, Rąkczyn, Rejmontów, Rochowo, Rodrysin, Rogatek, Rogatki, Rozcieszyn, Rozynów, Rożniatów, Rożniatów-Kolonia, Ruda Jeżewska, Rudniki, Rudunki, Rzechta Drużbińska, Rzeczyca, Rzym, Sachalina, Sadzisko, Saków, Sarnów, Sarnówek, Sempółki, Sędów, Siedlątków, Siedliska, Sikory, Siostrów, Skęczno, Skotniki, Smug, Sowiniec, Sowizna, Spędoszyn, Spędoszyn-Kolonia, Spycimierz, Spycimierz-Kolonia, Stacja Poddębice, Stanisławów, Stara Dąbrowa, Stara Grabina, Stara Wieś, Stare Role, Starówka, Stary Gostków, Stary Powodów, Stary Pudłów, Starzynki, Starzyny, Stawki, Stefanów, Sucha, Sucha Dolna, Sucha Górna, Suchorzyn, Suchorzynek, Suchy Las, Sworawa, Symonia, Szarów, Szarów Księży, Szarów Pański, Szczawno Rzeczyckie, Szczyty, Szczyty A, Szczyty B, Szczyty W, Szklanki, Śmiechów, Światonia, Tarnowa, Tobolice, Truskawiec, Tumusin, Tur, Ubysław, Ujazd, Ułany, Uniejów, Urszulin, Ustronie, Walentynów, Wandówka, Wartkowice, Wielenin, Wielenin-Kolonia, Wielkopole, Wierzbowa, Wierzbowa Woźnicka, Wierzbówka, Wierzchy, Wieścice, Wilamów, Wilamówka, Wilczków, Wilczyca, Wilkowice, Wilków, Wiorzyska, Witów, Władysławów, Włodzimierzów, Wojciechów, Wola Bankowa, Wola Dąbska, Wola Flaszczyna, Wola Niedźwiedzia, Wola Pomianowa, Wola Przedmiejska, Wola Sipińska, Wola Zaleska, Wola-Dąbrowa, Woźniki, Wólka, Wólka Łyszkowska, Wólka Smolana, Wólki, Wrzoski, Wychylówek, Wycinki, Wydzierki, Wykaźniki, Wylazłów, Wyrębów, Wyrobki, Zaborów, Zacisze, Zadzim, Zagórki, Zagórzyce, Zagrodniki, Zakrzew, Zalesie, Zamłynie, Zamojszczyzna, Zarębów, Zawada, Zawady, Zdrzychów, Zelgoszcz, Zieleń, Zielona Wygoda, Złotniki, Złotniki Poprzeczne, Złotniki-Kolonia, Zygmuntów, Zygry, Żabieniec, Żerniki

Powiat radomszczański

Adamów, Aleksandrów, Amelin, Anielin, Antoniów, Antopol, Archaniołów, Babczów, Bajkowizna, Barak, Barczkowice, Bartodzieje, Bartodzieje Bankowe, Bartodzieje Podleśne, Bartodzieje Włościańskie, Barwinek, Barycz, Będkowszczyzna, Będzyn, Biestrzyków Mały, Biestrzyków Wielki, Blok Dobryszyce, Błonie, Błoto, Bobry, Bogusławów, Bogwidzowy, Borecznica, Borki, Borowa, Borowiec, Borowiecko, Borowiecko-Kolonia, Borzykowa, Borzykówka, Brodowe, Brudzice, Brylisko, Brzezinki, Brzeziny, Brzostek, Budy, Budy Nosalewickie, Budzów, Bugaj, Bugaj Dmeniński, Bugaj Zakrzewski, Bukienka, Bysiów, Cadów, Cadówek, Celina, Cerkawizna, Chaba Klizińska, Chałupki, Chałupy, Chaptyzów, Chełmo, Choina, Choiny, Chrostowa, Chruścin, Chrzanowice, Chylczów, Cieszątki, Ciężkowice, Ciężkowiczki, Cyganka, Czarny Las, Czarny Las-Kolonia, Czech, Czechowiec, Czekaj, Danielów, Dawidów, Dąbrowa, Dąbrowa Lipowska, Dąbrowa Wiewiórowska, Dąbrówka, Dąbrówka Lgocka, Dębowiec, Długie, Dmenin, Dobryszyce, Dudki, Dziady, Dziecin-Wyszyna, Dziepółć, Elżbietów, Ewina, Faliszew, Feliksów, Ferdynandów, Florentynów, Folwark, Folwarki, Frachowiec, Fryszerka, Gaj, Gaj Zuzowski, Galonki, Gałkowice Nowe, Gałkowice Stare, Gąszczówka, Gembartówka, Gepnerów, Gertrudów, Gidle, Gomunice, Goszczowa, Gowarzów, Górki, Góry Mokre, Góry Suche, Grabowie, Grabowiec, Graby, Granice, Grobelka, Grobla, Grodzisko, Gruszczywie, Grzebień, Guławy, Gustawów, Hamborowa, Henryków, Holendry, Huby Dobryszyckie, Huby Kotfińskie, Huby Ruszczyńskie, Huby Wierzbickie, Hucisko, Hucisko Małokobielskie, Hucisko Przybyszowskie, Huta, Huta Brudzka, Huta Drewniana, Huta Drewniana-Kolonia, Huta Porajska, Huta Przerębska, Ignaców, Jabłonna, Jachimowizna, Jacków, Jadwinówka, Jagodnik, Jankowice, Janów, Janów Wolski, Jarzębina, Jasień, Jaskółki, Jatno, Jedlno Drugie, Jedlno Pierwsze, Józefina, Józefka, Józefów, Józefów Stary, Kajetanowice, Kajetanów, Kajetanówka, Kaleń, Kalinki, Kamieńsk, Kamionka, Karczów, Karkoszki, Karolinów, Karsy, Kartuzy, Katarzynów, Kawęczyn, Kawęczyn-Parowa, Kąsie, Kąty, Kępa, Kietlin, Klapacz, Klaryny, Klekotowe, Klekowiec, Kletnia, Klizin, Kmiecizna, Kobiele Małe, Kobiele Małe-Kolonia, Kobiele Wielkie, Kocierzowy, Koconia, Kodrąb, Kolonia Dobryszyce, Kolonia Krępa, Kolonia Lgota, Kolonia Myśliwczów, Kolonia Policzko, Kolonia Przerąb, Kolonia Strzałkowska, Koło Cmentarza, Konradów, Konstantynów, Koń, Kopaliny, Koperczyzna, Korytno, Kosówka, Koszary, Kotfin, Kotlewy, Kozia Woda, Kozie Pole, Koźniewice, Kraszewice, Krery, Kresy, Krępa, Kruszyna, Krzętów, Krzywanice, Kubiki, Kuchary, Kudłata Wieś, Kurzymąka, Kuźnica, Lefranów, Leonów, Leszczyna, Lgota Wielka, Lipie, Lipowczyce, Lipowczyce-Bór, Lipowczyce-Polany, Locanie, Ludwików, Ludwinów, Ładzice, Łagiewniki, Łazów, Łazy, Łączki, Łączkowice, Łowicz, Magdalenki, Majdan, Maksymów, Maluszyn, Malutkie, Mała Wieś, Marianka, Martelicha, Masłowice, Mękwa, Michałopol, Michałów, Miejskie Pola, Miłaczki, Młyn Dolny, Młynek, Młyny Nosalewickie, Młyńczysko, Moczydła, Modła, Mojżeszów, Mosty, Mościska, Myśliwczów, Nad Szosą, Nadolnik, Nadrożna, Napoleonów, Niedośpielin, Niesulów, Niwa Goszczowska, Niwa Korycińska, Niwa Zagórska, Niwki, Norbertów, Nosalewice, Nowy Kowalowiec, Nowy Widok, Nurek, Ochocice, Ochotnik, Odrowąż, Ojrzeń, Okrajszów, Oleksówka, Olszowiec, Olszynki, Orzechów, Orzechówek, Ostoja, Otocze, Ozga, Paciorkowizna, Papiernia, Pągów, Perzyny, Piaski, Piaszczyce, Piaszczyce-Kolonia, Pieńki Krzywańskie, Pierzaki, Piła, Piła Ruszczyńska, Pirowy, Piskorzeniec, Piskorzyniec, Pławidła, Pławno, Płoszów, Pniaki, Pod Bożywolą, Pod Górą, Pod Muchańcem, Podcerkawizna, Podjezioro, Podkrosno, Podświerk, Pogorzałka, Polichno, Policzko, Politki, Popielarnia, Poprzeczne Przyłanki, Poręba, Posada, Posadówka, Pratkowice, Przedbórz, Przerąb, Przyborów, Przybyszów, Przydatki Przybyszowskie, Przyłanki, Przyłanki-Leśniczówka, Psarki, Pudzików, Pukarzów, Pytowice, Radomsko, Radziechowice Drugie, Radziechowice Pierwsze, Radzimia, Reczków Stary, Rejtan Drugi, Rejtan Pierwszy, Rędziny, Rogaczówek, Rogaszyn, Rogi, Rozpęd, Rożny, Rózia, Ruda, Rudka, Ruszczyn, Rzejowice, Sady, Saniki, Secówka, Sekursko, Seweryn, Sewerynów, Silnica, Silniczka, Silniczka-Osada, Siódemka, Skrzypiec, Słostowice, Smotryszów, Smuga, Sokola Góra, Sokoły, Sowin, Sowiniec, Spalastry, Sroków, Stanisławice, Stara Wieś, Stary Kowalowiec, Stary Widok, Stefania, Stępki, Stęszów, Stobiecko Miejskie, Stobiecko Szlacheckie, Stobiecko Szlacheckie-Kolonia, Strzała, Strzałków, Strzelce Małe, Sucha Wieś, Sudzin, Sudzinek, Szczepocice Prywatne, Szczepocice Rządowe, Szpinalów, Szpinalów Dolny, Szpinalów Górny, Szpinalów Średni, Szreniawa, Ściegny, Świerczyny, Świnia Krzywda, Taras, Tarki, Teodorów Mały, Teodorów Wielki, Tomaszów, Trzebce, Turznia, Tworowice, Ujazdówek, Wąglin, Wejża, Węgliska, Widawka, Widoma, Wielgomłyny, Wielgomłyny Poduchowne, Wielki Bór, Wierzbica, Wierzbowiec, Wierzchlas, Wiewiórów, Wilki, Władysławów, Włodzimierz, Włynice, Wojciechów, Wojnowice, Wola Blakowa, Wola Jedlińska, Wola Korycińska, Wola Kuźniewska, Wola Malowana, Wola Przedborska, Wola Przerębska, Wola Rożkowa, Wola Życińska, Woźniki, Wójcik, Wólka Bankowa, Wólka Pytowska, Wólka Włościańska, Wrony, Wygoda, Wygwizdów, Wymysłów, Wymysłówek, Wyrębiska, Za Górą, Za Kościołem, Za Wodą, Zabłocie, Zabrodzie, Zabrodzie Silnickie, Zacisze, Zagacie, Zagórze, Zakrzew, Zakrzówek, Zakrzówek Szlachecki, Zalesice, Zalesiczki, Zalesie, Załawie, Zapolice, Zastawie, Zawodzie, Zdania, Zielonka, Zrąbiec, Zuzowy, Zygmuntów, Żaby, Żarki, Żeleźnica, Żencin, Żytno

Powiat rawski

Aleksandrów, Aleksandrówka, Amirowice, Annosław, Antoninów, Babsk, Biała Rawska, Biała Wieś, Białogórne, Białojanków, Błażejewice, Bogusławki Duże, Bogusławki Małe, Boguszyce, Boguszyce Małe, Broniew, Bronisławów, Brzozówka, Bujały, Byczki, Byki, Byszewice, Celinów, Chodnów, Chrusty, Chrząszczew, Chrząszczewek, Cielądz, Dańków, Dziurdzioły, Franklin, Franopol, Gacpary, Gaj, Galinki, Galinki-Parcela, Galiny Duże, Garłów, Głuchówek, Gogolin, Gołyń, Gośliny, Grabice, Grzymkowice, Gułki, Helenów, Huta Wałowska, Jajkowice, Jakubów, Janolin, Janów, Jelitów, Józefów, Julianów, Julianów Lesiewski, Julianów Raducki, Kaleń, Kaliszki, Kawęczynek, Kazimierzów, Kłopoczyn, Komorów, Konopnica, Konstantynów, Koprzywna, Krukówka, Księża Wola, Kuczyzna, Kurzeszyn, Kurzeszynek, Leopoldów, Lesiew, Lewin, Linków, Lipna, Lubania, Lutkówka, Lutobory, Łaszczyn, Mała Wieś, Małgorzatów, Marchaty, Marianów, Matyldów, Mroczkowice, Narty, Niemgłowy, Niemirowice, Niwna, Nowa Mała Wieś, Nowa Rossocha, Nowa Skarbkowa, Nowa Wojska, Nowe Lutobory, Nowe Przyłuski, Nowe Sadkowice, Nowe Sierzchowy, Nowe Szwejki, Nowy Chodnów, Nowy Głuchówek, Nowy Kaleń, Nowy Kłopoczyn, Nowy Komorów, Nowy Kurzeszyn, Nowy Regnów, Nowy Trębaczew, Olszowa Wola, Orla Góra, Osada Dolna, Ossa, Ossowice, Pachy, Paprotnia, Parolice, Pasieka Wałowska, Pągów, Pilawy, Podlas, Podlesie, Podsędkowice, Podskarbice Królewskie, Podskarbice Szlacheckie, Poduchowizna, Pokrzywna, Porady Górne, Prusso, Przewodowice, Przyłuski, Pukinin, Rawa Mazowiecka, Regnów, Rogówiec, Rokitnica-Kąty, Rokszyce, Rosławowice, Rossocha, Rudka, Rylsk, Rylsk Duży, Rylsk Mały, Rzeczków, Rzymiec, Sadkowice, Sanogoszcz, Sierzchowy, Skarbkowa, Sławków, Słupce, Soszyce, Sowidół, Stanisławów, Stara Rossocha, Stara Wieś, Stara Wojska, Stare Byliny, Stare Niemgłowy, Stary Dwór, Stolniki, Studzianek, Studzianki, Szczuki, Szwejki Małe, Szwejki Wielkie, Ścieki, Świnice, Tatar, Teodozjów, Teresin, Trębaczew, Tuniki, Turobowice, Uciąchy, Wałowice, Wilcze Piętki, Wilkowice, Wisówka, Władysławów, Wola-Chojnata, Wołucza, Wólka Babska, Wólka Lesiewska, Wólka Strońska, Wylezinek, Zabłocie, Zaborze, Zagórze, Zakrzew, Zarzecze, Zawady, Zielone, Zofianów, Zofiów, Zuski, Żelazna, Żurawia, Żurawka, Żydomice

Powiat sieradzki

Adamczyki, Adamki, Aleksandria, Andrzejówka, Antonin, Augustynów, Baby, Barczew, Bartochów, Baszków, Bednarskie, Bednarze, Bednarzec, Bery, Będków, Biesiec, Binek, Biskupice, Bliźniew, Bloki, Błaszki, Błota, Bobrowniki, Bocieniec, Bogumiłów, Bogumiłów-Kolonia, Bogusy, Borek, Borek Goszczanowski, Borek Lipiński, Borki, Borowiska, Borowizna, Borysławice, Borzewisko, Borzęckie, Brączynno, Brąszewice, Bronisławów, Brończyn, Broszki, Broszki-Kolonia, Browarek, Brudzew, Brzezinka, Brzeziny, Brzeźnica, Brzeźnio, Brzozowiec, Buczek, Budy, Budziczna, Bugaj, Bujnów, Bukowiec, Bukowina, Bukowskie, Burdynówka, Burzenin, Byk, Cegielnia, Celinówek, Cerklina, Chabie, Chabierów, Chajew, Chajew-Kolonia, Chałupki, Charłupia Mała, Charłupia Wielka, Charłupia-Las, Checwoda, Chlewo, Chmielnik, Chociszew, Chodnik, Chojne, Chorążka, Chrzanowice, Chwalęcice, Ciągnisze, Cichosze, Cielce, Cieluchy, Cienia, Ciołki, Ciupki, Czarna, Czarnysz, Czartki, Czartki Duże, Czartki Małe, Czartoryja, Czekaje, Czerniaków, Dąbrowa Miętka, Dąbrowa Wielka, Dąbrówka, Depy, Dębieniec, Dębina, Dębiniec, Dębołęka, Dębowiec, Długie Działy, Doliny, Doły, Domaniew, Drzązna, Duszniki, Dworek, Działy, Dziebędów, Dzierlin, Dzierlin A, Dzierlin B, Dzierzązna, Dzięcioły, Dzigorzew, Edmundów, Elewator, Emilianów, Felinka, Filipinów, Filipole, Gać Warcka, Gaj, Galbierka, Gałki, Garbów, Gawłowice, Gęsina, Gęsówka, Glinno, Głaniszew, Godynice, Godynice Poduchowne, Golków, Gołuchy, Goszczanów, Gozdeckie, Gozdy, Góra, Górki, Góry Strachanowskie, Grabinka, Grabostaw, Grabowiec, Grabówka, Grabska Wieś, Grądy, Grobelka, Grobelne, Gronów, Gronówek, Grójec Mały, Grójec Wielki, Gruszczyce, Gruszczyce Poduchowne, Grzyb, Grzybki, Grzymaczew, Grzymaczew-Kolonia, Gzików, Helenów, Herby, Huta Klonowska, Huzarki, Inczew, Izabela, Jakubice, Janków, Janówek, Janówka, Jarocice, Jasionna, Jaskółka, Jastrząb, Jaźwiny, Jaźwiny Leśne, Jeziorko, Jeziorsko, Jeziory, Jeziory-Kolonia, Jeże, Jędrasy, Jędrzejsko, Jończyki, Józefka, Józefów, Józefów-Wiktorów, Julianówka, Justynów, Kalinki, Kalinowa, Kamasówka, Kamasze, Kamaszka, Kamieniki, Kamienna-Kolonia, Kamienna-Wieś, Kamilew, Kamionacz, Kamionacz Poduchowny, Kamionaczyk, Kamionka, Kapie, Karolina, Karsznie, Kaszew, Kawęczynek, Kazanka, Kazimierów, Kaźmierzec, Kąśnie, Kiełbasy, Kije, Kisielizna, Kita, Kity, Klekoty, Kliczków Mały, Kliczków Wielki, Kliczków-Kolonia, Kliny, Klonowa, Klonowa Poduchowna, Klonów, Klonówek, Klonówka, Kłocko, Kobierzycko, Kobylanka, Kobylarka, Kobylniki, Kocia Góra, Kociołki, Kociszówek, Kokoszki, Kolasa, Kolonia Czwarta, Kolonia Druga, Kolonia ku Stacji, Kolonia Niechmirów, Kolonia Okręglica, Kolonia Pierwsza, Kolonia pod Piotrowicami, Kolonia Trzecia, Kołdów, Kołdów-Jarki, Kołdów-Pustkowie, Kołek, Komorniki Leliwskie, Koniówka, Kopacz, Kopanina, Korne, Korzenica, Kosatka, Kostrzewice, Koszary, Kościerzyn, Kowale, Koziarek, Kozy, Koźliny, Krąków, Kresy, Krępica, Króle, Krzaki, Krzakowizna, Krzywda, Krzyżanka, Krzyżówka, Kupisze, Kurek, Kurek Średni, Kurpie, Kuśnie, Kuźnica Błońska, Kuźnica Zagrzebska, Kuźnica Zagrzebska-Kolonia, Kuźniczka, Kwasków, Lary, Lasek, Laski, Legionowo, Leliwa, Lesiaki, Leśniki, Letniska, Lewa Kolonia, Ligota, Lipicze, Lipicze Górne, Lipicze-Olendry, Lipie, Lipiny, Lipka, Lipno, Liski, Lisy, Lorek, Lubanów, Ludwików, Łabędzie, Łagiewniki, Łapigrosz, Łeszczyn, Łęg, Łęg Walewskiego, Łężek, Łosieniec, Łubna-Jakusy, Łubna-Jarosłaj, Ługi, Łysa Góra, Łyszczarze, Machety, Maciszewice, Majaczewice, Malinówka, Małków, Małków Cielecki, Mantyki, Marianów, Marszałkowo, Maszew, Męcka Wola, Męcka Wola-Gajówka, Męka, Męka Księża, Męka-Jamy, Michalszczyzna, Miedze, Miedze-Lasek, Miedźno, Mierzony, Migacz, Miklesz, Mikołajewice, Mikołajewszczyzna, Miłobądź, Mizgała, Mlostki, Młyn, Mnichów, Modła, Mogilno, Mokoty, Mokre, Mokre Wojsławskie, Mokre Zborowskie, Monice, Morasy, Morawki, Morawki-Paulinowo, Morgi, Mroczki Małe, Myja, Nacesławice, Nacki, Napłatek, Narty, Nędzarzew, Niebiosy, Niechmirów, Nieczuj, Niedoń, Niwa, Nobela, Noski, Nowa Gęsówka, Nowa Kolonia, Nowa Wieś, Nowe Lipiny, Nowe Miedze, Nowe Suliszewice, Nowiny, Nowy Małków, Nowy Skalmierz, Obojęcie, Ocin, Okopy, Okręglica, Olender, Olendry, Olendry Duże, Olendry Małe, Olszaki, Olszynki, Ołucza, Oraczew, Oraczew Mały, Orły, Orzeł Biały, Orzeżyn, Orzeżyn-Kolonia, Osada Kaźmierczaka, Osetków, Osiny Czwarte, Osmolin, Osowiec, Ostrów, Ostrów Warcki, Ostrówek, Oszczywilk, Owieczki, Panowice, Papajka, Pasie, Pawelce, Pęczek, Pędziwiatry, Piaski, Piece, Pieczyska, Piegonisko-Kolonia, Pierzchnia Góra, Pietrasy, Piła, Piotrowice, Pipie, Pisaki, Pluskota, Pluty, Podawacz, Podbiesiec, Podbór, Podcabaje, Poddębina, Podębie, Podgajna, Podgorzuchy, Podlorcze, Podłężyce, Podmokre, Podoraczew-Sadokrzyce, Podrybnicze, Poduchowne, Podwórze, Pogony, Pogoń, Pokarczemna, Pokowalska, Pokrzywniaki, Polesie, Poniatów, Poniatówek, Poprężniki, Poprzeczna, Poradzew, Poręba, Poręby, Porzecze, Potok, Praga, Prażmów, Proboszczowice, Próba, Próchna, Prusienica, Przedgórcze, Przedłęcze, Przegorzałe, Przerwa, Przerycie, Przyczałki, Przylepka, Pstrokońszczyzna, Psuj, Pustelnik, Pustkowie, Pyszków, Raczków, Rafałówka, Rakowice, Rakówka, Raszelki, Redzeń Drugi, Redzeń Pierwszy, Rembów, Repta, Retnice, Ręszew, Robaszew, Rokitowiec, Romanów, Rossoszyca, Rowy, Rożdżały, Równa, Rubice, Ruda, Rudnik, Rudunek, Ruszków, Rybnik, Rydzew, Rzechta, Rzężawy, Rzychty, Sadokrzyce, Salamony, Sambórz, Sarny, Serwitut, Sędzice, Sędzimirowice, Sędzimirowice-Kolonia, Sęk, Siekanie, Sieradz, Skalmierz, Słomków Mokry, Słomków Suchy, Smardzew, Smaszków, Smok, Socha, Socha-Kolonia, Sokolenie, Sokołów, Sowijaki, Sowizdrzały, Sójki, Staniochy, Stanisławów, Stara Gęsówka, Stara Huta, Stara Wieś, Starce, Stare Miedze, Stare Sady, Stare Suliszewice, Stare Szymaszki, Staropole, Stary Skalmierz, Stawiszcze, Stawki, Stefanów Barczewski Drugi, Stefanów Barczewski Pierwszy, Stefanów Ruszkowski, Stelmachy, Sterna, Stępnie, Stoczki, Stojanów, Stok Nowy, Stok Polski, Stolec, Stolec Poduchowny, Stożków, Strachanów, Struga, Strugi, Strumiany, Strzałki, Strzałki Sękowskie, Sucha, Sudajew, Sudoły, Suliszewice, Suliszewice-Niwa, Sulmów, Sulmówek, Szale, Szczawno, Szczawno Rożdżalskie, Szczepanów, Szczesie, Szklana Huta, Szlachecka, Szymaszki, Światłowizna, Świątki, Świderki, Świerczyna, Świergiel, Świerki, Święte, Świnice Kaliskie, Tatianówka, Tądów Dolny, Tądów Górny, Tokarzew, Tomaniki, Tomczyki, Tomisławice, Tomisławice-Kolonia, Trzcinka, Trzebienie, Trzeciaki, Tubądzin, Tumidaj, Tuwalczew, Tworkowizna, Tworkowizna Oraczewska, Tyczyn, Ugoda Barczewska, Ugoda Lipnowska, Ugoda Pyszkowska, Ugoda Ręszewska, Ugody, Ulesie, Uników, Uników Kapitulny, Uników Poduchowny, Upuszczew, Urbany, Ustków, Wacławów, Walentowo, Waliszewice, Wandalin, Wandalin nad Szosą, Wania, Warta, Waszkowskie, Wągłczew, Wągłczew-Kolonia, Wcisło, Wiatraki, Wiechucice, Wiechutki, Wiercin, Wiertelaki, Wierzbowa, Wilczkowice, Wilczków, Wilczyniec, Wilk Bartochowski, Wilkołek Grójecki, Wilkołek Unikowski, Wilkszyce, Wiry, Witów, Włocin Drugi, Włocin Trzeci, Włocin-Kolonia, Włocin-Wieś, Włyń, Wojciechów, Wojków, Wojków Poduchowny, Wojsławice, Wojtyszki, Wola Będkowska, Wola Brzeźniowska, Wola Dzierlińska, Wola Majacka, Wola Miłkowska, Wola Tłomakowa, Wola Zadąbrowska Nowa, Wola Zadąbrowska Stara, Woleń, Wolnica Grabowska, Wolnica Niechmirowska, Woźniki, Wójcice, Wójcice Małe, Wójcice Wielkie, Wójcinek, Wójtówka, Wólka Klonowska, Wroniawy, Wrony, Wróblew, Wróblew-Kolonia, Wrząca, Września, Wrzosy, Wygoda, Wypych, Wyrębieniec, Wzorówka, Zaborów, Zabrodzie, Zadąbrowie-Rudunek, Zadąbrowie-Wiatraczyska, Zadębieniec, Zagajew, Zagóra, Zagórcze, Zagórki, Zagrodnicze, Zakrzew, Zalesie, Zamoście, Zapole, Zapowiednik, Zapusta, Zapusta Mała, Zapusta Wielka, Zarośle, Zarzecze, Zaspy, Zasusze, Zatyle, Zawadki, Zawady, Zawodzie, Zgniła, Zgórniaki, Zgórz, Zielęcin, Ziemięcin, Zimna Woda, Złoczew, Złoczewska Wieś, Złota Góra, Złote, Złotowizna, Złotowizna Średnia, Zwierzyniec, Żarnów, Żelisław, Żelisław-Kolonia, Żerechów, Żerosławice, Żuraw, Żurawiec

Powiat Skierniewice

Feliksów, Grabina Miedniewicka, Halinów, Rawka, Sadowiczów, Skierniewice, Starbacicha, Starbacicha-Gajówka

Powiat skierniewicki

Adamów, Balcerów, Bażantarnia, Białynin, Białynin-Latków, Białynin-Podbór, Białynin-Południe, Bliski Gaj, Błota, Bolimowska Wieś, Bolimów, Bonarów, Borki, Borowiny, Borszyce, Borysław, Brzozowica, Brzozów, Budy Chojnackie, Budy Grabskie, Budy Strzybowskie, Budy Trzcińskie, Byczki, Celigów, Chełmce, Chełmce-Towarzystwo, Chlebów, Chojnata, Chojnatka, Chojniak, Chorbów, Chrapy, Chrzczonowice, Dąbrowice, Dębniak, Dębowa Góra, Doleck, Doleck Wiejski, Drzewce, Dukaczew, Dzwonkowice, Esterka, Franciszkany, Franciszków, Głuchów, Godzianów, Gostynki, Graniczki, Gzów, Helenków, Humin, Humin-Dobra Ziemskie, Huta Zawadzka, Jacochów, Jakubów, Janisławice, Janów, Jasień, Jasionna, Jaśminówka, Jeruzal, Jeruzal Poduchowny, Joachimów-Mogiły, Józefatów, Józefów, Julków, Kacperek, Kaczorów, Kawęczyn, Kawęczyn B, Kazimierzów, Kęszyce-Wieś, Klin, Kochanów, Kolonia Bolimowska-Wieś, Kolonia Starorawska, Kolonia Wola Szydłowiecka, Kowiesy, Kresy, Krężce, Krosnowa, Krzyżanów, Kurabka, Kwasowiec, Lipce Reymontowskie, Lisna, Lnisno, Ludwików, Łasieczniki, Majdany, Maków, Maków-Kolonia, Marianka, Marianów, Michałowice, Michowice, Miedniewice, Miłochniewice, Modła, Mokra, Mokra Lewa, Mokra Prawa, Mokra-Gajówka, Mszadla, Nastyczówka, Nowa Krosnowa, Nowa Trzcianna, Nowe Kęszyce, Nowe Rowiska, Nowe Zawady, Nowy Dwór, Nowy Dwór-Parcela, Nowy Kawęczyn, Nowy Lindów, Nowy Ludwików, Nowy Rzędków, Nowy Wylezin, Orłów, Pamiętna, Paplin, Paplinek, Parcela, Pękoszew, Płyćwia, Pod Borem, Podfranciszkany, Podłęcze, Podłężce, Podnarcie, Podsokołów, Podstrobów, Podstrobówek, Podtrzcianna, Politowizna, Pólko, Prandotów, Prusy, Pruszków, Przepaść, Psary, Pszczonów, Raducz, Rawiczów, Reczul, Retniowiec, Ruda, Ruda-Gajówka, Ruda-Osada Młyńska, Rzeczków, Rzędków, Rzymiec, Samice, Sewerynów, Siciska, Sielce Lewe, Sielce Prawe, Sierakowice Lewe, Sierakowice Prawe, Sierzchów, Skoczykłody, Słomków, Słupia, Sokołów, Stara Rawa, Stara Wieś, Stare Rowiska, Stary Rzędków, Stary Wylezin, Strobów, Strzyboga, Suliszew, Suliszewek, Święte Laski, Święte Laski-Kolonia, Święte Nowaki, Tartak Bolimowski, Topola, Trzcianna, Turowa Wola, Ulanów, Ulaski, Wędrogów, Winna Góra, Witoldów, Wola Drzewiecka, Wola Makowska, Wola Pękoszewska, Wola Szydłowiecka, Wola Wysoka, Wólka Jeruzalska, Wólka Krosnowska, Wólka Łasiecka, Wólka Strobowska, Wólka-Nazdroje, Wólka-Podlesie, Wycinka Wolska, Wymysłów, Wysokienice, Zagaj, Zagóra, Zagórze, Zajrzew, Zalesie, Zapady, Zawady, Zglinna Duża, Zglinna Mała, Ziąbki, Ziemiary, Zimna Woda, Złota, Zwierzyniec, Żelazna, Żelazna-Majątek

Powiat tomaszowski

Adamów, Agnopol, Albertów, Aleksandrów, Annopol Duży, Annopol Mały, Annów, Antolin, Bartoszówka, Będków, Będków-Kolonia, Białobrzegi, Bielina, Bobrowiec, Bocian, Borki, Brenica, Brenik, Bronisławów, Brzeg, Brzeziny, Brzozów, Brzóstówka, Brzustów, Brzustów-Kolonia, Budki Łochowskie, Budziszewice, Bukowiec, Buków, Buków-Parcel, Cekanów, Ceniawy, Chociszew, Chociw, Chociwek, Chorzęcin, Chrzemce, Ciebłowice Duże, Ciebłowice Małe, Ciosny, Cisów, Cygan, Czechowice, Czekaj, Czerniewice, Czerwonka, Czółna, Dąbrowa, Dąbrówka, Dębniak, Drzazgowa Wola, Duże Nagórzyce, Dzielnica, Emilianów, Eminów, Ewcin, Feliksów, Gaj, Gajówka Karolinów, Gajówka Smardzewice, Gajówka Trzebiatów, Gaszek, Gawerków, Glina, Glinnik, Godaszewice, Górki, Grotowice, Gródki, Gustawów, Gutkowice, Gutkowice-Nowiny, Gutków, Helenów, Henryków, Ignatów, Inowłódz, Jabłoń, Jadwigów, Jakubów, Janinów, Janków, Janków Trzeci, Jankówek, Janów, Jasień, Jeziorzec, Józefin, Józefów, Józefów Stary, Julianów, Kaczka, Kalinów, Kanice, Karczunek, Karolinów, Karpaty, Kawęczyn, Kępa, Kierz, Kochanów, Kolonia Dębniak, Kolonia Łaznów, Kolonia Olszowa, Kolonia Ujazd, Kolonia Zawada, Komorów, Konewka, Konstancin, Kopiec, Królowa Wola, Kruszewiec, Krzemienica, Kwiatkówka, Laski, Lechów, Lesisko, Leszczyny, Leśnictwo, Leśniczówka Trzebiatów, Liciążna, Lipianki, Lipie, Lubochenek, Lubochnia, Lubochnia Dworska, Lubochnia-Górki, Lubocz, Luboszewy, Lucjanów, Ludwików, Łagiewniki, Łaknarz, Łazisko, Łaznowska Wola, Łaznów, Łaznówek, Łączkowice, Łąki Henrykowskie, Łęg, Łochów, Łochów Nowy, Łochówek, Łominy, Magdalenka, Maksymilianów, Maksymów, Mała Wola, Małe Nagórzyce, Małecz, Marianka, Marszew, Mącznik, Michałów, Michałówek, Mierzno, Mikołajów, Młynek, Modrzewek, Nagórzyce, Naropna, Nepomucenów, Niebrów, Niewiadów, Niewiadów-Kolonia, Nowa Czerwonka, Nowa Rzeczyca, Nowa Strzemeszna, Nowe Byliny, Nowe Chrusty, Nowe Mierzno, Nowe Studzianki, Nowiny, Nowy Glinnik, Nowy Glinnik-Osiedle, Nowy Jasień, Nowy Józefów, Nowy Olszowiec, Nowy Port, Nowy Rękawiec, Ojrzanów, Olszowa, Olszowa-Piaski, Olszowiec, Osiedle Niewiadów, Paulinów, Petrynów, Podgórze, Podkonice Duże, Podkonice Małe, Podkonice Miejskie, Podkońska Wola, Podoba, Pogorzałe Ługi, Poniatówka, Popielawy, Poświętne, Prażki, Przesiadłów, Pudło, Radwanka, Reginów, Remiszewice, Rękawiec, Rokiciny, Rokiciny-Kolonia, Rolandówka, Rosocha, Roszkowa Wola, Rudnik, Rzeczków, Rzeczyca, Rzekietka, Sabinów, Sadykierz, Sangrodz, Siedmiodomki, Skrzynki, Sługocice, Smardzewice, Sokołówka, Spała, Stanisławów, Stanisławów Lipski, Stanisławów Studziński, Stara Wieś, Stare Chrusty, Staropole, Starzyce, Stasiolas, Stefanów, Strzemeszna, Strzemeszna Pierwsza, Studzianki, Subina, Swolszewice Małe, Swolszewice-Błota, Swolszewice-Borek, Swolszewice-Iłki, Swolszewice-Stara Wieś, Swolszewice-Trzciniec, Szczurek, Szymanów, Świniokierz Dworski, Świniokierz Włościański, Świńsko, Tarnowska Wola, Teklin, Teklów, Teodorów, Teodozjów, Teofilów, Tłumy, Tobiasze, Tomaszów Mazowiecki, Tomaszówek, Tresta, Turobów, Twarda, Ujazd, Utrata, Wale, Walentynów, Wąwał, Węgrzynowice, Węgrzynowice-Modrzewie, Wiaderno, Wiechnowice, Wielka Wola, Wilanów, Wilkucice Duże, Wilkucice Małe, Władysławów, Wola Naropińska, Wola-Wiaderno, Wolica, Wołkowa, Wólka Jagielczyńska, Wólka Krzykowska, Wygoda, Wykno, Wytoka, Wzgórze, Zaborów Drugi, Zaborów Pierwszy, Zacharz, Zagóry, Zagórze, Zakościele, Zalesie, Zaosie, Zaosie-Bronisławów, Zaosie-Mącznik, Zapiecek, Zawada, Zawady, Zubki Duże, Zubki Małe, Żądłowice, Żelechlin, Żelechlinek

Powiat wieluński

Adamki, Anielin, Antonin, Babin, Banasie, Belców, Berlinek, Bębnów, Biała Pierwsza, Biała Rządowa, Biała-Kopiec, Biała-Parcela, Biała-Parcela Druga, Biała-Parcela Trzecia, Bielany, Bieniądzice, Bieniec, Błonie, Bocian, Bojanów, Bolkowszczyzna, Bolków, Borek, Borki Walkowskie, Borowiec, Broników, Bronisławów, Brzeście, Brzezina, Brzeziny, Brzoza, Brzuściny, Budziaki, Bugaj, Bukowce, Chmielniki, Chodaki, Chorzyna, Chotów, Chrusty, Cieśle, Cieślina, Cisowa, Cupel, Czarnożyły, Czernice, Dąbrowa, Dąbrówka, Dekandów, Dębiec, Dębiec-Kolonia, Dębina, Dobijacz, Dobroszyny, Dolina Czernicka, Dołki, Doły, Drabki, Drobnice, Duży Bieniec, Dymek, Dziadaki, Dziadownia, Działy, Dzietrzniki, Edwardów, Emanuelina, Ewarystów, Felinów, Gabrielów, Gajek, Garbierka, Gaszyn, Gligi, Glinianki, Głęboki Ruczaj, Głuchów, Głuchów-Kolonia, Gościńce, Górne, Góry Młyńskie, Góry Świątkowskie, Grabowa, Grabowszczyzna, Granice, Grębień, Grodzisko, Gromadki, Gromadzice, Gryfówek, Grześlaki, Gwizdacz, Gwizdałki, Hubicze, Huby, Huta Czernicka, Izdebki, Jackowskie, Jajczaki, Janowiec, Janów, Jarząb, Jasień, Jasna Góra, Jesiona, Jeziorko, Jodłowiec, Johanka, Józefina, Józefów, Kadłub, Kajdas, Kakalec, Kałuże, Kamion, Kamionka, Kamyk, Kamyk-Kolonia, Kapkaz, Karbanów, Karpaty, Kazimierz, Kaźmierów, Kącik, Kąt, Kąty, Kępowizna, Kierków, Kijak, Klapka, Klasak Duży, Klasak Mały, Klimas, Klusiny, Kluski, Kochlew, Kocilew, Kolonia Dąbrowice, Kolonia Dąbrowska, Kolonia Kamycka, Kolonia Krzeczowska, Kolonia Raducka, Kolonia Szlachecka, Kolonia Wrońska, Kołodziejowizna, Komorniki, Konopnica, Konstantynówka, Kopaniny, Kopiec, Kopydłów, Kopydłówek, Korea, Koryta, Kościółek, Kośnik, Koziochy, Koziołek, Koźlin, Krajków, Kraszkowice, Kresy, Królewska Grobla, Kruków, Krzeczów, Krzewie, Krzętle, Krzywko, Krzyworzeka, Krzyżówka, Księżaki, Kubery, Kule, Kurnica, Kurów, Kusa Strona, Kuźnica, Kuźnica Ługowska, Kuźnica Strobińska, Kuźnica-Jasionka, Lasek, Laski, Leniszki, Leonów, Lesisko, Leszczyna, Lipie, Ludwina, Łagiewniki, Łaszew, Łaszew Rządowy, Łazowa Droga, Łęg, Łęki, Łódki, Ług, Łykowe, Łysa Góra, Łyskornia, Madej, Madeły, Majorat, Malęda, Malinówka, Mała Wieś, Mały Bieniec, Małyszyn, Małyszynek, Mamzerówka, Maręże, Mariańska Swoboda, Marynka, Marzętnik, Masłowice, Maśne Górki, Mazurka, Mątewki, Miąse, Michałków, Miedze, Mierzyce, Mieścisko, Milejów, Mirków, Młynek, Młynisko, Młyny, Modlin, Mokrosze, Mokrsko, Mokrsko Rządowe, Mokrsko-Osiedle, Morzykobyła, Motyl, Murowaniec, Nad Ługiem, Nad Strugą, Nad Traktem, Naramice, Naramice-Parcela, Narodówka, Niedzielsko, Niedźwiady, Niemcy, Niemierzyn, Nietuszyna, Nietuszyna-Kolonia, Niwa, Niwka, Nopłatki, Nowa Wieś, Nowiny, Nowy Folwark, Nowy Skomlin, Nowy Świat, Numerek, Oczyn, Ogroble, Okalew, Okupniki, Oleśnica, Olewin, Olszowa, Olszyny, Opatów, Opojowice, Orzechowiec, Osice, Osiny, Osjaków, Ostrówek, Ostrówek-Parcela, Ożarów, Ożarów-Towarzystwo, Parcela Południowa, Parcela Północna, Pasternik, Patrol, Pątnów, Pątnówek, Piasek, Piaski, Piekło, Pieńki, Piper, Piskornik, Piskornik Czernicki, Platoń, Plewina, Plichów, Pod Łysą Górą, Podborek, Podkochlew, Podpiekło, Podszubienice, Poduchowna, Poduchowne, Pogórze, Polaki, Popowice, Porąbki, Poręby, Postruże, Pólko, Praga, Prusaki, Przeczak, Przychody, Przycłapy, Przydatki, Przysieczki, Przysieki, Przywóz, Przywóz Dolny, Przywóz Górny, Pszczelnik, Pustkowie, Raczyn, Raczyńskie, Radomina, Raducki Folwark, Raduczyce, Raj, Rajkówek, Rogatki, Rososz, Ruda, Rudlice, Rumpel, Rychłocice, Rychłowice, Rząśnia, Rzeczna, Rzychta, Sabinów, Sachalin, Sadzawki, Sakrajda, Sieniec, Sikornik, Skaleniec, Skomlin, Skomlinek, Skrzynno, Słoniny, Słupsko, Smokowy, Smolnik, Smugi, Sobkowizna, Srebrnica, Stanisławów, Stara Wieś, Staropole, Starzenice, Staw, Stawek, Stawik, Stawisko, Strobin, Strugi, Strugi Pątnowskie, Syberia, Szynkielów, Szyszczyna, Śliwa, Śmiecheń, Teklina, Tobułki, Toplin, Toporów, Trajków, Troniny, Turów, Ugoda, Ugoda-Niemierzyn, Urbanice, Uwrocie, Waganiska, Walenczyzna, Walków, Wądoły, Wesołe Kąty, Weteranów, Wiatraki, Wichernik, Widoradz, Wielgie, Wielgie-Parcela, Wielki Las, Wieluń, Wierzchlas, Wieszagi, Więcławy, Wiktorów, Wola Mokrska, Wola Rudlicka, Wroński Bór, Wrońsko, Wróblew, Wrzesień, Wycinki, Wydarte, Wydmuchowie, Wydrzyn, Wygoda, Za Cegielnią, Zabłocie, Zadole, Zagóry, Załęcze Małe, Załęcze Wielkie, Zamczysko, Zamłynie, Zapłocie, Zapowiednik, Zbęk, Zimna Woda, Zimowe Niwy, Złota Góra, Zmyślona, Zofia, Zwiechy, Źródła, Żabieniec, Żelazna, Żurawin

Powiat wieruszowski

Andrzejów, Aniołki, Augustynów, Bagatelka, Bąk, Bernasiówka, Bezula, Bielawka, Bielawy, Bocian, Bolesławiec, Borki Pichelskie, Borki Sokolskie, Brzeziny, Brzozowiec, Brzozówka, Brzózki, Bugaj, Chobanin, Chobot, Chojny, Chorobel, Chotynin, Chróścin, Chróścin-Młyn, Chróścin-Zamek, Cieluch, Cieszęcin, Ciupki, Czastary, Dąbie, Dąbrówka, Dębina, Dobrosław, Dobrydział, Dolina, Dołek, Duchna, Dymki, Dzietrzkowice, Dzięcioł, Felcin, Foluszczyki, Folwark, Galewice, Galicja, Gąszcze, Gielniówka, Głaz, Głowinkowskie, Gola, Górka Wieruszowska, Górki, Grądy, Grobla, Groblice, Grześka, Gumnisko, Hipolity, Huby Wieruszowskie, Huta, Jasienie, Jaśki, Jaworek, Jesionki, Jeziorko, Jeziorna, Jeżopole, Józefina, Józefów, Jutrków, Kaczmarskie, Kalety, Kamionka, Kaski, Kaźmirów, Kąty Walichnowskie, Kijanice, Kijanice-Kolonia, Klasak, Klatka, Kluski, Kłoniczki, Knapy, Kniatowy, Kolonia Bolesławiec-Chróścin, Kolonia Dobrosław, Kolonia Dzietrzkowice, Kolonia Osiek, Kolonia Wieruszowska, Konaty, Kopaniny, Kostrzewy, Kowalówka, Koza, Koziołek, Kozub, Krajanka, Kresy, Krupka, Krzyż, Kuropki, Kuźnica Skakawska, Kużaj, Lesisko-Kolonia, Lubczyna, Ludwinów, Lututów, Łęki Duże, Łęki Małe, Łubnice, Maćki, Makowszczyzna, Maksymów, Malanów, Marianów, Mąki, Mesznary, Miasteczko, Michałówka, Mieczków, Mieleszyn, Mieleszynek, Mirków, Młynek, Moluch, Nalepa, Nawrotów, Niemojew, Niwiska, Nowiny, Nowy Ochędzyn, Ochędzyn, Okęcie, Okoń, Olek, Olendry, Oremus, Osiek, Osowa, Osowa-Kolonia, Ostrówek, Ostrycharze, Papiernia, Parcice, Pasternik, Pastwiska, Pędziwiatry, Piaski, Pichlice, Pieczyska, Pieńki, Pikuły, Plęsy, Pod Lasem, Podbaba, Podbolesławiec, Podchróścin, Podjama, Podjaworek, Podksiędzówka, Podlipka, Podrysie, Podteklinów, Poduchowizna, Podzamcze, Polesie, Popielina, Popielina-Towarzystwo, Porwał, Posada, Prusak, Przybyłów, Przywory, Pustki, Pustkowie, Radostów Drugi, Radostów Pierwszy, Raj, Rędziny, Rybka, Ryś, Rzepisko, Siedliska, Skakawa, Smolarnia, Sokolniki, Sokolniki Poduchowne, Sokolniki-Leśniczówka, Sopel, Spóle, Stanisławówka, Stare Kopaniny, Stary Niemojew, Stary Ochędzyn, Stefanek, Stępna, Suśnie, Swoboda, Szklarki, Szustry, Świątkowice, Święty Roch, Teklinów, Tokarzew, Tyble, Tyble Małe, Walichnowy, Wdowiki, Wełny, Wesoła, Węgielnica, Węglewice, Wieruszów, Wiewiórka, Wiktorówek, Wiry, Wójcin, Wyglądacze, Wyszanów, Zagórze, Załozie, Zamoście, Zataje, Zdzierczyzna, Zmyślona, Zygmuntów, Żdżary, Żelazo, Żmuda, Żydowiec

Powiat zduńskowolski

Adamówek, Aleksandrów, Ameryka, Andrzejów, Annopole Nowe, Annopole Stare, Antonin, Babiniec, Beleń, Beleń-Kolonia, Beleńskie Huby, Beniaminów, Biały Ług, Bobownia, Boczki Nowe, Boczki Stare, Boczki-Parcela, Bolesławiec, Borki Prusinowskie, Branica, Branica Kalinowska, Branica Rembieszowska, Branica-Kolonia, Brądy, Choszczewo, Czarny Las, Czechy, Dionizów, Dziadkowice, Dziewulin, Florianki, Frajszyca, Gajewniki, Gajewniki-Kolonia, Górna Wola, Góry Prusinowskie, Grabina, Grabowiny, Grzybów, Hamentów, Henryków, Holendry, Izabelów, Izabelów Mały, Jamno, Janiszewice, Janów, Jelno, Jeziorko, Kalinowa, Karczówek, Karolew, Karsznice, Kąty, Kęszyce, Klonek, Kłady, Kłady Dworskie, Kobyla Miejska, Kolonia Karsznice, Korczew, Korczew Poduchowny, Kornaty, Kotlinki, Kotliny, Kowalskie, Kraszęcin, Krobanów, Krobanów-Cegielnia, Krobanówek, Krokocice, Kromolin Nowy, Kromolin Stary, Krucica, Laskowiec, Lichawa, Lichawa-Kolonia, Lichawa-Parcela, Łobudzice, Łodzia, Maciejów, Marcelin, Marcelów, Marżynek, Michałów, Młodawin Dolny, Młodawin Górny, Mostki, Nowe Miasto, Obrok, Ochraniew, Ogrodzim-Kolonia, Ogrodzisko, Olendry, Opiesin, Osiedle Karsznice, Osiny, Osmolin, Ostrówek, Paprotnia, Piaski, Piekiełko, Pokorne, Polków, Poręby, Pratków, Prusinowice, Prusinowice-Parcela, Przatów Dolny, Przatów Górny, Przatówek, Przybyłów, Pstrokonie, Ptaszkowice, Pustki, Reduchów, Reduchów-Kolonia, Rembieszów, Rembieszów-Kolonia, Rębieskie, Rębieskie-Kolonia, Rojków, Rosiniec, Rozomyśl, Rzepiszew, Rzepiszew-Kolonia, Rzepiszew-Resztówka, Rzeszówka, Sachalin, Sikucin, Sikucin-Kolonia, Simowa, Stara Wieś, Stare Kłady, Starostwo Szadek, Stęszyce, Strońsko, Struga, Suchoczasy, Swędzieniejewice, Szadek, Szadek Poduchowny, Szadkowice, Szadkowice-Kolonia, Szadkowice-Ogrodzim, Świerzyny, Tarnówka, Tomaszew, Tymienice, Uniejowska Szosa, Wardęga, Wielka Wieś, Wielka Wieś-Folwark, Wieś, Wiktorów, Wilamów, Wilamów-Kolonia, Wilamów-Parcela, Wojsławice, Wola Krokocka, Wola Łobudzka, Wola Przatowska, Woźniki, Wólka Wojsławska, Wygiełzów, Wygnaniec, Wymysłów, Zamłynie, Zamłyńskie Morgi, Zamoście, Zapolice, Zborowskie, Zduny, Zduńska Wola, Zimna Woda, Zmyślona, Zygmuntów

Powiat zgierski

Adolfów, Albinów, Aleksandria, Aleksandrów Łódzki, Anastazew, Anielin, Anielin Swędowski, Aniołów, Antoniew, Astachowice, Bartolin, Bazylia, Bądków, Bełdów, Bełdów Poduchowny, Bełdów-Krzywa Wieś, Bełdówek, Besiekierz Nawojowy, Besiekierz Rudny, Bibianów, Biedaszków, Błonie, Błoto A, Błoto B, Błoto C, Boczki, Boczki Domaradzkie, Boczki Zarzeczne, Borówka, Borszyn, Brachowice, Bratoszewice, Bronin, Bronisławów, Brużyca Wielka, Brużyca Wielka-Parcela, Brużyczka Mała, Brzedza, Budy, Budy Wolskie, Bugaj, Cedrowice, Cedrowice-Parcela, Celestynów, Cesarka, Chełmy, Chlebowice, Chociszew, Chrośno, Chrząstów Wielki, Chrząstówek, Ciechorajka, Ciężków, Ciołek, Ciosny, Ciosny-Parcela, Ciosny-Sady, Cyprianów, Czaplinek, Czekaj, Czerchów, Dąbrowa, Dąbrówka Wielka, Dąbrówka-Malice, Dąbrówka-Marianka, Dąbrówka-Sowice, Dąbrówka-Strumiany, Dębniak, Dobieszków, Dobra, Dobra Poduchowna, Dobra-Nowiny, Domaradzyn, Duraj, Duża Swoboda, Dybówka, Dzierżązna, Dzierżązna-Parcela, Emilia, Feliksów, Florentynów, Florianki, Florianów, Franin, Gawronki, Gębice, Gieczno, Glinnik, Głowno, Gołaszyny, Gozdów, Gozdówek, Grabiszew, Grotniki, Grunwald, Helenów, Huta Józefów, Ignacew Folwarczny, Ignacew Górny, Ignacew Parzęczewski, Ignacew Podleśny, Ignacew Rozlazły, Izabelin, Janów, Jasionka, Jasionna, Jastrząbek, Jastrzębie Dolne, Jastrzębie Górne, Jastrzębiec, Jedlicze A, Jedlicze B, Jedlicze za Wodą, Jeżewo, Józefów, Julianki, Julianów, Kadzielin, Kalinów, Kamień, Kania Góra, Karasica, Karnków, Karolew, Katarzynów, Kazimierzów, Kębliny, Kębliny-Olszowiec, Kiełmina, Klęk, Kobiałka, Kolonia Brużyca, Kolonia Głowa, Kolonia Lubiankowska, Kolonijka od Pludwin, Konary, Konarzew, Konstancja, Konstantki, Kontrewers, Kossobudy, Kotowice, Kowalewice, Kowalówka, Kozikówka, Koźle, Krogulec, Krucice, Krzemień, Krzeszew Rządowy, Krzeszew Szlachecki, Krzywie, Krzywiec, Księstwo, Kurak, Kwilno, Leonardów, Leonów, Leśmierz, Leźnica Wielka, Leźnica Wielka-Osiedle, Lipa, Lipka, Lorenki, Lubianków, Lućmierz, Lućmierz-Las, Lućmierz-Ośrodek, Ludwików, Łagiewniki Nowe, Łobódź, Łomnik, Ługi, Maciejów, Mała Jasionka, Małachowice, Małachowice-Kolonia, Małogórne, Mamień, Marcjanka, Mariampol, Marysławów, Maszkowice, Mąkolice, Mąkolice Drugie, Mąkolice Pierwsze, Michałów, Michałówek, Mięsośnia, Mikołajew, Młynek, Moczydła, Modlna, Moszczenica, Mrożewice, Muchówka, Nakielnica, Niesułkowskie Działki, Niesułków, Niesułków-Kolonia, Nowa Jerozolima, Nowa Zelgoszcz, Nowe Brachowice, Nowe Krasnodęby, Nowe Miasto, Nowe Różyce, Nowe Warszyce, Nowomłyny, Nowostawy Górne, Nowy Adamów, Nowy Antoniew, Nowy Gozdów, Nowy Kalinów, Okręglik, Opalanki, Opole, Orła, Orzechówek, Osiny, Osmolin, Osse, Ostrołęka, Ostrów, Otwock, Ozorków, Paleniec, Palestyna, Parcela, Parzęczew, Parzyce, Patyczek, Pełczyska, Piaski, Piaski Rudnickie, Piaskowa Góra, Piaskowice, Piaskowice-Parcela, Piekło, Pieńki, Pieńki Popowskie, Placydów, Pludwiny, Podole, Popów Głowieński, Popówek Włościański, Prawęcice, Proboszczewice, Przybyłów, Pustkowa Góra, Radzibórz, Rafałki, Rafałów, Rąbień, Rąbień A, Rąbień AB, Rąbień B, Rąbień-Stary Dwór, Rąbinek, Reksuł, Rogóźno, Rokitnica, Romanów, Rosanów, Rosanów Dolny, Rosanów Górny, Rosanów Podleśny, Rosanów Rozwlekły, Rozalinów, Rózinów, Różany, Różyce, Różyce Grochowe, Różyce Tryjowe, Różyce Żmijowe, Ruchna, Ruda Dolna, Ruda Górna, Ruda-Bugaj, Rudniczek, Rudnik, Rudno, Rudunki, Sadówka, Samotnik, Sanie, Siedlisko, Sierpów, Sierżnia, Silne Błoto, Skotniki, Skórka, Skromnica, Skrzypiówka, Słowak, Słowik, Smardzew, Smolice, Sobień, Sokola Góra, Sokolniki, Sokolniki-Las, Sokolniki-Parcela, Solca Mała, Solca Wielka, Sopel, Sosnowiec, Sosnowiec Dolny, Sosnowiec Górny, Sosnowiec-Pieńki, Stara Wieś, Stara Zelgoszcz, Stare Krasnodęby, Stare Lorenki, Stare Łagiewniki, Stare Miasto, Stare Warszyce, Stary Adamów, Stary Chrząstów, Stary Imielnik, Stary Kalinów, Stawki, Stefanów, Stępowizna, Stryków, Strzeblew, Sujki, Sulimy, Swędów, Swędówek, Swoboda, Swobódka, Szatonia, Szczawin, Szczawin Duży, Szczawin Mały, Szczawin Przykościelny, Szczawin-Kolonia, Śladków Górny, Śliwniki, Śniatowa, Tkaczew, Tkaczewska Góra, Toporów, Trojany, Tymianka, Tymianka Mała, Tymienica, Ukraina, Ustronie, Wały, Warszewice, Warszewice-Polesie, Warszyce, Wielka Wieś, Wierzbno, Wiktorów, Witanówek, Władysławów, Władysławów Bielawski, Władysławów Popowski, Wola Błędowa, Wola Branicka, Wola Branicka-Kolonia, Wola Grzymkowa, Wola Lubiankowska, Wola Mąkolska, Wola od Gozdowa, Wola od Popowa, Wola Rogozińska, Wola Zbrożkowa, Wołyń, Wróblew, Wrzask, Wymokłe, Wymysłów, Wypychów, Wyskoki, Wytrzyszczki, Zabrzeźnia, Zabrzeźnia-Parcela, Zagłoba, Zakopane, Zdzisławów, Zegrzanki, Zelgoszcz, Zgierz, Zgniłe Błoto, Ziewanice, Ziewaniczki, Zimna Woda, Żelgoszcz

Jeśli nie udało Ci się odnaleźć swojej miejscowości na naszej liście, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Chętnie udzielimy wszelkich informacji oraz odpowiedzi na pytania, jakie masz dotyczące naszej dostępności w Twojej okolicy.

#Mowa Pogrzebowa #Ostatnie Pożegnanie #Godny Pochówek #Organizacja Pogrzebu #Mistrz Ceremonii #Ceremonia Pogrzebowa #Pogrzeb Świecki #Świecki Pochowek #Pogrzeb Humanistyczny #Zakład Pogrzebowy #Muzyka Na Pogrzebie