Wyjątkowy pogrzeb

Mistrz Ceremonii Pogrzebowych w pogrzeb śweicki

Mistrz Ceremonii Pogrzebowej KUJAWSKO – POMORSKIE

Powiat aleksandrowski

Adolfin, Aleksandrów Kujawski, Aleksandrówek, Antoniewo, Ariany, Bachorza, Bachórka, Bądkowo, Bądkówek, Bertowo, Białe Błota, Biele, Bieńków, Broniszewo, Brudnowo, Brzeźno, Byzie, Chromowola, Chrustowo, Chrusty, Ciechocinek, Ciupkowo, Dąbrówka, Dębicze, Domanowo, Dymiec, Gawrony, Gęsin, Gęsiniec, Goszczewo, Góry Gęsińskie, Grabie, Halinowo, Helenowo, Janowo, Jaranowo, Jaranowo Duże, Jeziorno, Józefowo, Kajetanowo, Kalinowiec, Kałęczyn, Kamieniec, Kaniewo, Kazin, Kaźmierzyn, Kępa Dzikowska, Kobielice, Kolonia Bodzanowska, Kolonia Kalinowska, Kolonia Łowiczek, Kolonia Przybranowska, Kolonia Serocka, Kolonia Straszewska, Kolonia Święte, Kolonia Zakrzewska, Koneck, Konradowo, Konstantynowo, Kościuszkowo, Kruszynek, Kruszynek-Kolonia, Kryńsk, Księżyzna, Kuczek, Kuczkowo, Kujawka, Kwiatkowo, Lepsze, Lewin, Lisianki, Łazieniec, Łowiczek, Łówkowice, Marszałkowo, Michalin, Michalinek, Michałowo, Młynek, Niestuszewo, Nieszawa, Nieszawka, Niszczewy, Nowa Wieś, Nowy Ciechocinek, Nowy Zbrachlin, Odolion, Olszynka, Opalanka, Opoczki, Opoki, Ossówka, Ostrowąs, Ośno, Ośno Drugie, Otłoczyn, Otłoczynek, Parowa, Pinino, Plebanka, Poczałkowo, Podgaj, Podole, Podzamcze, Pomiany, Przybranowo, Przybranówek, Przypust, Przypust Dolny, Przypust Górny, Przytułek, Raciążek, Romanowo, Rożno-Parcele, Rudunki, Rybaki, Rybno, Seroczki, Sędzin, Sędzin-Kolonia, Sędzinek, Siarzewo, Sierzchowo, Siniarzewo, Sinki, Siutkowo, Słomkowo, Słońsk Dolny, Słońsk Górny, Słupy Duże, Słupy Małe, Służewo, Służewo-Pole, Spoczynek, Stannowo, Stara Wieś, Stare Rożno, Stary Zbrachlin, Stawki, Straszewo, Szpitalka, Śliwkowo, Święte, Świstucha, Tomaszewo, Toporzyszczewo, Toporzyszczewo Stare, Turzno, Turzynek, Ujma Duża, Waganiec, Wiktoryn, Wilkostowo, Wincentowo, Włoszyca, Wola, Wola Bachorna, Wołuszewo, Wójtówka, Wólka, Wólne, Wólne Dolne, Wólne Górne, Wygoda, Wysocin, Wysocinek, Zakrzewo, Zalesie, Zapustek, Zarębowo, Zazdromin, Zbrachlin, Zduny, Zgoda, Zieleniec, Zosin, Żabieniec, Żołnowo

Powiat brodnicki

Adamowo, Anielewo, Augustowo, Bachor, Bachotek, Baczka, Bartniczka, Bartniki, Belfort, Beśnica, Bielki, Bobrowiska, Bobrowo, Bobrowo-Kolonia, Bogumiłki, Borek, Brodnica, Brodniczka, Brudzawy, Bryńsk Królewski, Bryńska, Brzezinki, Brzeziny, Brzozie, Bucha, Buczek, Buczkowo, Budki, Budki Janowskie, Budy, Budziszewo, Buk Góralski, Buk Pomorski, Bukowiec, Chlebowo, Chojno, Ciche, Cielęta, Cienkusz, Ciszyn, Czarny Bryńsk, Czartówiec, Czekanowo, Czystebłota, Dąbrowa, Dąbrówka, Dębowizna, Dębowo, Diabelec, Długi Most, Drużyny, Działki, Dzierzenek, Dzierzno, Dzierżno, Elabor, Falk, Fiałki, Firany, Florencja, Foluszek, Frydrychowo, Gać, Gaj, Gaj-Grzmięca, Gajówka, Garbuzy, Gdynia, Glinki, Głowin, Godziszka, Gołkowo, Gołkówko, Górzno, Górzno-Wybudowanie, Grabiny, Grabówiec, Granaty, Grążawy, Grunwald Drugi, Grunwald Pierwszy, Grzęby, Grzmięca, Grzybno, Gutowo, Igliczyzna, Iły, Jabłonowo Pomorskie, Jabłonowo-Zamek, Jaguszewice, Jajkowo, Janowo, Janówko, Jastrzębie, Jastrzębie-Przydatki, Jeziorki, Kadłubowo, Kaługa, Kamień, Kamionka, Kantyła, Karaś, Karbowo, Karw, Kawki, Kępa, Kłuśno, Kocioł, Kolonia Sumińska, Kolonia Tadajewska, Kominy, Komorowo, Konojady, Koń, Korczakownia, Koszary, Kotownica, Kozi Róg, Koziary, Kozie Błotko, Kozieniec, Kretki, Kretki Duże, Kretki Małe, Kruszynki, Kruszyny, Kruszyny Szlacheckie, Kruszyny-Rumunki, Krzywda, Księte, Kujawa, Kuligi, Kurlaga, Kwaśne, Lembarg, Lipowiec, Lisa Młyn, Ładnówko, Łapinowskie Rumunki, Łapinóż, Łaszewo, Ławy Drwęczne, Łosia Góra, Łyskawica, Madera, Małe Leźno, Małgorzatka, Małki, Mały Głęboczek, Mec, Mełno, Michałki, Michałowo, Miejskie Pole, Mieliwo, Miesiączkowo, Mileszewy, Młyńska, Moczadła, Mszano, Najmowo, Niemiecka Kolonia, Niemojewo, Niewierz, Nieżywięć, Niskie Brodno, Nowa Wieś, Nowe Moczadła, Nowe Osiedle, Nowe Świerczyny, Nowy Dwór, Nowy Świat, Oborczyska, Obórki, Okalewko, Opalenica, Osiek, Osiek-Kolonia, Ostrów, Ozorkowo, Parcele Kretkowskie, Parcele Tadajewskie, Pasieki, Piaski, Piecewo, Piękny Las, Plebanka, Płociczno, Płowęż, Płowężek, Po Rymrze, Pod Brodniczkę, Pod Lasem, Pod Parową, Pod Warpalice, Pod Wólką, Pod Zduny, Podgórz, Pokrzydowo, Pokrzywki, Pokrzywnia, Pólko, Przy Osie, Przydatki, Radoszki, Resztówka, Robotno, Robotno-Fitowo, Rogal, Rokitnica Nowa, Rokitnica-Wieś, Rosochy, Równica, Ruda, Rumunki Strzyckie, Rybaki, Rypienica, Rytebłota, Samin, Skrobacja, Słoszewy, Smolne Trepki, Smolniki, Sobiesierzno, Sokołowo, Sosno, Sośno Królewskie, Stara Wieś, Stare Świerczyny, Staw, Strzemiuszczek, Strzygi, Sugajno, Sumin, Sumowo, Sumówko, Szabda, Szarłaty, Szczepanki, Szczuka, Szczutowo, Szerokie, Szramowo, Szymkowo, Szymkówko, Szynkowizna, Szynkówko, Świecie, Świedziebnia, Świerczynki, Świnia Noga, Świniarki, Świniokąty, Tadajewo, Tama Brodzka, Tarnówko, Tartak, Tęgowiec, Tomaszewo, Tomki, Topiele, Traczyska, Trepki, Tylice, Tywola, Wapionka, Warpalice, Wądzyn, Wichulec, Wielki Głęboczek, Wielkie Leźno, Wierzchownia, Wila, Wilamowo, Wólka Kretkowska, Wólka Sumińska, Wrzeszewo, Wybudowania Górzeńskie, Wybudowanie Michałowo, Wybudowanie Michałowskie, Wybudowanie Szczepańskie, Wymokłe, Wysokie Brodno, Zaborowo, Zabudzie, Zarośle, Zasadki, Zasady, Zasady Nowe, Zastawie, Zbiczno, Zdroje, Zduny, Zembrze, Zgniłobłoty, Żmijewko, Żmijewo

Powiat bydgoski

Aleksandrowiec, Aleksandrowo, Ameryka, Anielin, Augustowo, Barlikowo, Białe, Białe Błota, Bieskowo, Bolmin, Bolumin, Boluminek, Borki, Borówno, Bożenkowo, Brzoza, Brzozowo, Buszkowo, Byszewo, Bytkowice, Chełmszczonka, Chmielewo, Chmielniki, Chojnaty, Chrośna, Ciele, Cygański Koniec, Czarnówczyn, Czarże, Czemlewo, Czersko Krajeńskie, Dąbrowa Chełmińska, Dąbrowa Wielka, Dąbrówczyn, Dąbrówka Nowa, Dębinka, Dębowiec, Dobrcz, Dobromierz, Drzewce, Dziedzinek, Dziemionna, Emilianowo, Gajtowo, Gądecz, Glinki, Gliszcz, Gogolin, Gogolinek, Gogoliński Młyn, Goncarzewy, Gościeradz, Grodzyna, Grzmotny Młyn, Gzin, Gzin Dolny, Huta, Hutna Wieś, Iwickowo, Jagodowo, Jakubowo, Janin, Janowo, Januszkowo, Jarużyn, Jarzębiec, Jasiniec, Jastrzębie, Jezierce, Kabat, Kacze Doły, Kadzionka, Kamieniec, Kamionka, Karczemka, Karolewo, Kasprowo, Kencerowo, Kobylarnia, Kolankowo, Koronowo, Kotomierz, Kozielec, Krąpiewo, Krówka, Kruszyn, Kruszyn Krajeński, Kruszyniec, Kusowo, Lesisko, Leszyce, Linie, Linówiec, Lipie, Lipinki, Lipniki, Lisi Ogon, Lucim, Łakomowo, Łażyn, Łącznica, Łąsko Małe, Łąsko Wielkie, Łochowice, Łochowo, Ługowo, Łukowiec, Magdalenka, Makowiska, Maksymilianowo, Mała Kępa, Marcelewo, Marynin, Mąkowarsko, Młotki, Młynki, Młynkowo, Mochełek, Mochle, Morzewiec, Motyl, Mozgowina, Murowaniec, Murucin, Myślęcinek, Na Nowej Szosie, Na Polach, Nekla, Niemcz, Niwy, Nowa Ruda, Nowa Wieś Szlachecka, Nowa Wieś Wielka, Nowa Wioska, Nowaczkowo, Nowe Smolno, Nowy Dwór, Nowy Dwór-Kolonia, Nowy Jasiniec, Nowy Mostek, Okole, Oktowo, Olimpin, Olszyniec, Osiedle Awaryjne, Osiek, Osielsko, Osowa Góra, Osówiec, Ostromecko, Otorowo, Otowice, Pauliny, Pawłówek, Piecki, Pieczyska, Pień, Piotrkówko, Pobrdzie, Pod Witoldowo, Popielewo, Pólko, Prądki, Prądocin, Probostwo, Prosperowo, Przylubie Polskie, Przyłęki, Przyłubie, Przyrzecze, Puszczyn, Pyszczyn, Rafa, Reptowo, Romanowo, Rowiec, Różana, Rudno, Rudy, Rybieniec, Rybkowo, Salno, Samociążek, Samsieczno, Sicienko, Siedmiogóry, Sienno, Sitno, Sitowiec, Skarbiewo, Słończ, Słupowo, Smolary, Sokole-Kuźnica, Solec Kujawski, Sólnica, Srebrnica, Stara Huta, Stary Dwór, Stary Jasiniec, Stefanowo, Stopka, Stronno, Strzelce Dolne, Strzelce Górne, Strzelce Leśne, Strzelewo, Strzyżawa, Suponin, Szczutki, Szmytowo, Tarkowo Dolne, Teresin, Tryszczyn, Trzcianka, Trzciniec, Trzebień, Trzeciewiec, Trzemiętowo, Trzemiętówko, Trzęsacz, Tuszyny, Tylna Góra, Ugoda, Ustronie, Wałdowo Królewskie, Wałownica, Wejnowo, Wielka Kępa, Wierzchucice, Wierzchucin Królewski, Wierzchucinek, Więzowno, Wiktorowo, Wilcza Góra, Wilcze, Wilcze Gardło, Wiskitno, Witoldowo, Witoldowo Drugie, Włóki, Wojnowo, Wtelenko, Wtelno, Wudzyn, Wudzynek, Wybudowanie Glinkowskie, Wymysłowo, Wypaleniska, Zagórzanka, Zalesie, Zamczysko, Zawada, Zdroje, Zielonczyn, Zielonka, Zła Wieś, Żołędowo

Powiat Bydgoszcz

Bartodzieje Małe, Bartodzieje Wielkie, Biedaszkowo, Biedaszkówko, Bielawy, Bielice, Bocianowo, Brdyujście, Bydgoszcz, Czarnówko, Czersko Polskie, Czyżkówko, Fordon, Fordonek, Grochol, Jachcice, Janowo, Jastrzębie, Kapuściska, Kobyle Błota, Ludwikowo, Łęgnowo, Łoskoń, Mariampol, Miedzyń, Okole, Opławiec, Osiedle Leśne, Osowa Góra, Pałcz, Plątnowo, Prądy, Rupienica, Rynkowo, Skrzetusko, Smukała Dolna, Smukała Górna, Suszyn, Szwederowo, Wilczak, Zacisze, Zimne Wody, Zofin, Żółwin

Powiat chełmiński

Ameryka, Babie Błota, Babska, Bajerze, Bartlewo, Bągart, Bieńkówka, Błachta, Błoto, Bobak, Borówno, Bruki Kokocka, Bruki Unisławskie, Brzozowo, Bucmanówka, Buczkowizna, Cepno, Chełmno, Chiny, Chrusty, Dolne Wymiary, Dolny Kałdus, Dołki, Dorposz Chełmiński, Dorposz Szlachecki, Drzonowo, Dubielno, Duże Kokocko, Dworzyska, Działki, Falęcin, Firlus, Folgowo, Forty, Garwolin, Głażewo, Golgota, Gołoty, Górne Wymiary, Granica, Grubno, Grzępa, Grzybno, Gutlin, Jeleniec, Kałdus, Kamlarki, Kiełp, Kijewo Królewskie, Kijewo Szlacheckie, Klamry, Klasztor, Klęczkowo, Kobyły, Kokocko, Kolenki, Kolno, Korea, Kornatowo, Kosowizna, Krajęcin, Krusin, Kucborek, Las, Lęda, Linowiec, Lipienek, Lisewo, Litwa, Łąki, Łęg, Łyniec, Madera, Malankowo, Małe Czyste, Małe Kokocko, Małe Łunawy, Marianki, Mgoszcz, Młyńsk, Nad Gminną Drogą, Nad Szosą, Nad Torem, Nałęcz, Napole, Niemczyk, Nowawieś Chełmińska, Nowe Dobra, Nowe Stablewice, Nowy Dwór Królewski, Obory, Osiedle nad Browiną, Osnowo, Ostatni Rząd, Ostrów Świecki, Panieński Ostrów, Paparzyn, Papowo Biskupie, Parcele, Parowa, Parowy, Piachy, Piaski, Piątkowo, Pilewice, Płutowo, Pniewite, Pod Bajerze, Pod Dorposz, Pod Drzonowo, Pod Dubielno, Pod Głażewo, Pod Kijewo, Pod Krusin, Pod Las, Pod Napole, Pod Papowo, Pod Siemion, Pod Szymborno, Pod Unisław, Podwiesk, Przed Szosą, Przy Szosie, Raciniewo, Robakowo, Różnowo, Rybaki, Rybieniec, Sarnowo, Sepety, Stablewice, Starogród, Starogród Dolny, Staw, Stolno, Storlus, Strucfoń, Sztokowo, Szukaj, Szymborno, Środkowy Rząd, Trzebcz Królewski, Trzebcz Szlachecki, Trzebczyk, Trzebiełuch, Tytlewo, Unisław, Uść, Wabcz, Wabcz-Kolonia, Warszawa, Watorowo, Wichorze, Wichylewa, Wielkie Czyste, Wielkie Łunawy, Wierzbowo, Wrocławki, Wybudowanie, Za Górami, Za Jeziorem, Za Szosą, Za Torem, Za Wałem, Zakrzewo, Zalesie, Zaroślak, Zegartowice, Zofijki, Żaki, Żygląd

Powiat golubsko-dobrzyński

Adamki, Antoniewo, Babiak, Baraniec, Bedewo, Białkowo, Bielsk, Bielskie Budy, Bierzgło, Błonie, Bobrowisko, Bocheniec, Borek, Borówno, Bory Małszyckie, Carski Dar, Chełmonie, Chełmoniec, Chrusty, Ciechanówek, Ciechocin, Ciepień, Cieszyny, Czarny Kozieł, Dulnik, Dulsk, Dulsk-Frankowo, Dulsk-Spiczyny, Dylewo, Działyń, Elgiszewo, Elzanowo, Franksztyn, Frydrychowo, Gaj, Gajewo, Gałczewko, Gałczewo, Gapa, Gierszówka, Golub-Dobrzyń, Grudza, Gryta, Hamer, Handlowy Młyn, Imbirkowo, Jakubkowo, Jesionka, Józefat, Kalita, Kałdunek, Kamienny Smug, Kamionka, Karczewo, Kazimierzewo, Kępa, Kiełbzak, Kiełpiny, Klonowo, Kolonia Lipnica, Konstancjewo, Kowalewo Pomorskie, Krążno, Krupka, Kujawa, Kujawy, Laskowiec, Lądy, Leśno, Lipienica, Lisak, Lisewo, Lisewo-Młyn, Łęga, Łubki, Łukaszewo, Macikowo, Małszyce, Marchewka, Mariany, Martyniec, Miliszewy, Mlewiec, Mlewo, Mokry Las, Mokrylas, Morgowo, Napole, Nowa Wieś, Nowawieś, Nowe Osiedle, Nowogród, Nowy Dwór, Nowy Działyń, Nowy Młyn, Obory, Okonin, Olszówka, Osiedle Sokołowskie, Ostrowite, Otoruda, Owieczkowo, Paliwodzizna, Parzybok, Pasieka, Piątkowo, Piekiełko, Piotrkowo, Piórkowo, Pląchoty, Pluskowęsy, Płonko, Płonne, Płonne-Plebanka, Poćwiardowo, Podborek, Podolina, Podzamek, Podzamek Golubski, Pomorzany, Praczka, Pruska Łąka, Przeszkoda, Przystań, Pusta Dąbrówka, Pustki Działyńskie, Radomin, Rembiesznica, Rembiocha, Rętwiny, Rętwiny-Bogumiłki, Rochal, Rodzone, Rudaw, Rudusk, Ruziec, Ruże, Sadykierz, Sęk, Sierakowo, Sitno, Skępsk, Słuchaj, Smólniki, Sokoligóra, Sokołowo, Sokołowskie Rumunki, Sortyka, Srebrniki, Strachowo, Strachówek, Strębaczno, Suwała, Szafarnia, Szafarnia-Pólka, Szczutowo, Szewa, Szychowo, Świętosław, Tobółka, Tokary, Topielec, Węgiersk, Wielgie, Wielka Łąka, Wielkie Rychnowo, Wilczewko, Wilczewo, Wojnowo, Wrocki, Wygoda, Zapluskowęsy, Zaręba, Zawada, Zbójenko, Zbójno, Zosin

Powiat Grudziądz

Chełmińskie Przedmieście, Czerwony Dwór, Franciszkowo, Grudziądz, Mniszek, Osiedle Letniskowe-Mniszek, Osiedle Podleśne-Mniszek, Owczarki, Pastwiska, Rządz, Strzemięcin, Tarpno, Tuszewo, Wielkie Tarpno

Powiat grudziądzki

Annowo, Białobłoty, Białochowo, Biały Bór, Bogdanki, Boguszewo, Brankówka, Budy, Buk, Bukowiec, Bursztynowo, Cukrownia, Czeczewo, Daszkowo, Dąbrówka Królewska, Dębieniec, Dębniaki, Dusocin, Fijewo, Gać, Gawłowice, Goczałki, Gogolin, Gołębiewko, Gołębiewo, Grabowiec, Gruta, Gubiny, Gziki, Hanowo, Hermanowo, Huta-Strzelce, Jakubkowo, Jamy, Jankowice, Janowo, Jasiewo, Karasek, Karolewo, Kitnowo, Kitnówko, Kłódka, Kneblowo, Kobylanka, Kozłowo, Leśniewo, Linarczyk, Linowo, Lisie Kąty, Lisnowo, Lisnowo-Zamek, Lisnówko, Ludwichowo, Łasin, Łasin-Wybudowanie, Łysakowo, Małe Lniska, Mały Rudnik, Marusza, Mazanki, Mełno, Mędrzyce, Mokre, Nicwałd, Nogat, Nowa Góra, Nowa Wieś, Nowe Błonowo, Nowe Jankowice, Nowe Mosty, Nowy Dwór, Nowy Młyn, Okonin, Orle, Parski, Partęczyny, Piaski, Pieńki Królewskie, Plemięta, Plesewo, Podgórze, Pokrzywno, Przesławice, Radzyń Chełmiński, Radzyń-Wieś, Radzyń-Wybudowanie, Rogóźno, Rogóźno-Zamek, Rozental, Rozgarty, Ruda, Rychnowo, Rywałd, Sadowo, Salno, Skarszewy, Skurgwy, Słup, Słupski Młyn, Sobótka, Sosnówka, Stara Ruda, Stare Błonowo, Stary Folwark, Szarnoś, Szczepanki, Szembruczek, Szembruk, Szonowo, Sztynwag, Szumiłowo, Szynwałd, Szynych, Świecie nad Osą, Świerkocin, Święte, Turznice, Wałdowo Szlacheckie, Węgrowo, Widlice, Wielki Wełcz, Wielkie Lniska, Wiktorowo, Wydrzno, Wymysłowo, Zakrzewo, Zakurzewo, Zarośle, Zawda, Zawdzka Wola, Zielnowo, Zwierzyniec

Powiat inowrocławski

Arturowo, Augustynowo, Bachorce, Balczewo, Balice, Balin, Baranowo, Batkowo, Bąbolin, Bąkowo, Będzitowo, Będzitowskie Huby, Będzitówek, Borkowo, Branno, Broniewice, Broniewo, Bronimierz Mały, Bronimierz Wielki, Bród Kamienny, Bródzki, Brudnia, Brześć, Brzózki, Buczkowo, Budziaki, Chełmce, Chełmiczki, Chlewiska, Chrosno, Chróstowo, Chrząstowo, Cieślin, Colant, Cukrownia, Cykowo, Czyste, Dąbie, Dąbki, Dąblin, Dąbrowa Biskupia, Dąbrowa Mała, Dąbrówka Kujawska, Dębina, Dębowo, Dobiesławice, Dobieszewice, Dobieszewiczki, Dobrogościce, Dulsk, Działki, Dziarnowo, Dziennice, Dziewa, Dźwierzchno, Edwinowo, Folwark-Gopło, Gąski, Gąszczyńskie Błota, Gęzewo, Giebnia, Giżewo, Glinki, Glinno Wielkie, Głębokie, Głogówiec, Głojkowo, Gniewkowo, Gniewkówiec, Gnojno, Gocanowo, Gocanówko, Godzięba, Góra, Grodztwo, Gustawowo, Helenowo, Huby Pałuczyńskie, Ignacewo, Inowrocław, Jacewo, Jaksice, Jaksiczki, Janikowo, Jankowo, Janocin, Janowice, Jarki, Jaronty, Jaszczółtowo, Jetanowo, Jezuicka Struga, Jordanowo, Julianowo, Jurancice, Kaczkowo, Kajutka, Kamlarka, Karczówka, Karczyn, Karczyn-Wieś, Karolewo, Karsk, Kawęczyn, Kępa Kujawska, Kicko, Kijewo, Klepary, Kłopot, Kobelniki, Kobylnica, Kobylniki, Kołodziejewo, Kołuda Mała, Kołuda Wielka, Komaszyce, Konary, Korytkowo, Kościelec, Kozia Ulica, Kraszyce, Krążkowo, Krężoły, Kruk, Krusza Duchowna, Krusza Podlotowa, Krusza Zamkowa, Kruszwica, Kruśliwiec, Krzyska, Lachmirowice, Lachmirowicki Potrzymiech, Latkowo, Lechowo, Leszcze, Leszczyce, Leśnianki, Lipie, Lipionka, Lisewo Kościelne, Liszkowice, Liszkowo, Ludkowo, Ludwiniec, Ludzisko, Łagiewniki, Łącko, Łąkocin, Łążyn, Łojewo, Łukaszewo, Magdaleniec, Majdany, Marcinki, Marcinkowo, Markowo, Marulewy, Maszenice, Mątwy, Michalinowo, Michałowo, Miechowice, Miechowiczki, Mielno, Mierogoniewice, Mierzwin, Mietlica, Mikorzyn, Mimowola, Mleczkowo, Modliborzyce, Morgi, Murzynko, Murzynno, Niemojewo, Niszczewice, Nowe Osiedle, Nowe Racice, Nowy Dwór, Olszewice, Ołdrzychowo, Oporówek, Orłowo, Orpikowo, Osady Tryszczyńskie, Osieczek, Osiek Wielki, Ostrowo, Ostrowo Krzyckie, Ostrówek, Ośniszczewko, Ośniszczewo, Otok, Pakość, Palczyn, Pałuczyna, Papros, Parchanie, Parchanki, Perkowo, Perkowo Dolne, Perkowo Górne, Pęchowo, Piaski, Piecki, Pieczyska, Pieranie, Piotrkowice, Pławin, Pławinek, Płonkowo, Płonkówko, Podgaj, Podlesie, Polanowice, Popowice, Popowiczki, Popowo, Przedbojewice, Przybysław, Racice, Radłowo, Radłówek, Radojewice, Rąbin, Rąbinek, Rechta, Rejna, Rojewice, Rojewo, Roszarnia, Rożniaty, Rucewko, Rucewo, Rusinowo, Rybitwy, Rycerzewko, Rycerzewo, Rzepiszyn, Rzepowo, Sadowie, Sahara, Salina, Sieczkowice, Sielec, Sikorowo, Skalmierowice, Skotniki, Słabęcin, Sławęcin, Sławęcinek, Sławsk Górny, Sławsk Wielki, Słońsko, Sobiesiernie, Sokolniki, Solanki, Sosnówiec, Sójkowo, Stanomin, Stara Wieś, Stare Grabie, Stare Miasto, Stare Racice, Stefanowo, Strzemkowo, Suchatówka, Sukowy, Szadłowice, Szarlej, Szosa Radziejowska, Szosa Tryszczyńska, Szpital, Szymborze, Ściborze, Śrubsk, Świniary, Tarkowo Górne, Tarnowo, Tarnówko, Topola, Trląg, Truszczyzna, Trzaski, Tuczno, Tupadły, Turlejewo, Turzany, Walcerzewice, Walentynowo, Warząchewka, Warzyn, Węgierce, Wielowieś, Wierzbiczany, Wierzchosławice, Wierzejewice, Więcławice, Witowice, Witowiczki, Witowy, Wojdal, Wola Stanomińska, Wola Wapowska, Wolany, Wonorze, Wróble, Wybranowo, Wytmanowo, Za Górami, Zaborowo, Zagajewice, Zagajewiczki, Zajezierze, Zakupie, Zarwane, Zawiszyn, Złotniki Kujawskie, Złotowo, Żalinowo, Żelechlin, Żerniki, Żwanowice, Żyrosławice

Powiat lipnowski

Adamowo, Aleksandrowo, Babie Ławy, Bachorzewo, Bałdowo, Barany, Beresztek, Będzeń, Białe Błota, Białowieżyn, Bielica, Biskupin, Błotkowa, Bobrownickie Pole, Bobrowniki, Boguchwała, Borek, Borowo, Bógzapłać, Bruziek, Brzeźno, Brzustowa, Buchowo Kikolskie, Bugaj, Cebryszewo, Chalin, Chalinek, Chałacie, Chlebowo, Chodorążek, Chojno, Chrostkowo, Chrostkowo Nowe, Chrostkowski Młyn, Chudzewo, Ciełuchowo, Czarne, Czarne-Kolonia, Czarny Las, Czartowo, Czermno, Czerskie Rumunki, Dąbrówka, Dębowiec, Dobrzyń nad Wisłą, Doły, Drozdowiec, Dyblin, Dyblinek, Działy, Elzanowo, Franciszkowo, Gątkowizna, Gęstowarka, Glewo, Głęboczek, Głodowo, Głogi, Główczyn, Gnojno, Gołąbki, Gołuchowo, Gołyszewy, Grabina, Grabiny, Grabówiec, Grochowalsk, Grodzeń, Guzowatka, Halenkowo, Hornówek, Huta, Huta Głodowska, Huta Łęcka, Ignackowo, Janczewek, Janiszewo, Jankowo, Janowo, Jarczechowo, Jarczewo, Jasień, Jastrzębie, Jeżewo, Józefkowo, Józefowo, Julkowo, Kamienica, Kamienne Brody, Kamień Kmiecy, Kamień Kotowy, Karasiewo, Karnkowo, Karnkowskie Rumunki, Karolewo, Kawno, Kierz, Kikół, Kikół-Wieś, Kisielewo, Kłobukowo, Kłokock, Kochoń, Kolankowo, Kolonia Chalin, Kolonia Jastrzębska, Kolonia Nowowiejska, Kołat, Kołat-Rybniki, Kołatek, Komorowo, Konotopie, Korzyczewo, Koziołek, Koziróg Leśny, Koziróg Rzeczny, Krępa, Krojczyn, Krzyżówki, Ksawery, Ksawery Ciełuchowskie, Kujawy, Kukowo, Kurowo, Lenie Małe, Lenie Wielkie, Likiec, Lipiny, Lipno, Lipno-Rumunki Drugie, Lubianki, Lubin, Lubinek, Lubówiec, Łagiewniki, Ławiczek, Łąkie, Łępiczyzna, Łochocin, Łosiaki, Majdany, Makowiska, Makówiec, Maliszewo, Mała Wólka, Małomin, Marianki, Marmana, Mencowizna, Michałkowo, Miodusy, Miszek, Moczadła, Modrzewie, Modzoły, Mokowo, Mokówko, Mokre, Moszczonne, Mysłakowo, Mysłakówko, Nagórzynek, Narutowo, Niedźwiedź, Nietrzeba, Nowa Wieś, Nowe Miasto, Nowopole, Nowy Bógpomóż, Obóz, Okrąg, Okrągła, Oleszno, Oparczyska, Orłowo, Ostatni Grosz, Ostrowite, Ostrowitko, Ośmiałowo, Parcele Łochockie, Parcele Majdańskie, Piaseczno, Piaski, Piątki, Płomiany, Płonczyn, Płonczynek, Podjabłonie, Podkłokock, Podlasie, Podnietrzeba, Podole, Pokrzywnik, Polichnowo, Popielarka, Popowo, Pólko, Przekop, Rachcin, Rachcinek, Radomice, Radziochy, Rumiankowo, Rumunki Głodowskie, Rumunki Jasieńskie, Rumunki Jastrzębskie, Rumunki Oleszeńskie, Rumunki Podgłodowskie, Rumunki Skępskie, Rumunki Tupadelskie, Rumunki Witkowskie, Rumunki Wólczańskie, Rumunki Wschodnie, Rumunki Zachodnie, Ruszkowo, Rutki, Rutkowo, Rybaki, Rybniki, Ryszewek, Sarnowo, Sarnówek, Sępliny, Siedliska, Sikorki, Sikórz, Skaszewo, Skępe, Sowia Góra, Stalmierek, Stalmierz, Stara Baba, Stara Rzeczna, Stare Rybitwy, Stary Bógpomóż, Strachoń, Stróżewo, Sumin, Suminek, Suradowo, Suradówek, Suszewo, Szarzewo, Szczekarzewo, Szczepanki, Szpiegowo, Ślewo, Teodorowo, Tłuchowo, Tłuchówek, Tomaszewo, Trutowo, Trzcianka, Trzebiegoszcz, Tulibowo, Tupadły, Turka, Turza Nowa, Turza Wilcza, Walentowo, Wapienna Góra, Wawrzonkowo, Wąkole, Węglewo, Wichowo, Wielgie, Wierzbick, Wierznica, Wierzniczka, Wilczewo, Wildno, Winduga, Wioska, Witkowo, Wola, Wolęcin, Wólka, Wyczałkowo, Wylazłowo, Wymyślin, Wysokie Pole, Zaduszniki, Zajeziorze, Zakrzewo, Zawodzie, Zbyszewo, Zbytkowo, Zjawionek, Złotopole, Złowody, Źródła, Żabieniec, Żagno, Żuchowo

Powiat mogileński

Baba, Babka, Babki, Bartodziejewice, Bąbowo, Berlinek, Białe Błota, Białotul, Bielice, Bławatki, Bławaty, Błonie, Boguchwała, Bożejewice, Broniewiczki, Bronisław, Budy, Busewo, Bystrzyca, Bzówiec, Chabsko, Chałupska, Chwałowo, Ciechrz, Ciencisko, Czaganiec, Czarne Olendry, Czarnotul, Czerniak, Dąbek, Dąbrowa, Dąbrówka, Dębno, Dobsko, Duże Huby, Dwie Tonie, Dzierzążno, Gać, Gaj, Gębice, Głęboczek, Golejewo, Gopło, Gozdanin, Gozdawa, Góra, Górki, Huby Cięciskie, Huby Ostrowskie, Huby pod Lasem, Huta Padniewska, Huta Palędzka, Iskra, Izdby, Janowo, Jaworowo, Jerkowo, Jeziora Małe, Jeziora Wielkie, Jeziorki, Jonasowo, Józefowo, Kamionek, Kawka, Kątno, Kijewice, Kołodziejewko, Kopanie, Kopce, Kopczyn, Kościeszki, Kotkowo, Kozie Doły, Kożuszkowo, Krzekotowo, Krzekotówko, Krzywe Kolano, Krzyżanna, Krzyżownica, Książ, Kunowo, Kunowo Kujawskie, Kurzebiela, Kuśnierz, Kwieciszewo, Laskowo, Lenartowo, Leśnik, Lubieszewo, Lubstówek, Łąkie, Łosośniki, Machalanka, Marcinkowo, Markowice, Mielenko, Mielno, Mierucin, Mierucinek, Międzybór, Miradz, Mirosławice, Młynice, Młyny, Mogilno, Mokre, Morasy, Niedźwiedzi Kierz, Niemojewko, Niestronno, Nowa Wieś, Nowy Młyn, Nowy Wszedzień, Nożyczyn, Olsza, Ostrowo, Padniewko, Padniewo, Palędzie Dolne, Palędzie Kościelne, Parlin, Parlinek, Parliniec, Płaczkówko, Poczekaj, Podgaj, Pomianki, Pomiany, Popielary, Potrzymiech Rzeszynkowski, Potrzymiech Siemioński, Procyń, Proszyska, Przedbórz, Przyjezierze, Przyjma, Radunek, Ratowo, Rzadkwin, Rzeszyn, Rzeszynek, Sadowiec, Sędowo, Sędówko, Siedlimowo, Siedlisko, Siedluchna, Siemionki, Sierakowo, Sierakówek, Skrzeszewo, Słaboszewko, Słaboszewo, Sławsko Dolne, Starczewo, Stary Gaj, Stary Wszedzień, Stawiska, Stodoły, Stodólno, Strzelce, Strzelno, Strzelno Klasztorne, Sucharzewo, Sucharzewo Drugie, Szczeglin, Szczepankowo, Szczepanowo, Szczepanowo Leśne, Szerzawy, Szubinek, Szwabówka, Szydłówko, Świerkówiec, Targownica, Tomaszewo, Trii, Trzcianek, Trzcionek, Twierdziń, Urlikowo, Wasielewko, Wiecanowo, Wieniec, Witkowo, Włostowo, Wola Kożuszkowa, Wójcin, Wronowy, Wszedzień, Wybudowanie Strzeleńskie, Wycinki, Wylatowo, Wymysłowice, Wymysłowo, Wymysłowo Szlacheckie, Wypnidów, Wyrobki, Wysoki Most, Zazdrość, Zbytowo, Ziemowity, Zofijówka, Żabienko, Żabno, Żegotki, Żółwiny

Powiat nakielski

Abisynia, Aleksandrowo, Ameryczka, Anieliny, Babia Gać, Bagno, Bąk, Berlinek, Białowieża, Bielawy, Bnin, Bogacin, Borek, Broniewo, Brzózki, Chobielin, Chobielin-Dwór, Chomętowo, Chraplewo, Chrząstowo, Chwaliszewo, Chwałka, Ciężkowo, Czarny Zdrój, Czerwoniak, Czterdziestka, Dąbrowa, Dąbrowice, Dąbrówka Słupska, Dębionek, Dębogóra, Dębogórki, Dębogórski Młyn, Dębowo, Diabełek, Długoszyn, Dobieszewko, Dobieszewo, Dominium, Drążno, Drążonek, Drogosław, Drzewianowo, Duże Rudy, Dziekanka, Dziewierzewo, Elizewo, Elżbiecin, Florentowo, Folusz, Gabrielin, Gąbin, Gąbinek, Gąbińskie Huby, Glinki, Głęboczek, Głogowiniec, Godzimierz, Górki Dąbskie, Górki Zagajne, Grabowo, Grocholin, Gromadno, Grzeczna Panna, Gumnowice, Iwno, Izabela, Jadwigowo, Jadwiżyn, Jaktórka, Jankowo, Janowo, Jeziorka, Jeziorki Zabartowskie, Jeziornica, Jeziorowo, Józefkowo, Karłowo, Karmelita, Karnowo, Karnówko, Karolinowo, Katynka, Kazimierzewo, Kazin, Kaźmierowo, Kaźmierzewo, Kcynia, Kocewka, Kołaczkowo, Konstantowo, Koraczewko, Kornelin, Kosowo, Kowalewko, Kowalewko-Folwark, Kowalewo, Kozia Góra Krajeńska, Kraczki, Królikowo, Krukówko, Krzepiszyn, Lantowo, Laski, Laskownica, Lisi Kąt, Lisi Ogon, Liszkówko, Lubaszcz, Ludwikowo, Łachowo, Łankowice, Łankowiczki, Łodzia, Machowo, Malice, Małe Rudy, Małe Smolniki, Małocin, Matyldzin, Mąkoszyn, Mechnacz, Miaskowo, Miastowice, Michalin, Michalinka, Mieczkowo, Minikowo, Młynki, Modrakowo, Mrocza, Mrozowo, Mycielewo, Nadkanale, Nakło nad Notecią, Niedola, Niedźwiady, Nowa Wieś Notecka, Nowakówko, Nowy Świat, Olek, Olendry, Olszewka, Orle, Orlinek, Orzelski Młyn, Osadniki, Ositko, Ostrowo, Ostrówiec, Palmierowo, Paterek, Paulina, Piętacz, Pińsko, Piotrowo, Pod Elizewo, Pod Słonawy, Podgórz, Podlaski, Podlesie, Polichno, Potulice, Pólko, Radzicz, Raj, Rajgród, Reputy, Retkowo, Rościmin, Rozpętek, Rozstrzębowo, Rozwarzyn, Rudki, Rynarzewo, Rzemieniewice, Sadki, Sadkowski Młyn, Samoklęski Duże, Samoklęski Małe, Samostrzel, Samsieczynek, Siedliska, Sierniki, Sipiory, Skoczka Młyn, Skórzewo, Słonawki, Słonawy, Słupowa, Słupowiec, Słupówko, Słupska Kolonia, Słupy, Smarzykowo, Smogulecka Wieś, Smolarnia, Smolniki, Stalówka, Stanisławka, Stare Słonawy, Stary Jarużyn, Studzienki, Suchary, Suchoręcz, Suchoręczek, Szaradowo, Szczepice, Szkocja, Szubin, Szubin-Wieś, Ślesin, Śmielin, Trzciniec, Trzeciewnica, Tupadły, Tur, Turzyn, Turzyńska Kolonia, Ujazd, Urszulin, Wąsosz, Weronika, Wiele, Wieszki, Wisławica, Wiśniówka, Witosław, Włodzimierzewo, Wojsławiec, Wolwark, Wójtostwo, Wrzosy, Wybitowo, Wybudowanie Łachowskie, Wybudowanie Rynarzewskie, Wydartowo, Wymysłowo, Wyrza, Występ, Zabłocie, Zaborze, Zacisze, Zalesie, Zaleska Kolonia, Zamek, Zamość, Zazdrość, Zdrogowo, Zielonowo, Żakowo, Żarczyn, Żędowo, Żurawia, Żurczyn

Powiat radziejowski

Altana, Anusin, Bartłomiejowice, Bełszewo, Bełszewo-Kolonia, Białe Błota, Bieganowo, Bielki, Bilno, Biskupice, Bodzanowo, Bodzanowo Drugie, Bodzanówek, Borek, Borowo, Borucin, Borucin-Kolonia, Borucinek, Broniewek, Broniewo, Bronisław, Brylewo, Budzisław, Bycz, Byczyna, Byczyna-Kolonia, Byszewo, Bytoń, Chalno, Chalno-Parcele, Chełmiczki, Czamanin, Czamanin-Kolonia, Czamaninek, Czarnocice, Czarnotka, Czołowo, Czołówek, Czołpin, Dąbrowa, Dąbrówka, Dębianki, Dębołęka, Dęby, Dobre, Dobre-Kolonia, Dobre-Wieś, Emilianowo, Faliszewo, Franciszkanka, Galonki, Galonki-Kolonia, Gawroniec, Głuszyn, Głuszyn-Kolonia, Głuszynek, Góry Witowskie, Gradowo, Grodziska, Higieniewo, Holendry Bytońskie, Ignacewo, Iłowo, Jarantowice, Jerzyce, Józefin, Józefowo, Jurkowo, Kacza Warta, Kaczewo, Kamieniec, Kamieńczyk, Karczówek, Karolin, Kaspral, Katarzyna, Kłonowo, Kłonówek, Kolonia, Kolonia Chalińska, Kolonia Miłachowska, Kolonia Wąsewo, Konary, Kontrewers, Kopanina, Koszczały, Kościelna Wieś, Kozjaty, Kozy, Kózki, Krogulec, Krotoszyn, Krzywosądz, Kuźbowo, Kwilno, Latkowo, Lekarzewice, Leonowo, Leszcze, Lisianki, Litychowo, Lubsin, Lubsinek, Ludwikowo, Łabędzin, Łany Wybranieckie, Łączki, Łucjanka, Malina, Małe Świątniki, Marianowo, Miałkie, Miłachówek, Morawy, Morzyce, Nagórki, Narkowo, Nasiłowo, Niegibalice, Nowa Wieś, Nowe Osiedle, Nowe Połajewo, Nowe Witowo, Nowy Dwór, Opatowice, Opielanka, Orle, Osięciny, Osięciny-Probostwo, Osięciny-Wieś, Osłonki, Oszczywilk, Palczewo, Paniewek, Paniewo, Paniewo Poduchowne, Parszywka, Pieńki Kościelskie, Pilichowo, Piołunowo, Piotrków Kujawski, Piotrków Poduchowny, Plebanka, Płowce, Płowce Drugie, Płowce Pierwsze, Płowki, Pocierzyn, Podlesie, Połajewek, Połajewo, Pomry, Potołowo, Potołówek, Powałkowice, Pruchnowo, Przedłuż, Przemystka, Przewóz, Przysiek, Pścininek, Pścinno, Pułkownikowo, Radziejów, Rogalin, Rogalki, Rokitki, Rucin, Rudzk Duży, Rudzk Mały, Ruszki, Rybinki, Rybiny, Rybiny Leśne, Rzeczyca, Rzepiska, Sadłóg, Sadłóżek, Saletra, Samszyce, Sęczkowo, Sierakowy, Sikorowo, Skibin, Słuchaj, Smarglin, Sokołowo, Sokoły, Stara Kolonia, Stara Kolonia Włościańska, Stary Radziejów, Stawiska, Stefanowo, Stróżewo, Szalonki, Szczeblotowo, Szewce, Szostka, Szostka Mała, Szybka, Świątniki, Świerczyn, Świerczynek, Świesz, Świnki, Tarnówka, Teodorowo, Topólka, Torzewo, Trojaczek, Ujma Mała, Ułomie, Walentynowo, Wandynowo, Wąsewo, Wincentowo, Witoldowo, Witowo, Witowo-Kolonia, Władysławowo, Włodzimierka, Wola Jurkowa, Wola Skarbkowa, Wójcin, Wygoda, Wymysłowo, Wyrobki, Zagaj, Zagajewice, Zagorzyce, Zakręta, Zblęg, Zborowczyk, Zborowiec, Zgniły Głuszynek, Zielińsk, Znaniewo, Zygmuntowo, Żabieniec, Żakowice, Żychlinowo

Powiat rypiński

Antoniewo, Baba, Balin, Baraki, Baranie Góry, Bartoszka, Bąkowizna, Białe Błota, Bielawki, Bielawy, Bobrowiec, Borki, Borowo, Boruchy, Borzymin, Brzeszczki Duże, Brzeszczki Małe, Brzuze, Budy, Budy Szustkowskie, Budziska, Budziska Przywitowskie, Bukowiec, Buzy, Cetki, Charszewo, Chorab, Czarnia Duża, Czarnia Mała, Cząpienica, Czermin, Czerwonka, Czumsk Duży, Czumsk Mały, Czyżewo, Dąbrówka, Dębiany, Długie, Dobre, Dobre-Rumunki, Dołek, Drozdowo, Dunaj, Duszoty, Dylewo, Dziegciary, Dziewanowo, Egipt, Giżynek, Glinki, Głowińsk, Gniazdek, Godziszewy, Górki, Gulbiny, Gumowszczyzna, Huta, Huta-Chojno, Iwany, Jaroszewo, Jasin, Jegle, Jętek, Julianowo, Jutrzenka, Kamionka, Karbowizna, Karczemka, Karczówka, Kasprowizna, Kasztany, Kępa, Kiełpiny, Kierz Półwieski, Kierz Radzikowski, Klepczarnia, Kleszczyn, Kocieł, Kolonia Okalewska, Kolonia Ostrowicka, Kolonia Podolska, Kolonia Przywitowska, Kolonia Radzynkowska, Kolonia Żalska, Kontrewers, Kordyszewo, Korea, Korzeniewo, Kosiory, Kostrzał, Kotowy, Kotórz, Kowalki, Kozia, Krupianka, Krystianowo, Kupno, Kwiatkowo, Lamkowizna, Lasoty, Linne, Lisia Górka, Lisiaki, Lisiny, Łapinóż-Rumunki, Łapinóżek, Ławki, Ławy, Łączonek, Malitony, Mańkowo, Marianki, Marianki-Kolonia, Marianowo, Młynik, Modlin, Mościska, Na Górach, Nad Kotarzem, Nad Kowalką, Nad Szosą, Nadróż, Narty, Niemcowizna Okalewska, Niemcowizna Szustkowska, Noskowizna, Nowe Dębiany, Nowe Parcele, Nowe Sadłowo, Nowe Skudzawy, Nowiny, Nowy Kobrzyniec, Nowy Młyn, Nowy Rak, Odnoga, Okalewo, Okonin, Olendry, Olszak, Osina, Ostrowite, Ostrów, Otocznia, Paproty, Parcelanci, Parcelanty, Parcele Giżyńskie, Parcele Trąbińskie, Parowa, Piaski, Piekiełko, Pieńki, Pinino, Pisiak, Piskorczyn, Plebanka, Pod Babę, Pod Barbarką, Pod Borzyminem, Pod Czerwonkę, Pod Czyżewo, Pod Długie, Pod Las, Pod Linne, Pod Nadróż, Pod Niemcowiznę, Pod Nowiny, Pod Obórkami, Pod Otocznią, Pod Paproty, Pod Rakiem, Pod Rakowo, Pod Rudę, Pod Rypin, Pod Strzygi, Pod Szosę, Pod Wojnowo, Pod Zambrzycę, Pod Żałe, Podole, Polewizna, Półwiesk Duży, Półwiesk Mały, Praga, Prądówka, Prątnia, Pręczki, Przecza, Przed Koleją, Przeszkoda, Przybyszynek, Przylasek, Przyrowa, Przytułek, Przywitowo, Puszcza Leśna, Puszcza Miejska, Puszcza Rządowa, Radziki Duże, Radziki Małe, Radzynek, Rak, Rakowo, Rejki, Reszki, Rogowo, Rogówko, Rojewo, Ruda, Ruda Żalska, Rudziska, Rumunki Brzeszczkowskie, Rumunki Brzóskie, Rumunki Charszewskie, Rumunki Julianowskie, Rumunki Kobrzynieckie, Rumunki Kotowskie, Rumunki Kowalkowskie, Rumunki Likieckie, Rumunki Nadroskie, Rumunki Ostrowickie, Rumunki Rojewskie, Rumunki Rudzkie, Rumunki Ugoskie, Rumunki Zakrockie, Rumunki-Kowalki, Rusinowo, Ruszkowo, Rypałki Prywatne, Rypin, Sadłowo, Sadłowo-Rumunki, Sawiak, Seperak, Sikory, Sitnica, Skrwilno, Skudzawy, Somsiory, Sosnowo, Stare Parcele, Starorypin Prywatny, Starorypin Rządowy, Stary Dwór, Stary Kobrzyniec, Starzy Gospodarze, Stawiska, Stępowo, Studzianka, Szczawno, Szczerby, Szucie, Szucie Okalewskie, Szustek, Szwarowszczyzna, Szwarowy, Szyszka, Świeżawy, Tadajewo, Tartak, Toki, Tomkowo, Trąbin-Rumunki, Trąbin-Wieś, Ugoda, Ugoszcz, Urszulewo, W Górach, W Łąkach, Warszawka, Warszawka-Kolonia, Wąpielsk, Wierzchowiska, Wiktorowo, Wilcza, Wilcza Łapa, Wójtostwo, Wólka, Wydmuchowo, Wygoda, Wyręba, Za Bagnem, Za Koleją, Zakrocz, Zakroczek, Zambrzyca, Zamość, Zaolzie, Zasadki, Zawada, Zofiewko, Zofiewo, Żałe, Żołnowo

Powiat sępoleński

Adamowo, Adamowo-Leśnictwo, Bocianowo, Borówki, Borzyszkowo, Chłopigozd-Gajówka, Chłopigozd-Leśnictwo, Chmielniki, Ciosek, Czarmuń, Dalkowo, Dąbie, Dąbrowa, Dąbrówka, Dębiny, Dębowiec, Diabli Kąt, Dorotowo, Drugi Rząd, Duża Cerkwica, Dwanaście Apostołów, Dziechowo, Dziedno, Filipowo, Firlant, Frydrychowo, Gaj, Grochowiec, Iłowo, Jakubowo, Jastrzębiec, Jaszkowo, Jazdrowo, Jazdrowo-Leśnictwo, Jeleń, Jerzmionki, Kacze Doły, Kacze Raje, Kamień Krajeński, Karolewo, Katarzyniec, Kawle, Kempingi, Klarynowo, Klementynowo, Komierowo, Komierówko, Korea, Leśniczówka Świdwie, Leśniczówka Wąwelno, Leśniewice, Lubcza, Lutowo, Lutówko, Lutówko-Leśnictwo, Lutówko-Młyn, Łukowo, Mała Cerkwica, Mierucin, Młynki, Na Bagnach, Na Czarmuń, Na Dziedno, Na Klarynowo, Na Lubczę, Na Łąkach, Na Przepałkowo, Na Zabartowo, Na Zalesie, Nad Jeziorem, Niechorz, Niwskie Osady, Niwy, Niwy Leśne, Nowa Wieś, Nowy Dwór, Nowy Świat, Obkas, Obodowo, Ogrody, Olszewka, Orzełek, Osady Jerzmionckie, Osady Zamarckie, Ostrówek, Pęperzyn, Piaseczno, Pipów, Plebanka, Płocicz, Płosków, Pod Cerkwicę, Pod Lasem, Pod Lutówko, Pod Małą Cerkwicą, Pod Młyn, Pod Mroczą, Pod Ostrówek, Pod Ościbórz, Pod Pęperzyn, Pod Płocicz, Pod Skarpę, Pod Skoraczewo, Pod Tor, Pod Trzciany, Przepałkowo, Puszcza, Radońsk, Radzim, Rogalin, Roztoki, Runowo Krajeńskie, Runowo-Kolonia, Runowo-Młyn, Sępólno Krajeńskie, Siedlisko, Sikorz, Sitno, Skarpa, Skoraczewiec, Skoraczewko, Skoraczewo, Sośno, Suchorączek, Sypniewo, Sypniewo-Leśnictwo, Szosa Chojnicka, Szynwałd, Śmiłowo, Świdwie, Teklanowo, Toboła, Tobółka, Tonin, Toninek, Trzciany, Tuszkowo, Wałdowo, Wałdówko, Wąwelno, Werski Most, Wielowicz, Wielowiczek, Więcbork, Wilcze Jary, Wilkowo, Wiśniewa, Wiśniewka, Witkowo, Witkowski Młyn, Witunia, Włościbórek, Włościbórz, Wybudowania pod Witkowo, Wybudowania Sikorskie, Wybudowanie Jaszkowskie, Wybudowanie Lewe, Wybudowanie pod Dąbrowę, Wybudowanie pod Dąbrówkę, Wybudowanie pod Obkas, Wybudowanie pod Sośno, Wybudowanie pod Wąwelno, Wybudowanie Prawe, Wymysłowo, Wysoka Krajeńska, Za Torem, Zabartowo, Zabartowo-Kolonia, Zabartowo-Wybudowania, Zakrzewek, Zakrzewska Kolonia, Zakrzewska Osada, Zakrzewskie Wybudowania, Zalesie, Zaleśniak, Zamarte, Zboże, Zgniłka, Zielonka

Powiat świecki

Abisynia, Bagniewko, Bagniewo, Bąkowo, Bąkowski Młyn, Bąkówko, Bedlenki, Belno, Berlinek, Białe, Białe Błota, Biechowo, Biechówko, Blizawy, Błądziejewo, Błądzim, Bochlin, Bojanowo, Borce, Borowy Młyn, Borsukowo, Bramka, Branica, Bratwin, Brzemiona, Brzeziny, Brzeźno, Brzozowy Most, Brzózki, Buczek, Budyń, Bukowiec, Bursztynowo, Buśnia, Bycza Droga, Bzowo, Bzówko, Chrystkowo, Cieleszyn, Cieleszynek, Ciemniki, Ciemny Las, Cisiny, Czajkowo, Czapelki, Czaple, Czarna Woda, Czersk Świecki, Dąbrowa, Dąbrówka, Dębowe, Dębowiec, Dębowo, Dobre, Dobrogosław, Dolna Grupa, Dolne Morgi, Dolny Młyn, Dólsk, Dragacz, Drozdowo, Drugie Plewno, Drzycim, Dubielno, Dworzysko, Dziewięć Włók, Dziki, Ernestowo, Fletnowo, Franciszkowo, Gacki, Gajewo, Gajewo-Zabudowania, Gawroniec, Głodowo, Głogówko Królewskie, Gołuszyce, Górna Buśnia, Górna Grupa, Górne Bagniewko, Górne Morgi, Górne Skrzynki, Grabowa Buchta, Grabowa Góra, Grabowiec, Grabowo, Grabowskie Góry, Grabówko, Gródek, Gruczno, Grupa, Grzybek, Gudajewo, Gzelowe, Hadry, Huta, Jakubowo, Jania Góra, Jarzębieniec, Jastrzębie, Jaszcz, Jeziorki, Jeżewnica, Jeżewo, Jędrzejewo, Józefowo, Kacze Doły, Kaliska, Kamienna Góra, Kamionka, Karolewo, Kawęcin, Klępowo, Klufta, Koło Jeziora, Koło Pięciu Lip, Komorsk, Konstantowo, Kończyce, Korytowo, Kosowo, Kotówka, Kozi Borek, Kozielec, Kozłowiec, Kozłowo, Krakówek, Krąplewice, Krupocin, Krusze, Krzewiny, Kurlandia, Kurpiszewo, Kurzejewo, Kurzejewo Górne, Kuźnica, Kwiatki, Laskowice, Leosia, Lipienica, Lipienki, Lipinki, Lipno, Lisi Kąt, Lisi Ogon, Lnianek, Lniano, Lubania-Lipiny, Lubocheń, Lubodzież, Luszkowo, Luszkówko, Łaszewo, Łazy, Łążek, Łowin, Łowinek, Małe Bedlenki, Małe Konstantowo, Małe Łąkie, Małe Tuszynki, Małe Zajączkowo, Małociechowo, Mały Dólsk, Mały Komorsk, Mały Lubień, Marianki, Mątasek, Mątawy, Michale, Miedzno, Milewko, Milewo, Mirowice, Mniszek, Morgi, Morsk, Mszano, Mukrz, Na Bagnach, Na Szosie, Nad Brukiem, Nad Szosą, Nieciszewo, Niedźwiedź, Niewieścin, Nowa Huta, Nowa Rzeka, Nowe, Nowe Belno, Nowe Dobra, Nowe Krąplewice, Nowe Laskowice, Nowe Marzy, Nowe Tuszyny, Nowy Jaszcz, Nowy Łowinek, Nowy Młynek, Orli Dwór, Osadniki, Osady Bielskie, Osie, Osiedle Jana Pawła II, Osiek, Osiny, Oski Piec, Osłowo, Ostrowite, Ostrów, Papiernia, Parlin, Pastwiska, Pensjonat, Piaseczno, Pietruszkowo, Pięćmorgi, Piła-Młyn, Piskarki, Pleśno, Plewno, Płochocin, Płochocinek, Pod Bagniewko, Pod Bagniewo, Pod Białem, Pod Biechowo, Pod Bramkę, Pod Brzeżno, Pod Bukowiec, Pod Dolny Młyn, Pod Dworzec, Pod Gawroniec, Pod Gruczno, Pod Korytowo, Pod Las, Pod Lasem, Pod Lipiny, Pod Luszkówko, Pod Łąkie, Pod Mątawą, Pod Mirowice, Pod Niewieścin, Pod Parlin, Pod Piaseczno, Pod Polskie Łąki, Pod Pruszcz, Pod Przysiersk, Pod Różanną, Pod Różannę, Pod Stążkami, Pod Suchą, Pod Trutnowo, Pod Trzebień, Pod Wałdowo, Pod Wudzynek, Pod Zawadę, Pod Zbrachlin, Podwórze, Pohulanka, Poledno, Polski Konopat, Polskie Łąki, Polskie Stwolno, Prądki, Pruskie, Pruszcz, Przechowo, Przechówko, Przewodnik, Przyny, Przyny Miejskie, Przyny Szlacheckie, Przysiersk, Przyspa, Radańska, Rejbruchy, Rosochatka, Rozgarty, Rówienica, Różanna, Rudki, Rudzianek, Rulewo, Rumlandy, Rumunia, Rybaki, Rybno, Rychława, Rykowisko, Rynków, Ryszka, Ryta Góra, Ryżewo, Sarnia Góra, Sarnowo, Sartowice, Serock, Siemkowo, Sierosław, Sierosławek, Skarszewo, Skrzyniska, Skrzynki, Sławno, Słępiska, Smolarnia, Sobiny, Spławie, Stanisławie, Stara Huta, Stara Rzeka, Stare Marzy, Stare Miasto, Starnie, Stążki, Sulnowo, Sulnówko, Swatno, Szarłata, Szary Koniec, Szewno, Szukaj, Średnia Huta, Średnik, Świecie, Świekatowo, Świekatowskie Pole, Świekatówek, Świekatówko, Święte, Taszewko, Taszewo, Taszewskie Pole, Terespol Pomorski, Tleń, Topolinek, Topolno, Topolno Górne, Trępel, Tryl, Trzy Chałupy, Trzy Korony, Tuszynki, Tuszyny, Twarda Góra, Wałdowo, Wałkowiska, Warlubie, Warszawa, Wątrobowo, Wery, Węglarka, Węglarki, Wętfie, Wężowiec, Wiąg, Wiąskie Piaski, Wielki Komorsk, Wielki Konopat, Wielki Lubień, Wielkie Stwolno, Wielkie Zajączkowo, Wierzchy, Więckowo, Wilcze Błota, Winkiel, Wybudowanie Bąkowskie, Wybudowanie Branickie, Wybudowanie Brzezińskie, Wybudowanie Łowińskie, Wybudowanie Podłowińskie, Wybudowanie Podserockie, Wybudowanie Werskie, Wydmuchowo, Wydry, Wygoda, Wyrwa, Za Koleją, Za Lasem, Za Torem, Zacisz, Zacisze, Zalesie Królewskie, Zalesie Szlacheckie, Zamczyska, Zawada, Zazdrość, Zbrachlin, Zdrojewo, Zgorzały Most, Żur

Powiat Toruń

Barbarka, Bielany, Bielawy, Bydgoskie Przedmieście, Chełmińskie Przedmieście, Czerniewice, Glinki, Grębocin nad Strugą, Jakubskie Przedmieście, Kaszczorek, Katarzynka, Koniuchy, Mokre, Na Skarpie, Piaski, Podgórz, Rubinkowo, Rudak, Rybaki, Stare Miasto, Starotoruńskie Przedmieście, Stawki, Toruń, Winnica, Wrzosy

Powiat toruński

Antoniewo, Bartoszewo, Bernardowo, Bielczyny, Bierzgłowo, Biskupice, Błotka, Bocień, Bogusławki, Borek, Brąchnowo, Brąchnówko, Browina, Brzeczka, Brzezinko, Brzeźno, Brzoza, Brzozówka, Buczek, Cegielnia, Cegielnik, Chełmińskie, Chełmża, Chorab, Chorągiewka, Chrapice, Chrapy, Cichoradz, Cierpice, Cierpiszewo, Czarne Błoto, Czarnowo, Czernikowo, Czernikówko, Dąbrówka, Dębiny, Dobrzejewice, Doły, Doły Łążyńskie, Domena, Dominikowo, Drążkowo, Drzonówko, Dybowo, Dziemiony, Dzierżączka, Dzikowo, Dźwierzno, Fijałkowo, Folząg, Gapa, Gierkowo, Głogowo, Głuchowo, Grabowiec, Grębocin, Grodno, Gronowo, Gronówko, Grzegorz, Grzywna, Grzywna Biskupia, Grzywna Szlachecka, Gutowo, Gutowo-Leśnictwo, Izabelin, Jackowo, Januszewo, Jaźwiny, Jedwabno, Jesionek, Józefowo, Julianka, Kamieniec, Kamionki Duże, Kamionki Małe, Karolewo, Kawęczyn, Kawęczyn-Nowy Świat, Kazimierzewo, Kąkol, Kępiacz, Kiełbasin, Kiełbasinek, Kiełpiny, Kijaszkowo, Kijaszkówiec, Knapówka, Kolankowo, Kolonia Obrowska, Kolonia Papowska, Kolonia Zębowska, Koniczynka, Kończewice, Kopanino, Koryta, Kostkowo, Kowróz, Kowrózek, Kozielec, Krobia, Krzykomy, Kuchnia, Kuczwały, Kuźniki, Lampusz, Lelitowo, Leszcz, Liciszewy, Lipniczki, Lipowiec, Lisiny, Liznowo, Lubicz Dolny, Lubicz Górny, Lulkowo, Łazy, Łążyn, Łążynek, Łęg-Osiek, Łubianka, Łysomice, Łysomice-Leśniczówka, Makowiska, Mała Grzywna, Mała Nieszawka, Małe Jarki, Małgorzatowo, Mazowsze, Mazowsze-Parcele, Mień, Mierzynek, Mirakowo, Miszek, Młyniec Drugi, Młyniec Pierwszy, Mogiłki, Morczyny, Na Bezdół, Nad Szosą, Nawra, Nawra-Kolonia, Nowa Chełmża, Nowa Wieś, Nowogródek, Nowy Steklinek, Nowy Świat, Obory, Obrąb, Obrowo, Ograszka, Olek, Olszówka, Opalenica, Osiedle pod Kończewicami, Osiek nad Wisłą, Osieki, Osówka, Osówka-Kolonia, Ostaszewo, Papowo Toruńskie, Parowa Falęcka, Pędzewo, Piaski, Pigża, Piwnice, Plebanka, Pluskowęsy, Pod Łążynek, Pokrzywno, Poniatówka, Przeczno, Przydatki, Przysiek, Pustynia, Rogowo, Rogówko, Romanowo, Rozgarty, Rozstrzały, Różankowo, Rudno, Rzęczkowo, Sąsieczno, Serbinowo, Siciny, Siemoń, Silno, Skąpe, Skłudzewo, Skrzypkowo, Skwirynowo, Sławkowo, Słomowo, Smaruj, Smogorzewiec, Smolno, Smólnik, Sołectwo, Stajenczynki, Stajęczyny, Stanisławka, Stary Steklinek, Stary Toruń, Steklin, Steklin-Kolonia, Steklinek, Strużal, Szembekowo, Szerokie, Szerokopas, Szkleniec, Świerczynki, Świerczyny, Świętosław, Toporzysko, Trakt, Turzno, Tylice, Wały, Warszewice, Wielka Nieszawka, Wieprzeniec, Wilcza Kępa, Wilcze Kąty, Wilczy Młyn, Wilmanowo, Windak, Witkowo, Witowąż, Władysławowo, Włęcz, Wrotynia, Wybcz, Wybczyk, Wybudowanie, Wygoda, Wylewy, Wylwaga, Wymysłowo, Wytrębowice, Zabijak, Zabłocie, Zajączkowo, Zakrzewko, Zalesie, Zamek Bierzgłowski, Zarośle Cienkie, Zawały, Zawiszówka, Zelgno, Zelgno-Bezdół, Zębowo, Zębówiec, Zęgwirt, Zieleńszczyzna, Zielona Kępa, Zimny Zdrój, Zławieś Mała, Zławieś Wielka, Złotoria, Zygmuntowo, Żabowo, Żeleźniki

Powiat tucholski

Adamkowo, Ameryka, Anapole, Bagienica, Bagna, Barłogi, Białe Błota, Białowieża, Bielska Struga, Bieniek, Bieszewo, Bladowo, Bladowo-Wybudowanie, Błądzim, Bociany, Borki, Bralewnica, Brody, Bruchniewo, Brukniewo, Brzeźno, Brzozie, Brzozowe Błota, Brzuchowo, Budajewo, Byki, Byłyczek, Bysław, Bysławek, Cekcyn, Cekcynek, Chrusty, Cierplewo, Dąbrówka, Dębowiec, Drożdzienica, Dziapy, Dziekcz, Fojutowo, Gajdowskie, Gapie Góry, Gęsia Górka, Główka, Golgota, Gołąbek, Grochowo, Huby, Huta, Iwiec, Jabłonka, Jaty, Jelenia Góra, Jeleńcz, Jesionowo, Jeziorna, Kaczorowo-Strzyżyny, Kamienica, Kamionka, Karczewo, Karpaty, Kęsowo, Kiełpin, Kiełpin-Wymysłowo, Kiełpiński Most, Klocek, Klocek-Wybudowanie, Klonowo, Knieja, Kochelno, Kocknieja, Końskie Błota, Kosowo, Koślinka, Kowalskie Błota, Koźliny, Krajenki, Krąg, Krowy, Krudunki, Kruszka, Krzywogoniec, Lasek, Laski, Legbąd, Leontynowo, Linówek, Lińsk, Lipowa, Lipowa Tucholska, Lisi Kąt, Lisie Jamy, Lisiny, Lubierzyn, Lubiewice, Lubiewo, Lubińsk, Lubocień, Ludwichowo, Łąski Piec, Łoboda, Łosiny, Łyskowo, Madera, Mała Główka, Mała Klonia, Mała Komorza, Mała Rosochatka, Małe Budziska, Małe Gacno, Małe Kowalskie Błota, Małe Wieszczyce, Mały Iwiec, Mały Mędromierz, Miejski Rów, Międzylesie, Mikołajskie, Minikowo, Motyl, Mrowiniec, Na Polach, Nad Bladówkiem, Nad Brdą, Nadolna Karczma, Nadolnik, Niedźwiedziniec, Niwki, Nowa Gdynia, Nowa Tuchola, Nowe Dziuki, Nowe Kęsowo, Nowe Osady, Nowe Pamiętowo, Nowe Żalno, Nowy Młyn, Nowy Sumin, Obrowo, Ogerna, Okiersk, Okoninek, Okoniny, Okoniny Nadjeziorne, Okunek, Olędry, Osiek, Ostrowo, Pamiętowo, Piaski, Piastoszyn, Pieńkowo, Piła, Piła-Młyn, Pioterki, Piszczek, Plaskosz, Płazowo, Pochniewo, Pod Dąbrówkę, Pod Dołsa, Pod Dury, Pod Komorzą, Pod Lasem, Pod Lubiewice, Pod Pamiętowo, Pod Zarębę, Podnowiec, Pruszcz, Przy Szosie Bydgoskiej, Przy Szosie Sępoleńskiej, Przydatki, Przymuszewo, Przyrowa, Pustelnia, Rabuśkowo, Rabuzie, Raciąski Młyn, Raciąż, Radonek, Rosochatka, Różanek, Rudzki Młyn, Rudzki Most, Rzepiczna, Sarnia Góra, Sarnówek, Sicinki, Siciny, Sielanka, Siwe Bagno, Skrajna, Sławno, Słupy, Sokole-Kuźnica, Sowiniec, Stara Wieś, Stare Dziuki, Stare Kęsowo, Stare Osady, Stary Sumin, Stary Wierzchucin, Stegny, Stobno, Stobno-Borki, Sucha, Sucha-Młyn, Suchom, Szczuczanek, Szklana Huta, Szumiąca, Szyszkówka, Śliwice, Śliwiczki, Świt, Tajwan, Teolog, Trutnowo, Trzcionek, Trzebciny, Tuchola, Tuchółka, Wandowo, Wapiennik, Wądoły, Wełpin, Wielka Klonia, Wielka Komorza, Wielki Mędromierz, Wielkie Budziska, Wielkie Gacno, Wielkie Kowalskie Błota, Wielonek, Wierzchlas, Wierzchucin, Wieszczyce, Wilcze Doły, Wiśniówka, Woziwoda, Wrzosowisko, Wymysłowo, Wypalanki, Wypychowo, Wysocki Młyn, Wysoka, Wysoka Wieś, Za Jeziorem, Zalesie, Zamarte, Zamrza, Zamrzenica, Zarośla, Zarośle, Zazdrość, Zdroje, Zielona Łąka, Zielonka, Zielony Dół, Zimne Zdroje, Zwierzyniec, Żalno, Żółwiniec

Powiat wąbrzeski

Anielewo, Bartoszewice, Bągart, Bejzlerówka, Bielawy, Blizienko, Blizno, Błędowo, Brudzawki, Buczek, Bugeria, Buk, Cymbark, Czapelki, Czaple, Czystochleb, Dąbrówka, Dębie, Dębowa Łąka, Działowo, Falęgi, Feliksowo, Frydrychowo, Fryzanowo, Głodowo, Iwanki, Jarantowice, Jarantowiczki, Jaworze, Józefkowo, Katarzynki, Kotnowo, Książki, Książki-Wybudowanie, Kurkocin, Kwaśniak, Kwiatowa Droga, Lipnica, Ludowice, Łabędź, Łobdowo, Łopatki, Łopatki Polskie, Łopatki-Osada, Małe Książki, Małe Pułkowo, Małe Radowiska, Mgowo, Michałki, Mleczary, Młynik, Myśliwiec, Na Torfniakach, Niedźwiedź, Nielub, Nowa Wieś Królewska, Nowe Łopatki, Orłowo, Orzechowo, Orzechowo-Majątek, Orzechówko, Osieczek, Ostrowo, Pieńki, Pigża, Piwnice, Plebanka, Płąchawy, Płużnica, Pływaczewo, Pod Brudzawki, Pod Brudzawy, Pod Dębową Łąką, Pod Dylewo, Pod Lasem, Pod Łobdowo, Pod Łopatki, Pod Młynik, Pod Myśliwiec, Pod Nieżywięć, Pod Piwnice, Pod Radowiska, Pólko, Prochy, Przy Asfalcie, Przy Bruku, Przydwórz, Rozgard, Rumunki, Rutkowizna, Ryńsk, Seperanka, Sicinek, Sitno, Sosnówka, Stanisławki, Szczerosługi, Szczuplinki, Trzcianek, Trzciano, Uciąż, Wałycz, Wałyczyk, Wąbrzeźno, Węgorzyn, Wieldządz, Wielkie Pułkowo, Wielkie Radowiska, Wiewiórki, Wronie, Wybudowanie, Wybudowanie Ostrowskie, Wymyślanka, Zaradowiska, Zaskocz, Zieleń, Zieleńskie Góry

Powiat Włocławek

Brzezie-Leśniczówka, Brzezie-Stacja, Brzezie-Tartak, Celuloza, Czerwonka, Dąbrówka, Dobiegniewo, Dziadowo, Dziewiny, Falbanka, Glinki, Grodzkie, Grzywno, Jedwabna, Kamlarka, Kapitułka, Kawka, Kokoszka, Kolanowszczyzna, Korabniki, Krzywa Góra, Krzywe Błota, Kulin, Leopoldowo, Lisek, Lisianki, Łaniewszczyzna, Łasica, Łęg, Łuba Pierwsza, Michelin, Mieczysław, Milęcin, Odłogi, Ostrowy, Ostrowy Leśne, Papieżka, Piaski, Polanka, Polewki, Przesmyk, Przy Szosie, Rakutówka, Rózinowo, Rózinowo-Parafia, Ruda, Rumunki Zarudzkie, Rybnica, Sahara, Słodowo, Suchy Kierz, Suszyce, Syberyjka, Szpetal Dolny, Świech, Włocławek, Wydmuchowo, Za Torem, Zabijaki, Zapiecek, Zazamcze, Zbójno, Zofijka, Żelazne Wody, Żydowo

Powiat włocławski

Adaminowo, Agnieszkowo, Aleksandrowo, Aleksandrówek, Anielin, Annowo, Ant, Antoniewo, Arciszewo, Augustynowo, Babia Góra, Bachorza, Bachórka, Bagno, Bałuty, Barcikowo, Barnin, Baruchowo, Baruchówek, Bednarka, Beszyn, Beszynek, Biedawa, Biegałka, Bielawy, Biele, Biernatki, Bierzyn, Bierzynek, Bileńska Kolonia, Bilno, Błenna, Błenna A, Błenna B, Błędowo, Błonie, Błota, Bnin, Bodzanowo, Bodzanówek, Bodzia, Bogołomia, Bogucin, Bogusławice, Boniewo, Borek, Borzymie, Borzymowice, Borzymska Kolonia, Botkowizna, Boża Wola, Bratkowo, Brześć Kujawski, Brzezie, Brzezina, Brzezina Pierwsza, Brzeziny, Brzozowa, Brzyszewo, Brzyszewska Kolonia, Budki, Budki Nasiegniewskie, Budki Zarzyczewskie, Budy Dąbrowskie, Budziska, Bugaj, Businek, Cegielnia, Cetty, Chałupki, Charchocin, Chełmica Duża, Chełmica Mała, Chełmica-Cukrownia, Choceń, Chociszewo, Chodecz, Chodeczek, Chojny, Chotel, Chotel-Kolonia, Chrustowo, Chwalibogowo, Cieplinki, Ciepliny, Ciepliny-Budy, Cieślaków, Cieślikowo, Cukrownia, Cyprianka, Czajkowizna, Czajno, Czaple, Czaple Nowe, Czarne, Czarne-Nadleśnictwo, Czerniewice, Czerniewice-Majątek, Czerniewiczki, Czerniewiczki-Parcele, Człapa, Czuple, Czworaki, Dąb Mały, Dąb Polski, Dąb Wielki, Dąbie Kujawskie, Dąbie Poduchowne, Dąbrowa, Dąbrówka, Dąbrówka Druga, Dąbrówka Pierwsza, Dąbrówka Połajewska, Dębianki, Dębice, Dębniaki, Dębowo, Dęby Janiszewskie, Diabełek, Długie, Długie Parcele, Dobiegniewo, Dobierzyn, Dobra Wola, Dobrzelewice, Dobrzelewiczki, Dolina Pierwsza, Dolina-Źródło, Dolne Grodztwo, Dorędowizna, Droga do Kulin, Dubielewo, Durlaty, Duże Fajewo, Dziadowo-Folwark, Działki, Działkowicze, Dziankowo, Dziankówek, Dziardonice, Dziedzic, Dziewczopole, Dzięcielewo, Fabianki, Falborek, Falborz, Falborz-Kolonia, Felicyn, Filipki, Florianowo, Florkowizna, Folusz, Formoza, Fosa, Gagowy Nowe, Gagowy Stare, Gaj, Gaj Stolarski, Gajówka, Gawin, Gąbinek, Gąsiorowo, Gęstewka, Gliznowo, Głęboczkowo, Gocław, Gogoły, Gole, Gole-Kolonia, Golska Huta, Golskie Holendry, Gołaszewo, Gołaszewo Kujawskie, Gołaszewo-Piaski, Gołębin, Gołębin-Parcele, Gołębiowo, Górki, Górne Grodztwo, Górniak, Góry Komorowskie, Grabina, Grabkowo, Grabowszczyzna, Grabówka, Grądy, Grochowiska, Grodno, Grodztwo, Gróbce, Gróbczyki Drugie, Gróbczyki Pierwsze, Grójczyk, Grójec, Gustorzyn, Guźlin, Guźlin Drugi, Helenowo, Henryków, Huby Otmianowskie, Hulanka, Humlin, Huta Chodecka, Huta Towarzystwo, Ignacewo, Ignackowo, Ignalin, Ignaty, Izbica Kujawska, Janinowo, Janiszewek, Janiszewo, Janowice, Janowo, Jaranówek, Jarantowice, Jarząbek, Jastrząbek, Jastrzębiec, Jaworek, Jazy, Jądrowice, Jerzewo, Jerzmanowo, Jesionowo, Joasin, Józefatowo, Józefki, Józefowo, Julianowo, Justynkowo, Kaczawka, Kaczmarka, Kaliska, Kalisz, Kałęczynek, Kamieniczki, Kamienna, Kanibród, Kaniewo, Karaskowo, Karczemka, Karpaty, Kazanie, Kazanie Ukazowe, Kazanki, Kazimierowo, Kaźmierzewo, Kąkowa Wola, Kąkowa Wola-Parcele, Kąty, Kąty Czerwone, Kąty Małe, Kędzierowo, Kępka Szlachecka, Kirchol, Klatkówka, Klementynowo, Kliny Pisarskie, Kłobia, Kłobia Nowa, Kłobia Poduchowna, Kłobia Południowa, Kłobia Północna, Kłotno, Kłóbka, Kłóbska Kolonia, Kłóbskie Budy, Kobyla Łąka, Kocia Dróżka, Kocia Górka, Kolcówka, Kolonia Bogusławska, Kolonia Boniewska, Kolonia Dębice, Kolonia Druga, Kolonia Dziankówecka, Kolonia Grójecka, Kolonia Komorowo, Kolonia Kromszewska, Kolonia Lubieńska, Kolonia Łódź, Kolonia Piaski, Kolonia Pierwsza, Kolonia Redecka, Kolonia Sobiczewska, Kolonia Trzecia, Kolonia Unisławska, Kolonia Ustrońska, Kolonia Więsławska, Kolonia Wiktorowska, Kołatki, Kołomia, Komorowo, Komorowo-Majątek, Koniec, Koniec-Kwilno, Kontrowers, Końce, Kopiec, Korea, Korzeszynek, Kosinowo, Kosowo, Kostulin, Koszanowo, Kowal, Kowalewo, Kowalki, Kozie Rogi, Koziny, Kozłowo, Krajanki, Kresy, Kretki, Kretkowo, Krępiny, Kromszewice, Krowice, Krukowo, Krukówek, Krupka, Kruszyn, Kruszynek, Krzewent, Krzewent-Jezioro, Krzewie, Krzewie Drugie, Krzywe Błoto, Krzyżanowo przed Jeziorem, Krzyżanowo za Jeziorem, Krzyżówki, Księża Kępka, Księżówki, Księżyzna, Ku Brześciu, Ku Guźlinu, Ku Kępce, Ku Kruszynu, Ku Kubłowu, Ku Litoborzu, Ku Wólce, Kubłowo, Kubłowo Duże, Kubłowo Małe, Kucerz, Kuczyna, Kukawy, Kukorek, Kulin, Kurowo-Kolonia, Kurowo-Parcele, Kurowskie Budy, Kuźnice, Kuźniczka, Lelechowo, Leonowo, Leopoldowo, Libnerówka, Lijewo, Lipiny, Lisek, Lisianki, Litoborek, Lubanie, Lubaty, Lubieniec, Lubień Kujawski, Lubomin, Lubomin Leśny, Lubomin Poduchowny, Lubomin Rządowy, Lubraniec, Lubraniec Poduchowny, Lubraniec-Parcele, Lubrańczyk, Ludwinowo, Lutobórz, Ładne, Łagiewniki, Łakno, Łania, Łania za Torem, Łanięta, Łańska Kolonia, Ława, Łączewna, Łączki, Łąki Markowe, Łąki Markowe-Kolonia, Łąki Wielkie, Łąki Wielkie-Kolonia, Łąki Zwiastowe, Łęg-Witoszyn, Łopatki, Łuba Druga, Ługowiska, Łukomszczyzna, Łysa Góra, Machnacz, Majdany, Majorat, Maksymilianowo, Malinowo, Małe Fajewo, Małgosin, Manieczki, Margle, Marianka, Marianki, Markowo, Martanowo-Folwark, Marysin, Maślanka, Mazury, Mazury Wieniec, Mchówek, Michałowo, Micielno, Miechowice, Miechowice Duże, Miechowice Małe, Mieczysławowo, Mielinek, Mielno, Mikanowo, Mikołajki, Mikorzyn, Milżyn, Milżynek, Młyn, Młynik, Młyniska, Modliborek, Modlibórz, Modzerowo, Morele, Morzyce, Mostki, Mstowo, Mursk, Myszki, Na Krzyżówkach, Naczachowo, Nad Rzeką, Nad Szosą, Nagroda, Nakonowo, Nakonowo Leśne, Nakonowo Stare, Narty, Narty-Piaski, Nasiegniewo, Nerki Cetowskie, Niedźwiedź, Niemojewo, Niesiołów-Towarzystwo, Niwki, Nowa Izbica, Nowa Kąkowa Wola, Nowa Rzadka Wola, Nowa Wieś, Nowa Wola, Nowa Wolica, Nowa Zawada, Nowe Chojny, Nowe Dobrzelewice, Nowe Gołaszewo, Nowe Janowo, Nowe Miechowice, Nowe Osiedle, Nowe Rumunki, Nowe Wietrzychowice, Nowe Wiszczelice, Nowiny, Nowy Jaranówek, Nowy Lubraniec, Nowy Młyn, Nowy Witoszyn, Obałki, Odłogi, Ogorzelewo, Okna, Okuniewo, Olganowo, Olszyny, Orpiszewo, Osada Lubieniecka, Osiecz Mały, Osiecz Wielki, Osiek, Osóweczek, Ossowo, Ossówek, Otmianowo, Papiernia, Parcelanty, Parcele, Parcele Gustorzyńskie, Parcele Kromszewickie, Paruszewice, Pasieka, Patrowo, Patróweczek, Patrówek, Pawłówek, Pekin, Piaski, Piaskowo, Piekiełko, Piekło, Pieleszki, Pieńki Patrowskie, Pieńki Wilkowskie, Pięć Chałup, Pikutkowo, Pilichowo, Pińczata, Piotrowo, Piszczkowo, Plebanka, Płaczek, Płaszczyzna, Pod Granicę, Pod Gróbce, Poddębice, Podgórze, Podgórze-Zameczek, Podhulanka, Podlesie, Podtymień, Pole Lipińskie, Pole Wienieckie, Polesie, Polówka, Popowiczki, Poraza, Potok, Poza Jeziorem, Prewent, Probostwo, Probostwo Dolne, Probostwo Drugie, Probostwo Górne, Probostwo Pierwsze, Prosno, Przepiórowo, Przerytka, Przy Szkole, Przy Szosie, Przy Włochaniu, Przyborowo, Przybyłowo, Przydatki Gołaszewskie, Przydatki Wolskie, Przyruda, Przysypka, Przywieczerzyn, Przywieczerzynek, Psary, Pustki, Pustynia, Pyszkowo, Rabinowo, Radyszyn, Radziszewo, Rakutowo, Rakutówek, Redecz Kalny, Redecz Krukowy, Redecz Wielki-Parcele, Redecz Wielki-Wieś, Rogale, Rogatki, Rogóżki, Romanowo, Rozkosz, Roździeniec, Ruda, Ruda Chodecka, Ruda Lubieniecka, Ruda-Towarzystwo, Rumaki, Rumuncin, Rumuncinek, Rumunki Bileńskie, Rumunki Boguckie, Rumunki Chełmickie, Rumunki Fabiańskie, Rumunki Nasiegniewskie, Rumunki Szewskie, Rumunki Świątkowizny, Rutki, Rutkowice, Rzadka Wola, Rzadka Wola-Parcele, Rzegocin, Rzeżewo Małe, Rzeżewo-Morzyce, Sadok, Sarnowo, Sarnówka, Sawilno, Siarczyce, Siedlimin, Siemiany, Siemionki, Siemnowo, Siemnówek, Sieroszewo, Siewiersk, Siutkówek, Skarbanowo, Skaszyn, Skaszyńskie Holendry, Skibice, Skoki Duże, Skoki Małe, Skórzno, Skrzyneczki, Skrzynki, Sławęcin, Sławęckie Góry, Słone, Słubin, Smętowo, Smogorzewo, Smolarka, Smolarskie, Smólnik, Smólsk, Sobiczewy, Sobierajewo, Sokołowo, Sokołowo-Parcele, Sokołówek, Sosnowa, Stanisławowo, Stara Wieś, Stara Wolica, Stara Zawada, Stare Dobrzelewice, Stare Gołaszewo, Stare Miasto, Stare Mstowo, Stare Parcele, Starobrzeska Kolonia, Stary Bogucin, Stary Brześć, Stary Jaranówek, Stary Witoszyn, Stasin, Stawek, Stefanowo, Stępka, Stok, Stróże, Strzały, Strzygi, Strzygowska Kolonia, Strzyżki, Studniska, Sułkowo, Sułkówek, Sułkówek Pierwszy, Sułkówek-Kolonia, Sykuła, Szachulec, Szatki, Szatkowizna, Szczawin, Szczecin, Szczepanowo, Szczerkowo, Szczkowo, Szczkowo-Kolonia, Szczkówek, Szczkówek-Parcele, Szczutkowo, Szczytno, Szewo, Szewskie Budy, Szosa Czerniewska, Szosa Lubieńska, Szosa Włocławska, Szpetal Górny, Szpetal Górny-Kolonia, Szwagrowo, Ślazewo, Śmielnik, Śmieły, Śmiłowice, Śmiłowice-Kolonia, Śmiłowice-Pustki, Śmiłowiczki, Świątkowice, Świątkowizna, Świątniki, Świerenka, Świerkowo, Świerna, Świętosław, Świętosławice, Świętosławice Drugie, Świętosławice Pierwsze, Święty Roch, Świszewy, Świszewy-Kolonia, Tadzin, Telążna Leśna, Telążna Stara, Telążna-Kanał, Teresin, Topielak, Torbowo, Trakt Guźliński, Trępki, Trzebowo, Trzebówek, Trzeszczon, Trzy Kopce, Turowo, Tymień, U Góry, Uchodze, Uklejewiec, Uklejnica, Uniechowo, Unisławice, Urszulewo, Ustronie, Uśmiaki, W Polu, Walentowo, Warząchewka Królewska, Warząchewka Nowa, Warząchewka Polska, Wąwał, Wichrowice, Widły Długie, Widoń, Wieniec, Wieniec-Zalesie, Wieniec-Zdrój, Wieś Lubieniecka, Wietrzychowice, Więsławice, Więsławice-Parcele, Wikaryjskie, Wiktorowo, Wilczeniec Bogucki, Wilczeniec Fabiański, Wilkowice, Wilkowiczki, Wiluś, Wisiołek, Wistka Królewska, Wistka Szlachecka, Wiszczelice, Wiśniówka, Witoldowo, Władysławowo, Włoszyca Lubańska, Włościanki, Wojnowo, Wola Adamowa, Wola Dziankowska, Wola Nakonowska, Wola Olszowa, Wola Olszowa-Parcele, Wola Sosnowa, Wolica, Wolskie Holendry, Wójtowskie, Wólka Komorowska, Wólka Paruszewska, Wybranka, Wydrzyłeb, Wymysłowo, Wypychy Mchów, Za Młynem, Za Ogrodem, Za Torem, Zaborowo, Zagrodnica, Zagrodnica-Kolonia, Zagrówek, Zakręty, Zakrzewek, Zakrzewiec, Zakrzewo, Zakrzewo-Parcele, Zalesie, Załuszkowo, Zameczek, Zapomnianowo, Zapust, Zapusta, Zarzeczewo, Zawada-Piaski, Zazdrość, Ząbin, Zbijewo, Zbijewo-Kanada, Zbijewo-Parcele, Zbijewskie Parcele, Zdrojówka, Zdzisławin, Zgłowiączka, Zieleniewo, Zimowizna, Zosin, Zuzałka, Żołnierka, Żurawice, Żurawiczki, Żurawieniec, Żydowo, Żydówek

Powiat żniński

Aleksandrowo, Annowo, Antoniewo, Augustowo, Balczewo, Barcin, Barcin-Wieś, Bekanówka, Bełki, Białożewin, Bielawka, Bielawki, Bielawy, Biskupiec, Biskupin, Borek, Bożacin, Bożackie Olendry, Bożackie Parcele, Bożejewice, Bożejewiczki, Bógdarka, Brudzyń, Brzyskorzystew, Brzyskorzystewko, Budzisław, Buszkowo, Cegielnia, Cegielnia Mała, Cerekwica, Chomiąża Księża, Chomiąża Szlachecka, Chrzanowo, Cotoń, Czewujewo, Ćwichowo, Daronice, Dąbrówka Barcińska, Dębiec, Dęboróg, Długi Bród, Dobrylewo, Dochanowo, Dolna Wenecja, Dolne Wolice, Dół, Drewno, Duża Osada, Działkarze, Dziekszyn, Flantrowo, Folusz, Folwark Obudzieński, Gać, Gałęzewko, Gałęzewko-Kolonia, Gałęzewo, Gącz, Gąsawa, Gąsawka, Glinki, Głęboczek, Głowy, Godawy, Gogółka, Gogółkowo, Gołąbki, Gościeszyn, Gościeszynek, Góra, Górna Wenecja, Górne Wolice, Grabina, Grochowiska Księże, Grochowiska Szlacheckie, Grodziska, Gulczewo, Gwiazda, Hejmanówka, Huba Zalewska, Hubki Gościeszynka, Hubki Mięcierskie, Hubki Sarbińskie, Huby Białożewskie, Huby Bielawskie, Huby Bożejewickie, Huby Bożejewiczkowskie, Huby Brudzyńskie, Huby Budzisławskie, Huby Cerekwickie, Huby Chrzanowskie, Huby Dochanowskie, Huby Gałęzewskie, Huby Gądeckie, Huby Godawskie, Huby Gogółkowskie, Huby Gościeszyńskie, Huby Januszkowskie, Huby Juncewskie, Huby Lubieckie, Huby Marcinkowskie, Huby na Wywrotach, Huby nad Jeziorem, Huby Osieńskie, Huby Pietrzkowskie, Huby pod Lasem, Huby pod Świątkowem, Huby pod Tonowem, Huby pod Uścikowem, Huby Podgórskie, Huby Podleśne, Huby Podobowickie, Huby Ryszewskie, Huby Sieleckie, Huby Słębowskie, Huby Sulinowskie, Huby Tonowskie, Huby Wiewiórczyńskie, Huby Wójcińskie, Huby Żernickie, Huby Żużolskie, Izdebno, Izdebno Drugie, Izdebno Pierwsze, Jabłowo Pałuckie, Jabłówko, Jadowniki Bielskie, Jadowniki Rycerskie, Janowiec Wielkopolski, Janowiec-Wieś, Januszkowo, Jaroszewo, Jeziora, Jeżewice, Jeżewo, Józefinka, Józefowo, Julianowo, Juncewo, Kaczkowo, Kaczkówko, Kania, Karowo, Kaszuby, Kąpie, Kępa, Kępniak, Kierkowo, Kierzkowo, Klotyldowo, Kłodzin, Knieja, Kolonia Kościelna, Kolonia pod Chrzanowo, Kolonia pod Dąbrowę, Kolonia pod Włoszanowem, Kołdrąb, Kołtunowo, Komratowo, Kopiec, Kotkowo, Kozłowiec, Koźlana, Krotoszyn, Laski Małe, Laski Wielkie, Laskowo, Laskowskie Wybudowania, Lubcz, Lubczynek, Lubostroń, Łabiszyn, Łabiszyn-Wieś, Łapaj, Łaziska, Łysinin, Maciejewo, Majdany, Mała Osada, Mamlicz, Marcinkowo Dolne, Marcinkowo Górne, Mięcierzyn, Miniszewo, Młodocin, Mościszewo, Murczyn, Murczynek, Murczynek na Hubach, Nadborowo, Narajewo, Niedźwiady, Nowa Wieś, Nowawieś Pałucka, Nowe Dąbie, Nowe Osiedle, Nowe Złotowo, Nowiny, Obiecanowo, Obielewo, Obórznia, Obrona Leśna, Obudno, Obudzienko, Oćwieka, Ojrzanowo, Oporowo, Oporówek, Osada Górska, Osiedle Słabomierskie, Osiny, Ostatkowo, Ostrów, Ostrówce, Ośno, Parcele nad Szosą, Parcele w Boru, Paryż, Pawłowo, Piaski, Piastowo, Piechcin, Pietrzkowiec, Pniewy, Pod Międzychodem, Podgórzyn, Podobowice, Podwórze, Posługowo, Posługowo-Huby, Posługówko, Probostwo, Pszczółczyn, Pturek, Puzdrowiec, Radecko, Recz, Redczyce, Robertowo, Rogowo, Rogówko, Rozalinowo, Rozwalona Chata, Rudunek, Rydlewo, Rydzek, Ryszewko, Ryszewo, Rzym, Rzymski Folwark, Rzywno, Sadłogoszcz, Sarbinowo, Sarbinowo Drugie, Sarbinówko, Sarnówko, Sielec, Sipiory, Skarbienice, Skórki, Słabomierz, Sławoszewo, Słębowo, Słodzona, Smerzyn, Smogorzewo, Smolary, Sobiejuchy, Stara Wieś, Stare Huby, Stary Łabiszyn, Stawek, Struga, Sucha Mietła, Sulinowo, Szelejewo, Szeroki Kamień, Szkółki, Szrama, Ślaban, Świątkowo, Świerczewo, Tonowo, Ustaszewo, Ustroń, Uścikowo, Wapienno, Wawrzynki, Wełna, Wenecja, Wielki Sosnowiec, Wiewiórczyn, Wiktorowo, Wilczkowo, Wincentowo, Władysławowo, Włoszanowo, Wola, Wolice, Wójcin, Wójtowo, Wybranowo, Wybranowo za Wsią, Wybranowo-Huby, Wybranowo-Parcele, Wyganowo, Wyręba, Zalesie, Zalesie Barcińskie, Załachowo, Zbójewo, Zdziersk, Złotniki, Złotowo, Zrazim, Żalin, Żerniki, Żnin, Żnin-Wieś, Żurawiniec, Żużoły

Jeśli nie udało Ci się odnaleźć swojej miejscowości na naszej liście, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Chętnie udzielimy wszelkich informacji oraz odpowiedzi na pytania, jakie masz dotyczące naszej dostępności w Twojej okolicy.

#Mowa Pogrzebowa #Ostatnie Pożegnanie #Godny Pochówek #Organizacja Pogrzebu #Mistrz Ceremonii #Ceremonia Pogrzebowa #Pogrzeb Świecki #Świecki Pochowek #Pogrzeb Humanistyczny #Zakład Pogrzebowy #Muzyka Na Pogrzebie